Impel Security

Bydgoszcz

Opinie o Impel Security

arek 2016-05-30 12:20
poszukaj na stronie, albozadzwon, moze dodzwonisz sie do dzialu rekrutacji i pokieruja cie konkretnie
mania 2016-06-03 05:32
jak sie jest zaintersowanym warto probowac na rozne sposoby, nigdy nie wiadomo ktory akurat zadziala
Kalif 2016-06-09 00:42
Impel to dobra i żetelna firma. Szkoda że przegrali ostatni przetarg na jednostki wojskowe w Grudziądzu.
Kalif 2016-06-09 01:22
Za impela do każdej wypłaty dastawaliśmy "kwitki" także wiedzieliśmy ile żeśmy zarobili i co zostało odprowadzone. A teraz nie dostajemy "kwitków". Mało tego nawet zdrowotnego za nas nie odprowadzali! Dopiero jak ktoś tam poszedł do lekarza i okazało się że nie chcieli go zarejestrwować to narobił szumu i zaczęli odprowadzać. Tak samo z ZUSem. Zarzekali się że odprowadzają. Kolega był sprawdzić a tu nic! Dopiero potem zaczęli odprowadzać ZUS ale tylko od 2 zł za godzinę. Także nie wiadomo czy to się wogóle liczy do emerytury. Naprzyjmowali tzw "najemników" którym płacili najpierw 19 zł na godzinę potem od maja 12 a że zaczęli im odchodzić to teraz podnieśli im do 14. A my miejscowi mamy 8! Z tym że oni robią łącznie nawet po 72 godziny! I chodzą nieprzytomni! A nam miejscowym nawet złotówki nie dołożyli! Nic nie robią w tym kierunku żeby przyciągnąć miejscowych. Wolą ściągać ludzi nawet z pod ukraińskiej granicy płacić im 14 zł i opłacać hotele. Co tu się teraz dzieje to woła o pomstę do nieba!!!
Kalif 2016-06-09 01:32
Jeden plus to taki że jak narazie płacą. Bo było rok temu głośno że City nie płaciło długi czas w Toruniu i Inowrocławiu.
adam 2016-06-09 19:23
ja narzekać nie zamierzam, wręcz przeciwnie, pracuje mi się dobrze, kasa na czas, atmosfera dobra. w wielu miejscach pracowałem i tu jest zdecydowanie najlepiej.
olav 2016-06-09 20:43
pracowałem już 2 innych firmach ochrony, impel był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Praca nie jest ławtwa, ale we sprzyjających warunkach daje satysfakcję
emir 2016-06-09 20:48
Zgadzam nim wyjechałem Austrii pracowałem w Impelu, najlepiej wspominam obsługę mistrzostw swiata.
Kalif 2016-06-09 21:01
Adam ale nie narzekam na impel. Mi chodzi o firmę która jest obecnie wynajęta na jednostkach wojskowych w Grudziądzu.
antek 2016-06-10 05:38
pracuje od lat i jest dobrze, nie szukam niczego innego wiec to chyba swiadczy samo za siebie
Kalif 2016-06-10 06:43
Też mi się dobrze pracowało w Impelu. Chciałbym żeby wrócili na jednostki do Grudziądza.
jego 2016-06-10 14:01
mam znajomego który pracuje w impelu. wypłata zawsze na czas, nie trzeba się upominać. no i warunki spoko, atmosfera w pracy też ok także jest zadowolony.
raf 2016-06-11 22:22
impel znam od wielu lat, pracuję już 3, czas szybko leci. i jak na razie nie planuję zmiany pracy. tu mam pewną i bezpieczną pracę, wypłata wtedy kiedy powinna być, więc nie zmieniam tego co jest dobre.
Mały 2016-06-15 18:00
www.ochronaforum.eu mam prośbę czy ktoś zna inne forum niż to które tutaj przytoczyłem? Bo tam jest pewien moderator który stosuje jakieś dziwne praktyki. Zamiast usuwać niewłaściwe komentarze to nas straszy żebyśmy nie tykali tych, czy tamtych żebyśmy byli ostrożni w tym co piszeszemy itp. Poprostu szukam forum gdzie mógłbym się swobodnie wypowiedzieć na temat stosunku wojska do SUFO. A admistratorem tamtego forum jest prawdopodobnie jakiś wojskowy więc sami rozumiecie.
kasia 2016-06-17 05:46
firma jedna z wielu na rynku, rozni sie tym, ze jest ogromna i ma procedury i standardy ktorych innym brakuje, a to naprawde duzo
monika 2016-06-24 05:41
to fakt,stabilna firma to podstawa, warto w takiej pracowac, ja przynajmniej czuje sie bezpieczniej
Kalif 2016-06-26 18:22
Jakie stawki macie?
michal 2016-07-04 04:29
stawki zaleza od stanowiska, najrzetelniejsze informacje na pewno w kadrach beda mieli
patryk 2016-07-08 10:19
przygode z impel zaczalem 3 lata temu, troche sie wahalem, ale teraz na pewno wiem ze to dobra decyzja byla, pracuje w stabilnej firmie na stabilnym stanowisku a to ma ogromne znaczenie
olek 2016-07-17 05:05
dzis jak kazdy ma kredyt na glowie na mieszkanie, to na pewno lepiej jest pracowac w firmie, ktora jest duza i stabilna
marcin 2016-07-23 06:17
dla mnie to zawsze praca wakacyjna, jak mam przerwe na studiach to chwila jest zeby sobie dorobic
Kalif 2016-07-27 10:33
Właśnie @olek tak się zastanawiałem nad wzięciem kredytu ale sam nie wiem.
Mam umowę do końca 2018 roku a co dalej nie wiadomo.
Firma w której obecnie pracuję nie jest taka prężna jak Twoja.
A jak po 2018 roku warty na jednostkach wojskowych przejmie wojsko to mogę stracić pracę.
Tak że chyba sobie odpuszczę ten kredyt.
go 2016-09-04 23:52
z Torunia impelek poleci pa pa
fr 2016-10-18 22:29
@ go - a dlaczego w Toruniu nie wyszło, o co chodzi? a meiniając neivco temat - widze ze poszukują praocowników do Impel Security do kilku miast w Polsce. Zainteresowało mnie stanwisko Inżyniera sprzedaży. Wiecie może jakie można zarobić pieniądze??
Piernik 2016-11-09 10:25
Fir ma solidna
Ule 2017-02-04 20:38
Są różne firmy na rynku, część już przetestowałem i mam spore porównanie Impel się nieźle wyróżnia na tle konkurencji
Pająk 2017-02-08 23:01
A jak tam u Was z umowami? Dostaliście już?
robson 2017-02-08 23:37
wroce z 2-tygodniowego wolnego to sie dowiem.
Nick 2017-03-04 10:53
Jest balagan sa uklady bylo dobrze jest zle
morena 2017-03-04 17:43
jakie układy i bałagan masz na myśli? bo myślę o wysłaniu CV i nie wiem czy ''się pakować'' w to
sylwia 2017-03-07 17:58
Subiektywny punkt widzenia i jakiś ekstremalny przykład nie może rzutować na ocenę pracodawcy , nie generalizujmy opinii.Mam dobre doświadczenie z Impelem.
Aneta 2017-03-07 18:55
ja Ci polecam spróbować. zanim poszłam do impela sama też nie byłam pewna, ale poznałam ludzi stamtąd i się zatrudniłam. nie żałuję.
karol 2017-03-08 09:34
Ja układów nie widzę, normalnie jest, ludzie w porządku dogadać się można. Impel to duża firma i dobrze się tu pracuje.
kamil 2017-03-08 18:21
Uwagi forumowiczów cenne zwłaszcza jak ktos poważnie mysli o pracy w Impelu; ogólnie nie jest łatwo ze stabilną pracą po szkole, która nie daje kwalifikacji np LO już lepiej absolwentom zawodówek; fajnie, ze Impel ma duży rozrzut potrzeb i można tu się załapać.
podróżny 2017-03-09 19:07
Co to za stek kłamstw?!Pracowałem dla tej firmy 5 lat temu,to że mnie zwoooolniono z Impelu usłyszałem od kolegi z obiektu,z dnia na dzień na lodzie,nieszanują.
cezary 2017-03-09 19:50
Praca w Impelowskiej ochronie ciągle atrakcyjna; wymaga jednak odpowiednich predyspozycji, warto przymierzająć się do takiej pracy pokusić się o odpowiednie certyfikaty umiejętnosci.
karol 2017-03-10 18:50
Trafiłem przez znajomych na ochroniarstwo w Impelu; fajna, odpowiedzialna praca i ciekawe kontakty z ludzmi.Mam przegląd zachowań, że ksiązki pisać o naturze ludzkiej.
Benia 2017-03-11 18:28
proboj bo warto sie u nich zalapac. impel to fajna perspektywiczna praca. ukalady? nie zauwazylam, sama dostalam sie z ulicy
edo 2017-03-11 20:31
Firma jest duża a więc i stabilna. Nie pozwoli sobie z tą pozycją na wpadki. Ja pracuję 3 lata i dotąd poza codziennymi drobnostkami wynikającymi ze współpracy międzyludzkiej nic się nie działo. wszystko na czas i zgodnie z umową
igor 2017-03-11 21:49
Mój przykłada pokazuje, że nie ma problemu lokalizacja. Musiałem wyprowadzić się z Wawy, dziewczyna dostała robotę w Bydgoszczy na świetnych warunkach. Nie uśmiechało mi się rzucac wszystkiego bo w impleu już wypracowałem sobie pozycję. Pogadałem z szefem i po 3 dniach miałem robotę w tej samej Impelu w Bydgoszczy z listem polecającym i rekomendującym.
misiek 2017-03-12 11:23
ja na pracę w impelu nie narzekam, stabilna i porządna robota
zbych 2017-03-13 17:26
Faktem jest, że Impel wciąz jest ważnym partnerem na rynku pracy; oferty do wzięcia przy odpowiednich kwalifikacjach, nie dla każdego.
bolko 2017-03-13 17:29
Dochody w Impelu są adekwatne do wykonywanej pracy, nie ma co utyskiwać; gra jest przejrzysta. Za nicnierobienie nie dostaje się wynagrodzenia, więc wszystko jasne.
manna 2017-03-14 17:23
pierwsze słyszę o takim przypadku. do tej pory, a już trochę w impelu jestem. nie było do czego się przyczepić. spoko ludzie i szefowie plus kasa na czas.
kaśka 2017-03-19 12:08
ja sobie chwalę, trafił mi się fajny zespół i do pracy chodzę z przyjemnością :) wypłaty są na czas i z kierownikami też problemu nie ma
andrzej 2017-03-25 15:56
jak dla mnie praca w impelu to strzał w 10 :) stabilna posada, możliwość awansu i regularne wypłaty to ich charakteryzuje
madzia 2017-03-25 17:29
już kilka lat w impelu za mną i jestem tak samo zadowolona jak na początku
Elon 2017-03-25 21:45
nie słyszałem aby coś takiego się wydarzyło, a pracuję już 3 lata w Impelu. Z paroma kolegami się rozstała firma, ale zawsze z klasą i za porozumieniem. Praca nie jest łatwa, ale to w końcu ochrona. Warunki są za to bardzo fajne, a zespół zgrany
Wasiek 2017-03-25 23:07
Impel to nie firma krzak, ale marka na rynku. Duży pracodawca z różnych branż. Ja pracuję od roku i jestem bardzo zadowolony. Zresztą celowałem w Impel.
wyrasta 2017-03-28 19:15
w życiu z plichom nie bede robił nap jeden
Zostaw swoją opinię o Impel Security - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security