Opinie o Bison-Bial S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bison-Bial S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bison-Bial S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bison-Bial S.A. w Białystok

jacek placek

dotacje przepiłem - na hali się wzbogacilem ludzmi pomiatałem- konto w banku budowalem niewiele prosze - to są przeciez grosze https://www.otodom.pl/oferta/atrakcynja-nieruchomosc-przemyslowa-ID3bNEq.html#gallery[1]

A czy Fanar z Ciechanowa nie należy do Bisona, bo to było by dziwne bo w Fanar słyszałem że dzieje się bardzo dobrze i zarobki są ciekawe

Pracownik123

Nie będzie tak źle :) Każdy narzeka a taka jest prawda ze kto był w Bielsku wrócił do Białegostoku i nie narzeka, zatem nie martwcie się na zapas :) Na pewno znajdzie się miejsce i dla was bo nikt fachowców nie zwolni :) Wiele osób na tym forum pisze krytyczne rzeczy a taka jest prawda ze w Bisonie wcale nie jest tak źle :) wiele osób wraca po krótkiej emigracji :))

Jack
@Pracownik123

Ci co dojeżdżali dobrze wiedzą że czas pracy to 10 nie 8 godz.pozatym dostali parę groszy na paliwo ,i byc może częściowo na amortyzację , a gdzie pieniążki za czs spędzony za kółkem na niebezpiecznej drodze . I jeżeli w Bisonie jest tak dobrze to dlaczego nie mamy podwyżek od kilkunastu lat ?

Pracownik1234
@Pracownik123

To prowokacja jakaś?

Edward
@Jack

A czy w innych firmach płacą za dojazd ? Np. Pronar ? No nie ....

Jack

Jeszcze pracuję w Bison-Bial S.A. w Bielsku ,chociaż nie wiem jak dlugo ,bo kiedy częśc pracowników Bisona z Białegostoku dojeżdżali do pracy w Bielsku Podl. Wasz zakład był w trakcie budowy. A więc mieliście nadzieję że jeszcze wrócicie do pracy w nowym, pięknym zakładzie pracy,na tych nowoczesnych obrabiarkach ,oczywiście za godziwe wynagrodzenie . A co my mamy powiedziec tutaj w Bielsku , czy Nasi kochani związkowcy zrobili coś aby utrzymac nasze miejsca pracy?. Daliśmy sobie odgryżc palec ,wkrótce Wy podzelicie nasz los. Żałuję tylko tych kilkudzesięciu lat pracy, gdzie zostawiłem swoją młodośc zdrowie , i czego dorobiłem się przez ten czas : zylaków ,zwyrodnień ,pustego konta bo to nie jest życie to wegetacja . pozdrawiam wszystkich pracujących w Bisonie i spółkach oraz tych którzy się od niego uwolnili !!!

Bison-Bial S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Pan D.

A dziś znowu bal z kuligiem za nasze pieniadze, Grażyna imprezy robi dla banków ,a ty durniu na nich rób ;( i gdzie jest ta nasza restrukturyzacja?

życzliwy APX
@Pan D.

Zapraszamy technologów, konstruktorów i operatorów do APX Technologie :) wypłata na czas, ubranko, mydełko i żel bhp w każdej łazience, prysznice, stołówka z kawą i herbatą . Związki zawodowe Was okradają, bo płacicie składki i walczą o Wasz interes. Wspólczuję ....

Abc
@Pan D.

Wspolczuje koniom...

tokarz

Tylko czekać jak do pracy będą zatrudniać bumów bo Ukraińcy na składaniu czajników mają lepiej.

były

jak się miewają uchwyty długo pociagna jeszcze?

http://www.krs-online.com.pl/msig-5134-35016.html I wszystko jasne

Bison Sucks

Tołdi i Księciunio.

Robol

Fajowska jest ta firma. Matka Dyrektor cały czas płacze ale to jej nie przeszkadza brać miesięcznie cztery miliony polskich groszy. Dać nagrody zaufanym pracownikom też jest z czego. Tylko zwykły robol jedzie na minimum. Inni majął się dobrze. Bale kolację i inne imprezy wyjazdowe prezesostwa jest z czego opłacić a ludziom się mówi jak to jest ciężko i źle. Jednym słowem to zajefajnie mają . . . niektórzy

Ukryty_za_maszyną
@Robol

Bardzo dobrze powiedziane! Zawsze jest płacz, że pieniędzy nie ma, ale na wypłaty po kilkadziesiąt tysięcy, dla zarządzajacych zawsze się znajdzie ....

Ciepły Jerzy

Teraz śniego mogą topić, odlewnia przynajmniej będzie miała robotę ;D

Olo

Wody nadajacej sie do spozycia nie ma w trzech zakladach... czy nie powinien ktos tym sie zainteresowac?

Antek Saper

Woda jest, ale niegazowana, gazowanie to w zakresie własnym. I to wszystko dzieki naszemu ojcu chrzestnemu Don M.................................................................................................................................

Antek Saper

A my pozdrawiamy prezesa hartowni , pójdziemy z nim na sam skraj ubóstwa. P.s Kiedy będzie woda?

@Antek Saper

A to przecież taka ładna i nowoczesna hartownia, a tu wody nie ma ???? A jej prezes był, ale "się zmył" i to nie wodą bynajmniej ....

As

Kim jest wlasciciel firmy Bison Chucks, jak się nazywa? Nigdzie nie ma zadnej informacji... co dziwi.

As

Info z 2006 roku czyli 10 lat temu. Nie wiem czy aktualne

@As

Jak widać mój post i link do artykułu na temat pana J.L. został usunięty. Taką mamy "demokrację i wolność słowa" ....

dd

Przez wymagany czas utrzymał firmę, teraz już moze zamknąć i kase zgarnąć :)

cienki bolek

Ale przecież z Unią należy się rozliczyć. Unia nie daje pieniędzy na wiatr.

Szpindel

Kase z unii wzieli i na tym polegał dynamiczny jej rozwój. Jednak niedługo nastapi wielkie BUM, TACH, BACH!

młody

Na podstawie czego twierdzicie że interesy ekonomicze są nawzajem sprzeczne poszczególnych spolek w grupie? Jeżeli działają w grupie to raczej powinni miec obrany jakąś wspólną strategie biznesową? Chyba tak działa grupa?

@młody

Pracowałem w Bison dość krótko i sytuacja osób, które próbują coś zmienić w tej firmie na lepsze to jest jak kopanie się z koniem. Zarząd praktycznie nie ma żadnej strategii biznesowej, a nawet jeśli ma, to nie umie jej skutecznie wdrożyć. Fakt, że kilka spółek znajduje się pod jednym dachem nie oznacza, że współpraca układa się jak powinna w grupie. Nie można bowiem członkowi grupy oferować takich samych warunków (cen) jak klientowi zewnętrznemu lub konkurencji, tak jak robią to spółki w Bison. Przez pewniem czas próbowałem nawet zrozumieć jak to działa, ale nie dałem rady zrozumieć. W efekcie firma, która śmiało mogłaby być liderem europejskim w swojej dziedzinie wytwórczości funkcjonuje dzisiaj tylko dzięki łasce banksterów, pracownicy zarabiają śmieszne grosze i nikt kto odejdzie sam czy go zwolnią z tej firmy nie płacze po niej, ani nie żałuje, że odszedł. Konkurencja zaś nie śpi, wprowadza co i rusz nowe wyroby, rozszerza ofertę tak, że wkrótce będzie oferować to samo lub więcej niż Bison. A już w sferze produkcyjnej niezrozumienie zasad rynkowych mści się podwójnie, bo coraz niższą rentownością produkcji własnej i brakiem zleconej.

Lucek
@młody

Rzecz w tym, że spółki z "zasobów" Pana Jacka nie działają w grupie ani nawet grupowo, nie tworzą żadnej struktury, może poza jakimś nieformalnym związkiem firm biorących udział we wzajemnych przepływach finansowych o charakterze i celu bliżej nieznanym. Pan Jacek "wyraża się" za nie wszystkie choć formalnie może co najwyżej za BB o ile informacje z KRS są aktualne. Popatrz na wpis @BachTrach z 2014 roku, sytuacja nie jest nowa, zamęt wydaje się być konsekwentną realizacją polityki właścicielskiej i stawia znaki zapytania co do dalszych losów firmy oraz co do tego kto na tym wprost korzysta.

Zostaw merytoryczną opinię o Bison-Bial S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Bison-Bial S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bison-Bial S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bison-Bial S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bison-Bial S.A.