Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Derek

Czy Woodward ma jakieś nowe oferty pracy? Jak wyglada rekrutacja na stanowisko emc engineer? Czy są jakieś warunki?

Aaron

Są przyjęcia na produkcję?

Zozola

Czy mają zapotrzebowanie na EMC engineer, wiem że są dobrzy i bardzo mi zależy. Nic nie mogę znaleźć i proszę tu o pomoc. Wiem, że dodatki socjalne maja fajne, ludzie pracujący w zależności od ekipy również.

@Zozola

EMC inżynierów jest trzech, obecnie więcej nie potrzeba. Choć jeśli chcesz to w Delphi poszukują

aa
@j

już jest dwóch. Jeden został "zredukowany".

Moskitier

Chyba ktoś z hr to pisał. Zapomniałeś ze dali 10 zł brutto za 1000 konwerterów ? Najlepsza !

@Moskitier

Nie jestem z HR :) też słyszałem o tej premii 10 zł, współczuję.

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Mentor

Szukam pracy w Woodward i nie mogę namierzyć żadnej nowej oferty. Jak przebiega rozmowa. Może ktoś podpowie czy są nowe etaty? Ile można zarobić ? Czy są jakieś dodatki do zasadniczej? a może jakieś socjalne?

sda
@Mentor

Zwolnili 40 osób bo nie ogarneli nowych kontraktów. Podpisują słabe umowy z parterami w Iniach ,a później klient rezygnuje z dnia na dzień i zwalnia się całą linie. W Woodward nie ma co liczyć szybko ,że będzie coś nowego.

@Mentor

Przez agencję raczej nie licz bo to zewnętrzna firma. Jako pracownik WW w zależności od dochodu na głowę w rodzinie: wczasy pod gruszą, jednorazowy dodatek przy zmianie stanu cywilnego, coś dla dzieci na mikołaja nie wyliczę bo nie dostaję wszystkiego. Ubezpieczenie na życie grupowe i indywidualne, częściowe finansowanie multisport lub bilety do kina, prywatna opieka medyczna w sieci luxmed. Wspomniane dodatki obciążone są podatkami dla państwa lub częściowo finansowane są przez pracownika. Dodatki do zasadniczej: czasem premia roczna w zależności od wyników firmy. Darmowa herbata, kawa, mleko, cukier, soki do rozcieńczenia Raz do roku firma organizuje hotdog day gdzie serwuje się jedzenie można jeść ile się chce. Z tego co mi wiadomo od ludzi którzy "pływali" po różnych firmach jedna z lepszych firm z socialem

Xww

Dokładnie 40 osób zwolnili od strzała

klopsik
@Xww

Pewno byli z agencji? Moze juz osiagneli staz jaki jest maksymalnie dozwolony przez przepisy pracy ile mozna robic przez agencje. Ze wzgledu na charakter produkcji zawsze okolo 10% musi robic przez agencje, nie ma zmiluj bo co jak spadna zamowienia. Ale, ale, nosy w gore bezrobocie jest male takze te 40 chlopa pewno cos znajdzie.

qqqq

Raczej nie dziś popłynęło 40 osób.

Zozola

Czy można liczyć na jakieś nowe przyjęcia? Szukam informacji

j

Do Optymista Nie znam firmy w której rozwiniesz się pracując od stażu do emerytury czyli 40 do 45 lat (47) te czasy skończyły się. Każda firma to nowe doświadczenia, nowe zadania, inne technologie. Pracując nad tym samym ograniczasz się. Dlatego są rotacje. Zmiana pracy to zwykle większą pensja. Zobacz CV ludzi z doświadczeniem że świecą szukać takich którzy siedzą w jednej firmie. Tracisz szacunek zmieniając pracę hahaha, dowcip dekady. Na pewno zdają sobie sprawę że trzeba płacić ale nie będą wychodzić przed szereg z pensjami jeśli są nowi pracownicy którzy chcą pracować za proponowane stawki. Proste. Jeśli będzie duża rotacja, brak chętnych aby pracować będą zmuszeni zwiększyć pensje. Tak jest w każdej firmie. Ps. Nie ukrywamy też że praca na produkcji wymaga bardzo dużego doświadczenia i magicznej wiedzy.

byly
@j

Dokladnie i wszystko w temacie

Pepi

Czyżby szykowały się zwolnienia? Wiecie coś o tym?

bobik
@Pepi

nie nie wiem, ale to moze dlatego ze juz od jakiegos roku nie pracuje w wodward dlaczego mieliby zwalniac? chyba ze koncza sie umowy z adeko w grudniu i zgodnie z umowa nie moga ich przedluzac w nieskonczonosc wogle co w wodward na produkcji jestem ciekaw jak to po moim odejsciu chula pozdro777

mix

Warunki musisz mieć zapewnione @Simply ale takich rzeczy szczegółowych to raczej dowiesz się na forum już tej konkretnej firmy bo tutaj bd ciężko raczej

Simply

Zastanawiam się czy aplikować na pracownika produkcji przez adecco. Jak wygląda praca na produkcji? Jeśli jest ktoś z Was kto tam pracuje, proszę o opinie.

Optymista

Chcecie mieć lepiej? Zgrajcie się i załóżcie Związek Zawodowy. Kiedyś już były ku temu przymiarki, lecz firma wyszła "na przeciw" i pozbyła się głównego problemu wywalając go, czyli "Lechu" (patrz opinie w tył). Jeśli już, to zróbcie to po cichu. Powodzenia !

robotnik ze wsii

Tak sobie siedze i motuje te druciki w tej safce. Napisac pismo do inspekcii pracy o kontrole w tej firmie Zrobić wloski strajk Na nocce robic strasnie powoli aby mniej schodzilo spalic jakiś komponent lub urządzenie z stackow Albo normalnie tak pracowac razem Pracownicy musza się zjednoczyć – tylko ze kierownicy i inny specjalenie sklocaja ekipe aby tak nie bylo

Kris

Ja studiuje BHP i porównując go z istniejącym w WW to jest jakaś masakra. Ścieżki przejezdne min 1.2m oznaczone wyklejone linie itp. A szatniach co? Przestaje to obowiązywać. Jeden na drugim się przebiera brak jakichkolwiek ścieżek ewakuacyjnych 1 wc i 1 umywalka na 20 osób a tu jest inaczej. Chcą wyburzać ubikacje aby dokładać szafki, chcą przypisywać 2 osoby do jednej szafki. Chłopacy mówili kiedyś tak było. Jak się pyta BHP – Andrzeja to udaje ze nie słyszy. Udaje tak jak wspomniałeś o parkingu ze nic nie wie. I o wielu innych rzeczach. Wszystko ma być tylko na pokaz…

R.M.

Unas na powerstack wprowadzają 3 zmianę na razie na 5 miesięcy pewnie potem zostanie na stałe. 25zł dodatku za nockę i nie wiadomo czy będzie ten za popołudnie i nic więcej. Na szafach ma być to samo ruszyć od sierpnia. Bo od lipca zmiana regulaminu. Po 5 miesiącach chcą spróbować 4 brygadówki. Woodward jak cos jest na chwilę to zostaje na stałe. Parking miał być budowany! to bhp-owiec mówi ze czekamy na pozwolenie na parking - już 3 mc. Widome ze nie będzie bo zrobią 3 zmianę lub wywalą adeco. Tylko mydlą oczy. Miało być na chwile 5.50-13.50 14.10-.22.10 już zostaje na stałe. Teraz są nadgodziny płacone 100procet dodatkowo od lipca zmiana regulaminu i będą 50procent. Już jest oszczędność a niewolnicy już się przyzwyczaili a potem nocki. Szafy są produkowane aż zalegają na innych halach i magazynach przygotowują się - jakby ludzie się buntowali. Nadgodziny według kodeksu pracodawca ma wypłacić lub oddać 1 do 1.5 czyli za 10 nadgodzin ma ci oddać 15. HR nawet o tym nie wspomina myśli ze ludzie to debile i nie sprawdzą.

adam

Na światowe dni młodzieży mamy wziąć sobie wolne: urlop nadgodziny itp. Nie będą obcinać nadgodzin za ten kwartał, abyś sobie wybrał na te dni. Ludzie się pytali w PIP-ie (państwowej inspekcji pracy) i dostali odpowiedź ze pracodawca ma ci zapewnić prace jak nie może - ma dać PRZESTÓJ i nie może zmusić do urlopu lub wybierania nadgodzin - chodzi o piątek i poniedziałek gdzie zakład zamknięty. A jak jest w wspaniałym woodwardzie (Hodwardzie) masz sobie wziąć urlop i tyle. Co trzeba zrobić wysłać do przełożonego lub HR email ze w danym dniu zgłaszam gotowość do pracy i nie wystawiać urlopu. A woodward może dochodzić odszkodowana za przestój od organizatorów.

Red

Jak wyglada praca na produkcji, jest (usunięte przez administratora) ?

abc

a jak się mieszka w mieście karateków w tej nowej hucie czasów współczesnych?

Optymista

Kiedyś pracowałem,wiązałem nadzieje z tą firmą.Etyka,prawa pracownika etc. Nic bardziej mylnego. Fikcja i obłuda. Układ i lizanie d..y. Od początku mówiłem,że zasady USA, w realiach "polaczkowa" się nie sprawdzi. Jeśli jesteś ambitny i co gorsza uczciwy, nie masz szans. Jesteś sprzedajny, umiesz się podlizywać, a przy tym kamuflujesz się, powodzenia - masz szansę. Praca dla ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice