Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

abc

Tak się chwalą że należą do grupy firm z przyjazną rekrutacją ale wcale ta rekrutacja przyjazna nie jest trzeba wypełniać formularz na ich stronie nie można wysłać bezpośrednio cv.

Xxx

Czy jest ktos z was co robi na produkcji? Jak tam jest?

Xxx

Witam, jak wygląda praca na produkcji? Widzę, że adecco rzuciło ofertę

zxcvbnmkiuytgfdcvbhjk

Z ktorej lini supervisor sie zwalnia?

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

acluk

Był ktoś z was na stażu w tej firmie? Jesli tak to jakie sa warunki, czy można sie czegoś nauczyć? Czy jest szansa na zatrudnienie po stażu /praktykach? Wielkie dzieki za jakiekolwiek info

Ahmed

Gazela biznesu- firma przyjazna pracownikowi - buhaaahhh, ale się uśmiałem.

Smart

@Robercie, ja rozumiem sztywny czas pracy, jednak firma aby zachęcić potencjalnych kandydatów do podjęcia współpracy z nią we wszystkich etapach rekrutacji szczyci się tym, jakie super warunki pracy zapewnia swoim pracownikom począwszy właśnie od elastycznego czasu pracy a skończywszy na przyjaznej atmosferze. Rzeczywistość jednak bardzo wiele rzeczy weryfikuje. Szkoda również, że sztywny czas pracy obowiązuje tylko część kadry pracowniczej, przez wielu uważanej za tą niższą (przecież wszyscy w różnym stopniu zajmujemy się projektowaniem rozwiązań dla lotnictwa). Jako główny argument podnosi się brak miejsc parkingowych... Firma podobno kieruje się zasadą One Woodward obowiązującą w całej korporacji, jednak jak już wszyscy wiemy taka zasada w rzeczywistości nie ma żadnego zastosowania.

tom
@Smart

działy inż mają prawie elastyczny czas pracy tj muszą być na 9 chyba że załatwią ze swoim szefem inne godziny pracy. Czas pracy rozliczny jest co do minuty, ilość godzin musi się zgadzać. W innych firmach jest tak że pracujesz niby osiem a jak trzeba to zostajesz po godzinach i nie masz za to dodatkowej kasy. W woodwardzie odbierasz godziny lub płacą za nadgodziny. Kilka miesięcy temu płacili za dodatkowe soboty przez co były dodatkowe pieniądze, teraz odbiór dnia wolnego.

Masakra

Ludzie pracują chętniej wiedząc ze mogą bezproblemowo załatwić swoje sprawy, nie stresują się spóźnieniami. Wtedy głównym kryterium jest wykonanie pracy. Lecz nasza kadra kierownicza tego nie rozumie.

Smart

Dla mnie : elastyczny czas pracy = wynik/efekty sztywny czas pracy = bawimy się w policjantów-:)

Stonka

Witajcie, w znanej sieciówce są przyjęcia- pakiet medyczny, pakiet sportowy, zarobki identyczne.-:), więc gdzie są te konkurencyjne zarobki które ponoć firma płaci?, proponuję się otrząsnąć zanim odejdą ludzie z doświadczeniem. Wg wielu serwisów zarobki sugerowane są dużo wyższe. Nie wciskajcie nam kitu amerykańskiej firmy badającej rynek.

Witam, są jakieś przyjęcia w firmie?

px

Czy dalej są zwalaniu pracownicy po np kilku dniach pracy ? Kto jest dam teraz dyr, produkcji ?

husarz

A kto rekrutuje oprócz Adecco?

Zach - pracujesz tam ?

paw

Na liczyłem coś 70 ofert pracy w tej firmie jak niewięcej. Rekrutują dwie firmy i wydaje mi się że coś jest nie tak jak jest ponad 70 ofert. A wynagrodzenia są różne nawet 4000 tys(brutto) . 2 pytanie czy kadra kierownicza się dam zmieniła na czele z dyr.produkcji ?

paw

Czy w tej firmie jest duża rotacja pracowników, bo widzę dużo ogłoszeń na produkcja(przez adeeco) i nie tylko. I trochę mnie to ciekawi czy naprawdę potrzebują pracowników czy tylko na chwilę i zwalniają skoro od dłuszego czasu są ogłoszenia takie same to tej firmy. Jeśli ma ktoś jakieś informacje na ten temat to proszę o info

Milenium

Staże tylko dla studentów!!!

może-nowy

Witam, mam pytanie, bo prześledziłem Wasze wypowiedzi i mam mieszane uczucia, ponieważ również pracuje w amerykańskiej korporacji i znam realia pracy w takich "zakładach" mimo to szukam nowej pracy, natknąłem się na ofertę pracy na produkcje oczywiście przez Adeeco byłem na wstępnej rozmowie i zapewniali że kwota 2700 brutto jest realna i zatrudnienie u pracodawcy po 18 miesiącach również - czy to ściema ???? Proszę powiedzcie żebym nie wtopił !!! Dzięki

Kto tam w firmie pracuje? Same lemingi? Bez własnego zdania i opinii? potraficie tylko narzekać między sobą??? "Taki kraj, jaki młodzieży wychowanie"

Produkcja.

Przekażcie pozostałym pracownikom info o " Go Work pl" Niech się też wypowiadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice