Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Pracownik.

Fox - 2013-09-08 21:50:08 Szkoda, że [usunięte przez moderatora] nikt nie sprawdził jak tak samo kombinował z wybijaniem. Chociaz zostal zdegradowany, więc troche sprawiedliwosci jest.Dlaczego firma nie sprawdzi [usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] niejedno ma na sumieniu. Wystarczy przejrzeć jego rejestr wyjść przynajmniej na pół roku wstecz i wyjdą jego machloje z wybijaniem, szczególnie na drugiej zmianie .Na pewno razem z nim poleciałaby przynajmniej jeszcze jedna głowa. Może firma Woodward wykaże się teraz etyką i równym traktowaniem wszystkich pracowników, a chłopaki z magazynu nie będą kozłami ofiarnymi.

NO NAME

hej to zależy jakim doświadczeniem dysponujesz ale pi razy oko 2100-2500 brutto no a netto to sobie policz sam

nowy

panowie jakie sa zarobki na produkcji przez adecco?? z gory dzieki za info. pozdrawiam

Piotr Gulis

Przeprosiny za wpisy dotyczące pracowników Woodward Poland Sp. z o.o. Ja, [usunięte przez moderatora], niniejszym przepraszam pracowników Woodward Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach za zamieszczenie w dniach 17 grudnia 2012 r. oraz 12-13 stycznia 2013 r. na stronie internetowej www.gowork.pl pod pseudonimami "antoś" i "endrju", obraźliwych i zawierających nieprawdziwe informacje wpisów na temat tych osób, które naruszyły ich dobra osobiste. [usunięte przez moderatora]

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Leszno
Piotr Gulis

Maria-Janina

- nie polecam stary pracy w tym kołchozie :) jeśli nie Ciśnie Cię kasa to szukaj czegoś innego, na magazyn też się nie pchaj bo tam jest [usunięte przez moderatora]. - konfident. Pozdrawiam

Wiesław Pawlik

Przeprosiny za wpisy dotyczące pracowników Woodward Poland Sp. z o.o. Ja, [usunięte przez moderatora], niniejszym przepraszam pracowników Woodward Poland Sp. z o.o z siedzibą w Niepołomicach za zamieszczenie w dniach 17 grudnia 2012 r. oraz 12-13 stycznia 2013 r. na stronie internetowej www.gowork.pl, pod pseudonimami: "Waluś", "picuś" i "to ci heca", obraźliwych i zawierających nieprawdziwe informacje wpisów na temat tych osób, które naruszyły ich dobra osobiste. [usunięte przez moderatora]

?

WITAM . DOSTALEM OFERTE PRACY NA PRODUKCJI PRZEZ ADECCO. MOZECIE MI NASWIETLIC JAK TA PRACA WYGLADA, I CZY JEST SENS SOBIE GLOWE TYM ZAWRACAC?

ANTY-KONFI

W pracy nie mówiłem wszystkiego bo od razu (usunięte przez administratora) si (usunięte przez administratora) jednostrzałowa, jesli chcesz mogę Ci to bardzo szybko wyjaśnić poza praca :)

LECHU

- 2013-09-10 18:42:23 chcial bym sie upewnic czy dobrze to licze. To by wychodzilo okolo 150 zyli na miesiac na ten zwiazek? Pomyliłeś się Kolego o jedno zero. Miesięczna składka = 0,82% x np. 2000 zł = 16,4 zł. MAŁO A WARTO !

do anty konfi

Komu mam powiedziec prosto w twarz jak ty takie opinie to tylko po cichaczu na forum wyglaszasz. W pracy taki bezposredni raczej nie jestes. To za co wylecieli panowie z magazynu to niestety bylo zwykle [usunięte przez moderatora].

?

Troche sie rozpedziles panie MGR.[usunięte przez moderatora]to straszna demagogia porownywanie tych sytuacji do siebie . Jezeli nie widzisz roznicy choc by w szkodliwosci spolecznej i porownujesz ludzi ktorzy wstawali codziennie rano i szli do pracy, ze [usunięte przez moderatora] ktory okrada ludzi no to chyba nie mamy o czym rozmawiac.

LECHU

Witam serdecznie Kolegów z Gdańska i dziękuję za bardzo cenne wskazówki, dotyczące założenia organizacji związkowej w WOODWARD Kraków. Ze zrozumiałych powodów jestem zmuszony - oczywiście do czasu - stosować wobec Was zasadę ograniczonego zaufania. Obecnie najważniejszą sprawą dla nas jest wyjaśnienie problemu : pracownicy tymczasowi z ADECCO, zatrudnieni w WOODWARD a ich przynależność do związku zawodowego ? Proszę o Waszą opinię w tej sprawie.

mgr.

pracownik - 2013-09-10 00:40:47 Witam chcialem tylko powiedziec ze ja w zaden sposob nie czuje sie oszukany. Ja im nie placilem i ani to moja firma ani moje pieniadze. Czy osoba ktora postapila tak a nie inaczej zrobila zle nie wiem. Mnie cale zycie uczyli zeby nie donosic na innych a tym bardziej na kolegow. Wiec ja bym tak nie zrobil. Ale tak jak wspomnialem kazdy moze to postepowanie ocenic wedlug wlasnego poczucia moralnosci. Pozdrawiam wszystkich a w szczegulnosci pracownikow adecco ktorzy w naszej firmie traktowani sa nie moralnie choc zgodnie z prawem pracy i wewnetrznym naszej firmy. Tak wiec wydaje mi sie ze to jest owiele wiekszy praoblem w naszej firmie niz to ze paru chlopakow naciagnelo firme na pare zlotych. Oczywiscie ktos moze mi zazucic ze to nie pare zlotych ale porownujac to do przychodu firmy to mysle ze jest to pare zlotych. Jeszcze raz pozdrawiamWidząc złodzieja okradającego cudze mieszkanie też powiesz "nie moja chata, nie moja strata"? Niestety wielu wypowiadających się na forum ma podwójną moralność, inną jak dotyczy jego samego, a inną jak kogoś innego. Taka postawa to żadna moralność - to czysta obłuda i fałsz. Takie zasady kiedyś przekażecie swoim dzieciom? Żal mi was panowie.

ANTY_KONFITURA

Bogusiu śmieszny chłopcze o czym Ty mówisz " jakie oszukiwanie kolegów- ? czy to Ty wypłacałeś pieniądze nam czy firma ? w jaki sposób Ty pracujesz uczciwie jak 8 h siedzisz na dupie i rżniesz kozaka, który zna pare screenów w wise, śmieszny jesteś, jednak nie zapomnę Twej obsranej miny gdy patrzyłem Ci w oczy.Jesteś tak fałszywy, że nie odróżniam Cię w żaden sposób od cygana.

Bogdan_Cwel

Nie [usunięte przez moderatora] ( sądzę, że on rozegra to w inny sposób ) - [usunięte przez moderatora]Konfidencie hehe po drugie dla takich ludzi jak Ty jest przewidziana odpowiednia sprawiedliwość i zapewne jej stanie się zadość. Więc zrób coś ze sobą, i nie donoś już na innych bo będziesz chodził " okrakiem " hehe. ema

kasiaodjasia

Cześć, Kolega pisze o lojalności... Aby nikt nie miał wątpliwości w czym rzecz opiszę całą sprawę: Otóż wśród kilkunastu osób pracujących na magazynie w woodward znalazło sie kilka osób, które postanowiły zwiększyć swoją wypłatę. Jak? Proszę oto przepis: przychodzisz na pierwszą zmianę, siedzisz prawie osiem godzin, wychodzisz do domu, ale chip do odbijania się w elektronicznym systemie rozliczania czasu pracy zostawiasz koledze z drugiej zmiany, który wybija Cię dwie godziny po Twoim wyjściu. Proste? Proste. Tym sposobem do wypłaty dochodzą Ci nadgodziny które przesiedziałeś w domu - zajebista lojalność w stosunku do kolegów pracujących uczciwie. [usunięte przez moderatora] - razem z kolegami stworzyliście grupę oszukującą firmę i kolegów. Bądź przynajmniej uczciwy w stosunku do siebie i przyznaj, sam przed sobą że oszukiwałeś. A coś takiego trzeba tępić.

Arni

Wygląda na to , że nie wszyscy zostali sprawiedliwie potraktowani ...

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice