Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Szanująca się firma nie zatrudni pracownika z niskim poziomem IQ - prosto z ulicy bez doswiadczenia. JAKA firma tacy i pracownicy !!! Praca ciekawa, zarobki marne. Jednym słowem czas na zmiany.

smiech po pachy i żal....

Firma jak firma zatrudnia placi i wymaga...niczym nie odbiega od innych...no moze atmosfera...zwlaszcza na hali pełnej bab..zatrudnione prosto z ulicy...z roznym stopniem wyksztalcenia i rozwoju IQ...z przewaga bardzo niskiego IQ:P...niestety...jak to miedzy babami...plotkarstwo, donoszenie,obgadywanie i utrudnianie zycia innym...Narzekanie na firme ,zarobki i prace to norma...tylko po co narzekac jak poprostu mozna odejsc??? nie pasuje to sie zwolnij...nikt nie trzyma...ale nie...zadna nie ma odwagi odejsc ale narzekac to bedzie zawsze...i wlasnie takie zniesmaczone sa najgorsze...przylaza do pracy nabuzowane... wiecznie niezadowolone...a sprobuj takiej wejsc w droge to otworzy jape na cala firme ...bo mysli ze wazna....Taka tu roznorodnosc charakterow ....ze trzeba miec mocne nerwy i twarda (usunięte przez administratora) zeby moc wytrzymac i pracowac...Problem tej firmy to pracownicy....ci najnizszego szczebla.....to oni psuja cala firme...bo praca moze i nie najciekawsza ale znosna i wcale nie ponad sily....ale juz atmosfera pracy (usunięte przez administratora) nie wiadomo do kogo sie odezwac bo kazdy z kazdym tu albo rodzina z polecenia zatrudniona albo pokrewienstwo jakies tam....Firma jako firma nie ma sie do czego przyczepic...ludzie...dno..

oper.

taaa sponsorują, bilety do wygrania na mecze siatkówki są, a jesli wygrasz to Ci odbiją z wypłaty za bilet :D to jest polityka... same kobity pracują tam w zaczerniu na produkcji, o jednego kabla oczy by sobie wydrapały, już nie mówiąc o tym, że jak tylko zobaczą coś nie tak, te bardziej nadgorliwe idą i donoszą :D są żałosne do granic możliwości. odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

Była pracownica

Istne szambo!!! Firma nie doceniająca pracowników w żadnym aspekcie. Sponsorują siatkówke, boks i inne gówna a pracownikom 100 zł premii żałują. WSTYD. Cały czas im coś im nie pasuje a bo zamówień mało to nie ma premii a to wydajność mała a to sramto. Po 5 latach pracy niby jest 500 zł brutto podwyżki ale wypłata i tak niewiele sie różni od wypłaty osób dopiero co zatrudnionych. Średnia wypłata to 1500-1700 zł netto. Przerwa 15 minut bez możliwości przedłużenia. Szczycą się że jako jedyni w Polsce produkują włókno szklane a parkingu nie zrobią ludzie w błocie i w dołach auta zostawiają. ŻAL. Szkoda im kasy na zatrudnienie specjalistów to do laboratorium zwerbowali ludzi z produkcji (kelnerki, kucharki ) Także każdy może tu zostać laborantem oczywiście za odpowiednie pieniądze(w laboratorium ludziom z produkcji dają 1800 netto a jaką odpowiedzialnością straszą to głowa mała). Większość ludzi co używają mózgu i sie szanują to przychodzi na 1-2 dni próbne i rezygnują. A ludzie z Fibrain na gwałt się zwalniają i odchodzą z reguły do Borg Warner. Kierownik nawet nie próbuje zachęcić do zostania, nawet ludzi z długoletnim stażem. Co tam przyjdą nowi. ODRADZAM FIRMA DNO

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
fynf.

2,5 - 3tys??? no błagam, nie mydl ludziom oczu. Fibrain zaczernie w takim razie dostaje miesięcznie 1600zł + ostatnia premia, uwaga, 20zł! nie 200, tylko 20... i to jeszcze powiem ze 1600 dostają pracownicy którzy pracują tam po kilka lat, bo nowi to najniższą. Nie składajcie tam podań. A jak nie wierzycie, to złóżcie i się przekonajcie.

Fibrain jasionka: Praca jako pomocnik operatora maszyn kablowych dostaje się około 1800 netto + premia (chyba ze się zmieniło), co do obowiązków zostaną przekazane. Nikt nie wie jak premia jest wyliczana. Premia jest przyznawana brutto za poprzedni miesiąc (np wypłata za wrzesień + premia za sierpień). Na okresie próbnym premia nie przysługuję, czyli premie dostaniemy przy 5 wypłacie. Dyrektor zakładu Pan Marian świetny człowiek, można normalnie porozmawiać na poziomie itp. załoga nawet ok, są różni ludzie na + i -. Mistrzowie zmiany ok. Nie ma pracy na akord, są zlecenie wyliczone: to trwa tyle czasu, to tyle = w ciągu zmiany powinno zrobić się tyle i tyle, procesu technologicznego nie przyśpieszy się. Praca chyba w systemie 5 brygadowym: 2x 12h dzień, 2 dni wolnego, 2x 12h noc, 2dni wolnego, non stop. Na linii trzeba myśleć i ogarniać itp. oraz sprawdzać poprzednią zmianę czy jakiejś świnki nie zostawili. Przyjmują Ukraińców do pracy. Osoby na liniach co zarabiają 2,5-3 tys to jest podstawa + premia.

Sniq

Operator maszyn kablowych w Jasionce, lipns fucha czy moze byc. Jak z wynagrodzeniem? Pewien znajomy twierdzi ze po roku ma tam juz ok 2.5 tys a niby sa racy co 3 juz maja z przodu. Na jakiej zasadzie tam wynagrodzenie jest akord?

Oper
@Sniq

Jak sie pracuje i mysli to sie ma. Praca spoko tylko trzeba byc uwaznym i myslec nie rozumiem tych opini czasem co tu widze

Oper
@Sniq

Druga sprawa to czlowieku przeczytaj lub zobacz na necie kto to jest operator linii kablowej bo jak wypalasz z praca na akord to raczej szału tam nie zrobisz to nie jest skladanie dlugopisow.

Lukas

A ile płacą na tej produkcji lub jakie wynagrodzenie proponują na rozmowie?

T.
@Lukas

najniższa krajowa :D

Lukas
@T.

Za tyle to nawet Ukrainiec nie chce pracować. A premia jest jakaś i jak rozmowa przebiegła?

Love me tender

Jak tam uwazasz.

Sara

Jest nabór na pracownika produkcji. Zostałam zaproszona na rozmowe, zastanawiam sie czy isc po przeczytaniu wypowiedzi...

T.
@Sara

ja się właśnie wybieram tam na rozmowę jutro.... odradzacie???

Goodbye My Love
@T.

no

Max

Fibrain ma gdzieś w bliskiej okolicy rynku w Rzeszowie jakieś swoje biuro, zdaje się że na ul. Słowackiego, wiecie gdzie ono jest?

@Max

Chyba jest to biuro HR..

Nicj
@Max

To nie jest biuro fibrain tylko agencji varioedge ktora zatrudnia pracownikow dla fibrain

@Nicj

Czyli agencji Varioedge mieści się pewnie w którymś z biurowców na Słowackiego?

tpbt

Hejka, ktoś coś więcej opowie o stanowisku pomocnika operatora maszyn kablowych w Jasionce? Bo z dojazdem mogę mieć różnie i pytanie jest, czy opłaca mi się kombinować mocno z tym, żeby móc tam w ogóle dojechać. Z góry dzięki ludziska za jakieś info.

wiedzący
@tpbt

praca polega na pomaganiu operatorowi maszyn kablowych. nie opłaca ci się, zwłaszcza jak masz 500+ na pierwsze dziecko. a jak się zastanawiasz jak z dojazdem, to jeszcze nie widziałeś jak to wygląda po większym deszczu

tpbt
@wiedzący

Spokojnie, żadne 500+, mam 20 lat i po prostu wiem, że kogoś szukają na to stanowisko, ale martwię się z tym dojazdem, plus nie wiem do końca na czym miałaby polegać ta praca, dlatego myślałem, że ktoś może szczegółowo opisałby ze swojego doświadczenia lub ze swojej wiedzy, jak to wygląda. Ale w każdym bądź razie lokalizacja dosyć kłopotliwa dla kogoś, kto nie ma własnego samochodu więc pomysł trzeba raczej porzucić. Dzięki za odpowiedź ;)

Kasieńka

mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na sekretarkę. czy ktoś wie, czy w tej firmie są od sekretarki wymagane usługi dodatkowe typu ero? i czy są dodatkowo płatne?

Pisaniebezspacjiwkurwia
@Kasieńka

Nie wierze ze to nie jest prowokacja. Nie wierze

Usługi_ero
@Kasieńka

Niestety... ero wliczone w pensję. Ale walczymy o dodatek kwartalny, lub zniżkę na dentystę!!!

Dominika

@niekrytyk, obecnie nie poszukują pracowników , jednak zawsze pozostają do dyspozycji pod mailem i telefonem, wszelkie zapytania możesz kierować do biura ,nawet o aktualne oferty.

bezpartyjny
@Dominika

super partia

niekrytyk

ale cisza nikt nic nie pisze co się dzieje i jak się dzieje ? przyjmują do pracy ?

qwertywarrior

mam rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko Serwisant / Tester Sprzętu Sieciowego, ktosby mogl cos powiedzic o tym stanowisku oraz o rozmowe?

Przemo
@qwertywarrior

nie polecam, jest słabo. trzeba serwisować sprzęt sieciowy

An.ek

Jakie zarobki na początek? Najniższa krajowa a później? :)chodzi o produkcję. I jak jest z atmosferą W pracy ?

aaa

Czy aby dostać pracę biurze trzeba mieć znajomość?

@aaa

szczerze mówiąc nawet gorzej :( trzeba coś umieć i coś sobą prezentować :( jest totalna masakra

...
@Tomek

Tomek....

Jacek

@mmm Zależy czym miałabys sie zajac. Jeżeli przypadni Ci ktorys z działów logistycznych to nigdy nie ma tam nudy. Bywa stresujaco ale to jak wszedzie gdzie w gre wchodzi presja czasu. Jezeli dział handlowy to czeka Cie duzo wyzwan. Jakie stanowisko?

pracownik Rogoźnicy

@mmm, jezeli chodzi o pracę w biurze w Rogoźnicy to jest SUPER. Wchodzi, nic nie robić 8h i wychodzisz. POLECAM! PS. tylko kawe rano wypij bo zaśniesz

Kaja
@pracownik Rogoźnicy

dalej jest spoko, ale kiedyś bylo lepiej, bo nie kontrolowali komputerów. jak zainstalowali to oprogramowanie to juz nie było to samo, przeniosłam się do Urzędu marszałkowskiego i znowu jest fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)