Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Dominika

@Parc, właśnie do końca nie wiem ja to wygląda, dlatego też pytałam. Zastanawiam się o co chodzi z tymi targami, możesz dokładniej wyjaśnić, czemu FIBRAIN się tam nie wystawia? Nie jestem pewna czy wszyscy na pewno znają tę firmę.

Dominika

@anonymous może Ty mógłbyś rownież podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy dla FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.). Jak wygląda proces rekrutacyjny w przypadku tego pracodawcy? Wszelkie wskazówki są ogromną pomocą dla osób, które szukają nowego miejsca pracy. To pracownicy firmy są ich najlepszym źródłem.

Prac
@Dominika

Dominika wiesz jak jest - z każdą pierdoła trzeba latać do jednego słusznego który zamiast zająć się pracą musi takie drobne rzeczy akceptować.Do tego brak wyjazdów na targi jako wystawca bo nas wszyscy znają. Tylko po co ciągle pisanie d. Elmat? Ty też się rozejrzyj naprawdę warto coś zmienić.

Dominika

@Real, czy Ty jesteś pracownikiem FIBRAIN? Jeżeli tak, to jak osobiście oceniasz swoją współpracę z tym pracodawcą? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w tej firmie? Jak skomentujesz warunki będące podstawą Twojego zatrudnienia? Proszę Cię o zamieszczenie opinii na ten temat na tym forum.

Dominika

@sieciowiec, co Twoim zdaniem powoduje, że warto zatrudnić się w FIBRAIN oprócz tego, o czym już w swoim wpisie wspomniałeś? W jakim charakterze pracujesz w firmie? Merytoryczne opinie od osób zatrudnionych u tego pracodawcy, będą ważnym punktem odniesienia dla innych użytkowników.

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nieznajoma

Zmieniło sieci w tek firmie od 2014? WARTO TAM PRACOWAC?

sieciowiec
@Nieznajoma

tak, wszystkie sieci zmieniło, już warto. wodociągowa dalej szwankuje, ale to kwestia infrastruktury strefowej

Dominika

@Paweł, czy jest to jedyny oferowany benefit przez FIBRAIN( daw. ELMAT)? Jak poza tym oceniasz swoją współpracę z tym pracodawcą? Twoja opinia będzie ważna dla osób, które poszukują informacji przed aplikowaniem do niego.

@Dominika

o jakieś inne benefity by się przdały

Dominika

@on, czy w takim razie można oczekiwać od FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) jakiegoś pakietu benefitów?

@Dominika

Jesli chodzi kartę multisport to ciężka sprawa. Baaaardzo długo się czeka o ile w ogóle sie ktoś doczeka bo zawsze jest informacja "coś się stało" i karty nadal nie ma

on

cos ty...nic nie ma

Lady Gaga
@on

Potwierdzam, od 3 lat nic. Większości firmy, ludzi z którymi rozmawiam przez tel nie widziałam na oczy, a nie siedzę na produkcji. O szkoleniach poza wstępnym dwudniowym (2 dni po 8-9h) zapomnij.

dino

praca jak praca mozna sie przyzwyczic bo wszedzie trzeba pracowac lecz atmosfera jest tragiczna potworzyly sie grupki jeden pod drugim dolki kopie donosi do kierownika a kierownik nie docieka prawdy bo zwykly pracownik ma milczec i go sluchc poniwaz kierownik z tego wniosek nie lubi prawdy tylko bajki i taka opinie ma w pracy zaczernie

zwiastun

ta firma jak i inne ze tak sie wyrażę z zaglebia rogoznickiego wylonila sie z marksistowskiego feudalizmu gdzie prezesi tych firm zamiast rozwijac te firmy wlasna pomyslowoscia inteligencja to wola wykorzystywać oszukiwac wrecz zniewalac pracownikow wykozystujac obecne czasy desperacje lub rozne negatywne polozenie tych ludzi którzy tam sie zatrudniaja . 10 lat tem wiecej sie zarabialo niz obecnie w tej firmie a pres jeszcze za szkolenie kazałby [placic mysli ze jest Bogiem kiedys sie obudzi z palcem w nocniku

tata zwiastuna
@zwiastun

synku, ale wyjaśnij co to jest "marksistowski feudalizm", bo aż mnie sparło z ciekawości?

zwiastun
@tata zwiastuna

w skrocie jak firma przechodzi od niewolnictwa do kapitalizmu i jest miedzy jednym a drugim tzn ma niewolnikow w praktyce i placi im grosze by zzamienic tych niewolnikow w pracownikow czyli w teorii firmy kapitalizm

odrobiną rozsądku
@zwiastun

Zniewoleni pracownicy czyli poprzykuwani do biurek, stołów roboczyczych do nogi uwiązany bębęn ze światłowodem, ten tonowy pewnie z innej wypoiwedzi, ludzie co Wy wypisujecie ? Czy ktoś wogóle się zastanawia po co chciał by pracować ? Odnoszę wrażenie, że wielu chciało by się spotkać towarzysko, pogruchać sobie, wysłać posta na FB, potem coś strącić z drogi albo moze nie koniecznie i wrocić do domu, na konto ma wpłynąć min. 3 tyś + premia ale skąd się te pieniądze biorą już nie ma refleksji, pewnie ufo ląduje raz w miesiącu u Prezesa w gabinecie i je przekazuje, a moze jakims teleportem lub czymś w tym rodzaju, eh !

Hmmm
@odrobiną rozsądku

Naprawdę nie widzisz jak to wygląda????

złota myśl na nowy rok

Ten kto budzi lęk w sercach innych, sam żyje w ciągłym strachu...

Gitarra

No dobra. Ale praca dla sprzedawców ? Jakie macie opinie? Lepiej niż w branży energetycznej ?

heh
@Gitarra

a co tam chcesz sprzedawac?

NieFib

Praca na początku wydawała się ok, wszyscy mili i pomocni. Pracuję rok i zdecydowanie odradzam. Jeden pod drugim kopie doły. Niby mają ten sam stopień co Ty a zachowują się jak kierownicy bo dostali dostęp do komputera.... Gość który jest zastępcą kierownika robi co chce ,siedzi po godzinie na przerwie i nikt nic mu nie powie.... Nie mówiąc już o beznadziejnych normach, które są liczone jak dla robotów, a przepływ informacji zerowy. Co do ludzi w biurach ( Zaczernie) nie wszyscy, ale zdecydowana większość jest tam z przypadku i nie ma bladego pojęcia o tym co robi a ma zarządzać produkcją. Jeśli ktoś chcę tam pracować to ok ale polecam tylko biuro w Rogoźnicy a i to raczej jako jeden z biurowych nigdy produkcja ani msgazyn...

Bella
@NieFib

Powiem jedno .tam powinien sie ktos zainteresowac jaka atmosfera tam panuje.masakra nowy pracownik nie ma szans

Nowyy
@NieFib

Jak wygląda praca w Jasionce w systemie 12 godzinnym, 5 dni po 12 godzin?

@Nowyy

nie. 2 praca, 2 wolne, a nieraz duuuzo wolnego

Mam pytanie. Dlaczego praca jest na 12 godzin? Nie można 8godz?

Czlowiek

Praca różna i w zależności od stanowiska różnie płatna. Ale na każdym stanowisku minimalna jak za wykonywana prace. Produkcja najniższa krajowa plus jakiś delikatny dodatek jak się uda. Magazyn troszkę lepiej ale praca ciężka bębny po 150 cm waga czasami ponad tonę. Pracownicy naprawdę fajni ale wiadomo jak to w pracy nie każdy da sobie wejść na głowę. Lepiej na kablowni kasa prawie jak w biurach A nie masz takiej odpowiedzialności masz robić swoje. Ogólnie jest to ciężka praca A pieniądze czasami na początku roku( brak sprzedaży) mniejsze niż np w galeriach handlowych gdzie wystarczy ładnie wyglądać i prezentować towar. :) W biurach zawsze jest co robić "walka z czasem" pieniądze minimalne daleko do adekwatnych za stanowisko płaca minimum żeby się tylko nie rzucać że mało. Brak socjalu od niedawna kawa i herbata sie pojawila dodatki na swieta nikt o tym nie slyszal ! Pracownicy nawet nie wiedzą że można dostać paczkę świąteczną. Firma się rozwija dużo zamówień zagranicznych co za tym idzie dużo pracy szkoda tylko że nie ceni się pracowników. Dużo osób odchodzi i to dobrych pracowników nie dla tego że jest źle ale są atrakcyjniejsze finansowo miejsca pracy szkoda czasu. Ale rynek jest rynek zawsze znajdą się nowi. Ogólnie polecam na zdobycie doświadczenia jak zgodzisz się na najmniejszą kasę to na pewno Cię przyjmą np bez doświadczenia po szkole. Jak chcesz więcej zapomnij. Atmosfera w pracy fajna ludzie mili pomocni dają szansę każdy się stara. Ogólnie polecam jak nie ma się lepszych ofert na oku.

Nowyy

Jak wygląda praca w Jasionce w systemie 12 godzinnym, 5 dni po 12 godzin?

bez spiny....

napinka jak zawsze....

Do przedmówcy.

Sam się nie podpisałeś(aś), a rzucasz się jak 'gunwo' w przeręblu. Praca na produkcji jest równie wymagająca co skręcanie długopisów więc to chyba logiczne, że osoba bez większego wykształcenia, wiedzy specjalistycznej i doświadczenia nie może więcej zarabiać. Czego oczekujesz? 3000zł na rękę, umowa o pracę lifetime, mieszkanie, dentysta, paczki świąteczne? Serio? Ogarnij się człowieku, bądź realistą. To jest POLSKA. Ciesz się z tego co jest - niespecjalnie wymagająca praca pod dachem, ubezpieczenie, pakiet (usunięte przez administratora), multisport. Moja babcia by Ci powiedziała, że trzeba było się uczyć jak wszyscy, a nie bumelować. Teraz narzekasz i pienisz się, bo nikt Cię w dzieciństwie nie pilnował jak sobie wagarowałeś, a teraz zrozumiałeś, że ciężko jest znaleźć naprawdę dobrą pracę bez wiedzy i doświadczenia to pretensje do całego świata. Pretensje TYLKO i wyłącznie do siebie. Nikogo innego.

Jaka szkoda, że wszystkie opinie pisane są przez co jak co noname. O ile prościej byłoby jakby każdy pisany post dotyczący firmy został podpisany przez autora. Masz odwagę napisać źle lub dobrze miej odwagę się podpisać. Pozdrawiam

Magda01

Jakieś konkretne informacje na temat pracy na linii? Bo mam rozmowę kwalifikacyjną w czwartek i nie wiem czy iść po przeczytaniu tych opinii. ;)

nick
@Magda01

oczywiście ze isc . to ze komus praca nie odpowiada to nie znaczy ze tobie tez nie będzie. a zrezygnować w razie w zawsze można:P

Magda01
@nick

Racja ;) Na rozmowie byłam, mają się odezwać w ciągu dwóch tygodni. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Nie ja

Praca ciekawa?...na ktorym niby dziale....Zeby przebierac rekami nie trzeba miec wysokiego IQ...

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)