Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Rozczarowany

Typowa zagraniczna korporacja , nie liczy się z szeregowymi pracownikami. Po ostatnich zwolnieniach pracę straciło prawie 100 ludzi z produkcji ( agencyjni pracownicy). Nie wiadomo czym firma kieruje się przy przejmowaniu pracowników z agencji na kontrakty ale na pewno nie przez pryzmat pracy czy wydajności. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo dobrze , fajna praca , miła atmosfera itp. Po niedługim czasie wychodzą wszystkie brudy czyli zawiść współpracowników , wzajemne podpieprzanie , włażenie w d..ę przełożonym itp. Stawki zależne od zapotrzebowania , jak mają ciśnienie to może uda ci się wywalczyć odpowiednią stawkę , jak nie to pracujesz za niewiele ponad najniższą. Te wszystkie dodatki socjalne to niech sobie wsadzą , jak jesteś przez agencję to gówno dostaniesz a te pikniki rodzinne czy smieszny hot dog day to i tak idzie z funduszu socjalnego sponsorowanego przez pracowników. Ostatnio to nawet bedąc już bezpośrednio pod firmą to nie można się czuć pewnie. Przykład z ostatnich dni-firma wyrzuciła praktycznie całą zmianę z magazynu,rzekomo sami się zwolnili( większość na umowach na czas nieokreślony). Chłopaki mieli odwagę postawić się szefowi i skończyło się tak a nie inaczej co pokazuje jak firma cie traktuje jak sie wychylasz. Nie wiem jak długo tam popracuję ale jak maja mnie zwolnić z dnia na dzień to ja dziękuję. Odradzam jeżeli ktoś szuka czegoś na dłużej.

Poter
@Rozczarowany

Wiesz może czy szykują się jakieś przyjęcia na produkcję?

Co wchodzi w socjal Woodward Poland?

Odp

Wszystko czego sobie zażyczysz:) W obiecywaniu Woodward jest trochę jak (usunięte przez administratora) A jak jest to każdy kto pracuje to wie. Podstawa to mieć wszysko na umowie czego Woodward niestety nie chce bo wtedy z tych obietnic trzeba będzie się wywiązać

Tyty

Najśmieszniejsze że nowi pracownicy zawsze w tej firmie dostają większą pensje na start niż ci którzy robią ponad 5 lat. Dobra firma na pare miesięcy

Damian
@123456

Czyli z powodu ciężkich czasów macie podwyżkę 5%? Ale skoro tak, to skąd te ogłoszenia by przyjąć nowych? Pasowałoby mi nawet by zostać tu specjalistą operacyjnym, zważywszy, że płacą 5500-8300 brutto. Ale skąd pewność, kiedy byłaby podwyżka i jakie nastroje wśród już zatrudnionych?

Czytam różne negatywne komentarze i mam wrażenie, że piszecie o jakiejś innej firmie, nic się nie zgadza. W Woodward Poland pracuje się naprawdę dobrze, firma szanuje pracowników. Być może rozumiem to, bo miałem okazje pracować wcześniej w innych miejscach i mam porównanie. I tym z was piszącym tutaj te negatywne komentarze, polecam spróbować, czy trawa w innych miejscach jest bardziej zielona. Obstawiam, że większość szybko zatęskni za Woodward.

Hej

Niech zgadnę jesteś tak zwanym program managerem cokolwiek to znaczy? Jeśli tak to jasne że Ci się podoba do innej pracy się nie nadajesz więc Twoja opinia jest nic nie warta .

Pracownik Nowy wpis
@Hej

Nie jestem Program Managerem. Ale wiem kim Ty jesteś: frustratem (albo frustratką) któremu wszędzie będzie źle, gdzie by nie poszedł. Typowa polska natura. Do tego musisz mieć nieszczęśliwe życie skoro marnujesz je na wyrzygiwaniu się na stronie jak ta.

taki ktoś Nowy wpis
@Hej

a co według ciebie konkretnie robi taki Program Manager że ma takie fajne życie?

X Nowy wpis

I jeszcze jedno nie myśl że robicie coś wyjątkowego jesteście wyjątkowi to co produkujecie to kicz produkujecie grzejniki a nie sterowniki, chyba myślicie że jak coś jest duże to jest hiper extra :) Yokogawie czy Emersonowi do pięt nie dorastacie więc troszkę pokory.

Kasia Nowy wpis

No dobra to ja się jeszcze odniosę do tego etatu, bo cały czas szukają kandydatów. Chcę aplikować, ale chcę dograć wszystkie info jeszcze przed. Rodzajem umowy jest kontrakt, a mnie chociaż na początek interesowałaby umowa o pracę, jest taka szansa? Jeśli ogłoszenie jest w języku angielskim to właśnie w takim języku należy wysłać cv?

X

Ludzie nie odchodzą bo firma jest zła odchodzą przez kierowników a w ww Polska to ludzie z ulicy, ja za nich złotówki bym nie dał nie wiem czy do rozrzucania obornika się nadają

Zenek

Jest kilka ogłoszeń z wysokimi stawkami. Chce wysłać na stanowisko Program Manager i widełki są do 16 tys. To realna stawka do zarobienia? Jak praca hybrydowa to pół na pół w biurze czy większość spędza się na homme office?

Cześć chciałbym zapytać jak wygląda praca na stanowisku serwisanta w firmie Woodward? Widziałem ogłoszenie ale nie za bardzo umiem sobie wyobrazić na czym polega ta praca. W ogłoszeniu jest napisane że firma jest otwarta na ludzi po studiach gotowych do samodzielnej nauki na obiektach a z drugiej strony ta sama osoba ma szkolić ludzi od klienta i uruchamiać instalacje? Nie rozumiem tego na jakiej zasadzie to funkcjonuje skoro szkolenie inżyniera rozruchu to minimum 5 lat tak aby samodzielnie mógł uruchomić instalację. Jeśli jest tu ktoś kto pracuje lub pracował na tym stanowisku bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Lm6000
@Nowy

Nic dziwnego , że nie umiesz sobie tego wyobrazić. To proste żeby pracować w tej firmie nie musisz znać prawa ohma czy maxwella nie musisz wiedzieć co to jest turbina czy generator tu nie o to chodzi. Żeby pracować jako serwisant musisz posiadać umiejętności aktorskie. Polecam film”the usual suspects ” Ty musisz być jak Kevin Spacey tworzyć historie za zawołanie. Dobrze że firma nie zapewnia ubrań roboczych z logiem swoją drogą jest to ewenement w tym zawodzie nawet wiejskie małe firmy zajmujące się np wykonywaniem tynków czy wylewek posiadają ubrania z logiem firmy w której pracują . Dzięki temu nikt nie wie kim jesteś i skąd się tutaj wziąłeś nie zadają pytań. Po jakimś czasie gdy już oliwa wypłynie na wierzch musisz udawać specjalistę tu właśnie przydają się wyżej wspomniane umiejętności. Klient zadaje pytanie a Ty czekasz aż sam sobie na nie odpowie :) niestety praca jest ekstremalnie stresująca. Sprawdziłem ogłoszenie o którym mówisz 13 brutto max to około ..9 netto było by ok w Anglii czyli co tydzień. Miesięcznie to wygląda jak jeden wielki żart. Za te pieniądze żaden człowiek nawet WC nie sprząta na platformie. Będąc na platformie czy w strefie izolowanej pracujesz 24/ 7 sprzedajesz swoje życie firma trochę się ośmiesza z tymi stawkami.

@Lm6000

Serwisant chyba ma dodatkowe przeszkolenie przez firmę, co. Bo to o sprzedawaniu gadki klientowi a nie rozwiązaniu problemu trochę mnie zaniepokoiło. Firma nie rozlicza pracowników ze zrobionych i serwisowanych instalacji a potem odpowiednio motywuje do pracy premiami?

Cortex

Oni wysyłają Cię za konkretną kasę do klienta a Ty robisz z siebie pośmiewisko i (usunięte przez administratora). Spotykasz ludzi którzy pracują w tej konkretnej branży lata rozmawiasz z nimi i nie mogą uwierzyć co tu robisz. Co do premii to dosyć skomplikowane. Generalnie jest to coś w ten deseń - firma ma wypłacać Ci dodatek ale nie wiesz że Ci się należy kasa ginie jak trzeba dać premie znajduje się. Pozostaje pytanie czy to premia ? Gdyby byli uczciwi wypłacili by ludziom to co powinni płacić a nie płacili no ale żyjemy w Polsce z “polaczkami”. Poproś żeby wszystkie dodatki były uwzględnione w umowie i przed zatrudnieniem o przedstawienie polityki firmy:) powiedzą Ci że gdzieś jest ale nikt nie wie gdzie:)

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Mam pytanie czy są jakieś przyjęcia do działu inżynierskiego? Czy w Woodward jako inżynier z ponad 10 letnim stażem można liczyć na pensje powyżej 20 tys? Od razu zaznaczę że nie interesują mnie benefity tylko czysta podstawa ? Czy można liczyć na prace zdalną pytam bo tylko taka forma pracy mnie interesuje. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

arek

Zależy od stanowiska. Generalnie mając równe 10 lat - raczej nie. Ale już 12-14 być może tak. Nie ma opcji 100% pracy zdalnej. Możliwa hybryda - 2 dni home office.

Lucek
@arek

To mając 10 lat doświadczenia ile mniej można wyciągnąć? Na rekrutacji dopuszczają negocjacje czy z góry jest narzucona pensja? Jak dwa dni na zdalnym to jest dodatek do internet albo prądu? Jak to jest rozwiązane?

Doswiadoczy
@Lucek

Hej, pytają ile zarabiasz obecnie taki chwyt. Uważam że w szanującej się firmie to nie powinno mieć miejsca. Mogą zaproponować widełki i umieścić Cię gdzieś na dolnej granicy. Oczywiście żeby dostać więcej później musisz zmienić firmę.

Byly_pracownik

Czesc, a można wiedzieć na jakie stanowisko chcesz aplikować ?

Prawy

W odpowiedzi na Twoje pytanie mogę powiedzieć tylko tyle. Jeśli Cię przyjmą a myślę że tak będzie (nawet jeśli jesteś piekarz, nauczyciel , akrobata czy malarz założysz drelich z napisem ww albo i nie i jesteś super inżynierem przeszkolonym) bo dużo ludzi ostatnio się z firmą pożegnało, pomódl się tylko by nie trafić do działu gdzie kierownikiem(usunięte przez administratora) Żeby z nim pracować musisz mieć nie skończone pokładany wytrzymałości psychicznej.

Cielawy

Mam kilka pytań chce aplikować do firmy Woodward na stanowisko inz serwisu ale po przeczytaniu komentarzy pojawiły się wątpliwości może ktoś odpowie na moje pytania. Jak wygląda okres szkoleń ?, ile trwa , Gdzie się odbywa? Czy na wyjazdach można liczyć na dodatki i czy są one zapisane w umowie czy tylko na gębę pytam bo kiedyś pracowałem dla firmy która zapewniała mnie że dodatki będą zawsze wypłacane ale po jakimś czasie zmienili politykę i zostałem z podstawą. Czy w firmie jest możliwość prawdziwej negocjacji czy z czym też się spotkałem nowa umowa do podpisania? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Coekawy
@Cielawy

Hej, nie pracowałem na tym stanowisku w Woodward ale wiem z czym to się wiąże jeśli masz doświadczenie nie idź w umowę o pracę zaproponuj Kontrakt spiszesz umowę i pozbędziesz się wszelkich wątpliwości. To bardzo bogata firma więc 120Euro/ h możesz powiedzieć bez problemu. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt jak ciężka i wymagająca poświęceń jest to praca.

Automatykapps
@Cielawy

Mam dosyć mieszane uczucia co do tej firmy w odpowiedzi na Twoje pytania musisz iść na rozmowę i dogadać szczegóły. Co do szkoleń to fakt faktem nie ma żadnych, przez to praca jest bardzo stresująca. Byłem na wyjeździe z tej firmy ogólnie to kiepsko to wygląda konserwy zupki chińskie i bagietka w ręce przed bramą to chyba najlepiej obrazuje polskiego pracownika. Firma kiedyś była zarządzana przez Holandię i nikt nie narzekał ludzie byli zadowoleni. Teraz w Polsce zarządzają Polacy niestety ma to wpływ na jakość moim zdaniem jest bardzo niska. Szczególnie jedna osoba z którą nikt nie chce pracować sprawia że ludzie się zwalniają uciekają ludzie którzy pracowali kilka lat nie dają rady. Dodatkowo teraz zatrudnili koordynatora którego zadaniem jest organizować wyjazdy służbowe (jakby inz sam nie umiał tego zrobić ) oczywiście prawdziwy cel jest taki by zorganizować to jak najtaniej Twoim kosztem. Polityka firmy nie jest zła mogę powiedzieć bardzo dobra ale co z tego skoro ta wspaniała osoba od której ludzie uciekają robi wszysko bys nawet się z nią nie zapoznał. Oczywiście wynika to z oszczędzania, to co dają Ci ze Stanów skutecznie zablokują w Polsce tak żebyś przypadkiem nie zarobił za dużo. Jednym słowem dopóki Amerykanie nie ogarną co się dzieje odradzam choćby ze względu na tą jedną osobę która skutecznie niszczy biuro. Zawsze możesz iść porozmawiać jeśli dojazd to nie jest dla Ciebie problem. Zapomniałbym to praca hybrydowa i to masz w umowie więc 3 dni musisz pracować z biura nawet jeśli wrócisz z wyjazdu. A dodatków w umowie nie ma więc jak masz przestój zostajesz z podstawą która nie oszukujmy się nie jest specjalna jak na te czasy.

Emma
@Automatykapps

Firma idzie na rękę odnośnie ustaleń, zgadzają się na propozycje kandydata? Możesz napisać przez jaką osobę ludzie uciekają? I jak ktoś składał wypowiedzenie to firma nie próbowała jakoś zatrzymać takiego pracownika? 3 dni z biura można wybrać sobie dowolnie, przykładowo wtorek, środa i czwartek?

Wilk_Morski
@Emma

Witaj. Tak można wybrać odpowiedni dzień nie rozumiem jak inaczej miałoby to działać. Myślę że to retoryczne pytanie. Co do osoby to nie rozumiem dlaczego tak Cię to interesuje ? Może czas zmienić oficera prowadzącego ? Nie uważasz ?myślę że z taką bystrością do Sajjeret Matkal raczej Emma się nie nadajesz. Przysłowie Salomona 11 ,22 „Niewiasta piękna a głupia - jest jak kolce złote w pysku świni” codziennie przekonuję się że miał rację. Pozdrawiam

Joe

Polecam pracę w WW z czystym sumieniem ale pod jednym warunkiem. Mianowicie tylko jeśli aplikujesz na stanowisko “program manager” lub koordynator!!!! Tylko i tylko wtedy polecam WW. Jako program manager nie musisz nic wiedzieć, nawet jak działa silnik indukcyjny lub co to jest wskaźnik czy VSD,narzędzia tylko teams, obowiązki to utrudnianie innym pracy. Dostajesz super pieniądze. Koordynator czegokolwiek też ma rewelacyjnie choćbyś nie miał czego koordynować będziesz robił za maskotkę teamu, a ekonomicznie wszystko się pospina. W ww jest dużo koordynatorów bóg wie czego ale są i dobrze zarabiają. Funkcją koordynatora to utrudnianie Ci pracy więc bardzo pożyteczna:)

AmerykańskiSen

Odradzam każdemu z czystym sumieniem. Firma traktuje niewygodnych ludzi jak wrogów i pozbywa się ich bez żadnych skrupułów. Kiedy jesteś niewygodny? Wtedy jeśli upomnisz się o coś co Ci się po prostu należy. Chwalą się swoja konstytucją a postępują sami często niezgodnie z prawem. Pracowałem w wielu miejscach nie mieli żadnej konstytucji a zachowywali się po prostu uczciwie tutaj żeby zatuszować ten cały brud trzeba powoływać się na konstytucję. Cały ten brud zobaczysz dopiero po miesiącu lub dwóch miesiącach. Firma biznesowo niestety nie jest ogarnięta mogę powiedzieć leży i kwiczy niestety to są efekty rodzinnych układów , chorego i nieudolnego zarządzania. Jeśli planujesz pracować dla ww to tylko w US oddział w Polsce to nieudolny pośrednik omijaj szerokim łukiem. Ww w Us a w PL to dwa różne światy i różne poziomy po prostu w us i Holandii jest klasa tu jest typowe polskie dziadostwo.

Op

Mogę powiedzieć tylko tyle, cięcie kosztów na maxxxxxa więc może być tylko gorzej!!! Firma kiepska, niski standard, rodzina dla rodziny. Bardzo przeciętne zarobki, duża rotacja. Moim zdaniem na max 3 miesiące po studiach dla osób bez doświadczenia i umiejętności, mało oczekujących i wymagających.

Zgoda
@Op

Zgadzam się całkowicie, firma tonie a najbardziej dziwi i śmieszy to że nadal nie wiedzą czemu. To że oszczędzają to fakt ale nie ma tym co trzeba. Zatrudniają ludzi kompletnie zbędnych a odchodzą ludzie z doświadczeniem logiki tej firmy nie da się zrozumieć.

@Op

Jak te oszczędności przekładają się na pracowników, zabrali premie czy coś w tym stylu? Tak mniej więcej to co jaki czas pojawia się ktoś nowy we firmie? Na jaki czas dostają umowę nowe osoby, że tak łatwo potem odchodzą, nie ma okresu wypowiedzenia?

Szczery

Widzę dużo komentarzy i opinii niestety muszę zgodzić się z wiekszością z nich. Dodam też swoją opinię. Postaram się by była jak najbardziej merytoryczna i pomocna dla wszystkich osób które rozważają pracę w tej firmie. Moim zdaniem warto zatrudnić się w tej firmie z jednego tylko powodu, można nauczyć się czego nie robić we własnym biznesie i na tym plusy się niestety kończą. Z minusów to - zero ale tak naprawdę zero szkoleń co mocno uwstecznia. Zarobki marne , oczywiście umowa o pracę która w tej firmie niestety nie daje żadnej stabilności. Kapitał Amerykański więc dzisiaj pijesz kawę a jutro szukasz pracy. Może to podejście jest ok w stanach gdzie zarabia się naprawdę dobrze , ale nie w Polsce na umowie o pracę. Benefity średnie takie jak w każdej innej korporacji. Uważam że największym problemem jest brak jakiegokolwiek stabilności. Firma nie chce zatrudniać na b2b to według mnie bardzo duży minus. Duża rotacja, przecież nie wynika z niczego. Miej też na uwadze że firma stosuje własny sprzęt znany tylko i wyłącznie w WW. To może generować problem w przyszłości gdy będziesz chciał lub musiał zmienić pracę i nagle przejść na platformy innych znanych producentów. Ogólnie jesli szukasz pracy w korpo celowałbym w korporacje z kapitałem francuskim czy belgijskim gdzie do ludzi podchodzi się bardziej ludzko. Mam nadzieję że moja opinia pomoże potencjalnym pracownikom ww podjąć właściwą decyzję.

Kowal
@Szczery

Popieram 100% racji. Trafiłeś w sedno. Dodam tylko ze ta korpo rządzi się raczej swoimi prawami i fakt faktem nie ma dla nich rzeczy niemożliwych jesli chcą Ci podziękować to zrobią tą bez wahania. Musze się zgodzić że umowa jest warta tyle co zeszłoroczna gazeta:)

@Kowal

Pozwolę sobie dodać moją uwagę. Firma patrząc z punktu widzenia chyba każdego inżyniera to po prostu partyzantka. Każdy kolega po fachu wie co to w przemyśle oznacza. Ogólnie takie dzieci we mgle nie mające pojęcia jak robić projekty. Moim zdaniem wynika to z tego że to firma produkcyjna o projektach nie ma pojęcia. Przenoszą ludzi z produkcji do zarządzania w działach inżynierskich niestety nic dobrego z tego wyjść nie może. Przed podjęciem pracy polecam z zapoznaniem się komentarzami tymi z produkcji też to dużo mówi o firmie.

Rozczarowany

Poter
@Rozczarowany

Wiesz może czy szykują się jakieś przyjęcia na produkcję?

Pozdrawiam

Serdecznie pozdrawiam wszyskich Januszy i Wieśków z WW:) Firma byłaby nawet dobra gdyby zarządzali nią ludzie ze Stanów lub Holandii , na pewno nie z Polskich małych miasteczek bo ta małomiasteczkowość widać na każdym kroku. Odradzam każdemu myślącemu i szanującemu się człowiekowi. HR ma niezły pijar , idą z rozmachem , ale ludzie przestali się już na to nabierać może ww nauczy się ludzi traktować z szacunkiem Jeszcze raz pozdrawiam Janusze:)

Zatrudnienie

Moja opinia jest taka jeśli chcesz pracować w Woodward musisz mieć drugą pracę inaczej będzie ciężko, po pierwsze by dorobić i po drugie żeby nie cofnąć się za bardzo w rozwoju. Niestety jeśli tego się nie robi to po pierwsze trochę nędza z tą wypłatą po drugie ciężko znaleźć pracę bo człowiek staje się (usunięte przez administratora) po jakimś czasie !Mam nadzieję że moja opinia pomoże komuś w podjęciu decyzji.

Gutek

Może ktoś zapomniał dodać jakie są w firmie premie z różnych tytułów?

Samson
@Gutek

a są jakieś premie miesięczne, kwartalne roczne w tej firmie czy jebiesz bez?

Odpowiem
@Gutek

Chętnie Ci odpowiem premię są albo ich nie ma dla normalnych ludzi liczy się to co jest na umowie

Chętny

Witam! Czy są przyjęcia na magazyn lub produkcje? I na jakie stawki można liczyć?

Co chwilę? Ale odchodzą głownie nowe osoby, czy takie z doświadczeniem większym? Dlaczego ludzie odchodzą? Tylko z powodu niskiej kasy, czy są też inne powody np. atmosfera, czy zbyt wiele nadgodzin?

@Hej

Ludzie odchodzą bo szybko orientują się że po roku czy dwóch nigdzie indziej nie znajdą pracy! Dlaczego bo w Woodward nie ma żadnych szkoleń, rozwój jest ograniczony do zera!. Pieniądze tak naprawdę marne, marne podwyżki typu 2 ,3 procent więc przy tej inflacji jesteś tylko w plecy. Inny aspekt jeśli umiesz coś robić to w Woodward cofasz się więc to też strata i to chyba największa. Firma bardzo mocno oszczędza generalnie na wszystkim. Odchodzą osoby z doświadczeniem , nowe też. Ci z doświadczeniem mają dosyć polityki tej firmy są po prostu wypalone. Młodzi mają dzisiaj wymagania i benefity typu “ free parking ” mało kogo przekonują żeby pracować dla Woodward jak masz jeszcze jakieś pytania pisz śmiało.

Jaka teraz jest stawka dla nowoprzyjetego pracownika na produkcji lub magazynie? Chodzi mi o pensje za 40h tygodniowo bez nadgodzin

Aneta
@Kandydat

A skąd w ogóle wiesz że tam można robić bez nadgodzin? Tak to chyba teraz nigdzie nie ma zwłaszcza jak oszczędzają na ludziach

Xxxxx

2zl /h w porywach

Osp
@Aneta

Tutaj masz rację, a oszczędzają i to bardzo podstawą bardzo niska ale dadzą Ci nadgodziny więc generalnie robią z człowieka wariata. Nadgodziny to mój czas oni robią łaskę że mi zapłacą chory system. Najgorsza firma na strefie w Niepołomicach

@Kandydat

Przede wszystkim ludzie powinni bardziej się szanować!!!!!!! Ludzie jak im powiecie grosze to Oni potem na kawie śmieją się z was!!!! Zarabiają krocie!!!!! Prawdziwe krocie!!!! Problem jest taki że nie chcą się dzielić zyskami . Pisze serio zacznijcie się w końcu szanować i waszą ciężką pracę. Ciekawe ile zarabia gość w us czy w NL jako np tester tyle co wy tylko w EURO !!!’

Co wchodzi w socjal Woodward Poland?

xyz

Luxmed Ubezpieczenie na życie Platforma Multibenefit - bilety, bony Multisport PPK - do 4% Bonus roczny (tylko jeśli spełnione są bramki finansowe na poziomie giełdy) Dla niektórych stanowisk / projektów - podwyższone koszty uzyskania przychodów Kursy językowe Prezenty świąteczne Prezenty urodzinowe Darmowa kawa / herbata etc.

Maciej
@xyz

To sporo benefitów. Nie spodziewałem się tak szerokiej oferty dla pracowników. Ten bonus roczny to ile. Mniej więcej dodatkowa pensja?

@xyz

I to wszystko nawet dla początkujących osób czy jednak trzeba przepracować np rok?

iks
@Maciej

Tak

Maciej
@iks

Czyli tak zwana trzynastka tylko nazywa się inaczej. A jak z umowami? Masz stabilny kontrakt na czas nieokreślony czy firma stosuje inny rodzaj umowy?

@iks

Halo halo a moje pytanko? Jak się zatrudnię nawet na zlecenie, to też od razu to wszystko dostaję?

@Małgorzata

Nie. Tylko pracownicy z umową bezpośrednio z woodward, a 13stek nie ma już od 2 lat i raczej nie będzie

@Lele

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Szkoda że tych 13-stek nie ma. Co wam powiedzieli jak z tego zrezygnowali? Cięcie kosztów? :)

@Małgorzata

Tłumaczyli się covidem i spadkiem akcji mimo tego że akcje urosły o 40% na przestrzeni 5 lat i w tym momencie są najwyższe w historii firmy. Jeżeli można tylko czegoś nie zapłacić to czemu nie?

Danuta
@Lele

No tak, jakbyście w dobie internetu nie mogli sprawdzić jak sobie firma radzi na giełdzie :D Ale benefitów i bez tego sporo. A ubezpieczenie i luxmeda można rozciągnąć na rodzinę?

@Danuta

Można na dzieci i męża

Damian
@Lele

Nie każdy będzie z tego wszystkiego korzystał. Nie lepiej podnieść wynagrodzenia? Każdy sam będzie później decydował, co z tym zrobi?

@Damian

Nie podniosą nic, za skąpi są

Honorata
@Lele

To od długiego czasu już tutaj nic nie podnoszą?

Dominika
@xyz

A czym sa te prezenty urodzinowe czy świąteczne? Co takiego dostajecie?

Benefit

Standard czyli nic nie warte kafeterie itp bzdury. Zwróć uwagę czy wszystkie będą na umowie:) daje Ci 100% pewności że nie !!!! Żądaj wszystkiego w umowie na umowie zobaczysz jak wtedy zaczną kręcić

Xx
@xyz

Bonus roczny (tylko jeśli spełnione są bramki finansowe na poziomie giełdy) I o to właśnie chodzi pod pewnymi warunkami które nigdy nie są spełnione. A do nie dawna mówili mamy podwyżki inflacyjne ????? Dzisiaj realna inflacja 40% zmienili zdanie już nie są inflacjne jedno wielkie kretyństwo

Odp

Electronic

Padaka, stare technologie, niczego nowego się nie nauczysz. Sprzęt lata 80 soft może lata 90!!!! Szkoda czasu regres murowany, jeśli chodzi o embedded dramat można tylko cofnąć się w rozwoju. Kasa marna jak na te czasy, no i niestety wiocha, traktowanie ludzi jak głupków.

@Electronic

Ale z czym konkretnie ten regres? Bo, że brak rozwoju to rozumiem, ale na tym nie bardzo wiem gdzie się zaczepić. Co masz na myśli z tym traktowaniem ludzi, możesz podać jakieś przykładowe sytuacje? Jesteś w stanie napisać jakieś widełki pensji, bo może się okazać, że kasa wcale nie jest taka marna?

Electronic

Gdybyś zobaczył ich sprzęt szybko doszedłbyś do tego samego wniosku. Powiedzą Ci widełki 12-16 brutto oczywiście dostaniesz 12:) w embedded jest ogromna rotacja ludzie pracują pół roku i się zwalniają. Woodward po prostu nie szanuje ludzi, dodatkowo dużo (usunięte przez administratora) podczas rekrutacji. Firma na max kilka miesięcy

Opinia

Przypadkowi ludzie na stanowiskach to problem tej firmy!!!!!ludzie z głębokiej prowincji bez żadnego doświadczenia!!!! W dodatku Korporacja z Ameryki taki American dream w połączeniu z (usunięte przez administratora)w Polsce to nie może się udać !!!! Dodatkowo można odczuć dyskryminację na tle rasowym i to nie jest żart kierownictwo traktuje każdego nawet zwykłych operatorów ze stanów lub Holandii jak Boga , Polaków jak pachołków

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice