Opinie o Bison-Bial S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bison-Bial S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bison-Bial S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bison-Bial S.A. w Białystok

Kruk

Polecam pracę w Bisonie - można rozwinąć skrzydła :)

Amadeus
@Kruk

I jak były dyrektor-prokurent polecieć za towarem do Świdnicy wić nowe gniazdko.

SKY-IS-THE-LIMIT
@Amadeus

Nikt do tej pory (z osób zwolnionych) z biura nie wskoczył wyżej w innych firmach niż był w bizonie ;)

Rach

Dzej Kej szuka starych emerytowanych pracowników, a po magazynach siedzą ludzie kilkunastoletn doświadczeniem pracy na maszynach

Robson

Bison wie jak ''korzystac'' z dotacji unijnych :D

Na parszywej ziemi rosną tylko parszywe prawdziwki.Jest źle i nie będzie dobrze dopóki będzie prowadzona taka polityka zakładu i związków zawodowych. Razem oni działają ale przeciw robotnikowi. Patrzą aby zaspokoić swoje partykularne interesy co skutkuje marnymi zarobkami dla pracujących fizycznie.

Bison-Bial S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
KOLIBER

Zatrudniamy byłych pracowników Bison-Bial, Bison-Chuck, Bison-It, Bison-Tools i pochodnych spółek. Gwarantujemy stabilną pracę i najniższe zarobki.

Bron
@KOLIBER

Jaka jest kondycja Bison Bial?

KOLIBER
@Bron

Szczerze mówiąc... Bardzo niepewna, w biurze bardzo częsta rotacja a i doświadczenie dużego nie zdobędziesz;)

EdekZ
@Bron

Bardzo (usunięte przez administratora) kondycja z tendecja spadkową

Wszystko to jest zalosne co sie dzieje w tej firmie, ludzie tu nawet 2000 netto nie zarabiaja a pan Dzej Kej uwaza ze i tak za duzo zarabiaja, moze niech on na 1700 zl przejdzie i zobaczymy czy nie bedzie narzekal... Pozdrawiam

Gosc

Interesuje mnie dział handlowy. Jaki system wynagradzania? Czy jest prowizja od sprzedaży? Jaka atmosfera w dziale?

@Gosc

Wielkie słowa, to raczej DOK. Ze starych, dobrych handlowców został jeden. Pozostali odeszli. I wiesz wszystko.

Daniel
@Gosc

prowizji żadnych nie ma i nie było. zapieprz, a przełożony z wybujałym ego potrafi krzyczeć ;)

@Daniel

Nie wiecie, że nie ma do tego prawa. Jesteście małymi dziećmi?

qwerty

W Bisonie byłem, widziałem, odszedłem i nie wrócę.

cienki bolek

Możliwe w tym miesiącu RMUA w kopertach. Psstt...

BachTrach

Szukają specjalisty ds. marketingu. Czyżby już nikt z Łukaszkiem nie chciał pracować? A może jako kierownik działu marketingu w Bisonie nie wyrabia się już z czasem sprzedając po cichu uchwyty za pośrednictwem swojej spółki?

Nadzór Finansowy

I poszły znowu nagrody dla piętra nr3 i innych zaufanych GK. A na produkcji co? Będzie wojna

@Nadzór Finansowy

Nowi akcjonariusze docenili ich działania w sprzedaży akcji?

nasłuchiwiec
@Rach

Podobno Zgrubna też dostała podwyżki

realista

moja opinia jest taka: nie wierzę tym wszystkim którzy to miejsce traktują jak "telefon zaufania". narzekają na wszystko i na wszystkich. normalne że w firmie są osoby które zarabiają minimum. normalne jest też że inni mają stawki "kominowe". chcesz zarabiać więcej - szukaj okazji do wykazania się. dyrekcja obserwuje, dyrekcja docenia. system premiowania był i jest. więc o co tyle krzyku? do maszyny pracowniku!

@realista

realista, sztandary w dłonie i ku chwale dyrekcji tra ta ta tra ta ta. Ktoś kto mysli o pracy w tym miejscu z czasem sam zweryfikuje o ile nie ma instynktu samozachowawczego.

@Rach

Większość osób chcących podjąć pracę w Bison ma wielkie nadzieje z tym związane, lecz w krótkim czasie po podjęciu tam pracy widzi, że jego praca "w g...o się obraca" i jak ma instynkt samozachowawczy to szuka innego zajęcia. Nawet jeśli kogoś z Bison zwolnią, to żadnej krzywdy mu nie uczynią, a wręcz przeciwnie - ponoć nie ma osoby, która by żałowała, że odeszła z Bison w ten czy inny sposób.

Dobry_Chłopak
@były pracownik

Potwierdzam, i żałuję że tak późno uciekłem z BB :) Premię w biurze jedynie są za podpi**** kolegów z biurka ;)

protagonista
@realista

A tak konkretnie to kto, można podać opisowo bez nazwisk i stanowisk, został realnie doceniony jak dotąd, któryż to dyrektor tak bacznie obserwuje? Można pominąć "oszałamiające" kariery pewnych pracowników biurowych, wielokrotnie tu ze stanowiska i opisowego stanu rozumu wymienianych. Po pewnym czasie dopiero widać, jak ludzie sami się doceniają rezygnując ze wspólnej pracy z osobami, które ciągle robią to samo i oczekują różnych rezultatów.

@protagonista

realista zapewne mówi o sobie

Rach

Świetny rachunek ekonomiczny , zredukowano doświadczonego pracownika za 1700 zł. a zatrudniono nowego, niewykwalifikowanego za 1900zł. Firma nie ma pieniędzy na podwyżki. Kupa śmiechu ;))

StaryKozioł

Ludzie uciekają aż robi się przeciąg. nawet Ł.K. podobno biegnie do Thomasa B. W magazynie zwolnili jednego, a zaraz po nim następny sam złożył wypowiedzenie Nowemu proponują 1900, co jest więcej niż maja pozostali z 40-letnim stażem. A liczyli na podwyżki. Dyr.handl. da nowym ale nie nim, by wiedzieli gdzie ich miejsce i kto rządzi. Ale i tak większość zatrudnionych ma ok 2000, a raczej poniżej i lekko powyżej najniższej. Taki to cyrk i takie małpy

Gotowy na ostateczność

I się zjawił nowy znawca. Będą z tego niezłe jajca. Jerzy firmę uratuje. Da nagrody, podwyżkuje. Tylko szkoda że plan zły. Spuści na nas wściekłe psy. Sam jest pełen energii. Panie Boże nie tędy. Ratuj nas przed gniewem Pana. On nam nie da żyć od rana. My się jednak mu nie damy. Strajk ogłoszę, rączkę mamy. Może stara, może zla. Na JK się nam przyda.

rencista realista

A ja tam i tak nie wierzę że Pan Jacek ma dobre intencje w stosunku do Bisona. Kasy z Unii w kieszenie napchał, na firmę pozaciągał kredyty.Teraz tylko dąży do ogłoszenia upadłości. Ktoś z rodziny kupi bankruta, kredytów spłacać nie będzie trzeba. I takim oto sposobem będzie miał nową bez kredytów firmę i pełne kieszenie

ciekawski

a kim jest ten nowy człowiek, który się ostatnio pojawił w firmie? Czym się zajmuje i za jakie pieniądze? dlaczego dostał firmowy samochód? kim jest pan Wojciech R. ? kolejna wrzutka prezesa czy tajny współpracownik innego łobuza?

xxx

A ja tam się cieszę. Może w końcu ktoś ogarnie ten burdel, bo od dawna się wszystko wali. Może on twardą ręką postawi zarząd na nogi i zmusi do myslenia

Dobry człowiek
@xxx

Juz kiedyś rządził, to wcale lepiej nie było ;) tylko swojego synalka i jego żonkę do biura wsadził.

obserwator

kasę to on napewno ma tylko po co niszczy bisona? ta jego szajka (GK ; JN ; AL; MW; BS i MP) też robią grubą kasę szkoda tylko że naszym kosztem bale, kolacje, bankiety , nagrody - to powinny być nasze pieniądze

KTOŚ
@obserwator

Teraz jeszcze słuchy chodzą że sam DżejKej ma wrócić żeby ich wspomóc w rujnowaniu NaSZEJ FIRMY

Tołdi

Za 12mln ubierze sie w koncu jak czlowiek, a nie jak dres.

Zostaw merytoryczną opinię o Bison-Bial S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Bison-Bial S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bison-Bial S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bison-Bial S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bison-Bial S.A.