Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

xxx

Czyli nie ma szans na dobre pieniądze? każdy operator linii ma minimalną? A co z tym ogłoszeniem na stronie firmt gdzie poszukują operatora linii. Wymagają wykształcenia wyższego i za najniższą krajową?

@xxx

No dokładnie. Większość ludzi na produkcji jest z wykształceniem wyższym. Na dobre pieniądze naprawdę nie ma co liczyć. Najniższa krajowa i czasami opłakana premia. Oczywiście możesz się łudzić, że to firma z perspektywą, ale nie trać czasu. Szkoda nerwów.

John
@xxx

Co innego operator na linii a co innego operator na zakańczaniu włókna

3000 zł? Na linii produkcyjnej? Zapomnij... Tam się zarabia najniższą krajową... czy się jest na linii produkcyjnej czy na kontroli jakościowej tejże produkcji. I jaka produkcja światłowodów zacznijmy od tego? Elmat nie produkuje włókna światłowodowego. Kupuje włókno światłowodowe, osobno inne komponenty i składa to do kupy, wykorzystując do tego m.in kleje które niszczą zdrowie...I na same leki na miesiąc trzeba będzie część tej marnej wypłaty wydać na recepty.

xxx

niedługo kończę studia dlatego się zastanawiam czy warto składać podanie, chcę zacząć od linii produkcyjnej światłowodów, a potem może gdyby się udało przejść na dział jakości. razem z premią możliwe jest osiągnięcie 3 tys zł na miesiąc ??

kaka

Słodka beti. Pracowałam w tej firmie dość długo,zarobki były lepsze na Wspólnej,wtedy też były uczciwe premie i płace za soboty.W Rogożnicy wszystko się zmieniło- premie dostają ci którzy dobrze donoszą kierownikowi ,nie ma znaczenia czy mówią prawdę ,ważne że coś donoszą.Ci którym podkłada się świnię nie mają prawa się bronić ,są wzywani (przeważnie jest to piątek około 14)i w poniedziałek już ich nie ma. W ten sposób załatwia się w tej firmie prywatne porachunki.Każdy na każdego szuka haka,nieliczni uczciwi są znerwicowani i wolą nic do nikogo nie mówić- mając nadzieję że za jakiś czas znajdą inną pracę i odejdą .I ODCHODZĄ -wartościowi ludzie , którym kiedyś zależało na rozwoju tej firmy.

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Stanowisko specjalisty = najniższa krajowa.

beti

Na lini zarobki jak to na lini nie spotkalam sie zeby gdziekolwiek przy produkcji placili dobrze taka jest specyfika pracownika produkcyjnego a ja zatrudniajac sie przy produkcji liczylam sie z tym zwlaszcza ze to nie pierwsza moja firma produkcyjnaDodatkowo musze sie zgodzic z jednym z przedmuwcow jak sie starasz i robisz swoje to nie zdarzulo sie zeby kiero tego nie docenil a z premii mozna niezle dorobic. Ogolnie nie narzekam poza tym ze teraz sami kierownicy i ciagle zamieszanoe teraz jakies smiedzne spotkania z ktorych mic nie wynika niby takie wsparcie trchniczne a i tak problemy musisz rozwiazywac sama.. kiedys byla jedna osoba od podejmowania decyzji i bylo wdzystko jasne zreszta wh mnie kiero to tam byl i jest tylko jeden. Teraz kazdy co w biurzr ma sie za kierownika chce sie pokazac na sile ale zwyklego pracownika ma gdzies. Ale Ja i wiekszosc dziewczyn robomy swoje i nie narzekamy bo w gruncir rzeczy nie ma na co a Smiesza mnie opinie piszacych tu frustratow i nierobow wiecznie narzekajacych na wszystko ale zarabiac to by chcieli wezcie sie do roboty to przestaniecie narzekac trzymajcie sie dziewczyny

xxx

Witam Proszę o informację jakie sązarobki w tej firmie na lini dzięki za odpowiedzi

luk

W tej firmie na produkcji zaczynało być dobrze jak był kierownik (usunięte przez administratora) Ale chciał za dobrze dla pracowników i go zwolnili... Każdy kto się szanuje stamtąd odchodzi... Ciągła wymiana pracowników z czego 90% "załogi" to ludzie młodzi, prosto po studiach lub bez, którzy zaczynają życie zawodowe. i łapią się tego co jest.. nie wiedząc w co się pakują;) Firma działająca na takim systemie, niestety daleko nie zajedzie.

krajan
@luk

O którym Kierowniku mowa?

Pan

Liderko umyj w końcu włosy bo masz okropny łupież !!!

skrypo

Szczerze nie polecam tej firmy.

dana

Mi np. za pierwszy miesiąc okresu próbnego nie zapłacili, potem miałam umowę śmieciową przez ponad 1,5roku. Musiałam milion razy prosić i przypominać się, czy by tak może w końcu dali mi umowę o pracę, po czym od zarządu usłyszałam pytanie: "Czy tak naprawdę mi ta umowa o pracę jest potrzebna?" - także to zdanie określa całokształt tej firmy, więcej chyba nie ma co komentować.

Grzesiek

pare pytań : Od kiedy firma produkuje kable światłowodowe? gdzie mieści sie zakład produkcji tych kabli. Czy pracujecie też w weekendy. czy firma płaci za nadgodziny jeśli są? Jak kształtują sie zarobki u operatora linii? piszecie "ludzie uciekajcie z tej firmy" czy faktycznie jest tak źle i ludzie się zwalniają??

pawel

Firma rozwija się,ma perspektywy a pracownik ma ch**a ! Jacku kierowniku WIELKI zacznij myśleć,za siedzenie i zgrywanie głupa Ci nie płacą!!!chyba!!!

lolo
@pawel

Kolego Pawle - jak sie siedzi na stolku po znajomosci to i za glupote potrafia placic. Zero organizacji, pseudo specjalisci, pseudo awanse, irp., itd. Pozdrawiam.

pawel

Firma płaci ochłapy pracownikom, a o kwitki trzeba prosić i czekać rok aż łaskawie dadzą pracownikowi! Premie są, ale upier*alane na każdym kroku!

rozwija się

Jak to ludzie piszą, że firma rozwija się, ma perspektywy, itd. Otóż to - ROZWIJA SIĘ FIRMA I TO ONA MA PERSPEKTYWY, A NIE PRACOWNIK !!!!!!!!!!!!!!!!! .... brak organizacji na porządku dziennym !

@

GRATULUJĘ PRACOWNIKOM, KTÓRZY ODCHODZĄ Z TEJ FIREMKI. UKŁONY I SZACUN !

niemanika
@@

Głębokie szambo, z którego na siłę próbują zbudować otoczkę wielkiej korporacji (perfumerii). Kierownicy dno. Jak najwięcej z Ciebie wyciskają, a potem np przedstawią Ci nową osobę, która jest teraz na Twoim stanowisku, a Ty pod nim, albo najzwyczajniej Cie zwolnią jak tylko zaczniesz walczyć o swoje;)

Chodzi mi o to, że niby taka wielka firma a to co się w niej dzieje to jest jedną wielką porażką. Szkoda czasu na prace w niej !

Firma Elmat to firma niby ogólnokrajowa a tak naprawdę dopiero raczkuje. Kierownikowi duuuużo jeszcze brakuje do bycia prawdziwym kierownikiem(usunięte przez administratora)

Oko Wielkiego Brata

(usunięte przez administratora), Wielki Brat uznał, że musisz opuścić DOM WIELKIEGO BRATA. Brat wszystko widzi, widzi że sobie nie radzisz, widzi że jesteś beznadziejny, że to nie miejsce dla Ciebie. Twój czas już minął !!!

Kaśka

I znów dzień jak co dzień...zero organizacji,kierownik nosa zza biurka nie wystawia albo chodzi kątami,liderka bawi się w Call Center a pracownice jakby pierwszy raz do pracy przyszły.Jednym słowem (usunięte przez administratora) PORAŻKA !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)