Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Zbychu_12

Witam, Oto przed Państwem krótka charakterystyka Fibrain; PRODUKCJA - pierwszy kierownik: Utaplany w seks afery z pracownicami delikatnie usunięty co by plotki ucichły -jego następca: Słaba wiedza na temat produkcji, awansuje ludzi o małej wiedzy i doświadczeniu tzw. swoich np. ktoś z jego rodziny pomieszkuje u pracownika i cyk awans zapewniony ;) -dyrektor: Ok, jak by wiedział o wielu sprawach było by inaczej Tak mili Państwo wygląda profesjonalna kadra kierownicza... Panie Prezesie ludzie widzą, słyszą, oceniają. Ku przestrodze, Zbyszek, były pracownik (dzięki Bogu)

Bella jana

Pracowałam na zaczerniu na produkcji kilka miesięcy, powiem tak: szału z kasą nie ma i pseudo premiami ale ja na pracę nie narzekałam. Pracę miałam siedzącą, co pół godziny wstawałam żeby odnieść zrobione zwoje z kablami i marsz po nowe do zrobienia. Co kilka dni robiłam coś innego, stripowanie, klejenie, dozowanie złączek. NIby monotonna praca ale da się żyć. Brygadzistka była ok, czasem miała swoje fochy, ale to standard przy dużej liczbie kobiet do ogarnięcia. Dwa ni pracowałam nie wiedząc czy mnie w ogóle przyjmą, w trzecim dniu przyszedł kierownik (jeszcze Jacek) z wiadomością że zostaję, i że zapłacą mi za dwa dni próbne. Ludzie z którymi pracowałam byli też ok. Można pośmiać i pogadać. Praca nie dla osób które nigdy nie pracowały, bo przeżyją szok, że muszą pracować i słuchać poleceń. Ogólnie jest dużo lepiej niż u niemca na akord ;)

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ciekawy

Ile można zarobić jako Operator Maszyn Kablowych w Jasionce?

@Ciekawy

I czy może ktoś opisać plusy i minusy tego stanowiska?

Na pewno nie Janusz
@Ciekawy

(usunięte przez administratora)..t dalej tutaj pracuje ? :) Gość po zawodóce i stanowisko Mistrz czy wyżej ? Całe życie wózkiem widłowym jeździł, a za moich czasów na starcie fabryki został mistrzem, obsługa komputera dla niego zaczynała i kończyła się na etapie Nokii 3510, może jeszcze czytnika karty przy wejściu.

Ciekawy

A finansowo jak sprawa wygląda?

Operator
@Ciekawy

Podbijam temat jak wyglądają zarobki na tym stanowisku??

@Operator

Czy planujesz zatrudnić się w firmie, wysyłałeś już swoją aplikację? Sądzę, że zarobki są kwestią indywidualną i warto negocjować stawkę z pracodawcą. Jakie inne aspekty poza wynagrodzeniem są dla Ciebie istotne?

Xx
@Dominika

Jakich zarobków mozna oczekiwać na stanowisku Operator maszyn kablowych ?

@Xx

Zarobki najlepiej przedyskutować z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy w ogłoszeniu nie było podanych widełek płacowych? Wiele może zależeć od doświadczenia danej osoby.

xx
@Dominika

Nie było podane, a nie chce mi się specjalnie jechać żeby się dowiedzieć że zarobie 1800zł np.Trzeba oszczędzać czas.

Elektromonter
@xx

Tak jak przypuszczałem stawka wynosi 1800zł na rękę podczas okresu próbnego potem 2tys ,praca w systemie 4brygadowym po 12 godzin. Lipa

Kangur
@Elektromonter

Oj narzekasz. Popatrz na to z innej strony. Popracujesz pol roku i jezeli nie bedziesz szalal z wydatkami to stac Cie bedzie na kostke masla.

elzo1

Witam Dostałam z tej firmy ofertę pracy na produkcji w Zaczerniu. Zaoferowano mi zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej. Ktoś? Coś wie na ten temat.

SuperMacio
@elzo1

Tak, ja coś wiem. Potwierdzam, dostałaś

Pimpek12
@SuperMacio

@Macio A nie wiesz jak się ma sprawa w moim przypadku? Czekam i czekam na odpowiedź

Nie
@Pimpek12

Nie masz innych ofert pracy? Naprawdę nie widzisz jakie są opinie?

Fifi

Jak jest z nadgodzinami na magazynie w Jasionce? Placa dodatkowo?

Dominika

Zapraszam Was do udzielenia odpowiedzi na pytania użytkownika @Ciekawy. Wasze komentarze są bardzo cenne. @Ciekawy, czy składałeś do firmy CV? Może jesteś już w trakcie procesu rekrutacji?

Dominika

@elzo1, nikt nie odpowiedział do tej pory na Twój post, czy mimo wszystko zdecydowałeś się przyjąć ofertę? Jakie jest Twoje pierwsze wrażenie o firmie? Czy odpowiadają Ci warunki? Jeśli już pracujesz w Fibrain, możesz powiedzieć, czy od razu otrzymałeś umowę o pracę?

Dominika

Czy możecie opowiedzieć, czy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) organizuje szkolenia wdrożeniowe dla nowego pracownika firmy? Z czego ewentualne szkolenia się składają? To bardzo ważne z punktu widzenia nowego pracownika, aby poznać strukturę firmy i wszystkie procesy, jakie w niej zachodzą. Niektórzy wskazują, że to jedna z najbardziej istotnych kwestii, aby następnie móc dobrze wykonywać swoje obowiązki.

Tajemniczy don pedro

Zapytaj u źródła Dominiko

zbysław
@Dominika

szkolenia składają się z przedszkolenia, śródszkolenia i zaszkolenia. Następnie przedszkolenie składa sie z przedszkolenia przedszkolenia, śródszkolenia przedszkolenia i zaszkolenia przedszkolenia. jest więcej poziomów zagnieżdżenia, ale schemat chyba już jest oczywisty

Hfdd
@Dominika

Firma organizuje szkolenia wdrożeniowe na poszczególne stanowiska pracy. Brak możliwości rozwoju jak się zalapiesz na dane stanowisko pracy to już na wieki tam zostaniesz.

przełożony Hfdd
@Hfdd

tak, firma co rok zwiększa zatrudnienieo 15% , buduje nowe fabryki co 2 lata i brak możliwości rozwoju. następny nieudacznik życiowy, do którego nikt nie przyszedł i nie poprosił bardzo ładnie, czy nie chciałbyś przypadkiem awansować. ale oczywiście bez zwiększenia oczekiwań i obowiązków, bo awans ma polegać tylko na zwiększeniu zarobków i przydziału firmowej kawy

A moze?
@przełożony Hfdd

Chodza tez sluchy ze jako pierwsi mamy wyslac czlowieka na marsa

Popracuj nad gramatyką
@przełożony Hfdd

Wypowiedź tzw. przełożonego doskonale oddaje klimat....

@Dominika

Szkolenia są, ale dopiero wtedy gdy udowodnisz że ich już nie potrzebujesz, czyli po 2-3 miesiącach pracy. Szkoli Cie wtedy pm który wyraźnie został oderwany siłą od innych obowiązków i bardziej chce się popisać wiedzą niż Cie wyszkolić. Wiedzę zdobywa się od osób które pracują obok Ciebie a ze "szkoleń" się nic nie wynosi.

Swiatlomistrz

Nie wierze w Twoje slowa. Wszedzie gdzie pojawia sie cos w negatywnyn swietle pojawiasz sie Ty ze swoim wpisem przez co trzeba rozwinac watek by zobaczyc te wiadomosci.

Dominika

@Hello, dziękuję za zwrócenie uwagi. Czy przejrzałeś podlinkowaną stronę? Czy jakaś oferta wydała Ci się interesująca? Możesz powiedzieć, czy aktualnie jesteś pracownikiem firmy Fibrain? Jakie masz zdanie na temat tego pracodawcy? A może zamierzasz dopiero przesłać swoje CV?

Swiatlomistrz
@Dominika

Dominiko czy Ty jestes pracownica Fibrain?

Waneska
@Dominika

Dominika, jestem wysoką, bardzo ładną kobietą, także inteligentą. Poszukuję pracy jako np asystentka Zarządu itp. Jestem bardzo reprezntacyjna. Chętnie mogę nauczyć się języków. Dominika, czy mogę Ci wysłać siwi ze zdjęciem (albo nawet kilkoma jeśli trzeba), a ty przekarzesz komu trzeba? :)

Dominika

@ojciec mateusz, zrozumiałym jest, że każdy chciałby być prezesem, jednak nie wszyscy mają takie predyspozycje. Na pewno w firmie jest wiele innych stanowisk, które są interesujące. W swoim komentarzu wspomniałeś o zarobkach, czy pracownicy Fibrain otrzymują premie uznaniowe lub inne dodatki? @Hi, co masz na myśli w swoim komentarzu? Nie jest dla mnie jasne, co chcesz przekazać.

Hello
@Dominika

Link do ofert był nieaktywny- błąd już poprawiliscie

Dominika

Na oficjalnej stronie pracodawcy można znaleźć nowe oferty pracy: https://fibrain.pl/oferty-pracy,269.html Firma oferuje także staże i praktyki dla studentów. Może ktoś z Was ostatnio przesyłał swoją aplikację? Czy proces rekrutacji jest wieloetapowy? Napiszcie, jakie stanowisko polecacie najbardziej i dlaczego.

ojciec mateusz
@Dominika

najbardziej polecam stanowisko prezesa, ze względu na zarobki i fajną sekretarkę oraz ekspres do kawy tylko dla siebie. inne stanowiska w zarządzie też są ok. dość trudno taką robotę dostać, ale trzeba próbować

Hi
@Dominika

Czy Pani wie co linkuje???

bez_certyfikatu

podobno po roku pracy można zdobyć 4 certyfikaty oczywiście po zdaniu odpowiednich testów. Proszę o informacje czy ktoś coś o tym wie i może to potwierdzić ?

gostek-kostek
@bez_certyfikatu

potwierdzam. jest też szansa na złapanie fajnych pokemonów, chociaż z reguły ci z nocnej zmiany wszystkie wyłapują

Jasssne
@gostek-kostek

Ja moge dodac ze sa jeszcze certyfikaty z hoolywoodu ale to tylko dla Hardcorow

T.

rozmowa jak rozmowa, milutko do bólu. Robota do niczego, 2 dni pseudo szkoleń za darmo oczywiście, najniższa krajowa, niby jakieś premie są ale kto ich tam wie

lewygola
@T.

besęsu, nie idę do roboty do firmy gdzie rozmowa kwalifikacyjna jest milutka. dzięki za info

Mam pytanko. Jakie warunki pracy dla handlowca? Jak zaloga? Jak zarzad? Jakie narzedzia pracy dla handliwca? Na jaka kase mozna liczyc?

Henryk

Utkniesz na procedurkach i będziesz prosil "ważniejszych" o auto.NIE WARTO

@anonymous

będziesz robił brudna robotę za "ważniejszych"

starszy handlowiec
@anonymous

kasy starego typu, elzabu. ale robią szkolenia z obsługi, więc powinieneś dać radę załoga różnie, w większości zdrowa. zarząd słabo, gardło boli

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dla odmiany - zadowolony pracownik FIBRAIN

Witam :) Ehhhhhhhh te internety. Obserwuję opinie na tym forum od dłuższego czasu. Dziś miarka się przebrała i postanowiłem sam zabrać głos :) Ogólnie to doskonałe podejście wypowiadać się o firmie na podstawie nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej czy kilku przepracowanych dni lub tygodni. W myśl zasady "nie wiem, ale się wypowiem". Najmocniej jadem plują Ci, którzy chcieliby zarabiać duże pieniądze i się przypadkiem nie narobić. No to powodzenia w poszukiwaniach. Jak znajdziecie taką firmę koniecznie dajcie znać :) A tak na poważnie - oferty pracy są mocno zróżnicowane. Na konkretne stanowiska poszukiwani są specjaliści, którzy mają wiedzę i doświadczenie. To chyba normalne, że firma oferuje lepsze warunki takim pracownikom. Specjalistów brakuje w każdej branży, w każdym mieście. Ale żeby zostać specjalistą, trzeba przejść kawałek drogi zwanej karierą. Praca na produkcji nie wymaga doświadczenia, nie wymaga wykształcenia, ale za to wymaga precyzji, dokładności i cierpliwości, dlatego w większości załogę stanowią młode osoby. Możliwości awansu są takie same jak w każdej innej firmie. Jeśli robisz swoje, wychodzisz z pracy i zapominasz o firmie to nie licz, że ktoś na Ciebie zwróci uwagę. Nie tylko w tej, ale i w każdej firmie tak to działa. Zawsze awansują Ci, co dają coś więcej od siebie, mają pomysły, nowe lepsze rozwiązania, mają czas dla firmy gdy inni go nie mają. To chyba logiczne, choć wiele osób jak widzę tego nie pojmuje. Czepianie się, że firma sponsoruje siatkówkę czy boks, a nie daje premii pracownikom to głupota. Premie jak wszędzie - czasem są, czasem ich nie ma. Raz mniejsze, raz większe. W sponsoringu nie chodzi o wydaną kasę, tylko o wizerunek firmy, o wiarygodność, o zasięg medialny. Sponsoring to nic innego jak reklama firmy. Dzięki takiemu sponsoringowi firma nawiązuje relacje biznesowe, łapie zlecenia, a ludzie mają pracę. Tak ciężko to pojąć? Firma się sama nie obroni więc ja staję w jej obronie. Pracuję tu 8 lat. Jestem mega zadowolony, w rozmowach ze znajomymi chwalę swojego pracodawcę i jestem dumny z tego, że tak się rozwijamy. Firma ze 100% polskim kapitałem (!!!), bez niemieckich pieniędzy, a daje radę konkurować z największymi. Z tego trzeba być dumnym! W kwestii rozwoju osobistego - awansować można wszędzie - na produkcji, magazynie czy w biurze. Bez znajomości, donoszenia czy lizodupstwa, jak to tu nazywają niektórzy. Sam jestem tego przykładem i znam wiele innych osób, które były w szeregu ze wszystkimi, a swoją wiedzą, pracą i pomysłami wyszły przed szereg. Trzeba chcieć. Na koniec - gratulacje dla tych, którzy mają odrobinę własnego rozumu i zdecydują się samemu sprawdzić jak jest naprawdę. Może mój wpis po części zachęci osoby do przyjścia na rozmowę i pracy z nami. Pozdrawiam :)

ciekawy

ben

masz w 100% racje pozdrawiam

pracownik..
@Dla odmiany - zadowolony pracownik FIBRAIN

Dokładnie. Lepiej bym tego nie ujął..

Prawie Fibrain
@Dla odmiany - zadowolony pracownik FIBRAIN

dodam że zgadzam się z Tobą, sam byłem na rozmowie w Fibrain i jest to firma która wywarła na mnie najlepsze pozytywne wrażenie , a to dzięki Pani z HR oraz Dyrektorowi z którym rozmawiałem. Przebieg rozmowy od samego początku był bardzo dobrze prowadzony. Byłem bardzo zadowolony za tego jak zostałem ugoszczony przez Fibrain, inne firmy mogą się tylko uczyć. Pozdrawiam Pania z HR :)

Kolega Kroliczka
@Dla odmiany - zadowolony pracownik FIBRAIN

Siemas MS. Jak sie lexus buja? Kogo chcemy nabrac na te lipne wąsy?

Pozdrawiam
@Kolega Kroliczka

Ctrl+c,potem ctrl+v i tak co kilka tygodni.super PR:)

Dominika

@Prawie Fibrain to bardzo pozytywne wieści. A możesz opowiedzieć, o co dokładniej byleś podczas procesu rekrutacyjnego zapytany? Po nicku wnioskuję, że rekrutacja się jeszcze nie zakończyła, ale oczekujesz pozytywnego jej finału? Informacje z pierwszych dni pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) będą dla wszystkich bardzo ciekawą informacją.

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)