Opinie o TELMON w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TELMON. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TELMON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELMON w Łódź

Raskolnikov

@gigs - czyli według ciebie rozmowa rekrutacyjna jest tak skonstruowana by na starcie wprowadzić przyszłego pracownika w błąd odnośnie wynagrodzenia, bo naiwny student łyka wszystko jak młody pelikan i zaufa Paulinie, albo Miriam i nie będzie analizował każdego słowa zawartego w UMOWIE, podpisując JĄ w pierwszych minutach szkolenia, poganiany przez owe panie asystentki w pokoju konferencyjnym - gdzie na ścianach są ślady wymiocin i resztek żelu z głowy kierownika Damiana - wierząc że panie rekrutujące powiedziały mu jak działa system premiowania... haha, psikus! podpisałeś i teraz się nie wywiniesz, robisz za darmo, jak się zwolnisz masz karę 500 zł!!! @Telmonówka - naprawdę ci się wypłata podoba? Ciekawe która to napisała... może Pani Paulina, specjalistka od rekrutacji, siejąca wszechobecny ferment wchodząc Michałowi, albo Mariuszowi - gdy Anety nie ma w pracy, tam gdzie nie wypada... Nie podniecaj się tak, twój content na instagramie jest tak beznadziejny, jak wideokonferencje seksmasterki... poza tym jesteś zbyt gruba, jak na ponad 500 zdjęć... @janek - ewidentnie to nie ty, kolego zawiejo, ale na tyle długo tu robisz, by twoje imie używali broniąc się i myśląc, że ktoś to łyknie, hahaha, OSZUŚCI!!!! PRZYPOMINAM ŻE WSZYSTKIE POCHLEBNE WPISY SĄ KŁAMSTWEM.

Telmonówka
@Raskolnikov

No super że wiesz lepiej kim jestem. To trochę żałosne. Aż tak trudno przyjąć do wiadomości, że ktoś jest zadowolony z pracy? Mnie się podoba. Pracuję już prawie rok i nie mogę narzekać. Jasne że miałam gorsze wypłaty, ale było to związane z chorowaniem a nie moimi wynikami. Dziś idę na popo i pewnie znów coś sprzedam :) Dorzucę 2 albo 3 i następna wypłata też będzie spoko bo ja pracuję a nie olewam.

Raskolnikov
@Telmonówka

Ha ha ha ha ha ha nie rozśmieszaj mnie

Telkom
@Raskolnikov

To brawo jesli podpisujesz wszystko na wiarę. Rozsądna osoba czyta co podpisuje... albo dopytuje o szczegóły. Nie miej dk nikogo pretensji jesli podpisujesz w ciemno warunki- lament po fakcie ze ci one nie odpowiadają jest na miejscu. Poza tym - do osób które wchodzą tu aby poznać rzetelna opinie k firmie- idź k przekonaj sie sam.... nie sugeruj sie internetowymi personaliami które jedyne co potrafią to osobowo obrażać innych pracowników firmy. Jest to poniżej jakiegokolwiek poziomu.

@Telmonówka

heja superpracowniczko, ja też jestem teraz na popo i nie widzę na żadnej tablicy by dziewczyna, która pracuje tu prawie rok, miała w chwili obecnej ładną sprzedaż :-D jeśli myślisz, że komuś wkręcisz taki kit to jedynie osobom, które nie pracują w tej firmie. ja sama pracuję już ponad 7 miesięcy i wiem, kto i ile czasu pracuje, bo osoba która pracuje tu więcej niż pół roku na AIG jest każdemu znana, a osób, które pracują około roku lub więcej jest kilka - Ewelina D, Ewelina K, Marysia, Mariusz itd - ALE TE OSOBY NIE CHODZĄ AKURAT NA POPOŁUDNIÓWKI więc ich teraz nie ma, a tylko one potrafią sprzedaż trzymać na poziomie 3 polis dziennie :-) ... mówię o projekcie AIG oczywiście... Więc każdy wpis Telmonówki jest wpisem Mariusza, Miriam, Pauliny albo kogoś z kierownictwa (styl przypomina mi trochę gadkę Damiana-pójdę na popa i sprzedam 2, 3 polisy i znowu będzie fajna wypłata... hahahahahaha... Odnośnie kierowników to bardzo miło się współpracuje z Asią K :-) szkoda, że u niej na projekcie nie jestem, w porządku jest też Asia z Sigmy i Dawid, który też potrafi się wstawić za pracownikiem. O reszcie się nie będę wypowiadała, ale mam ogromną bekę teraz gdy czytam te wasze wypociny zachwalające pracę w Telmonie. Zastanów się czy ktoś uwierzy w te twoje bzdury, każdy kto przegląda to forum zobaczy liczne komentarze że ta firma oszukuje i gdy przychodzi do tej firmy stwierdza - to jednak prawda co piszą na forum, każdy zostanie tu oszukany! Pozdrawiam i w chwili obecnej mam (mimo że mi za nie nie zapłacą) już 2 srzedane polisy - 33, 59 :-)

Telmonówka

Powiem jedno. Mnie wypłata się całkiem podoba. Była nawet wcześniej bo już w piątek. Nie robiłam nadgodzin ani nic, sprzedaże się kręciły i wypłata jest naprawdę spoko. Na co wy narzekacie? Na bank olewaliście pracę i tyle. Za darmo nic nie ma. Fakt praca nie jest łatwa i nie jest dla każdego, ale ludzie ogarnijcie się. Pracujecie po 6 godzin dziennie a nie po 8 i często macie więcej płacone niż ludzie pracujący 8 godzin.

oszukana ponownie

hejka telmonowcy, jak wypłaty? ja jestem strasznie wkurzona, wyrabiałam normę, sprzedałam ponad 50 polis, a Damian zabrał mi całą prowizję!!!! 930 zł wypłaty!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki bardzo kierowniku, miałeś porozmawiać z monitoringiem, bo nie miałam tylu błędów co na kartce wywiesiłeś, błędy krytyczne!!!??????? do cholery, za co!!!??????za to że pisałeś mi ciągle chaty, że liczy się sprzedaż, że mam cisnąć klientów, że mam sprzedawać na dokumenty, a potem same krytyczne za to dostałam!!! myślisz że jak kupisz czekolady i batoniki to zrekompensujesz mi wypłatę??? już wolę wychodzić z zerem niż wypruwać sobie flaki i się później wkurzać jak prowizję zabieracie, mam w nosie to co piszesz fałszywy, nażelowany lalusiu, dziś już postanowiłam że nie będę czytać tych kretyńskich wiadomości - "Witam, dziś piękna pogoda więc wynik też musi być odpowiedni, liczę na was, pamiętajcie że 3.0 na osobę to absolutne minimum, mamy dobrą bazę więc trzeba sprzedawać jak najwięcej, kto jest ambitny sprzedaje - to jest wasza kasa, sprzedawać - zarabiać!!!"... "Wczoraj wynik był tragiczny, dziś nie wyobrażam sobie by się powtórzył, firma nie płaci wam z bezczynne siedzenie, kto przyszedł tu po godzinówkę może już sobie do domu iść,!!" ... "dlaczego osoby siedzą wciąż z zerem!!??? kiedy mogę spodziewać się od was sprzedaży?????!!! Nie będę wam ciągle przypominać ile macie sprzedawać, jakich argumentów używać, gdzie są korzyści!!!???? gdzie jest budowanie potrzeby!!???" - MASAKRA!!!! nienawidzę już tej firmy, co za oszuści!!!!!!!!!!

Uważajcie na tą firme!!!!!!!!
@oszukana ponownie

Mam wrażenie że jedyną opcją jest pozwanie ich do sądu pracy, albo sprowadzenie tam inspekcji pracy bo inaczej nie ma co liczyć na dogadanie się z nimi...

Uważajcie na tą firme!!!!!!!!

Ja osobiście pracowałam w Telmonie który ma swój oddział w Toruniu. Ludzie nie dajcie się złapać na to co wam mówią na rozmowie. To jest jedna wielka bajka. Moja najgorsza decyzja w życiu było rozpoczęcie tam pracy. Wszystko jest fajnie i milo na szkoleniu które niby jest płatne ale dopiero po czasie dowiecie się że to są 4 zł brutto więc naprawdę kupa kasy, będąc w tzw. inkubatorze masz wrażenie że Cię doceniają bo za każdą sprzedaż dostaniesz jakiś upominek, dziewczyna która to prowadzi jest miła i jakoś leci. Schody się zaczynają jak przejdziesz do normalnego kierownika, kary finansowe miały być po upomnienia, zrobieniu jakiegoś szkolenia itp a tak wcale nie jest. Po prostu kierownik bierze Cie do siebie i informuję teraz zabieram Ci 5% czy 10% z pensji, a może zabrać nawet 50%. Ok wypłata była na czas ale tu też były dobre jaja. Było mówione że student na rękę ma 10 zł dobre żarty. Po zwolnieniu się stamtąd i spojrzeniu na konto okazało się że dostałam tylko podstawę. Poszłam się zapytać gdzie są moje premie za sprzedaż, to usłyszałam że już są w to wliczone bo podstawy wcale nie miałam 10 zł za godzinę. Przy czym zabrali mi ponad 40% z premii. Wytłumaczenie? Nie wyrobiłam normy, co jest nieprawda bo podczas okresu wypowiedzenia sprzedawalam po 3-4 polisy dziennie(norma to 3 dziennie). Jeśli chodzi o samo zwolnienie to z nim też miałam problem bo nie chcieli mi dać wypowiedzenia bo nie było mojego kierownika(był na urlopie), musiałam latać do dyrektora żeby wyraził w ogóle zgodę na moje odejście (a niby co oni mają do powiedzenia w tek sprawie?! Zwalniam się i juz). Moja najlepsza decyzja było odejście z tej firmy. Jednak sprawdziły się opinie innych że to jest czysty wyzysk ludzi, nie tylko pracowników ale też tych biednych osób które dają się złapać na gadke konsultanta i decydują się na włączenie ubezpieczenia. Jeśli jednak ktoś ma szczerze w (usunięte przez administratora) innych, potrafi jak to powiedział jeden z kierowników empatie zostawić przed budynkiem i nie ma wyrzutów sumienia że wciska ludziom kit to jest praca dla niego!

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Leticia

Jutro dopiero będą jaja jak wypłatę zobaczę, w sumie jeśli 10-ty wypada w weekend to wypłata powinna być w piątek, ale w Telmonie mają to gdzieś i wypłata zawsze się spóźnia. Ciekawe czy jakąś prowizję mi zapłacą chociaż... Jak znam życie to pewnie nawet godzinówka nie będzie mi się zgadzać, ale kierownicy mówią że mamy bardzo wysokie zarobki...

Tak

Stefi

jak się zatrudniałam było dużo ludzi, których już nie ma. Już w ciągu pierwszych dni dowiedziałam się, jak tam jest i że pewnie sama po pierwszej wypłacie zrezygnuję. Powiedziała mi to jedna dziewczyna, która miała się zwolnić i zrobiła to tydzień później. Nie byłam do końca pewna czy to co mi ona dała do zrozumienia jest prawdą, ale ludzie odchodzili regularnie, a przychodzili nowi. Minęły ze 2 miesiące, a w firmie było już ze 20 nowych osób, a kierownik jak robił zebrania to już mówił do mnie, że tacy starzy pracownicy, jak ja muszą już sprzedawać minimum 3 polisy dziennie. Później była kolejna rekrutacja, bo następne 10 osób odeszło. Nie wiem jakim cudem pracuję w tej firmie już 8 miesiąc, ale w ciągu tego czasu było już jakieś 5 rekrutacji. Sama częstotliwość dodawanych ogłoszeń na olx.pl znaczy, że co miesiąc kogoś szukają, bo nikt nie może tam wytrzymać. Czekam teraz na wypłatę, która na pewno się spóźni i będzie 12, a nie jak w umowie - do 10 każdego miesiąca. Chcesz zobaczyć na własne oczy to przyjdź. Pamiętaj, że za każdą godzinę szkolenia zarabiasz 4zł BRUTTO. Szkolenie trwa tydzień po 6 godzin dziennie. Jak będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej to się zapytaj o szkolenie i ile dokładnie płacą za 1 polisę - 4 zł BRUTTO! nie wierz dziewczynom z rekrutacji gdy będą mówić, że nawet kilkadziesiąt zł za 1 polisę.

Stefi

Cwaniaczku, powiedz lepiej, dlaczego nie mówicie na rozmowie kwalifikacyjnej, że za szkolenie, które trwa po 6 godzin dziennie przez 5 dni płacicie 4zł brutto/godzinę, a na rozmowach kwalifikacyjnych odnośnie pieniędzy wszystko owiane jest tajemnicą? Dlaczego nie było obiecanego spotkania z monitoringiem? Przecież Dawid mówił mi kiedyś, żebym się nie martwiła, bo będzie spotkanie odnośnie naszych błędów i nawet Aneta będzie... Skuteczność nie wiem, jakim cudem Mariusz mi obniżył, ja mam zapisane wszystkie sprzedaże/odmowy i miałam 11% skuteczności, ale oczywiście nagle zrobiło się tylko 7%... Odnośnie błędów manualnych się nie wypowiem, bo tak oszukujecie, że brak słów. Dobrze mieć w zanadrzu jakiś screen, albo zdjęcie polisy, bo tylko wtedy można się przekonać, że oszukujecie. Niestety nie można tego zgłosić, bo jest zakaz robienia zdjęć polis, ale uwierzcie, że coraz więcej osób tak robi.

Stefi

Dlaczego złodzieje nie odpisują? Powiedzcie mi dlaczego tak kłamiecie? Czemu w Telmonie jest taka rotacja pracowników?? A wypłaty rzędu 1100zł to to co? Jutro znowu będziecie mi te głupie wiadomości pisać i może jakiś coaching?? Najlepsze jest to, jak robicie zebrania i mówicie, że firma oferuje takie świetne zarobki, że są prezenty... Kupujecie jakieś artykuły typu piwo, chipsy itp zamiast ludziom wypłaty podnieść, a nie takie półśrodki!!!!! Kiedy spotkanie z monitoringiem?????????????? Ja bym chciała, żeby w sali konferencyjnej monitoring zrobił odsłuch z głośników przy wszystkich i żeby był tam Mariusz, Anetka, Damian, Szymon i Dawid i ci kolesie z monitoringu i żeby każdy z nich na kartce napisał (nie pokazując) czy owa rozmowa jest dobrze przeprowadzona i czy nie ma błędów.

Stefi

Prawda jest taka, ze gadasz tak, jak cię nauczyli kierownicy, a dostajesz błędy i nie masz prowizji .... W dodatku dostaniesz zjebki, zawołają na zjebany coaching, na którym niczego sensownego się nie dowiesz, każą ci się wziąć do roboty i dalej będziesz dostawać mizerne siano. Po miesiącu czy dwóch się zwolnisz i przyjdą nowi naiwni. Firma tak prosperuje.

Kot

Myślę, ze tu jest zawarde sedno. Jak zapierdzielasz to zarabiasz i warto pracować a jak chcesz dostawac pieniadze za to, ze poprostu jestes w pracy i tyle to nie warto.

xyz

Ja w tej firmie pracuję, nieważne ile i na jakim stanowisku, ja tutaj zostanę bo wychodzę nieźle, każdemu nowemu jednak mówię- nie idź tutaj- natyrasz się do nerwicy, stracisz kawał życia i nie zarobisz. Nie polecam tej firmy dla konsultantów, chyba że ktoś chce zdobyć pierwsze szlify.

Sara

Najgorsze doświadczenia zawodowe kojarzą mi się z tą firmą... Zwłaszcza chaty od kierownictwa... Wiecie o kogo chodzi... "O której deklarujesz sprzedaż ? Dlaczego odpuszczasz rozmowy? Zaraz odslucham i pojdziesz do domu"

nick

okolo 1200 zl netto

telmonek

przyznaję się, że was oszukiwałem :-(, firma zarabia na biednych studentach nie wypłacając prowizji, bo tylko dzięki temu istnieje.

