Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

MrocznyKopulator

Niedawno rozpocząłem pracę w Elmacie. Co prawda nie produkcja ale może kogoś to zainteresuje. Na rozmowę dostałem się z ogłoszenia z jednego z wielu portali pracy. Pogadaliśmy sobie 30-40 minut. Panowie mieli czas sprawdzić mnie, a ja po części ich by wiedzieć czy chcę się w to pchać czy też nie. Zdecydowałem, że warto przeprowadzić się dalej o te 300-400km. Dziś po wielu przepracowaniu już jakiegoś czasu mogę powiedzieć, że nie mogę narzekać. Pensja jest na czas, przełożeni stawiają przede mną wyzwania. Zaczynając od drobnostek po coraz to większe. Jeżeli mam z czymś kłopot to zawsze ktoś z załogi pomoże gdy znajdzie chwilę Powoli udaje mi się znaleźć kontakt z klientami itp. Może jest kilka kwestii, które można by zmienić ale nie mam na co narzekać. Podsumowując: Uważam, że praca w ELMACIE to dobra szkoła zawodu dla kogoś od razu po studiach, dla kogoś kto zaczyna wchodzić w HI-TECH i chce rozwijać się w tym czego uczył się na studiach. Jak będzie dalej? Zobaczymy

renus
@MrocznyKopulator

Haha ewidentnie powyższy komentarz napisany na podratowanie opinii firmy,przez jednego z super lizusów, albo dyrektora który prosi mailami do pracowników o dodawanie pozytywnych komentarzy na tej stronie:) Współczucia.

renus
@renus

I to charakterystyczne słowo HI-TECH, które padło już w jednym z poprzednich komentarzy:)

LUZAK

w każdej firmie tak jest że przyjmują po znajomości i trzeba się z tym pogodzić. Wymagania są a gdzie ich nie ma? nie wszyscy mają najniższą!!! owszem na początku tak,trzeba się jakos wykazac, nie zawsze lizaniem d..y. Premie nie każdy dostaje a jak dostaje to różne. wypłata co miesiąc na koncie, gorzej z kwitkami. Ogólnie to są sprawy niedograne(tak jak ostatnio na magazynie- PORAŻKA!!!) ale jest przynajmniej z czego pośmiać i pogadać. Nie ma co narzekać! Jest kasa- jest impreza ;) POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY!!!

Wrubel

Najpierw obiecują, później słowo łamią. Obiecanych pieniędzy nigdy nie zobaczyłem. Zatrudniają niepełnosprawnych, płacą im grosze a z PFRONU doją kasę. Sami złodzieje. Lepiej uwazać na nich i nic na słowo- papier musi byc bo się wyprą. Ostrzegam.

xxx

chyba jednak sobie daruję to miejsce

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

siostra_brata

odpowiedz do neal: nie idz tam w zyciu. jest tragedia. kierownik kaze pracowac, wprowadza deadline'y i kaze sie caly czas uczyc nowych rzeczy, porazka totalna

@siostra_brata

"kierownik kaze pracowac" w końcu to jest praca, jak komuś się nie chce to niech siedzi w domu

neal

Czy ktoś pracował w Laboratorium tej firmy w Rogoźnicy? Możecie przybliżyć jak wygląda tam płaca, atmosfera etc.?

xxx

dokładnie tak John o to mi chodzi, ale nie rozumiem dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć

xxx

Dzięki za odpowiedź ale mi właśnie o to chodzi żeby dowiedzieć się ile można razem z tą premią zarobić na Lini produkującej światłowody bo wiem jak jest z pracą w Rzeszowie i nie chce poświęcić mojej obecnej pracy po to żeby przekonać się zw jest tam źle. Też byłem zapewniamy o premierach ale kwot nikt nie podaje. Czy to jest tajemnica ile się zarabia

Ero

do XXX : jeżeli zastanawiasz się nad pracą to złóż Cv i czekaj anóż Cie przyjmą czasem nie warto słuchac ludzi w dodatku którzy są anonimowi ,przyjdziesz zobaczysz porobisz jak Ci se spodoba to zostaniesz a jak nie to podziekujesz za wspołpracę proste. zarobki w firmie rózne, same pieniadze z nieba nie lecą wiadome jednak moim zdaniem ludzie którzy NIC nie robią albo robią mniej niż Ci co muuszą doslownie zapierniczać powinni zarabiać mniej a premie powinny być rozdzielane na ludzi którzy naprawde na to zasługują. Jednyym z grzechów tej firmy jest skąpstwo i niesprawiedliwosc ale taka jest polska.

Alfa

bez pewnych osób praca w tej firmie była by o niebo lepsza trzeba sie strasznie natrudzić by zostać docenionym w tej firmie potrzebne są przy tym stalowe nerwy zatrudniają co chwile nowych kierowników każda głowa dokłada swój pomysł i robi sie z tego kanał a nie pomoc dla pracowników którz robią na firme! Ludzie dlaczego boicie sie wyyrażać swoje zdanie dodam że prosto w oczy jak macie problem a nie anonimowo na forach ?! współczuje serdecznie osobom które "wchodzą" najwyzszym kierownikom w D*pe oby kiedyś zarząd przejżał na oczy a Szacunek w firmie należy sie każdemu ! niektórzy wyżsi stanowiskiem chyba o tym zapomnieli

xxx

znowu ja zastanawiam się nad pracą jako operator lini produkcji światłowodów prosiłbym o jakieś konkretne informacje

dobrodzieJ

Witam Mam pytanie.,, Podobno firma Elmat buduje fabrykę w Zaczerniu. Proszę o informację czym będą się tam zajmować i kiedy będzie otwarcie.

MoherMan

dół z górą walczy, kto zwycięża bitwę? W dole siła ;) Trzymajta się ludki, może otworzą oczy, może.

xxx

mi chodzi o pracę jako operator linii bo takie widziałem ogłoszenie. John możesz rozwinąć swoj post Dzięki

John
@xxx

tu chodzi o osobę obsługującą linię do produkcji kabli światłowodowych, coś zupełnie innego niż zakańczanie włókien światłowodowych

mati

Zgadzam się z ostatnią odp. Taka jest niestety prawda. Robisz za najniższą krajową przez X lat,premie owszem są ale jakby ich nie było.Co któryś miesiąc słyszy się, że firma jest na plusie, że będą lepsze premie.Zbliża się czas wypłat-na zebraniu słyszy się,że lepszych premii nie będzie bo jednak coś tam.... .Lepszy miesiąc-premie marne,gorszy miesiąc premii nie widać.I tak jest co miesiąc.Poza tym jak siedzisz cicho-dostajesz po (usunięte przez administratora) odzywasz się-dostajesz po (usunięte przez administratora) jesteś po znajomości-kasy masz więcej,stanowisko masz lepsze.Mówisz kierowniczkowi,to co chce słyszeć a nie to jak jest w rzeczywistości,liżesz mu (usunięte przez administratora) to jesteś OK.Osoby na niektórych stanowiskach są po znajomości, z litości i z lizajdupstwa. Żenada !!! Kiedy "góra" w końcu otworzy oczy ???!!!

neal

xxx

Dzięki za odpowiedzi, każdy pisze jak jest źle, ale nikt nie chce napisać o kokonkretnych zarobkach, są one ustalane indywidualnie czy jest jedna stawka? Interesuje mnie praca z ogloszenia jako operator linii technologicznej produkcji światłowodów. Pozdrawiam

dsif
@xxx

Jak nie jesteś synem, znajomego prezesa, albo coś w tym stylu, to nie możesz liczyć na lepsze stawki niż najniższa krajowa + skromna premia. Nie masz pleców w tej firmie to nigdy do niczego nie dojdziesz. Chcesz to próbuj, ale ilość tych negatywów chyba o czymś świadczy.

lola

Nominuję Andzeja. Masz 48 godzin.

Nikodem zapomnij. Wymagania to oni maja wysokie, tak samo jak mniemanie o sobie a taka jest prawda, ze firma ma z profesjonalizmem malo wspolnego. Owszem praktyki mozesz odbyc. Rzeczywiscie w CV moze to ladnie wygladac ale jak zaczniesz tam pracowac to przekonasz sie ze z Hi-techem (za jaki sie maja) ma to niewiele wspolnego. Odpowiedz do xxx: o 3 tys na reke zapomnij. W fabryce kabli Jasionka rzadzi warszafka. Niekompetentny dyrektor (podobno byl kiedys glownym technologiem w takiej fabryce - NIE WIDAC)i jego slugus, skrajny analfebeta, ktory cierpi na calkowity brak wiedzy technicznej. Naobiecuja ci podczas rozmowy premii a premie bedziesz widzial jak swinia niebo. Podatek od pulii premiowej chyba w calosci laduje w Warszawskim Urzędzie Skarbowym :). Ostatnio wprowadzili obowiazkowe soboty bez podwyzki. Zaloga puka sie w glowe jak zarzad mogl sie nabrac na takich ludzi.

warszafka
@123

Nikodem twój "dobrze poinformowany" rozmówca coś słyszał o kablowni ale chyba nie do końca i musi być ignorantem technicznym jeśli nie widzi tam Hi-Techu. Mam nadzieję, że nie pracuje z nami w kablowni bo brak pokory dla stanu techniki i jej właściwej oceny jest u nas niebezpieczny. Jeśli myślałeś o praktykach w ELMACIE to po prostu zrób to co najprostsze - zgłoś się do nas i wyrób sobie własną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)