Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

max

szukam nowej firmy i wlansie impel mnie zainteresowal, widze tutaj rozne mozliwosci, musze sie wczytac kogo szukaja i czy kogos pod moim katem

tom

Pracuję u nich już 2 lata i nie mogę narzekać. Wszelkie konkrety dowiedziałem się po rozmowie kwalifikacyjnej i wiem z czym mam do czynienia. Impel to poważna firma, nie może sobie pozwolić na jakieś jaja. Ma pozycję i dobrą renomę.

olaw

Warto spróbować wysłać cv do Impela, to dobra firma i daje wiele możliwości. Widziałem parę atrakcyjnych ofert w Poznaniu.

artek

na czas, pracuje ponad dwa lata i nigdy mi sie wyplata w czasie nie przesunela

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
iwo

stanowiska maja rozne, bo to jest naprawde duza frima, warto sie dokladnie przyjrzec kogo akurat potrzebuja

ajka

to prawda, moja kolezanka byla na stazu i jej nie wzieli, ale fakt jest taki ze myslala ze pojdzie troche sie pokreci i tyle, a tam okazalo sie ze sie sporo robi i treba sie naprawde starac

tom

dzięki programowi stażowemu dostałem robotę w Impel, to spory sukces, bo oni nie przyjmują przypadkowo, to firma z renomą i powaznie traktująca pracownika, jak i pracodawcę.

amelia

malo firm proponuje staze, a tutaj staz niejest czysta fikcja tylko prawdziwa nauka z perspektywami, to wazne

alek

Dzięki programowi stazowemu poznałem firmę i specyfikę tej pracy. Dostałem pracę i z miejsca się wdrożyłem. Narzekać nie mogę

olek

Są różne obiekty, stadiony, wielkie serwerownie, ale nie dostaje takich przydziałów przeciętniak. W Impelu trzeba się postarać i pokazać. Wiedzą to ci którzy dla nich pracują. Jeśli jesteś dobry to dostajesz lepsze stanowiska.

radek

maja rozne stanowiska i rozne obiekty ochraniaja, zadzwon do kadr i tam sie dowiesz co i jak wyglada

lolo

Mój brat pracuje w ochronie pewnej firmy, a ja dostałem pracę w Impelu. Mam porównanie bardzo szczegółowe i wierzcie mi Impel to firma, w której pracuje się znacznie lepiej. Właśnie załatwiam bratu przeniesienie.

riki

a duzo tych obowiazkow sie ma jak sie u nich pracuje? bo tak naprawde nie chce trafic w miejsce, gdzie sie ciezko ze wszystkim ogarnac

marcel

praca czesto wymagajca, ale nie ma nudow, to wazne przynajmniej dla mnie

Rob

pracuję dla impela już trzeci rok i jestem zadowolony. Jasne, że praca w ochronie nie jest łatwa, ale taki zawód wybrałem. Od pracodawcy mam wsparcie i to daje poczucie bezpieczeństwa.

olka

kazdy walczy o zarobki w swoim imieniu, fajnie ze tutaj jest o to mozliwosc

zosia

umow o prace, a zarobki musisz sobie wynegocjowac na rozmowie, to dobry mment na zaprazentowanie siebie, a przy okazji wywalczenie sobie odpowiedniej kasy

wik

jak wszedzie, swoje robic trzeba, ale przynajmniej nie trzeba sie martwic o to co i jak, bo tutaj wszystko jest jasne

karoli

terminowe wyplay i jasne warunki, to ogromny atut pracy tutaj

Anon

Co to za bzdury? Stawka 7,30 na godzinę a odpowiedzialność za każdego grosza! Oczywiście umowa śmieciowa!W tej firmie sprzątaczka zarabia więcej niż zwykły pracownik... Już nie raz zdarzyło się, że ktoś grubą kasę musiał spłacać bo się pomylił... Jedyne z czym mogę się zgodzić to, że pieniądze są o czasie wypłacane...

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security