Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Kaśka

I znów dzień jak co dzień...zero organizacji,kierownik nosa zza biurka nie wystawia albo chodzi kątami,liderka bawi się w Call Center a pracownice jakby pierwszy raz do pracy przyszły.Jednym słowem (usunięte przez administratora) PORAŻKA !!! (usunięte przez administratora)

jacuś

DO alma : "Nie kazdy majac "plecy" jest powiedziane z gory ze moze czy tez ze sie obija....."-nie każdy,ale niektórzy mając "plecy" opier...lają się jak mało kto. A jeśli ktoś jest uczciwy to dostaje kopa w (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) awansują.Nawet zapier...i tak Cię pseudo KIEROWNICZEK nie doceni.A tak na marginesie to wolałbym zająć się "skrobaniem figurek z ziemniaka" aniżeli trafić do tej posranej firemki.

reallife

ludzie, uciekajcie z tej "firmy"(usunięte przez administratora) praktycznie najniższa krajowa (niemal), stres, zero pomocy ze strony współpracowników, którzy będą Cie tylko gnoić mimo, że sami niedawno zatrudnieni byli...nie dość, że ciągły stres i odpowiedzialność... Swój swego niszczy, taki kraj. Nie polecam firmy. Naprawdę lepiej poczekać już na bezrobociu bądź chwycić się jakiegoś zlecenia niż marnować zdrowie, czas i pieniądze na tą firemke..

alma

Nie kazdy majac "plecy" jest powiedziane z gory ze moze czy tez ze sie obija..... wiem to z wlasnego doswiadczenia i jak ktos jest uczciwy to tym bardziej bedzie zapier... zeby nikt nie mial nawet podstaw aby sie doczepic gratuluje wszystkim takiego myslenia, plotki plotkami a fakty faktami . Z taka wyobraznia najlepiej zajmijcie sie skrobaniem figurek z ziemniaka a nie praca w jakiej kolwiek firmie. Pieniadze z nieba nie leca trzeba zapracowac na nie!! Zasrani leniwce!!

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
grr

Edi to ladne masz priorytety w zyciu i chyba minelas sie z powolaniem. Anonimowo kazdy chetnie obrzuca blotem ale zeby sie pod tym podpisac imieniem i nazwiskiem to juz nikt nie ma tyle odwagi :) Jestem zadowolona w pracy w tej firmie, fakt praca meczaca ale cos za cos. Ciisniesz- wyrabiasz norme , stan konta rosnie, proste. pieniazki zawsze punktualnie, kierownictwo w porzadku, Duzy minus za "plotkarstwo" ale akurat to tyczy sie ludzi ktorzy tam pracuja a niektorzy chyba nie powinni ;)

adi

Gratuluję 7-letniej współpracy z firmą ELMAT. Bardzo cieszę się, że masz jasno określone warunki pracy i zawsze wypłatę na czas. Nie ma co narzekać, tylko się cieszyć, prawda? Ale czy aby na pewno w tej firmie jest "super atmosfera" a "zarząd zawsze OK"? Hmmm... No a z tymi osiągnięciami to bardzo zastanawiające jest...z tego co słyszałem to można tam być jak najbardziej leniem pod warunkiem, że masz plecki, a plecki bywają tam duuuże :D

luk

Pracuję w firmie Elmat 7 lat i zawsze miałem jasno określone warunki pracy. Wypłata zawsze na czas, zarząd zawsze OK, firma mocno się rozwija, młody zespół, super atmosfera. Jak nie jest się leniem i nie patrzy tylko na zegarek aby wyjść do domu to można wiele osiągnąć. @syf - nie pomyliłeś firm?? :-)

syf

@ian, myślisz, że te wszystkie pozytywne opinie z końca marca są rzetelne i faktycznie od pracowników bo ja w to nie wierzę, a ostatnio widziałem ogłoszenie o pracę na jednym z portali lokalnych, a Ty może się tam wybierasz czy już pracujesz ?

syf

Opinie z końca marca to dziwny zbieg okoliczności w momencie kiedy akurat poszukują ludzi do pracy - ludzi - tyranów na umowę zlecenie...... heh porażka. Szkoda zachodu, a zarząd może kiedyś otworzy oczy.

edi

Ja też jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie ELMAT. Jestem wdzięczna za przyjęcie mnie tam a przede wszystkim za umowę o pracę, a wystarczyło tylko zrobić laskę kierownikowi.

wiktor

ciekawe ile zapłacili za tak przychylne opinie jak dla mnie to wyzyskiwacze którzy gdzieś mają ludzi ,aby oni zarobili kasę , a awans można dostać tylko przez lizanie d..py

Pracuję w Elmacie i nie narzekam na samą pracę i atmosferę. Firma się rozwija ale niestety nie każdy może to odczuć na sobie, zarobki średnie ale przynajmniej nie najniższe

mrrr

Firma rozwija się w zaskakującym tempie, bardzo dobra atmosfera, naprawdę polecam.

@mrrr

.... trochę rozwinąć...chyba cofnąć w rozwoju

@mrrr

kierownictwo wymaga owszem nie dając nic w zamian, rozwinąć to tam można co najwyżej papier w kiblu - jak jest !

gal anonim

pracuje w Elamcie i szczerze to nie narzekam, wypłata jest na czas, nie ma telefonów po 19 typu " co z tym i z tym tematem",kierownictwo wymaga( bo od tego są) ale jest ok i NIE czuje sie jak mrówka do wykonywania poleceń bez względu na wszystko, jak ktoś chce się trochę rozwinąć to szczerze polecam

Również pracuje parę lat w ELMACIE i narzekać nie można. W 100% zgadzam się z poprzednikiem. Młody zespół, miła atmosfera no i widać w oczach jak firma się rozwija.

pracuje w ELMACIE od kilku lat i jestem bardzo zadowolony i naprawdę można awansować bo dobrych pracowników szukają i na pewno docenią. Wystarczy chcieć pracować i przykładać sie do tego co sie robi. Jak od 8 czekasz na 16 żeby wyjść z pracy to prezesem możesz nie zostać. - pieniądze zawsze na czas - atmosfera bardzo dobra - przełożeni zawsze są fer i OK - firma sie rozwija i ma prespektywy

Pracuję dobre parę lat - mimo innych ofert pracy (nawet za lepszą kasę) pozostałem w tej firmie bo ... robię to co lubię, mam duże pole na samodzielne decyzje i myślę ze nie mogę narzekać

mariani

Nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Firma zawsze rozlicza się z pracownikiem na z góry ustalonych zasadach do tego pensja zawsze jest na czas. Jest miła atmosfera i jasno określona ścieżka kariery, jak jesteś dobry to łatwo można awansować. Polecam wszystkim

Dodam kilka słów od siebie, bo pracuje już kilka miesięcy w firmie ELMAT i ta praca bardzo mi odpowiada. Atmosfera jest super, od samego początku mogę liczyć na pomoc kolegów/koleżanek, pracodawca jest wyrozumiały, co nie jest obecnie zbyt często spotykane, a według mnie bardzo ważne i warunki w pracy też są w porządku. Moja ogólna ocena jest również jak najbardziej pozytywna.

Wrubel

Wyłudzacze dotacji z programów europejskich, oszukujacy [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)