Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Zgadzam się firma fajna, ale dla tych co chcą pracować i się rozwijać. Tacy co większość czasu chcą przesiedzieć na telefonie oglądając (usunięte przez administratora) niech szukają gdzie indziej.

Siid

Jakie sa zarobki jako magazynier?

@Siid

Ok. 2tyś

Sid

Witam, zaproszono mnie na rozmowe w sprawie pracy jako magazynier rozmowa ma sie odbyć na zaczerniu ja aplikowałem do Jasionki ktos mi opowie jakie warunki pracy na magazynie i jakie sa zarobki?

wojtas_94
@Sid

słyszałem, ze zaczernie tragedia. podobno sars tam wykryli. ale info nie potwierdzone, wiec nie ma 100% pewności

@wojtas_94

A jak z zarobkami w tych firmach jest szansa na cos lepie zarobić?

wIESIO
@wojtas_94

To po co opowiadasz takie banialuki?

Remik

Fajna firma, dobry pracodawca więc wystarczą umiejętności i chęci do pracy, polecam.

@Remik

Jakie sa zarobki jako magazynier?

Pogromca Fejków

Tak pracując w firmie jednej pracowałem ciężko gdy prosiłem kogokolwiek o pomoc dostawałem środkowy palec. Skargi do kierownika to dobrze zajmiemy się tym i dalej było jak było. Zostawałem nadgodziny z ochotnictwa zostawałem soboty z ochotnictwa zarobiłem wtedy mniej niż gdy nie zostawałem. Większość współpracowników tylko patrzyła jak zrobić pod górkę bo sprawiało im to przyjemność. Po jednej grubej akcji gdzie zgłosiłem sprawę kierownikowi zarządzałem aby go ukarano dostałem upomnienie, gdy zacząłem walczyć zwolniono mnie :) Mowa o innej firmie.

Xx
@Pogromca Fejków

Dlaczego piszesz o innej firmie w wątku o firmie Fibrain??

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Wreszcie ktoś mądrze napisa bo taka jest prawda.

skandal

ogólnie to zarządzają firmą tak samo samo jak klubem bez pojęcia bez wiedzy DRAMAT

krzysiu jarzyna
@skandal

w sensie, że wiesz lepiej jak zarządzać firmą i zbudowałeś od podstaw większą firmę niż Fibrain? zgłoś się do zarządu z propozycją konsultacji, pewnie przyjmą takie cenne rady

skandal

ogólnie od kiedy firma zaczęła sponsorować Stal to jeszcze coraz gorzej zabierają premię a dają jakieś beznadziejne karnety bilety na mecze Stali, dziecko biletem się nie wyżywi, po prostu dramat

Pytajnik

Doszła mnie informaja że w FIBRAIN sa jakieś swolnienia. Czy warto tam aplikować, skoro redukują?

Marol
@Pytajnik

na fhilę trochę swolnili, ale mają przyspiesać

Stevie Wonder

Ile trzeba czekać na odpowiedź w sprawie rekrutacji do działu realizacji zamówień?

Dziki Bill
@Stevie Wonder

Firma kontaktuje się z wybranymi osobami. Pozostaje cierpliwie czekać.

Ilona
@Dziki Bill

A Ty aplikowałeś do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.), czy może już tam pracujesz? Napisz proszę, jak wygląda rekrutacja. Będę wdzięczna za każdą informację.

Mieczysław
@Stevie Wonder

Dobrze wnioskuję, że zostałeś zaproszony ostatnio na rozmowę rekrutacyjną? Podpowiesz kilka rzeczy? Ile jest etapów rekrutacji? Jakie pytania padły podczas tego spotkania i czy miałeś może okazję poznać więcej szczegółów na temat firmy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Opinia o tej firmie może być tylko jedna, pracodawca, jak niestety w większości takich prywatnych firm, w ogóle nie ma poszanowania dla pracowników. Praca sama w sobie nie jest zła, ale kierownictwo ma Cię za (usunięte przez administratora) i tak właśnie wszyscy pracownicy są tam traktowani. Gorąco NIE polecam tej firmy, jeżeli ktoś ma wybór niech omija FIBRAIN szerokim łukiem.

Ilona
@:(

Dodasz jeszcze do swojej opinii, jakie oferują warunki zatrudnienia? Chciałabym żebyś opisał, na jakiej umowie pracowałeś w FIBRAIN. Dzięki.

........

Jak sytuacja na stanowisku Operatora Maszyn Kablowych??

Siegward

Zdecydowanie nie polecam, niektórzy ludzie spoko ale tylko niektórzy czyli jakieś 4 procent całości , ocena 1/10

Lok
@Siegward

Najlepsi już odeszli niestety, szkoda

xczv777

Donosicielskie szczury, brygadzista z magazynu potrafi 40 minut siedzieć na polu z papierosem i pieprzyć od rzeczy, potem kawka na 20 minut ale gdy ty przeciągniesz przerwę o 5 minut, która sama w sobie trwa zabójcze 15 minut, to od razu można spodziewać się donosu. I tak bezprzerwy bo ten melepeta nie potrafi nic innego, oczywiście jak coś mu nie pasuje to tchórz nie przyjdzie i nie powie, tylko jak szczur kitra się pod biurkiem Pana B. i robi raport. Baby z produkcji to samo, zawistne suki, które skorzystają z każdej okazji żeby donieść na kogoś, tworzą sobie takie grupki i trzymają się razem ale gdy ktoś się wyłamuje, od razu staje się obiektem donoszenia. Połowa tej zajebanej firmy to konfidenci i chamy bez wykształcenia, mistrzo-kierownik z magazynu nie lepszy, typowy wsiur i prostak, który posadę dostał po znajomości bo obciągnął kiedyś prezesowi, człowiek nie zna grama kultury, jak się uczepi jednej osoby to będzie się jej czepiał bez końca, myśli że on to teraz jest kimś, że wolno mu traktować pracowników jak śmieci ale to kiedyś do niego wróci, a przynajmniej taką mam nadzieję. Z poważaniem, były pracownik

4 brygadowka

Witam może ktoś pracuje przy produkcji włókna światłowodowego na 4 brygadówce,czy jest jakiś dodatek z tytułu pracy na 4 brygady tj.po 12 godzin czy tylko stawka podstawową to co na umowie?

Jak Jest na tym stanowisku????

Jak wygląda praca jako Operator Maszyn Kablowych plusy i minusy oraz zarobki na tym stanowisku?Może ktoś się podzielić swoimi doświadczeniami na tym stanowisku ??

...
@Zainteresowany

Tez jestem zainteresowany

xxxxx

kiedyś pracowałam w tej firmie może nie było najgorzej (zarobki przemilczmy)ale jednym z powodów mojego zwolnienia były przymusowe nadgodziny.Jak można harować przez 4 miesiące po 10 h ,przecież większość osób zatrudnionych tam to matki które muszą wstać rano i nie odeśpią tego (nie mówię o osobach które chcą sobie dorobić). W innych firmach zdarza się to raz na jakiś czas że trzeba zostać i to raptem parę dni .Myślę że firma powinna zatrudnić więcej pracowników ,albo zmienić planistów inaczej nie długo ucieknie wam wielu dobrych pracowników (buduje się wiele firm jest okazja)Firma nie może być (usunięte przez administratora) !

Obecnie
@xxxxx

Nie wiem kiedy tam pracowałaś, ale ja jestem tu niemal 4 lata i na chwilę obecną Twój post to kompletna bzdura.

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy?

maciek

Jasionka, Utrzymanie Ruchu - praca na początek ok. Próg wejścia nie wysoki, jak ktoś potrafi posługiwać się wkrętarką i ma jakąś chęć do pracy to raczej nie będzie problemu. 3 zmiany, także soboty i niedziele, planowane z góry na miesiąc, ale jak ktoś ma jakieś wesele etc. to da radę się dogadać. Ekipa ogólnie w porządku, brygadzista, mistrz czasem jak dzieci, to się obrazi i tupnie nóżką, to pójdzie poskarżyć(podlizać) się do kierownika. Jako, że nie ma utrzymania budynku, to UR dostaje zlecenia w postaci przepchania toalety bądź odśnieżania w zimie. Jak się będziesz burzyć to będą się gniewać i ucinać premię. Kierownik potrafi zlecać druciarskie roboty typu zrobienie czegoś z odpadów, gdzie często trzeba kombinować bo nie ma narzędzi do wykonania tejże rzeczy. Maszyny drogie bo z dofinansowania, a jak coś trzeba to się dorabia ze śmieci :-). Często na pierwszych zmianach nie ma konkretnej pracy, więc trzeba się szwędać i udawać, że coś się robi - bo siedzenie raczej razi w oczy. Szkolenia tylko dla osób dłużej pracujących i skłonnych podpisać lojalkę. Grubsze roboty załatwiają starsi pracownicy, a świeża krew w tym czasie drutuje. Z plusów myślę, że finansowo nie jest źle, osoba na start bez większego doświadczenia weźmie tą dwójkę+ na rękę, a jak już zacznie dostawać premię(po 3 mscach pracy) to dwa i pół nie powinno być problemem. Na start ok, na dłużej to tylko dla osób bez ambicji.

Ptychu

Co powiecie o pracy jako operator produkcij wlokna swiatlowodowego ? Opinie zarobki itp...

maciuś
@Ptychu

słabo, trzeba cały czas włókno produkować, szef nieznośny, robić każe

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)