Opinie o Merck Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Merck Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Merck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merck Sp. z o.o. w Warszawa

czaruś

Firma z dobrymi opiniami to od początku wszystko jest dobrze prowadzone, polecam!

Jerry

Rekrutacja sprawna calosc okolo 2,5 miesiaca. Bardzo profesjonalnie prowadzony proces. Szybki proces decyzyjny. Co najwazniejsze rzeczywistosc jest lepsza niz oczekiwanie Moje sugestie dla Merck: Prosze robic tak dalej Lubię atmosferę w Merck za: Kolezenskosc zyczliwosc

Paulina

@Dmx, aplikowałeś na stanowisko, które wymieniłeś w swoim wpisie? Jeżeli przed Tobą proces rekrutacyjny w Merck, to inni użytkownicy forum z chęcią zapoznają się z relacją z jego przebiegu oraz z treścią pytań na rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną Ci na niej zadane.

Dmx

Kierownik Ds. Kluczowych Klientów Onkologia Widziałem takie ogłoszenie. Proszę o rzetelna odp odnośnie tego działu

Aplikowałeś do Merck Sp. z o.o. na stanowisko Corporate Contact Channel ProcessManager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Paulina

@JJ, ogólnie polecasz to stanowisko?

Paulina

Aktualnie pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń między innymi na stanowisko HR Services Specialist with German. Jakie macie zdanie na temat tej oferty pracy? ;)

JJ
@Paulina

Pensja ok. 4K netto i dużo do zrobienia

KK

Pytanie dla mających jakieś informacje . Pojawiło się ogłoszenie ma PM Cardio Metabolic Care Bielsko Biała i śląsk czy może ktoś napisac jaka atmosfera w tej lini jaką kasę można wynegocjować jaki szef - nie chcę się pchać jak mam mieć gorzej :-)

Asia
@KK

Szef specyficzny pan, kasa ok 4 tys.na rękę max. Praca merytoryczna, bo od stycznia praktycznie brak budżetu, a wymagania duże, w grudniu zwolniono 10 osób i nie wiadomo jak długo reszta pociągnie, firma pikuje w dół.

uwalony

Bardzo dużo się zmieniło, sporo osób odeszło/zwolniono. Własne zdanie to wada a nie zaleta. Matrix total. Struktura powalona. Niemcy na głównych stanowiskach, despoci. Nadęty kolo jako dyro medyczny, zero porozumienia. Kasa i social jest, bo co ma nie być skoro to farma, ale przetrzepią tak durnymi wymaganiami, ze miałem dość. Jak trafisz na durnia nie przełożonego to nic nie zdziałasz mimo chęci. Odechciewa sie wszystkiego.

narybek

nie da się jednak ukryć że teraz od września wystartowało u nich całe mnóstwo rekrutacji nowych i pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń - możecie mi powiedzieć czemu nagle i niespodziewanie aż taki wielki nabór?

ania

rotacja w kujawsko-pomorskim duza, w przeciągu 2 lat trzeci pracownik, nie wygląda to dobrze na aptekach

pracujący

Ten Project Manager nie będzie miał lekkiego życia. Bezpośredni szef to niemiecki świrus. Ktokolwiek z nim pracuje szybko ucieka z firmy przy pierwszej okazji. Kazdy, kto z nim pracuje czuje sie jak zero. Jeżeli ktoś jest zdesperowany i szuka roboty bo jej nie ma to OK. Ale jak ma zmienić pracę to niech lepiej się zastanowi dwa razy zanim podejmie nieodwracalną decyzję.

chicita

mam podobnie.po weekendzie mam spotkanie rekrutacyjne w Toruniu na przedstawiciela farmaceutycznego. mogę prosic o kilka informacji? mam do rozwazenia dwie firmy z róznych branż i chciałbym dobrze wybrac. posiadam kilkunastoletnie doswiadczenie w farmacji lecz mysle o zmianie branzy

adam

Hej, Niebawem idę na rozmowę o pracę na teren woj. świętokrzyskiego. Umowa jest na zastępstwo. Czy mógłby mi ktoś napisać czego mogę się spodziewać na rozmowie? Proszę o info na temat samej firmy, bo nie często się do niej rekrutuje. Z rynku słyszałem same pozytywy. Mogę prosić o jakieś opinie na temat regionalnego. Jakie są zarobki na stanowisku PM . Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje.

kontroler

Czyli co? Firma spolonizowana, słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) i kamieni kupa? Szukają kontrolera na Europę Środkowo-wchodnią z tego co widzę na pracuj.pl... a może źle widzę, bo w ogłoszeniu stoi, że aplikacje mają spływać do 11go maja choć samo ogłoszenie ma ważność jeszcze 2 tyg. Dziwne to trochę, albo mają za dużo kasy i postanowili się podzielić z pracuj.pl wykupując dłuższe pakiety, albo szukają chłopca do bicia na wczoraj, bo jakiś fiołkowopierdzący manago coś schrzanił i trzeba znaleźć jelenia, na którego się zwali winy i będzie można po miesiącu wypierniczyć, albo rekrutacja jest już rozstrzygnięta a całe to ogłoszenie ma za zadanie... no właśnie, co? Reklamę? Są tańsze sposoby. Zatrudnić studenciaka na 1/10 etaty i niech smaruje w necie buzz marketing.

nina

Rekrutacja-brak profesjonalizmu. Do ostatniego etapu dostaja sie 2 osoby, rozmowa z hr a nastepnie z dyrektorem. Jedziesz wiec czlowieku przez cala polske (dodam ze na umowiona godzine) aby osoba z hr zadala ci te same pytania co osoba na pierwszym etapie ( opowiadasz cv) nastepnie okazuje sie ze dyrektor mial cie w dupie i wyszed z firmy i juz go tego dnia nie bedzie. Zdazyl jedynie porozmawiac z jednym z kandydatow, z tym ktory byl wczesniej. Nastepnego dnia czekasz na umowiony tel niezaleznie od wynikow. Wreszcie dzwonisz sam pod koniec dnia bo ile mozna czekac (okazuje sie ze dyrektor wybral kandydata z ktorym zdazyl porozmawiac). Ach zapomnialam wspomniec ze w momencie rozmowy z hr nagle proponuja ci zupelnie inny teren(czytaj inne wojewodztwo) oczywiscie wiaze sie to z przeprowadzka w inny rejon polski... Wiec dla przykladu wyobrazcie sobie ze np mieszkacie w lubelskim, jedziesz na ostatni etap do wawy a tam dowiadujesz sie ze proponuja ci lubuskie. BRAK POSZANOWANIA TWOJEJ OSOBY, TWOJEGO CZASU I PIENIEDZY.

puut

Aplikowałam do biura w Warszawie, na stanowisko administracyjne. Spodziewałam się czegoś więcej, bo proponowali o kilkadziesiąt procent niższą stawkę niż w innych dużych firmach w wwie na analogicznym stanowisku,umowa też z tego co pamiętam na zastępstwo, dlatego bez szału

Repka

Moi drodzy jeśli ktoś kto pracuje pisze ze kiedyś było ok a teraz należy firmę omijać szerokim łukiem to tekst "Mateusza" ze mu sie nie chce wierzyć aż mnie rozbraja. To idź- przekonaj sie sam. Uciekłam kilka lat temu i potwierdzam Merck centrala (Darmstad) to zupełnie inna bajka niż Oddzial polski. Wiem, bo współpracowałam z nimi. To, ze cała branża sie pogorszyła to tez prawda ale Merck Polska zaczął sie staczać już 5-6 lat temu. Za każdym razem kiedy słyszę o nowych pomysłach wydaje mi sie ze osiagnął dno, ale nie- "król" potrafi wciąż zaskakiwać nowymi wizjami. Teraz z zewnątrz obserwuje to z rozbawieniem ale jak odchodziłam byłam gotowa na rożne ustępstwa żeby tylko dostać nowa prace.

mary

Jak wyglada rekrutacja w Merck?

Z całej Polski to już chyba tylko garstka starych pracowników pozostała (pewnie na palcach można ich policzyć)- reszta na zwolnieniu (poszukując pracy)inny zwolnieni - pomimo dobrych wyników pozostali w oczekiwaniu na zwolnienie. "Król - Z" ma na celu zwolnić chyba wszystkich poza sobą oczywiście - ciekawa jestem czy jak już wymieni w 100% kadrę i dalej nie będzie "jego pożądanego" efektu co wtedy wymyśli? na kogo zwali winę, bo na pewno nie na siebie. Szkoda tylko, że Darmstadt to toleruje, zamiast posunąć 1-go człowieka "Z".

kol

Jak to jest, że jak się pojawia jakiś wakat w Merck, to zawsze jest to umowa na zastępstwo i ciągle ta sama bajka, że dziewczyna zaszła w ciążę. Byłam w maju na aptecznego na mazowieckie, potem zaprosiła mnie inna regionalna na to samo stanowisko, ten sam teren też umowa na zastępstwo i w sierpniu byłam 3 raz na to samo miejsce, za każdym razem do innego regionalnego a ciągle ta sama śpiewka, umowa na zastępstwo. Może się jakoś zabezpieczają w ten sposób, bo przecież na umowie na zastępstwo jak się zachodzi w ciążę, to firma nie płaci żadnych świadczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Merck Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Merck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merck Sp. z o.o.?

Merck Sp. z o.o.