Opinie o Fiat Auto Poland w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bydgoszcz

Daniel

Dobry oraz solidny warsztat samochodowy. Ciężko w okolicy znaleźć lepsze miejsce na naprawę wozu, więc uważam, że naprawdę godne polecenia miejsce.

Ja uważam, że jeśli chodzi o warsztaty, to jest to najlepszy w okolicy. Można liczyć na profesjonalne i rzetelne naprawy, dlatego też każdemu polecam zajrzeć tutaj, jeśli macie problem z swoim samochodem.

Paweł A

A uważam, że serwis miał profesjonalne podejście do klienta i takie właśnie tutaj jest. Dobre ceny i solidne naprawy, to moim zdaniem w warsztacie bardzo ważna rzecz.

Zbyszek

Czy u reiskiego mają wyznaczone dni do wstawiania pozytywnych komentarzy? Zauważcie, że komentarze pojawiają się tego samego po dwie sztuki - rano i pod koniec dnia. łukasz, kiedy ty w końcu zacznie normalnie myśleć? Druga sprawa to taka, że na portalu, na którym ocenia się PRACODAWCĘ, pojawiają się oceny fake klientów. oj łukasz, łukasz... słabo..

Specjalista ds. Marketingu

Wiele wskazuje na to że chcą tylko zebrać od kandydatów pomysły na rozwój firmy. Dyrektor działu handlowego sprawiał wrażenie bardzo znudzonego a ożywił się tylko gdy na koniec poprosił o przygotowanie planu marketingowego.

- Opowiedz kilka zdań o sobie. - Czy możesz przygotować plan promocji firmy?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
pawjol

A ja uważam, że to miejsce godne polecenia, atmosfera jest przyjazna, a personel bardzo życzliwy.

Grzegorz

Świetny salon i warsztat samochodowy. Personel zna się na rzeczy, pomógł mi we wszystkim przy kupnie samochodu, odpowiadali na wszelkie pytania, wszystko fachowo i bardzo profesjonalnie. Atmosfera bardzo przyjazna, a Pan, który nas obsługiwał był bardzo uprzejmy i życzliwy, więc nie mam nic do zarzucenia. Uważam, że miejsce jak najbardziej godne polecenia!

Zuzanna

Czy w najbliższym czasie Fiat Auto Poland planuje rekrutację nowych pracowników? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego czego mogą oczekiwać osoby rozważające aplikację do firmy.

Olek

Też uważam, że warsztat bardzo dobry i profesjonalny, a podejście do klientów mają tutaj również dobre. Według mnie usługi w tym miejscu są godne polecenia.

Grzegorz

Jak dla mnie to jest to naprawdę dobry i solidny warsztat. Wszystkie naprawy zostały wykonane szybko i profesjonalnie, a ceny mają bardzo dobre. Uważam, że miejsce jak najbardziej godne polecenia.

Zbyszek

Nudno tu coś ostatnio.

Marianka

A co do Dawida to racja, ze mechanicy są ogarnięci i warto do nich zajrzeć. Z tym się akurat zgodzę. Tylko czemu taka opinia pojawia się tu? Śmierdzi trollem na odległość.

David

Ja sądzę, że jeśli chodzi o dobrego mechanika, to z pewnością warto do nich zajrzeć. Moim zdaniem świetni specjaliści, a jednocześnie doradcy w kwestii mechaniki samochodowej. Sprawdźcie sami.

Maciek

Bardzo dobra praca i pracodawca. Moim zdaniem ciężko o pracę na podobnych warunkach tutaj w okolicy, dlatego też uważam, że jest godna polecenia.

Robert

Tak na prawdę to żartuję :)

Robert

Praca godna polecenia, więc myślę, że jeśli chodzi o dobrą pracę i miłą atmosferę, to jak najbardziej warto się tutaj zgłosić. Pracuję kilka lat i jestem zadowolony.

Łukasz

Nie polecam z jednego powodu: mobing. Na warsztacie jak i na salonie. Kadra zarządzająca to ludzie z pierwszej łapanki, prawdopodobnie pracująca za najniższą bo w innym wypadku takich głąbów by nie przyjęli. Wierzcie mi, że i kierownictwo z Zorro i przydupasem Mańkiem na czele jak i salon z Bocianem jest nic nie warte. Skąd oni się urwali?

Dominik

Moim zdaniem bardzo dobry salon i warsztat, mogący poszczycić się dobrą obsługą i doświadczonymi specjalistami. Chcąc naprawić solidnie swój samochód, to myślę, że warto skorzystać z tego autoryzowanego serwisu.

Olaf

Również jestem zadowolony z obsługi w warsztacie jak i wykonanych usług. Myślę, że bardzo dobry warsztat do serwisowania swojego samochodu. Można być pewnym za robotę mechaników.

Mario

Zawsze komuś coś się może nie podobać, ale po co zaraz najeżdżać negatywnymi opiniami. Moim zdaniem praca jak praca, zawsze będą ci bardziej jak i mniej zadowoleni.

tola12

Uwaga przy aplikowaniu do marketingu. Wiele wskazuje na to że chcą tylko za darmo zebrać od kandydatów ciekawe pomysły, prosząc o przygotowanie planu promocji firmy przed zatrudnieniem. Stara metoda. Za taki plan od agencji marketingowej musieliby słono zapłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland