Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Piotrek

Cześć, mam pare pytań proszę o odpowiedzi z góry dziękuje: 1. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? 2. Czy trzeba robić badania lekarskie ? 3. Czy po zawodówce mogę liczyć na przyjęcie do pracy, jeśli tak to na jakie stanowisko ? 4. Jestem pracowity nie opierniczam się nie zamierzam chodzić na urlopy tym bardziej na zwolnienia lekarskie chyba że sam dostanę urlop, długo bym popracował ? (usunięte przez administratora)

Aktimel
@Piotrek

Ad.1. Normalnie, patrzą na wygląd i znajomości:) Ad.2. Nie trzeba, tam wszystkich przyjmują z ulicy kogo popadną tego biorą:) Ad.3. Przyjmują po zawodówce bo będziesz miał takie same wykształcenie co mistrzynie, mistrzowie i brygadzistki:) Ad.4. A będziesz pracował do samej starości do 67 lat,i do linii będziesz podchodził z balkonikiem:) trzęsąc się:) Życze sukcesów :)

Nastka

Czepiacie się tej pani, ona jest taka dobra dla monterek, Zawsze pomaga im przejść ten najgorszy początkowy okres w pracy. Teraz już nie używa słów wulgarnych jest bardzo grzeczna dla ludzi z produkcji i mistrzyń.

maraga

w tej pracy mało płacą a wyciskasz siódme poty

xxxx

jak tam pracownicy jest teraz spokojniej kierowniczka wyciszona ?

Monter

szybki

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
plplplppl

... pracownik uderzyl drugiego pracownika ... dostali tylko upomienia ... :) a normalnych ludzi zwalniaja... za nic ... Logiga super:) no ale reka rękę myje:) wiedz super zakład jak sami widzicie :)

@plplplppl

mógł się normalnie odzywać a nie prowokować i wyzywać innego. Wyszła wiocha z człowieka. Byłem przy tym i widziałem jak ten pracownik uderzony się zachowywał. Szkoda słów. Jak myśli że jest bez winy to niech się lepiej zastanowi nad sobą bo w innym miejscu jakby się tak zachował to by się szybko kultury nauczył.

przodownica pracy nie w tym co potrzeba

PANI

I JAK TAM PIERWSZY DZIEN W PRACY PANI Z RUMOKI DAŁA CI PRACE

DY

Pozdrowienia dla maszyny nr 6 :)))

pani

Zgłoś się do p. (usunięte przez administratora)to ci zada robote życzę powodzenia

piotr

w nastepnym tyg ide pierwszy raz do pracy...nie wiem gdzie isc i do kogo mam sie zglosic.pomozecie ?

kika

a zapytaj cie sie o urlop to trzeba prosic przez pare dni komu nie brak to daja a jak wypadnie cos pilnego to nie chca takie cyrki.

nana

No nareszcie koniec laby. Znowu bedzie sciganie na liniach i udawanie ze śie ma wladze (usunięte przez administratora)Do zobaczenia przy liniach pr odukcyjnych, musimy zwiekszyc normy' bo nam podniesli 80 zlotych.

mamuska

przynajmniej jedna powiedziała prawdę mam na myśli osobę o nicku "55555" wielkie brawa dla Ciebie kobieto !!!!!!!

zwolnien sie nie boje , chce zeby mnie sami zwolnili niz mam skladac wypowiedzenie ja , nie chce sobie w papierach brudzic ze rezygnuje z pracy wole nich oni mi dadza co to za praca jak brygadzistka z linii produkcyjnej donosi do biura i robi plotki a sama nie jest lepsza tak samo jak z talonami krzyki niewidy i higena w lazience az smierdzi. Przyznaje się PIP byl ale nie wyskakiwano z mojej strony z wielkim zalem , zatrzymano zle warunki dla siebie nie mowiłam o tym , bo szkoda mi stracic 1200 zł ale cuz moglam mowic tak samo jak te drzwi na tej hali po co to? nie dosc ze klitka to jeszcze taki skwar sie tam robi tak samo efec services agencja nie udziela poprawnych informacji mojej kolezance powiedziano ze ma przelduzona umowe poszla do pracy a okazalo sie ze 2 dni robila za nic pozdrawiam dong yanga i rodzinki spolki i akcje z rodzinka uklady wasz i rodzina aby na setki pracuje pamietajcie a nie robole

Guru

Ja się zwolnień nie boję bo mam w pupie dwa naboje. Zawsze mnie gdzieś przyjmą, a jak nie to na kurowniówczkę, no i luzik. Nie mam rodziny to przeżyję. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego NR 2014.

Monterka

Jak na razie to się cieszę, bo mam pracę. Gwarantuję Wam, że w najbliższym czasie będą zwolnionka. Sklepy zawalone są telewizorami. Będą niedługo je rozdawać za darmo, bo chcą mieć lepszy wpływ na wyborców. Wtedy jak będą zwolnienia będziemy inaczej śpiewać .Ta główna koleżanka z za szybki, oraz jej pomocnice spotkają się z nami w zatrudniaku. Wtedy sobie porozmawiamy i powspominami dobre czasy w Dong Yang Mława.

pracownik DY

Pozdrowionka dla wszystkich bez wzgledu na rase i narodowosc.Aco do pracy po godzinach to nikt nikogo nie zmusza,a jesli to robia to zawsz mozna zlozyc skargie do prezesa.Gwarantuje ze wysluch i wyciagnie konsekwencje.Nic za to nie grozi skarzacemu.

jjjjjjj

bardzo dobrze ze ją zwolnili ciesze sie

była brygadzistka

Ty nie musisz jej pozdrawiać,ale ja ją serdecznie pozdrawiam :-)życzę jej dużo radości i powodzenia w innej pracy!!!!!!! A życie nie kończy się na dong yangu:-) Powodzonka (usunięte przez administratora) :)

ffff

w zyciu bym nie pozdrowila brygadzistki byłej (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!! nie rozumiem jednej zasady ze jak mamy do wypracowania 1380 sztuk czemu robimy 1480 !!!! i czemu musimy zostawac po godzinach na selekcji i nie mamy za to płatne czemu brygadzistki wyrazaja zgode na to zeby puszczac na linie produkcyjna model z wadami ??? a potem mamy wszyscy za to odpowiadac po co jeden drugiem robi na zlosc ??????????? Ludzie nie rozumiem , jeszcze 6 lat temu to było ok a teraz wszystko nie jest takie piekne ale zamykam sie w pracy wole sie nie oddzywac i nie zalic kolezankom czy kolegom , szkoda mi pracy tu mi sie liczy emerytura i mam pensje jaka mam ale mam prace a dzis o prace jest ciezko , chodz narzekam na zapach w pracy i traktowanie ludzi to i tak nic nie zmieni . Kiedy beda ludzi zatrudniac ? beda chyba w styczniu bo znajac zycie polowa nie dostanie umowy miesiecznej teraz to tylko tragedia jest nic wiecej dostalismy talony super fajnie aby sie cieszyc tylko co z tego co dalej??????? czemu kazdy z nas sie smieje a ta pani która nie jest juz brygadzistka czemu krzyczy przy linii montazu " wiecej , szybciej , no ruchy dziewczyny musimy zrobic norme " czemu ???????? skoro nie jest brygadzistka wez to do siebie i przemysl swoje zachowanie !!83

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.