RoboCop

Potwierdza wpis Radka, ciągle wywieranie presji i straszenie konsekwencjami to domena kierownika Damiana!! Natomiast gdy chcesz, żeby ci pomógł, lub odsłuchał z tobą rozmowę w celu weryfikacji błędów to nie ma czasu. Poza tym on się boi Anetki z monitoringu, bo to dziewczyna Mariusza więc się nie wstawi choćby rozmowa była po skrypcie. Kiedyś jedna konsultantka opowiadała jak monitoring przybił jej 4 błędy. Damian odsłuchał rozmowy i zareklamował 2, zaś przy 2 kolejnych powiedział, że błędów nie ma, ale nie może reklamować wszystkich błędów!!!! Często jest tak, że mówi ci jak możesz rozmawiać, jakich słow używać, a dzień później patrząc na tablicę widzisz błędy w rozmowach, mimo że dostosowałeś się do jego zaleceń. Żaden konsultant nie jest zadowolony gdy jest w jego grupie, już lepiej być u Dawida lub Szymona, bo oni to chociaż się wstawią i zareklamują błędy, których naprawdę nie ma. Najlepsze jest jak na rozmowie kwalifikacyjnej informują, że nie ma ciśnienia w przeciwieństwie do innych call Centre i że SZKOLENIE JEST PŁATNE, ALE FAKT ŻE 4ZŁ NA GODZINĘ BRUTTO DOWIADUJESZ SIĘ DOPIERO W DZIEŃ SZKOLENIA!!! 4ZŁ BRUTTO ZA GODZINĘ SZKOLENIA, KTÓRE TRWA TYDZIEŃ!!!!! tak samo jest ze skutecznością, nikt nie może liczyć na prowizję od AIG, bo jeśli nie będziesz raportować odmów jako "poczta", albo "nowy termin" to nie zrobisz 10% skuteczności. Na koniec najlepsze - przeczytałam dziś na facebook-u Telmonu wpis: to o nas, Paulina wypowiada się dla portalu, bla bla bla... Wiecie co im powiedziała? Że firma zapewnia tak dobre perspektywy, że nie ma ROTACJI!! :-D ha ha ha jak tam każdy, kto pracuje dłużej niż 2 miesiące to "stary pracownik". Rotacja jest ogromna, firma nie daje możliwości rozwoju i uwaga: trzeba uważać na czas zalogowania, bo zegar odejmuje ze 3 minuty codziennie i później jak Mariusz rozlicza, okazuje się że "Mistrzem Frekwencji" się nie jest i nagrody przepadają. Pozdrawiam niewolników

rita
@RoboCop

za każdą godzinę szkolenia płacą 4zł brutto? trochę przegięcie z ich strony, myślałam że płacą normalną stawkę godzinową na szkoleniu, bo jak byłam u nich kiedyś na rozmowie to gdy zapytałam czy szkolenie płatne, dziewczyna w okularach powiedziała mi coś w stylu "oczywiście, że płatne, pani się nie martwi, my normalnie opłacamy szkolenie w przeciwieństwie do innych firm telemarketingowych". w sumie dobrze, że się nie zdecydowałam, siedziałabym tydzień zarabiając 4zł brutto na godzinę czyli 24zł brutto dziennie... pffff, co za wyzyskiwacze

Radek

Popijać pyszną kawę można też w innych rodzajach pracy np. we wspomnianym przez ciebie, Telmonku (Mariusz, Abeta, Damian?) sklepie w jakiejś galerii handlowej . tam chociaż nikt nie wysyła co chwilę do pracownika durnych chatów, jak Damian typu - "dlaczego jeszcze nie ma sprzedaży!!!!??? Wynik jest tragiczny, zaraz odsłucham wasze rozmowy, na pewno będą kwiatki i wyciągnę konsekwencje!!! O której mogę się spodziewać sprzedaży!!!??? Zaraz odeślę was do domu za marnowanie rekordów, firma płaci za każdy numer do klienta, nas nie stać na wynik na poziomie 2 polis na osobę, ja chcę minimum 3 polis!!!! Już znalazłem opuszczone rozmowy, macie rozmawiać aż klient sam się rozłączy!!!!" i dostajesz kilkanaście takich wiadomości każdego dnia, ja ich już w ogóle nie czytam, bo tylko bardziej zestresowany jestem. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, niebawem zwalniam się!!!!

Telmonek

jak przepracujesz 160h to gwarantują wypłatę 1500 zł netto - to minimum, bo można więcej, dostaje się także premie za dobry monitoring, dobre rozmowy- czemu nikt o tym nie napisze??? owszem, lepiej pracować jako kelner i tyrać od świtu do nocy w weekendy również, niż siedzieć przy stanowisku i wykonywać połączenia, popijając pyszną kawę. a może lepszym rozwiązaniem jest praca w sklepie w galeriach? też rewelacja! SAM ROZWÓJ! zostają jeszcze magazyny, tam to już 3 zmiany, wraz z nocną i jedziesz. Ludzie, ta firma daje ogromnie możliwości Awansu, doświadczenie - ludzie PO PRACY ( a nie stękaniu ) w tej firmie osiągają duże sukcesy i dostają mnóstwo ofert pracy. Wystarczy chcieć zarabiać, chcieć rozwijać się- reszta przy odrobinie szczęścia przyjdzie sama.

Ayo
@Telmonek

Ha ha rozwoj ? Awans ? Nie pisz bzdur . Akurat bynajmniej ja moge sie wypowiedzieć i napisze to wprost telmon max 1600 inna firma taka sama godzinowka sprzedaze tak samo i tu happy 3200 takze skończ

obecny pracownik

rzeczywiście nie da się dobrze zarobić, bo w większości sprzedanych produktów monitoring znajduje błędy. kiedy tam przychodziłem, mówiono mi na rozmowie kwalifikacyjnej, że można nawet KILKADZIESIĄT zł zarobić za 1 sprzedaną polisę. KŁAMSTWO!!!! za polisę 10zł jeśli jest bezbłędna, a niestety ciężko jest nie mieć błędów, skoro nawet nie ma jasnych reguł, jak sprzedawać. Jedyne osoby zarabiające w miarę normalne pieniądze to pracownicy - ŚWIĘTE KROWY, którzy są tam od dwóch lat, mający jakieś dodatki i którym nie przybija się błędów, reszta traktowana jest jak łochy, na których firma zarabia nie wypłacając prowizji za sprzedane polisy. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!

Tesa

Nie ma tu żadnej różnicy na jakim jesteś stanowisku odnośnie konsultanta, chyba że pracujesz tam rok albo najlepiej dwa to może coś dostanie się więcej.... a póki co, to szukac ze świecą w ręku kto tam tyle wytrzyma... AAAAAA odnośnie cudownej wypowiedzi Kontrolingu Toruń !!! BEZCZELNA WASZA WYPOWIEDŹ, ŻENUJĄCA I UBAW PO PACHY !!! Pracując u WAS ZŁODZIEJE to czy ma się błąd bez żadnego znaczenia czy nie, to żadnej prowizji mi nie zapłaciliście, za ani jedną sprzedaż, tak samo jak moim kolegom, z którymi pracowałam dlatego nikogo z nas już DAWNO u was NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój kolega, który dużo sprzedawał i powinien dostac sporą prowizję, nie dostał jej... a dlaczego ?? bo szanowny monitoring zaczął na okrągło szukac na siłę błędów w sprzedaży... dlaczego ?? żeby mu nic nie zapłacic, a kto się obławia z takiej sprzedaży skoro nie osoba, która sprzedaje ????????? Żerujecie tylko na naiwności biednych w większości studentów, mamiąc ich tymi śmiesznymi zarobkami z kosmosu, później się nakręcają i lecą do was jak pszczoły do miodu, na szczęście jak widac szybko u was wymieniają się pracownicy jak nigdzie indziej, a nic nie dzieje się bez konkretnej przyczyny !!!!

frank

normalnie, bo jestem na umowie zlecenie - 9zl brutto na godzine zarabiam, pracuje 6 godzin dziennie, czyli - 9zł x 6godz. = 54zł brutto(dniówka) x 22 dni w miesiącu = 1188zł brutto TO JEST 858,58zł NETTO + jakieś OCHŁAPY z prowizji, więc ZARABIAM MIESIĘCZNIE MAKSYMALNIE 1100zł NETTO!!!!! ludzie nie wierzcie w to co jest napisane na olx.pl w ofercie tej firmy, również nie wierzcie komentarzom, że zarabia się powyżej 1500zł netto miesięcznie, bo mało kto tam tyle zarabia!!! Ta firma was oszuka, nie dostaniecie prawie wcale prowizji, znajdą wam błędy w rozmowie, a nawet jeśli ich nie będzie to i tak nic nie wskóracie, bo kierownicy wam nie pomogą, nawet nie odsłuchają waszych rozmów, a jeśli już uporczywie będziecie chcieć odsłuchać, to znajdą wam jeszcze więcej błędów i powiedzą, że macie szczęście, że monitoring tylko kilka wychwycił, bo tak naprawdę jest ich dużo więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o TELMON - Łódź

• Jak się pracuje w TELMON?

Zobacz opinie na temat firmy TELMON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELMON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELMON?

Kandydaci do pracy w TELMON napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELMON