Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Czy w Fibrain pracuję się w Boże Narodzenie? Chodzi mi o Jasionka?

Tak na okrągło Świątek- piątek, -

Beata

podobno niczego na święta tu nie dają, to prawda? a na jaki zarobek można potencjalnie liczyć po pracy w ten dzień, jak to liczą?

@Beata

Nieprawda. Jest Ciacho barszcz pierogi

@Dziadek

w sensie, że uroczystość jest urządzana? po pracy czy w trakcie i czy wszyscy biorą udział? a inne imprezy też w ciągu roku są organizowane?

@Beata

Zapomnij o uroczystościach i imprezach nie w tej firmie

Czy na produkcji mogą pracować równiez kobiety? Jak układane są grafiki? Czy to standardowa 4-brygadowka 12 h ?

Dawid
@Anna

Dlaczego kobiety nie miały pracować na produkcji? Bo tam chyba chcesz aplikować nie? Nie znam zarobków. Sam dopiero rozważam wysłanie cv, ale chętnie poczytam jeśli ty wcześniej się czegoś dowiesz.

@Dawid

Dlatego że czasami ze względów BHP - wysoka waga detali- nie mogą, ja na razie się rozglądam, nie aplikowalam jeszcze i również chętnie się dowiem jak to wyglada

Dawid
@Anna

Ok, ale w ogłoszeniu na produkcje widziałem że tylko wymagają zdolności manualnych. Nic nie było o ciężarach. Piszą że dają sporo benefitów ale niestety o zarobkach cisza. Może kto wrzuci widełki.

Jaki dress code obowiązuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

ŁS

jak lafiryndy nieweim jak innymi słowy można napiosać zachowania i ubioru tamtych dziewczyn...Co obowiązuje a co robia to dwie rózne sparwy..

PR.

Żenada Szkoda że prezes i spółka nie wiedzą co się dzieje w firmie produkcyjnej Zaczernie

Jako
@PR.

Potwierdzam

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy zdarzają się nadgodziny w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Tak, ale nie płatne, za godziny do odbioru:(

Xyz

Jaki odbiór godzin. Odbieranie godzin jest w tej firmie dla osób nie ambitnych. Ambitni pracują z pasji dla pracy, za darmo w godzinach nadliczbowych.

@Xyz

Jak nie wiesz to po co się odzywasz

Łucja
@401

Skoro się odezwał to chyba coś tam wie? Albo to zwykły bajkopisarz. A jak godzicie się na darmową pracę to śmiech na sali. Zacznijcie się szanować!

Zdarzają się, głównie w czasie jakichś świąt lub gdy kogoś brakuje na linii. Z tego co mi wiadomo to płacą za nadgodziny, tylko gdy nie ma ludzi na linii a i nie ma chętnych na nadgodziny to lubią dawać polecenie pracy.

I co, takie polecenie pracy trzeba wykonać? :/ A jak ktos się nie zgodzi? Zwalniają?

Pracownik firmy

Praca jak praca. Zdecydowany minus to praca w weekendy, jeśli ktoś planuje iść na studia to indywidualny tok nauczania albo szukanie innego pracodawcy, bo tutaj samo kierownictwo mówi że nie ma możliwości na jakieś układanie grafiku. Płaca też nie za duża, rotacja pracowników dość duża. Latem grzeje, brak klimatyzacji a jak przyjdziesz w spodenkach to możesz dostać grzywnę od pani z BHP

Maciek
@Pracownik firmy

Co się dziwisz ze kara panie z bhp w futrach chodzą bo im zimno... A reszta dokładnie jak piszesz kolego...

@Maciek

Ale to chyba nie chodzi o temperaturę ale o bezpieczeństwo podczas pracy?

Maciek
@Olga

Olga grube futra chronią nie tylko przed zimnem spełniają również wszelki wymogi bhp.....

@Maciek

No w sumie masz rację a jakie są normy odnośnie temperatury?

Jasionka

Guzik prawda ,współpraca z Ł.K jest wzorowa. Zawsze pomocny i uśmiechnięty , pozytywny człowiek.

Operator

Może z Tobą coś nie tak ? Pewnie się do roboty nie nadajesz i wypisujesz brednie.

Stal
@Jasionka

Ja też zawsze jestem pomocny i uśmiechniety????ale takiego przełożonego jak L. K. nie polecam. Magazyn Jasionka

@Stal

Śmieszą mnie tacy ludzie , którzy wylewają żale w internecie. Leszcz nie facet

?!
@Operator

a co nie potraficie przyjać krytyki na swój temat?

@?!

Widocznie nie jest tak spoko..... Coś jest na rzeczy

Stal
@?!

Widocznie nie potrafia

Teresa
@Jasionka

To jakis manager, brygadzista ? dobrze ze w firmie jest na kogo liczyc ...

@Teresa
@Teresa

Ten L. K. Kuchciński to mistrz gotowania i jedzenia na magazynie ....

Czy w firmie FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) można pracować na pół etatu?

Nie można.

rekrutacja

Parę miesięcy temu rekrutowali na operatora produkcji 4-brygadowka. Po przejściu rekrutacji wysłali ofertę z oszołamiającą suma pieniędzy wynoszącą aż 2800zl netto. Jeden weekend w miesiącu wolny ,praca po 12 godzin. Nie wiem kto tam pracuje i zgadza się na takie wynagrodzenie. Ale szanujcie się bo pracujecie za miskę ryżu.

@rekrutacja

A nie można było negocjować tej kwoty?

@rekrutacja

Walą kasy aż strach

Joli

Zarobi tu na brygadach jakies 3500 netto?

Ilona
@Joli

A to teraz jakaś rekrutacja jest? Daj znać jak możesz, skąd w ogóle takie pytanie, bo ja właśnie szukam i nic nie widzę, informacji w sensie

Jakie są mocne strony pracodawcy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Dobry

Mocne strony firmy to takie jak szybko zatrudniaja tak szybko i zwalniaja bo taki maja kaprys firma nie jest godna polecenia nigdy nie wiesz jak dlugo popracujesz i nie wazne jaka umowa robia z ludzmi co chca (usunięte przez administratora) i tyle bie polecam.

Zadnych

@Dobry

Masz rację. Stali pracownicy trzęsą portkami że za byle bzudre zostaną zwolnieni. Bo zrobisz coś co się nie spodoba komuś przynosisz l4 za często itp

Sylwia
@Ania

No chyba częste zwolnienia lekarskie to nie byle bzdura? Jak takie są powody zwolnień pracowników to może bezpodstawnie narzekacie na firmę :3

Grażyna
@Ania

Stali pracownicy tak robią? No ale jak ich zwolnią to kto tam będzie pracował, jest wiele osób z takim stażem i doświadczeniem? Lata wypracowane to nie jest częste na rynku pracy.

Niech wszyscy się dowiedzą jakie kici kici tam pracują na Zaczerniu.

Barbara

Co masz na myśli? Jak nie napiszesz, to raczej nikt się nie dowie, o co chodzi ;D

Kalisz

FIRMA MA WAS DALEKO W ODBYTNICY, NIE WIEM CZEMU MAJA AŻ DWIE GWIAZDKI JAK NAWET NA JEDNA NIE ZASŁUGUJĄ ALE W KOŃCU TAK JAK VARIOEDGE, RODZINNY INTERES I BRAK KOMPETENTNYCH KIEROWNIKÓW/DYREKTORÓW PRALNIA PIENIĘDZY KALISZA

@Kalisz

Dlaczego Twoim zdaniem nawet na 1 gwiazdkę nie zasługują?

Zbychu z CBA
@Kalisz

powiedz proszę, skąd w takim razie Kalisz ma pieniądze do wyprania? to bardzo ważna informacja

@Zbychu z CBA

Pieniądze do wybrania? :o Przybliżysz może trochę ten temat?

Xxx

Obecnie poszukają pracowników na stanowiska Inżyniera sieciowego. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale, czy jest jakaś możliwość awansu? Jak kierownictwo?

Monter światłowodów

Nie polecam, na rozmowie o prace ustalone było wynagrodzenie i czas pracy, w rzeczywistości pracowałem więcej a zarabiałem mniej. Dodatkowo radzę zwracać uwagę na to co podpisujecie, niby Fibrain wrzuca ogłoszenie o prace ale umowę już podsuwają do podpisania z VARIOEDGE , jednym słowem przekręt od samego początku .

Były
@Monter światłowodów

Niestety to prawda

Łucja
@Były

Ale jak? Rozmowa a umowa to zupełnie inna bajka. Czytać, upominać się, sprawdzać! Nie dajcie się naciągać.

Rastor

A jak się teraz pracuje ? Czy pensje są w porządku ? Czy duzy stres w DH ? Proszę o uczciwa odpowiedź .pozdro

@Rastor

Nie poleca taj firmy, zarobki to prawie najniższa krajowa mimo pracy od kilku lat. Atmosfera porażka, ciśnienie, wymagania i żadnych premii za dodatkową pracę

operator

Zarobki w tej firmie to tragedia ja zarobiłem 2500 A Dziewczyny wiecej zarobią chodząc tylko i sprawdzając Ale co beda sprawdzać jak nie będzie miał kto drukować Panownie ciezka robota Tony do przerzucania to są kpiny

anty
@operator

Napisz więcej - ile masz lat, jakie wykształcenie, jaka specjalizacja, ile chciałbyś zarabiać z Twoją wiedzą, doświadczeniem?

Ogarniety
@anty

30 lat, wykształcenie techniczne , 8 lat w branży światłowodowej, chciałbym zarabiać przynajmniej średnią krajową , a nie jakieś ochłapy. Nie mam wymagań z kosmosu, tylko jak normalny szanujący się człowiek

Mak
@operator

Poprawiło się jak słyszałem .

Rovena

Witam Mam pytanie. Czy są dwa jakieś zakłady Fibrain? Jeśli tak, to co produkuje się w obu zakładach? Jak wygląda obecnie sytuacja w zakładach? Jak dojechać do obu firm?

Najduch
@Rovena

Są nawet 3, jeden w glogwiey, Jeden zaczernie, jeden jasionka, . W zaczerniu produkują komponenty Światłowodowe, w Jasionce kable, w Głogowie , magazyn + zarząd

Rovena
@Najduch

Dziękuję za odpowiedź. Czy możesz coś wiecej napisać na temat pracy? Jaki system pracy dla niepelnosprawnych? Jaka atmosfera między pracownikami?

Najduch
@Rovena

Atmosfera mieszana, zatrudniają osoby niepełnosprawne na zaczernie

Ziuta

Bezrobotnych produkują...

Bożena
@Ziuta

To nie jest odpowiedź na pytanie zadane przez @Rovena. @Ziuta, byłoby naprawdę super, jakbyś skupiła się na opisaniu aktualnych warunków pracy w FIBRAIN - tak swoją drogą to mnie też one interesują. To może na początek powiesz coś więcej o atmosferze, która panuje między pracownikami firmy?

Ziuta

Bezrobotnych się produkuje....

Andrzejuniedenerwujsie

Pracowalem w F kilka lat na stanowisku handlowym i była to moja pierwsza prawdziwa praca. Jak na tamten moment pensja wystarczyła by zbierać zawodowe doświadczenie. Wiele się nauczyłem podczas tych kilku lat. Niestety uczylem sie na wlasnych bledach jak i na doświadczeniu moich klientów ktorym chętnie sie dzielili. Patrzac na to z perspektywy dnia dzisiejszego nie mam tego firmie za złe. DH byl w zdecydowanej wiekszosci grupą naturszczykow ktorzy czuli proces przez skórę w ogole nie mając pojęcia o jego etapach więc nie mieli pojęcia jakie szkolenia, po co szkolenia. Atmosfera w pracy byla bardzo na plus. Nie czułem walki pomiedzy dzialami. Powiem wiecej l, gdy juz zakumplowalem sie z ludzmi i troche okrzeplem to nie liczac pojedynczych przypadkow zawsze udalo sie dogadac tak by na koniec dnia to klient byl zadowolony Pozdrawiam zaloge

Kuba

Ostrzegam firma nie płaci !

Libre
@Kuba

Ale komu nie płaci ? Pracownikom ? Kontrahentom ? Coś złego się dzieje , czy tylko takie okoliczności ?

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)