Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

prawdziwie wolny

Ta firma to prawdziwy dar Boży.Mieliśmy niebywałe szczęście, że taka zacna Korporacja (organizacja)zechciała funkcjonować na naszej Zielonej Wyspie.Ostatnie metody które firma wprowadziła wobec pracowników Adeco ożywiła nieco atmosfere. Zwalniają ludzi którym konczy się umowa czasowa,a w zamian przyjmują nowych młodych pełnych sił i za mniejsze pieniądze. Ludzie ostatnio przyzwyczaili sie żeby tylko brać a mało z siebie dać.Gdyby pracownicy zgodzili się pracować za płace minimalną to takie (cuda)firmy powstawaly by jak grzyby po deszczu i nie musieli by nasi rodacy wyjedzać za granice sie tułać za kromką chleba. Pieniądze nie są ważne nie musimy jeździć nowymi autami, ani też kupować najnowszych sprzętów elektronicznych. Zawsze możemy kupić samochód używany od naszych kochających sąsiadów z za Odry,oraz cuda używane elektroniczne od naszych braci (sojuszników ) z za Oceanu. Kończąc swą myśl stwierdzam ze Polska wreszcie wstaje z kolan bo odwracamy sie plecami do naszych Wschodnich nieprzyjaciół i zmierzamy ku zachodowi i prawdziwej demokracji.

głodny pracy

Spoko firma tylko szkoda że pracownicy są czasowo zatrudnieni

grajek

Pracuję tam na szczęście przez firmę nie adeko.. od grudnia pozbywają sie pracownikow agencji. a w ich miejsce przychodza nowi tymczasowi... i tak bedzie w kolo macieja. a umowy dostaja ci po ukladach..

@grajek

BO TO JEST NAJBARDZIEJ " POUKŁADANA " FIRMA ZE WSZYSTKICH JAKIE ZNAM !!! Życzę powodzenia wszystkim " niepoukładanym ".

@LECHU

Lechu jak zwalniali cię też byłeś "poukładany"? czy nie? bo mi się wydaje że raczej niepoukładani to mają dobrze bo się nimi da manipulować

@grajek

Bardzo mi przykro GRAJKU, że nie zrozumiałeś pojęć " poukładany " i " niepoukładany " pisanych specjalnie w cudzysłowiu. Więc tłumaczę : " poukładany " to ten Z UKŁADÓW a " niepoukładany " to ten, który brzydzi się układami oraz wszystkim co się z nimi wiąże. Dlatego Rysiek Riedel AUTSAJDER wiedział, że: " ...zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy ! "

@LECHU

wiem o kogo chodzi i Rysiek się nie sprzedał. a ci którzy niepoukładani już z nami nie pracują. szkoda ze tak naprawde wszyscy to pachołki

Zrobiło się nerwowo. Nie przedłużą umów. Etyka tylko na papierze i w "wielkich słowach".

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Optymista

Jedna z lepszych firm w Małopolsce. Kto tu nie pracuje, niech żałuje.

@Optymista

..... A WYBORY ZOSTAŁY SFAŁSZOWANE ???!!! AMEN. I TO BY BYŁO NA TYLE.

Optymista
@LECHU

Kolego J. Wyczułeś ironię w moim wpisie? :) Pozdrawiam.

Janek

Hej zastanawiam się nad aplikacja do Woodward Poland na stanowisko Test Engineer'a, może jest ktos tu na forum i jest w stanie polecić? Bowiem szukają chyba w każdym województwie na to stanowisko. Ich oferta jest nawet ciekawa, bo zapewniają ubezpieczenie zdrowotne i od wypadku, kursy językowe, czy kare multisportu.

a
@Janek

Korpo, a wiec firma głównie dla studentów. Jak masz doświadczenie w podobnej firmie to lepiej nie marnować kariery pracując w Polsce i słuchać pierd..nia mlodocianych kierowników, którzy nie maja nic do gadania. Szkoda życia i niczego się nie nauczysz. Poza tym slabo płacą, choc pewnie przebicie ABB, gdzie inz ledwo wiąże koniec z końcem nie stanowi żadnego problemu :) Sorry WG. Taki mamy klimat.

OKO TATAY

Kto chce podwyżkę, niech się wpisuje.

elektryk

Witam mam pytanie , ostatnio dostałem oferte od Adecco na stanowisko elektryk - monter szaf sterowniczych , jak wygląda praca na tym stanowisku , mam 8 lat doświadczenia , sep i zastanawiam się czy warto brać to stanowisko? Szafy sterownicze ciężkie do sznurowania?Proszę o konkretną odpowiedź

Ethics

Witajcie, to co usłyszałem o supervisorze,jak mówi do kogos ze ma IQ 5 to już zdecydowana przesada, pajac jeden- co on tam jeszcze robi ?, może Pan Prezes się zainteresuje wreszcie tym co sie dzieje na produkcji?

LECHU

Rysiek Riedel słusznie zauważył, że " W życiu piękne są tylko chwile " ! Ja w tej organizacji takich chwil nie miałem zbyt wiele..... Pomimo tego dziękuję za współpracę a wszystkim Koleżankom i Kolegom życzę jak najwięcej pięknych chwil w życiu ! Przepraszam za taką formę pożegnania, ale " kryształowe " zasady etyki organizacji nie pozwoliły mi na osobiste podziękowania w chwili zwalniania mnie z pracy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Witajcie, Co tak cicho tutaj?, przestraszyliście się?, słyszałem,że chłopaki mają nowego kierownika -:), porażka jakaś, ale ważne ze pasuje managerowi osoba która mu bedzie przytakiwać i lizaki nosić. Współczuje, dobrze ,ze już nie pracuje.

kolo

Witam. Kiedyś pracowałem w Woodward. Tak z ciekawości, którzy kierownicy się zwolnili?

xxx

gdzie jest ta etyka ?

szczery

nie polecam pracy , lepiej poszukać innej

Misiu

[usunięte przez administratora] firma poprosy kołhoz

?

[usunięte przez moderatora] konfituro slyszalem ze [usunięte przez moderatora] przyjeli hahaha, tylko nie rozpruj sie na niego !! pozdro

uprzejmy

Może Panowie z magazynu nie mieli takich chodów ja [usunięte przez moderatora]

Zwolniło się czy zasugerowano im ten krok?

Steven

Czy nikogo nie zastanowiło to, że dwóch kierowników się zwolniło w dość krótkim czasie ? Czy pan prezes nic z tym nie zrobi ?, a może znów pan manager dostanie trenera ? Co sie dzieje w tej firmie ?

cop

Zobaczymy czy pan kierownik będzie również konsekwentny w stosunku do [usunięte przez moderatora] o niezalogowane godziny. Jak w ogóle mógł zostac specjalistą po przekrętach z badgem ? Juz dawno powinien wyleciec za to jak koledzy z magazynu i to z wielkim hukiem dla przykałdu.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice