Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

tam to sie dzieje.Pracodawcy wpozo,ale pracownice i pracowniki a zwlaszcza na nockach .Orany dostaniesz zadarmo aby se uzyc

Majster

onx
@Majster

zmienilo... jest jeszcze gorzej

Kanał

Mistrz w ZAS ma 3 tysiące na rękę??? Tylko w Elblągu, smutnym mieście.

Rudy

W ZAS, nawet 30 lat temu, za wyskakiwanienie powyżej normy było w pysk. Bo przychodził normowszczyk i podwyższał normę.

Erwin

Jak komuś nie chce się pracować to pozostaje mu jedynie narzekać

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Sela

Pracowałem coś potwornego zarobki mizerne

Staś

Panowie są tam takie przypadki, ale czy aż tak, to bym nie powiedział. Co do zarobków to faktycznie mizerne.

Syryjczyk

To ze nawet Ukraińcy tam nie chcą pracowac mowi chyba wszystko o tej firmie.

Tomi

Sadzę że jeśli chodzi o ustawiaczy to jest bardzo cienko w tym zakładzie. Duża jest rotacja. P(usunięte przez administratora) Pracowałem jakiś czas i powiem, że nie polecam nikomu młodemu tego zakładu. Lepiej nie tracić czasu szukać czegoś ambitniejszego, gdyż w tej firmie ciężko się coś nauczyć. Jest kilka osób przy władzy i jest im dobrze, wiec nie chcą nic zmieniać. Wszelkie nowe pomysły są przekreślane już na początku.

owg

nie jest tak zle minimalna srednia krajowa jest... oczywiscie jest (nie jak w innych zaladach platne na godzine ze czlowiek nie wie ile zarobi na miesiac...) -w w dni wolne mozna dodatkowo zarobic przychodzac sobie na zlecenie w swieta nawet placili wiecej... czy tak jest winnych zakladach ? o ile mi wiadomo nie... -sa premie miesieczne... -wyplata zawsze co miesiac wplywa tego samego dnia... reasumujac- mozna zarobic wiecej niz mamy na umowie przychodzac w dni wolne +premie... najlepiej jest na wtrysku bardzo latwa praca przy tasmie czy pakowaniu zbieranie detali z tasmy i ukladanie na palety naklejanie nalepek kazdy to wykona

maliniakk

pracowałem tak ok roku i szczerze odradzam wszystkim, którzy się wahają czy iść tam do pracy. Beznadziejna organizacja pracy, szedłem do pracy i nie wiedziałem, gdzie wyląduję, na maszynach beznadziejni mistrzowie chamscy szczególnie taki jeden mały krzykacz, mało kto tam dłuższy czas wytrzyma, może pracownicy z długim stażem, którzy pracują z przyzwyczajenia

Spajki

A jeśli nie wykonam normy w 100%, to czy dostanę całe wynagrodzenie czy zostanie mi coś potrącone??

nowa

w hanyang zas to wielka sciema pracuje się bez przerwy bo nikt nie zmieni pracownika tylko mistrzowie zmieniają swoje ulubienice. i nawet pomagają im w robocie fakt ze można zarobić tylko ze daja umowę zlecenie i jak przypadają swieta to ma się wolne tylko ze trzeba to odrobić np. za Wielkanoc sylwestra czy wigilie paranoja ja tam przepracowałam trochę i w dodatku z niejedzenia i mało pilam wyladowalam w szpitalu a jak bylam na zwolnieniu już nie przedluzyli umowy a człowiek charowal jak wol

prezes

w Elblągu można zarobić 3X tyle

bobo

To ile zarabiają w Elblągu

pracownica

Powyższa opinie nie dotyczy firmy HANYANG w Elblągu. Pomyłka linków.

bobo

Ile zarabia ustawiacz

w2

a ta to z tym swoim popędem to niedługo na nockę będzie przyjezdzać po 22.

pretr

boszsz weźcie te zmiany 4X na rano , 4X drugą , 4 X na noc ..... kto to wytrzyma?

profesor

DO arturo a ty czemu kłamiesz????? 2200? przyjęli mnie 3 tyg. temu ze stawką 1850 zł na produkcję, i tak jak szybko mnie przyjęli tak szybko się sam zwolniłem, mistrzomajster wulgarny, opryskliwy,w weekend na nocce to nawet na przerwę nie poszedłem, bo nikt mnie nie zmienił,nie polecam nikomu pracy w tym badziewiu

onnnnn
@profesor

On nie klamie ale 2200 brutto to maja chyba ci od jakisci... nowy pracownik jak dosteje umowe na m-c to ma 1850 brutto olejna umowa jest podwyzka o 100 zl ja ostanio dostalem 1500 na reke wraz ze zleceniem a jak sobie przyjdziesz na wiecej zlecen to masz wiecej kasy... nie roumiem narzekania chcesz pracuj nie to chodz po rozmwach i czekaaj jak ten pajac na tel czy zadzwonia a jak juz cos dostaniesz to pracuj sobie 6dzni w tygodniu za minimalna srednia... a tu masz wybor minimana srednia + zlecenia wiec jest mozliwos zarobienia powyzej tej sredniej... a to jest produkcja wiec nie zabawa a ludzie sa rozni ale nie ide pracowac dla siebie

informatyk3

Byłem tam jakiś czas temu i spytałem w kadrach o warunki pracy tj; płaca okres zatrudnienia itd. Spojrzeli na mnie jak na idiotę. Byli aroganccy i bezczelni. Nie polecam .

Roman

Może mnie ktoś uświadomi w jakim wieku najbardziej zainteresowana jest firma pracownikiem.- 30-40 lat 40-50 czy starszych też ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska