Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

czarna dama

hanyang tak trzymac, trzeba wkoncu zrobic z tym wszystkim porzadek. kierownika jednego trzeba oddac na leczenie bo odkad wrocil z korei to zbikowal.

Marco
@czarna dama

Nie on zawsze taki był przerost formy nad treścią

Aga
@czarna dama

No

Bea

Masz racje

Ruter

Czy to prawda, że w tej firmie na hali produkcyjnej oprócz kierownika rządzą inni pracownicy z produkcji?

Greg
@Ruter

Tak dwie (usunięte przez administratora)z montazu

Lok
@Greg

Greg większego (usunięte przez administratora)jak ty to nie ma w tym zakładzie

Lok
@Lok

Ale te dwie (usunięte przez administratora)nie dadzą sobą pomiatać

Xxf
@Lok

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie a jak ktoś powiedział że kazdy powinien dziękować że ma prace to powinien się leczyć na głowe , są jeszcze inne zaklady dla osoby chcącej pracować zawsze znajdzie coś , nie dziwie się że po 2 dniach pracy każdy ucieka z tamtąd , nikt nie będzie(usunięte przez administratora). jak dziki osioł gdzie drugi siedzi na (usunięte przez administratora) i nic nie robi , nie wspomne o kontroli jakości na lakerni jedna wielka dzieciniarnia ktora konkuruje ze sobą kto zrobi wiecej a wiekszość i tak robi na (usunięte przez administratora) Mistrzowie to porażka jedynie A.G trzyma to wszystko jako tako reszta to wogóle nie powinna być na tych stanowiskach

@Xxf

Tak jak napisałeś/aś jak nie pasuje to możesz się zwolnić. Powodzenia

haha
@Xxf

dobre sobie trzyma to wszystko! na jego zmianie jak przychodza nowi pracownicy to narzekaja! co chwile daje cos innego do roboty zmienia co chwile stanowiska pracy mota strasznie takie osoby sie skarza bo nie sa w stanie normy zrobic

Xxf
@haha

Nie lepszy A.S ktory poobstawiał na najmniej wymagane stanowiska gówniary a starszych na stanowiskach gdzie trzeba (usunięte przez administratora) i oczekuje normy , to samo nowy mistrz następny który każe ludziom zapi.... ponad norme.co do zmiany A.S kontrol jakości to siedzi po 30 minut na przerwie co 20 min latają na papieroska u A.G tego nie ma

@Xxf

Polecam zająć się pracą a nie wypisywaniem takich bzdur. A jak masz konflikt z A.S to może wyjaśnij go osobiście a nie oczerniasz bezpodstawnie wszystkich w koło na forum.

no
@Osoba

racja kazdy niech sie zajmie praca a nie ciaglym obgadywaniem innych niech kazdy patrzy na siebie!

xmer
@Lok

ale nie rozumiem dlaczego ciagle chodza na pierwsza zmiane dzieci osiagnely dany wiek a One wciaz tylko pierwsza zmiana i to jest sprawiedliwosc!! gdzie inni majac male dzieci pracuja w brygadowce na 3 zmiany

Zkxpolska
@Osoba

Ty chyba wiesz najlepiej jak się obgaduje nawet najlepsze koleżanki/kolegów

@Zkxpolska

Aż mi Ciebie żal

Culll
@Xxf

Bo mistrz A.S to jeszcze mlody szczyl a uwaza się niewiadomo za kogo i tylko patrzy jak usadowić swoją żonkę i jej koleżaneczki

Sasza
@Ruter

Tak pani kw

Ccc

Czy to pani z katroli na wtrysku??? Ta k w

Ccc

No ja myślę że nie tylko sąsiadka haaha

Znamy znamy

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Halina

To jakiś scam nie?? A nawet jeśli to prawda, to zachowanie z twojej strony naprawdę słabe. Jak można kogoś tak nie lubić?

mistrz kandydat

ile zarabia mistrz?

Jurek G.
@mistrz kandydat

Najpierw dostaniesz kiepską wypłatę a potem obiecają Ci podwyszke i dadzą Ci trochę klocków lego .

Bbb
@Jurek G.

A od kiedy dają klocki lego bo mi jeszcze nie dali daj namiar to ja chętnie wezmę. Mi jak obiecali powyżke to dali nie zaoferowali mi klocków

nik
@Jurek G.

tak wogole mieli dac ludziom podwyzki i co stanelo i cisza??

Meliniara
@mistrz kandydat

Tyle co nic śmieszne grosze

Lidia

Hej, czy oferta pracy dla elektryka - elektronika - automatyka widniejąca na stronie internetowej jest nadal aktualna? Czytałam w niej, że firma oferuje dobre warunki socjalne. Napisalibyście mi jak one wyglądają? Co wchodzi w socjal dla pracowników w Hanyangu?

....

Po co jechać ciągle po majstrze lakierni same sensacje tam ostatnio... Ktoś kto ma coś do A. S niech idzie i mu w oczy powie, a nie pisze głupoty na forum żeby podgrzać atmosferę i kogoś wkurzyc. Prawda jest taka, że pracować trzeba, a młody jest dobry chłopak wymagający, ale bez przesady... Po co robić taki szum na forum. Można zawsze przyjść powiedzieć co na wątrobie komu leży.... Tylko trzeba mieć odwagę...

Abb
@....

Zapewne pani N. G z kontroli nie odpuści A. S i będzie dalej pisać głupoty.

pozytyvna
@....

pracujmy i dajmy pracowac innym!! nie obgadujmy innych a sami nie bedziemy obgadywani!!!! robmy swoje !!!! niech praca bedzie z nami! zycie i tak jest ciezkie w tych czasach pandemicznych !! badzmy dla siebie lagodni i ugodowi Ave!

Nowa
@Abb

A pani N.G niech się zajmnie sobą a nie kimś bo ta pani nic nie robi a uwaza się za niewiadomo kogo i myśli ze jest najlepsza

New
@Nowa

Dokładnie Panna N. G dużo mówi mało robi nie zna się na niczym a głowę zadziera. Taka cwaniara a boi się iść na wtrysk do nas bo nic nie potrafi hahaha

Tak weszłam tu z ciekawości każdy każdego obgaduje powiec tej osobie w prost co tobie nie pasuje a nie tu piszesz żal mi was. Plociuchy spójrz na siebie zajmij się swoim życie bo widzę że jest nudne

Czy w Hanyang Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Produkcja

Niestety nie.

Kadry

Wszysykie skargi rozpatrywane są natychmiast po otrzymaniu do rad własnych z podpisem osobistym

Produkcja
@Kadry

Nieprawda

Bonio

Co myślicie o mistrzu A.S? Dla mnie taka osoba nie powinna wogóle tego stanowiska prowadzić , mistrz ktory zadaje się z dziecmi a starszych ludzi traktuje jak .... mało tego wyrużnianie żonki jest nie namiejscu

Bell
@Bonio

Taka jest prawda, co to (usunięte przez administratora) a jest żonę to w domu niech wyróżnia a nie w pracy wstydu nie mają nie dawać się (usunięte przez administratora)

no raczej nie
@Bell

wezcie sie zastanownie co Wy piszenie... mlody jest najlepszym mistrzem na lakierni ogarnia wsystko! traktuje wszystkich tak samo nikogo nie wyroznia! a co do tytch 2dziewczyn z oklejania co ma z nimi zrobic jak One nic nie potrafia... nigdzie sie nie nadaja! niestety taka prawda...

Bonio
@Bell

Nikogo nie wyrużnia? Skoro jest mistrzem tstanowisko mówi za siebie to powinien chociaż ludziom dzień dobry odpowiedzieć co do jego pracy może i ogarnia ale w czasie swojej pracy przesiadanie z żoną i jej koleżankami jest nie na miejscu i nie mowie tu o przerwie . Kazdy pracownik ma prawo poprosic o pomoc ale tego nie robi bo został przeszkolony i wie że nie na miejscu byłoby proszenie mistrza o pomoc wiec nie na miejscu jest to że pomaga żonie oraz jej koleżankom , czemu nie poże starszej osobie ??? Nie jedna starsza kobieta sama podnosi cięzkie itd a jakoś przechodzi obojetnie

Culll
@no raczej nie

To chyba zart mlody najlepszym mistrzem to ty chyba nie wiesz co piszesz co on ogarnia ogarnia to mistrz A.G a nie A.S on po za swoją zonka i jej koleżankami to świata nie widzi najlepsze roboty daje a reszta niech zasuwa jak się nie nadają to zwolnić

yvhy

no to kadra nam sie zmielia nowy kierowmik prezez ciekawe czy teraz zaklad bedzie prosferowal...

Damian
@yvhy

Czy zmiana kierownictwa wpłynie na zatrudnienie innych osób? W związku z tym firma Hanyang] szuka nowych pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska można składać CV? Będę wdzięczny za info.

yyyy
@Damian

raczej nie nie wpynie na zatrudnienie najlepiej w kadrach mozna sie dowiedziec przedzwonic i wszystko wyjasnia...

Mieszkaniec

Zaszłyszane na mieście. Co teraz w tym zakładzie się wyrabia. Żeby sprzedawać pracowników do kierownictwa. By się wstydziły te dwie osoby montażowe. Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Niech pamiętają te osoby.

lak...er
@Mieszkaniec

w pracy sie pracuje a nie gapi w telefon i oglada filmiki czy slucha muzyki! ja uzywam tel tylko zeby obliczyc cos na kalkulatorze! nie broncie jej bo to byla niezla cwaniara! do tego pyskata! nie maja sie czego wstydzic bo One zapierniczaja a Ona co robila podczas pracy za co dostaje wypate za prace czy ogladnie/sluchnie tel...???

hyg
@lak...er

A zdjęć też się nie robi a to o innego niż używanie kalkulatora. Więc lak...er twoje zdanie nie ma sensu. Zastanów się nad tym.

Thy
@lak...er

A o dziewczyny na kogo zmianie chodzi ? Bo jesli u mistrza A.S to te dwie dziewczyny na montarzu to tylko stoją komentują ludzi zamiast za robote się wziąść

Podobnosci
@Thy

O montaż chodzi.

Xxx

Nie ładnie tak kogoś wulgarnie wyzywać od suk może i ta pani(usunięte przez administratora) jest wulgarna ale ty tez skoro na forum wyzywasz ta pani o tobie tak nie piszesze

Osoba

Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie pracował a jak nie to będzie narzekał na wszystko. Przyjmując się do pracy w zasie odrazu jest powiedziane że praca jest w systemie 4-brygadowym. Jeżeli ktoś się na to zgadza to po co potem pisać jak to jest źle. W Elblągu jest tyle zakładów pracy że spokojnie można znaleźć inną. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. W każdym zakładzie są wady i zalety. W zasie praca ciężką nie jest. Wypłata na czas. A zarobki? No kokosy to to nie są ale w innym zakładach też raczej nie jest super kolorowo. Co do kierownika? Fakt działa na niekorzyść firmy i wszyscy to widzą. Ludzie zawsze będą gadać więc lepiej samemu się przekonać. Niestety "bez pracy nie ma kołaczy" pozdrawiam

on
@Osoba

mnie zastanawia dlaczego na montazu jest tyle osob ktore wylacznie chodza na pierwsza zmiane...i tak chodza i chodza latami juz

Onz
@on

A ja widzę że komuś żal (usunięte przez administratora) ściska że ktoś pracuje tylko pierwsze zmiany to się nie zastanawiaj tylko rób swoje

@on

Jak w każdej firmie układy układziki

olx
@Onz

Natka to jest racja,hi hi

Byly

Jak to jest w tym zakładzie że ten co się stara zależy mu na pracy to ciągle (usunięte przez administratora) i dostaje poważne pracę A ci co sobie nie radzą alba udają bo to jest dobra taktyka to się tak ślizgają a pieniążki te same

ktoś

to nie polmo to por...

haha

wirus pewnie albo zarabianie kasy poprzez klikniecie

??????

lepiej tam nie wchodzcie a admin powinien takie posty kasowac to nie forum o glupotach a o pracy polowa tych postow nadaje sie do skasowania!!

Master

Może zarząd zainteresuje się tym że epidemia w naszym mieście przybiera na sile. Jakieś środki ostrożności na hali wprowadzić dotyczące korona wirusa !! U Wójcika już jest tylko czekać aż u nas będzie a na zakładzie nikt niczego nie przestrzega.

Ukrainiec
@Master

W tym cyrku już nawet Ukraińcy nie chcą pracowac

taaa
@Ukrainiec

czemu tak piszesz? ciesz sie ze masz robote... mogloby byc gorzej! a ukraincy nie powinni pracowac tutaj tylko sami polacy! co niektorzy sa tak beszczelni ze az...

a oni to co!!!!????

Czy kierownik i mistrzowie nie muszą nosić maseczki??!!! Oni najwięcej się przemieszczają po hali, jaki dają przykład!!??

Delea
@a oni to co!!!!????

No i są już pierwsze wyniki

@a oni to co!!!!????

Bez maseczek chodzą z innych wydziałów, z góry a było powiedziane, nakaz noszenia maseczek. Zakład gdzieś ma ludzi. Oby tak dalej lockdown gwarantowany.

Czytelnik
@Delea

Podobno jeden z pracowników z biura chodził często bez maseczki, a teraz ma wirusa. Ktoś coś wie z obecnych pracowników?

Obserwator
@a oni to co!!!!????

Widać dopiero teraz, że wirus nie śpi. Pierwsze zarażenia i kwarantanny. Oby tak dalej a zakład cały czas czynny. Ludzie ogarnijcie się za nim będzie za późno.

Noro
@Czytelnik

Ukrywali ukrywali ale wymkneło się z pod kontroli.,,, Całe biuro prawie chore!! a kierownik to powinien iść siedzieć że z premedytacją chodził po hali bez maski i rozmawiał z ludźmi parę dni a wiedział że może być zakażony,,zgłaszać zgłaszać zgłaszać tego nie można im i mu darować tu chodzi o nasze zdrowie i życie!!!!!!

Zwykły
@Obserwator

Pan prezes ma w (usunięte przez administratora) i ludzi ważny jest pieniędz, . dobrze mówisz ludzie obudźcie się zanim będzie za późno tak jak wam zakład mówi to jest źle ale tak naprawdę to razy trzy bo prawdy wam nie powiedzą!!!!!!!

@Noro

Dokladnie! A do tego cala gora i kodowe maja robione testy a lakiernia montaz i wtrysk NIE!

@Angie

Lepiej mnie nie (usunięte przez administratora) z tym że góra i kodowe mają robione testy bo jak się(usunięte przez administratora)A reszta to co tylko do (usunięte przez administratora)kodowe to takie same robole jak reszta

@Noro

(usunięte przez administratora)prawda biuro nie jest całe chore tylko 1 osoba A reszta poszła o tak sobie na kwarantanna bo mają (usunięte przez administratora)żeby pracować po co pracować jak można w domu posiedzieć i bzdur nie piszcie jak nie wiecie zasiegnijcie trochę lepszych i prawdziwych informacji A puzniej piszcie

@a oni to co!!!!????

No sory ale ludzie też nie noszą nie tylko kierownik i mistrzowie prawie nikt nie nosi Ci co noszą to można na jednej recy policzyć

@Onc

Co Ty p(usunięte przez administratora)! To kierownik mistrzowie i kodowe caly czas sie wszedzie przemieszczaja i powinni nosic maski

@Onc

"Puzniej" hahaha bo jebne hahaha

Środki ostrożności
@Angie

No i mamy jedną osobę zmarłą, wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. A tak swoją drogą to od dziś zaczęli nosić maseczki, ciekawe czemu roszady są w zakładzie. Może ktoś ma wirusa i nie można mówić o tym.

Trochę z góry
@Środki ostrożności

Takie jest info że pana kierownika nie powinno być na zakładzie a jest !!! UWAŻAJCIE !!! To co oni sobię myślą i jak narażają ludzi w głowie się nie mieści !!!

Z góry
@Trochę z góry

A ty nie na kwarantannie?

ludzie gadają
@Onc

Testy mają ci co mieli kontakt z tymi u których stwierdzono covid. Zastanówcie się- czy wy tak sami z siebie pilnujecie się?, nosicie maseczki?, utrzymujecie dystans?, bo mimo maseczek dystans powinien być zachowany i tyczy się to wszystkich, Sapiecie sobie na karki, maseczki nosicie na brodach ..... (usunięte przez administratora) Sami się chrońcie, To już nie jest kwestia tego- czy zachorujemy,tylko kiedy? Kodowe mają testy i ok. Zobaczcie co się dzieję, są wszędzie - bo muszą. Zmieniają na przerwę i są bardzo narażone i mogą roznosić, tylko czy ktoś poza nami "szarakami" i zauważa to ryzyko? Gdzie pandemiczne BHP?

Niki
@a oni to co!!!!????

Chłopie a ty nie masz co robić po pracy tylko piszesz jakieś kocopały (usunięte przez administratora)

Mam pytanie czy w Pucku można kupić ryby w dużych ilościach

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska