Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Mieszkooo

Okazja czyni złodzieja. Proste. Wiekszym problemem jest to, że firma chce trzymać ludzi za wszelką cene bo masa pracowników w ostatnim czasie się zwolniła i jak już to nie ma kto robić. Na miejscu firmy bardziej niż złodziejstwem martwiłbym się tym, że po hali chodzą głosy że jak w najbliższym czasie nie bedzie podwyżek tak jak były na jesień tamtego roku to posypią się kolejne wypowiedzenia. Najniższa krajowa idzie w góre co roku a woodwardzie dostaje sie pd 30zl do 80zł brutto podwyzki na MAPIE. Stawki na obecna chwilę w woodward sa na prawdę niskie. Masa osób nie ma nawet trójki z przodu po paru latach pracy. Kiepsko..

AGHNew

Mam pytanie, z uwagi ze szukam stażu: jacy są szefowie na produkcji. Czy jest jakiś dział inżynieryjny i jak wygląda praca w dziale inżynieryjnym? Czy jest duża rotacja pracowników umysłowych?

Normalny

Prawda jest taka ze ta firma tonie niczym tytanik. Kto był bardziej kumaty to uciekł z niej . Ale banda ... ktora zostala widzi tylko woodward i nic więcej zakochała się w tej firmie i ciekawe co osiągnie tym zarabiają 2 tys miesiącznie. Pracy na rynku jest tyle ze z dnia na dzień można mieć nowa . Ale po co w woodwardzie siedzi się nic się nie robi i się zarabia 2k . przydupasy od bmw i z pogwizd owa mają dobrze bo liza (usunięte przez administratora) dwulicowi) a reszta daje się ... A ci co piszą ze jest tam zajebiście ze super atmosfera to są przydupasami albo gorzej.

Makumba
@Normalny

Ktory od bmw to konfident?

polak

Adecco dalej sciaga ludzi do Woodward stawki cos poszly w gore czy dalej okolo 2 tys brutto

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Tymon

Woodward to świetna , może nie dla wszystkich?

Leszek

Czy poprawiło się coś w Woodward Poland ? Myślę głównie o wyższych zarobkach, przymierzam się do aplikowania ale trochę martwią mnie zbyt niskie zarobki. Czy do podstawy są jakieś dodatki? Jaka atmosfera a firmie?

Danielew

Pracuję w Woodward już na tyle długo, że mogę powiedzieć kilka słów. Firma spoko, może zarobki mogłyby być wyższe ale to temat zawsze sporny. Z całą pewnością niejedna osoba chętnie przyjęłaby pracę w firmie.!

byly
@Danielew

Jesli zarobki na pozimie glodowym sa ok i takie sa wasze aspiracje to firma moze byc ok. Tylko zyj za to utrzymaj rodzine to jest smieszne . W calej tej badziewnej strefie traktuje sie ludzi gorzej niz murzynow . Ciesze sie tylko ze zaczyna brakowac frajerow za 2000 brutto.

bmw_cars

Zwolnił się czy go zwolniono?

kameleon

pozytywne komentarze pisane są przez HR

Zenobiuszek

Widziałem, że mają bardzo dużo ofert pracy. Czyżby brak rąk do pracy zaczął dotykać takie firmy jak Woodward Poland ? To bardzo dobry pracodawca i szuka pracowników? Ale jest nadzieje, że podniosą wynagrodzenie

januszek
@Zenobiuszek

koluniu nie martw sie addeczko znajdzie kazda liczbe

januszek
@Zenobiuszek

koluniu nie martw sie addeczko znajdzie kazda liczbe

zibi

bzdura, praca w woodwardzie jest za psie pieniądze, atmosfera fatalna, nie wierzcie, że gdzie indziej spotka Was Ciężka praca, bo to bajka... szukajcie roboty, bo jest jej dużo i za duużżżooo lepsze pieniądze niż w woodwardzie :D

Hej jakieś opinie o pracy w logistyce ?

Staszek

Sa przyjecia na magazyn lub produkcje? Jaka stawka? Jeat mozliwosc dostania umowy bezposrednio przez woodward ...?

Esss
@Staszek

Są przyjecia na produkcje ale tylko przez adecco

Klara

Jeśli ktoś uważa, że w innej firmie jest mu dobrze to ok. Dla mnie Woodward jest fajnym miejscem pracy, mam spokojną głowę, nie myślę że firma zaraz się zwinie i po pracy. Umowy mają różne tak jak wszędzie. Ogólnie jest spoko.

Pogwizdow

"Dajaca gwarancje ciągłości produkcji" Buhahahahhahahaha uśmiałem się :D

Janusz

Specjalistyczna produkcja, dająca gwarancję ciągłości produkcji to już jest wielki atut firmy. Niestety osoby które nie lubią pracować zawsze będą narzekać. Dobrze, że skończyły się czasy " czy się stoi czy się leży wszystkim się równo należy" Powodzenia

Penetrator cyganek

Robilem tam na magazynie , na zlecenie, robota nienajgorsza ale zlecenie... i co dalej ? Porobisz i cie (usunięte przez administratora) bo umowy nie dadza... teraz robie na umowie o prace i mam (usunięte przez administratora) na takie roboty stala praca i urlop to podstawa... sa tam i fajni ludzie, i sa tez zjeby ale w wielu firmach to tak jest... Jesli chodzi o umowe i o kase , zadnej z tych rzeczy tu tak szybko nie dostaniesz chyba ze 1,8 tys na umowie o prace jak ci sie fartnie i to przez agencje jeszcze bo woodward umow nie rozdaje i musi miec mozliwosc wyjebania cie... U Karola mozna robic jest ok jesli komus odpowiada praca na sezon i zlecenie... :p

Penetrator cyganek

Zołza

Czy poprawiły się nastroje pracowników? Czasami bywa tak, że coś idzie źle i ludzie szukają zaraz sensacji. Dziwię się ponieważ tu pracują. Na szczęście jest spoko.

Poszukiwacz

Są może przyjęcia na produkcję lub magazyn? Ktoś pisze że 1700 na produkcji a na magazynie ile? Mam uprawnienie na wózki widłowe , nawet na wysoki skład , nie wiem na jakich się jeździ w tej firmie. Nie mam doświadczenia więc nie wiem ile mogę tam zarobić na początku , czy w ogóle jest sens składać CV?

Rudy
@Poszukiwacz

Nie ma sensu...

Margo

Słyszałem sporo dobrego o firmie ale po lekturze wpisów zastanawiam się co robić.? Może mi ktoś napisze jak się pracuje? Czy można zarobić w miarę godziwe pieniądze?

Tak sobie
@Margo

1700 na produkcji jeżeli nie masz doświadczenia i mogą ci zwolnić w każdej chwili jeżeli jesteś pracownikiem agencyjnym , nie warto..

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice