Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Fox

Szkoda, że [usunięte przez moderatora] nikt nie sprawdził jak tak samo kombinował z wybijaniem. Chociaz zostal zdegradowany, więc troche sprawiedliwosci jest.

ANTY_KONFITURA

Tu nikt nie płacze, lecz pisze szczerą prawdę - kolego [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]. Z takimi sprawami postępuje się inaczej, ale paczka gumisiów w składzie [usunięte przez moderatora] nie wiedzą co to znaczy " lojalka " Pozdrawiam wszystkich [usunięte przez moderatora]

Maria-Janina

Dobry wieczór, chciałam też dopisać tutaj jedną ważną rzecz , [usunięte przez moderatora]. - mój drogi nie zapominaj się już wybijać na papierosa. Bo tyle razy ile Cię widziałam, że wychodzisz i palisz bez wybijania się w systemie to aż mnie ogarnął żal dla Twojej osoby i tego jak sprytnie oszukujesz firme. Buziaki dla całego Woodworda!!

ANTY-KONFI

Witam, ja na szybko o tej śmiesznej firemce i o klimacie w " woodwardzie " Nie polecam nikomu pracy jako " magazynier " ponieważ w tym obszarze pracują sami konfidenci ([usunięte przez moderatora], który nie potrafi patrzeć prosto w oczy podczas rozmowy i jest porobiony przy każdym głośno wypowiedzianym zdaniu- nie lubiany przez ludzi, którzy mieli jakikolwiek kontakt z nim - Kto chciałby witać i kumać się z konfiturą i gałganem ? (ŚMIECH) (KONFIDENT NR. 1) , [usunięte przez moderatora] - dziadzia, który nie wie po co tam jest, fałsz to jego główna domena, zwykły ściemniacz, który pracy się nie ima a gra wywożonego magazyniera (KONFIDENT NR. 2), [usunięte przez moderatora] menadżer jak się patrzy (hehe) tylko ma chłop, trochę problem z wymawianiem [usunięte przez moderatora] jego głównym problemem jak u [usunięte przez moderatora] - jest patrzenie się w ziemie podczas rozmowy. Czasem gra na organach i jest Gospel menem ze Skawiny, uczącym ludzi uczciwości i moralności, przy czym dla mnie jest taką samą fałszywą twarzą co jego poprzednicy opisani tutaj : Jeśli chodzi o umowy- to [usunięte przez moderatora] nic nie wie ponieważ nie dostał odpowiedzi z "góry" po czym Ty pracujesz kilkanaście miesięcy np. na Magazynie i dla Ciebie tej umowy nie ma. A gdy dobrze potrafisz " lizać " umowę masz prędko, aaa zapomniałbym - [usunięte przez moderatora] specjalizuje się też w nagrywaniu filmików telefonem, o godz. 21.45, pod hasłem " sprawdzę jak pracują moi podwładni " Pozdro dla Dobrych chłopaków B.S.N.T - a z konfiturami wiadomo jak postępować.... !! SIEMA

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Były M

Ogołem nie polecam nikomu. PRacujesz 18 miesiec po czym mówią ci nara. Moj przelozonyy nie potrafil sie okreslicz czy zostane czy nie. Wszycy tam maja tylko talent do eskalacji i usprawniania (mowa o wyzej postawionch), ale nikt nie zadziala sam w praktyce. Ludzie ogolem mili, poznalem tam duzo znajomych (pozdro produkcji, eto, smt i magazn, oczywiscie nie wszyscy). Chwila szczerosci: Pan [usunięte przez moderatora], zabardzo wczuwa sie w role specjalisty a teraz ponoc zastepcy kierownika. Za podpierdalanie nikt Cie pochwalał nnie bedzie. Moze dostaniesz podwyżke ale bedziesz tam jebal sam na magaznie do grobowej dechy bo nikt nie bedzie chcial robic z toba. [usunięte przez moderatora]Niema mnie w firmie a i tak juz wiem kto [usunięte przez moderatora] pewnych ludzi. WRAZ Z [usunięte przez moderatora] O dostali umowy po tygodniu, a mlodzi [usunięte przez moderatora] 18m i powywalali. Pan [usunięte przez moderatora] (to dla pana [usunięte przez moderatora]) umie tylko drukowac raport MRREO nic wiecej prosze sprawdzic jak nie wierzysz. I taki pracownik dostaje umowie? Az zal [usunięte przez moderatora] sciska, no ale tak jest jak ktos ma talent fo bajer. [usunięte przez moderatora], siedzi i pierdzi w krzeslo, podgladalem raz jego prace co trzeba zrobic zeby dostac umowie, podaje przepis: Siedzim na krzesle 5-6 godzin czasu pracy ok 2h chodzimy, szwedamy sie jak widzimy [usunięte przez moderatora] robim wszystko zeby widzial jak pracujemy ciezko gdyby przpadniem wdal sie z nami w rozmowie eskalujem, podrzucam pomysly, mowimy jjakie mamy poglady, smiejemy sie i stoimy tak dlugo nie robiac nic do puki szef sam nie odejdzie. [usunięte przez moderatora] - strzal miedzy oczy, waskie gardka, Prosze porob z ludzmi pomoz im a nie doradzaj. Pan [usunięte przez moderatora] jak byl kierownikiem zapierdalal rowno a nie tylko dzielil sie pomyslami. Ogolem to co sie tam dzieje to skandal, albo podlizujesz sie, albo jestes szarym gosciem od pracy. Umowy daja dobrm bajeranta, czasem normalnym ludzia (zadkosc)

gość

a od kiedy brygadzisci mają podwładnych?

Gość.

Wypowiedź poprzednika to wyjątek od reguły (w pozytywnym znaczeniu). "Woodwardowcy" nie przejmują się z reguły "Adeccowcami". Zgadzam się z wypowiedzią. Pośrednictwo zarabia na biedzie, a firmy korzystają z okazji.Są też pozytywne strony firmy.Redukcja specjalistów to strzał w "10". Nie do końca trafione, ale coś się dzieje.[usunięte przez moderatora] wreszcie zmuszony do pracy.Nie życzę mu źle, - nie mój brygadzista - ale jego stosunek do podwładnych to katastrofa, współczuję kolegom pod nim. Szkoda drugiego [usunięte przez moderatora] (równy gość). Ale dzięki układom, i tak miękko wylądują.

KTOŚ

ZNIKĄD - 2013-07-17 20:18:13 firma,przyjela 30stu nowych zeby bylo wiecej poprawek, a ci co sie staraja to tylko dla siebie bo kierownictwo ich nie widzi,ani nie doceni po 18stu miesiacach albo wczesniej w nagrode mozna dostac obiegowke na dowidzenia.zadnej pewnosci jutra...ja sie pytam czy ONI nie maja wstydu tak traktowac pracownikow. Ten system jest[usunięte przez moderatora] wart. Ludzie powinni chodzic z przyjemnoscia do pracy a nie ze STESEM CZY TO ICH OSTSTNI DZIEN. A te firmy jak adeco powinni zaorac darmozjadowNiestety, ale bardzo trafnie to ująłeś. Piszę "niestety", bo uważam (podobnie jak większość osób zatrudnionych przez Woodward), że taki sposób traktowania ludzi jest jaskrawym przykładem wyzysku polskich pracowników przez zachodni kapitał. Po trupach do celu. Tu nie liczy się twoja wiedza, umiejętności, chęci, czy doświadczenie. Liczy się za to chęć wygenerowania jak największego zysku jak najmniejszym kosztem. Po co im ( Woodwardowi) zbędny balast w postaci etatowych ludzi, których w momencie dekoniunktury trzeba będzie utrzymywać? Chcesz być zatrudniony(-a) przez Woodward? Podlizuj się kierownikowi, donoś mu na kolegów, w żadnym wypadku nie wykazuj dyletanctwa swoim bezpośrednim zwierzchnikom (chyba każdy wie, kogo mam na myśli), gdy będą na Ciebie pluć, udawaj, że deszcz pada. a przy tym uśmiechaj się szeroko. Podczas corocznej oceny kierownictwa pisz same peany pod ich adresem, ale tak, żeby wiedzieli, kto jest autorem. Natomiast w żadnym razie głośno ich nie krytykuj. Wtedy MOŻE zostaniesz zauważony i doceniony. Nawet, jeśli nie wyróżniasz się pracowitością i umiejętnościami. Płyń z falą, a będzie dobrze.

ziomek

Pozdrowienia dla produkcji WOODWARD

ZNIKĄD

firma,przyjela 30stu nowych zeby bylo wiecej poprawek, a ci co sie staraja to tylko dla siebie bo kierownictwo ich nie widzi,ani nie doceni po 18stu miesiacach albo wczesniej w nagrode mozna dostac obiegowke na dowidzenia.zadnej pewnosci jutra...ja sie pytam czy ONI nie maja wstydu tak traktowac pracownikow. Ten system jest [usunięte przez moderatora]. Ludzie powinni chodzic z przyjemnoscia do pracy a nie ze STESEM CZY TO ICH OSTSTNI DZIEN. A te firmy jak adeco powinni zaorac darmozjadow

bunga banga

Bagnoooooo!!!!!!!!!!!!! Wyrzucają doświadczonych pracowników a biorą 30 nowych czy to logiczne? Ci kierownicy to chyba mają .... na oczach buuuuuuuuuuu, specjaliści??? hahaha :) bagnoooo (usunięte przez administratora) bagno, [usunięte przez moderatora]weź się do roboty bo patrzeć nie mogę na Ciebie i Twój kompaktowy komputerek hahaha

XxX

Aha,teraz rozumiem, zeby tlumaczyc specjaliście, bo nie zna.Dzięki za odpowiedź

xxx

Konkretny - 2013-07-07 08:48:15 Powiedzcie mi jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać asystentem specjalisty na smalendzajnach ?,przede wszystkim znać angielski pracowniku smalendzajnowy

Gość.

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Konkretny

wyjebane

maxxxxx - 2013-07-03 23:15:08 witam mam mozliwosc podjecia pracy na stanowisku pracownika produkcji/montazysta za posrednictwem firmy adecco a wlasciwie jestem umowiony na rozmowe kwalifikacyjna. Przeczytalem kilka opinii w ktorych piszecie ze pracownicy zatrudnieni za posrednictwem adecco sa gorzej traktowani? moze ktos wie jak wyglada tam rozmowa z kandydatem? jakie sa wasze ogolne opinie na temat tego stanowiska? jakich zarobkow mozna sie spodziewac na tym stanowisku? oczekuje rzetelnych opinii i z gory dziekuje!!!Rozmowa kwalifikacyjna?? Co za brednie. W tej firmie pracują kelnerzy, mechanicy więc nawet grabarz przejdzie u nas rozmowę. Zarobki?? na podstawowe artykuły jak % i fajki wystarcza. pozdro dla [usunięte przez moderatora] i jego przydupasa

maxxxxx

pwd

Pojęcia dużego o robocie nie mają także nie ma co się bać. Prędzej z angielskiego cię zapytają choć na produkcji jest zbyteczny. Najważniejsze to nie dać sobie wcisnąć umowy przez addeco, bo będziesz traktowany jako pracownik trzeciej kategorii lub jak to mawia jeden z menadżerów jako bufor. Czyli jak spadnie produkcja to polecisz na pysk. Ściemnianie że to na chwile to tylko mrzonki. W skrócie jak są tobą naprawdę zainteresowani ro przymną cię na woodward a jak potrzebują wyrobnika na chwile to zatrudniają przez addeco. Co do specyfiki pracy to kolega powyżej dokładnie to opisał, choć jak robisz swoje i nie wchodzisz w drogę z specjalista czy kierownikiem krzywda nie powinna ci się dziać . pzdr

praca11

spoko. Dzięki za opinie. ale mam mętlik w głowie. chociaż na rozmowę kwalifikacyjną zawsze mogę pójść, nie będzie mnie satysfakcjonować to podziekuję. a jak tam właśnie wygladają rozmowy kwalifikacyjne bo słyszałem że sprawdzają kandydatów do pracy czy wogóle maja jakies pojecie o robocie. mam się bać?;d

Optymista.

Optymista. - 2013-06-29 19:10:14 Sarkazm w tych wypowiedziach kolegów,chyba przez głęboko kumulowaną frustrację. Praca dobra, jeśli jesteś elektronikiem,elektrykiem lub mechanikiem i lubisz to co robisz. Płace mizerne, lecz na obecne bezrobocie - średnie. Klimat w pracy - zależy od Twojej wrażliwości - popłyniesz z prądem, OK. Będziesz manifestował swoje EGO, zniszczą cię, szczególnie pseudo specjaliści i... układy. Nie licz na mocno propagowaną etykę w tej firmie - fikcja. Jak się załapiesz, lepiej [usunięte przez moderatora], przyklej uśmiech i odbębniaj zmianę, a po pracy bądź sobą. To z perspektywy doświadczenia. Pozdrawiam - milej pracy.Oczywiście opinia dotyczy produkcji. Biura i inż. to zupełnie inna bajka. W/w są nie świadomi jak wygląda prawdziwa walka o byt i prawdziwa praca - też z doświadczenia ( bez urazy, dla inż,):)

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice