Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Czy wie ktoś jak wygląda praca na stanowisku młodszy operator produkcji włókna światłowodowego przy wieży do wyciągania włókna światłowodowego?

xxxxx
@123

Przede wszystkim 4 brygadówka, po 12h. Musisz sobie sam odpowiedzieć czy dasz radę. Poza tym, praca w porządku, ale trzeba chcieć się uczyć. Bez tego będziesz zarabiać długo samą podstawę.

Cargool
@xxxxx

Ile jest podstawy na tym stanowisku?

Wiedzący
@Cargool

nie za dużo, nie za mało

Mustafa z produkcji
@Wiedzący

A jak sytuacja z zalogą w czasie koronawirusa ?

Praca w firmie jest okej, ale cześć ludzi pracujących na stanowiskach wyżej niż pracownik produkcji potrafią Cię zniszczyć psychicznie, robiąc problemy z niczego. Rezultat wypowiedzenie bez uzasadnienia w dobie koronawirusa.

artiomW

cześć, czy możesz podać przykłady niszczenia psychicznego? mam niedlugo tam zacząć i nie wiem czy powinienem, bo miałem epizody depresyjne :(

Boniek

Bzdura kompletna. Jeśli odczuwasz dyskomfort psychiczny to chyba nie pracowałeś/aś nigdy w prawdziwej korporacji.

Xxx
@Boniek

Pracowałeś w tej firmie?

skandal

niestety firma nie przyjmuje jakichkolwiek sugestii, tak samo jak w klubie stal zatrudniają ludzi bez pojęcia, i płacą im bardzo dużo, a ludzi kompetentnych zwalniają albo płacą im ochłapy

mistrzuniu
@skandal

dokładnie, tak samo słyszałem. podobno planują w ten sposób doprowadzić firmę do upadku i wziąć odszkodowanie. jedyna nadziej w upaństwowieniu tego, ma być decyzja w 2020r

Miras

To chyba żart ?

Akwa
@skandal

Powiedz nam czy coś się zmieniło ? Będziemy wdzięczni za opinie .

Czy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) występują paczki/bony świąteczne?

xyz

z tego co się orientuje to nie

Zbysław Końskiwał
@xyz

ja też się orientuję

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Eliasz

Witam, interesuje mnie rzetelna opinia na temat firmy? Jaka jest atmosfera? Pakiet socjalny? Szkolenia? Nadgodziny? I jaka jest średnia pensja?

Sara

Czy ktos wie z jakiego powodu znowu pojawiła się oferta pracy Młodszy specjalista ds. administracj? W lutym rekrutowali na to stanowisko

@Sara

Podpinam się pod pytanie

pioter21
@Ania

z tego co wiem poprzedni młodszy specjalista się zestarzał szybciej niż przewidywali, więc potrzebują nowego młodszego

@pioter21

A coś więcej? Jaka panuje atmosfera? Zastanawiam się czy aplikować

also_known_as megamaster
@Ania

atmosfera dużo zależy od ostatniego posiłku. są tam osoby, ktore nie potrafią sie chamować. dodatku ero nie ma, z tego co mi wiadomo, jeśli to stanowisko sekretatki

Ciekawy

Mam pytanie, ile można zarobić na start w tej firmie w kwocie brutto?, ile osób aktualnie potrzebują do pracy?, czy są przyznawane premie?

pra
@Ciekawy

a ty wiesz po co pracodawcy wymyślili "premie"?..

Muniek

Mam pytanie odnośnie pracy w kontroli jakości! Czy praca jest ciężka? Jacy są pracownicy w kontroli ! Czy są w porządku? I czy kierownik w kontroli jest w porządku? słyszałem że większość pracowników na kontroli to kobiety! Czy to prawda?

Kierowniczka ds nieistotnych
@Muniek

Praca ciężką nie jest, ale coraz częściej zdarzają się zarzuty typu" zbyt wolno robisz " , jeśli jesteś nowy/nowa to miej świadomość że zatrudnia Cię tylko na okres kiedy mają więcej zamówień, a potem najzwyczajniej Cię zwolnia przykładowo po miesiącu, wynagrodzenie to minimalna plus marna premia, czasami trzeba pójść do pracy w sobotę, która jest rzekomo ekstra płatna ( ale wtedy masz premie mniejszą lub jej nie ma , co suma sumarum daje efekt taki że w sobotę pracujesz za darmo )

Wiatam dostałem propozycję pracy na umowę zlecenie na miesiąc. Jaka jest teraz sytuacja wfirmie? Cały czas przyjmują na umowę zlecenie czy są umowy o pracę na cały etet?

xxxxx

Pierwsze słyszę o umowach zlecenie. Na jakim dziale? Zawsze na początek były umowy o pracę na okres próbny.

@xxxxx

Praca była na produkcji, pakowanie różnych elementów do woreczków, składanie konkretnych produktów, praca przy pomocy śruokrętów, wkrętarek, składanie kartonów, pakowanie gotowych produktów. Praca w porządku głównie siedząca, bez presji czasu, na spokojnie. Ekipa porządku głownie same kobiety. Po zakończeniu zlecenia umowę przedłużono podobno 1 dziewczynie, za to zwolnili kobiety które w firmie pracowały po kilka lat.

Balon

Witam. Dostałem ofertę pracy jako pomocnik operatora maszyn kablowych. Co możecie powiedzieć mi o tym stanowisku?

xx
@Balon

3200 brutto i robisz po 12 godzin w czterobrygadówce.Ogólnie kicha.

Strata czasu

Zbyt wielkie oczekiwania i mniemanie firmy strata czasu

praca

Jak obecnie wyglada sytuacja w firmie ? Sa zwolnienia czy przyjmuja ?

Jak z ludźmi na zakładzie na kogo uważać ? Czy ludzie są pomocni ? Jak z kadra zarządzająca rozwiązują problemy odrazu czy raczej pod piernicz do dyrekcji ? Jak wyglada kwestia zarobków

Gosia

@Bella jana to chyba na produkcji akurat tutaj sama praca fajna, bez dużego pędu?

Bella jana

Pracowałam na zaczerniu na produkcji kilka miesięcy, powiem tak: szału z kasą nie ma i pseudo premiami ale ja na pracę nie narzekałam. Pracę miałam siedzącą, co pół godziny wstawałam żeby odnieść zrobione zwoje z kablami i marsz po nowe do zrobienia. Co kilka dni robiłam coś innego, stripowanie, klejenie, dozowanie złączek. NIby monotonna praca ale da się żyć. Brygadzistka była ok, czasem miała swoje fochy, ale to standard przy dużej liczbie kobiet do ogarnięcia. Dwa ni pracowałam nie wiedząc czy mnie w ogóle przyjmą, w trzecim dniu przyszedł kierownik (jeszcze Jacek) z wiadomością że zostaję, i że zapłacą mi za dwa dni próbne. Ludzie z którymi pracowałam byli też ok. Można pośmiać i pogadać. Praca nie dla osób które nigdy nie pracowały, bo przeżyją szok, że muszą pracować i słuchać poleceń. Ogólnie jest dużo lepiej niż u niemca na akord ;)

Prawie prawda ;)
@Bella jana

Krótko i na temat

@Bella jana

Do pracy chodzi się pracować a nie dla rozrywki.Jak się komuś nie podoba praca to niech się zwolni A nie wypisuje takie bzdury usłyszane z plotek od ludzi które są przerabianie z szybkością światłowodu. Pracuję tam 6 lat i wiem jak te ploty przerobione wyglądają. Moje zdanie był ktoś pracownikiem niech ocenia w kulturalny sposób ludzi i pracę ponieważ sam nie pokazuje w ten sposób swojej kultury osobistej .

Idealnie ...
@Prawie prawda ;)

Ci, których jednak ktoś wychował nie potrzebują obrażać innych. Dlatego odpowiedz powyżej była taka a nie inna"Krótko i na temat" Strach się Bać !!!

Alice

JACEK, KRÓL JEST TYLKO JEDEN. SUPER KIEROWNIK, JUŻ DYREKTOR, WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM STANOWISKU.

Machiavelli
@Alice

"król" z nadania bo studiował z synem Prezesa... PS: to ten kierownik o którym wpomina Zbychu_12

mower

Lepiej omijać tę firmę szerokim łukiem, rotacja i brak szacunku do pracownika.

Nie ważne
@mower

Zgadzam się

@mower

A czy pracownicy mają szacunek dla prezesa i zarządu jak wypisują takie ploty.

Vincent

Mają zawsze mówią dzień dobry i z szacunkiem się odnoszą jeśli jest ktoś z zarządu na hali produkcyjnej. Ale sam byłem świadkiem gdy próbujesz się przywitać a np. Prezes burkie na ciebie jakbyś był nie potrzebnym elementem otoczenia. Oczywiście ludzie są różni, ale jednak kultura powinna być zachowana

Były już na szczęście pracowni

Co tu dużo gadać , dużo konfidentów , szczurów , pieniądze śmieszne , ludzie z biur jak i kierownicy w większości prostactwo i (usunięte przez administratora) , niektórzy brygadziści również , chcesz awansu , musisz donosić

@Były już na szczęście pracowni

No właśnie ocenia innych inteligent .????????????

rzen77

Witam Jakieś opinie o pracy na wieży do produkcji włókna swiatlowodowego,dostałem ofertę pracy i zastanawiam się czy ją przyjąć.

opalony Łukasz
@rzen77

nie idź chłopie, tam trzeba pracować

@opalony Łukasz

Słyszałem że chłopaki z produkcji pchają się na to stanowisko więc chyba nie jest aż tak źle.

Dominika
@rzen77

A czy możecie napisać na jaką stawkę mozna liczyć, i czy są normy do wyrobienia, jak tak to jakie?

@rzen77

Nikt nie na informacji na temat pracy na wiezy?

piotro-as
@rzen77

podobno kierownik im ostatnio kazała o 12 hejnał grać na wieży, jakaś paranoja. ja mam astmę i bym nie mógł

Pozytywny
@piotro-as

Jak z tą astmą ,idę tam na rozmowę o pracę przy produkcji jako operator i również mam astmę , jakie czynniki ryzyka ma pan na myśli.

@opalony Łukasz

Wszędzie trzeba pracować. Za darmo nic nie ma.

Ludzie wypisujecie takie bzdury że jak się to czyta to żal pl. Gdzieś ktoś coś słyszał, ktoś dopowiedział i plotki się rozprzestrzeniają o Firmie. Jak komuś się nie podoba to niech się zwolni i poszuka sobie coś innego a nie wypisuje anonimowo bzdury stawiając firmę w złym świetle.

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)