Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

Grom

Dobrze że sprawdzają temperaturę Niech jeszcze sprawdzają trzeźwość bo spora część panów przychodzi pod wpływem alkoholu

jaka amerykanka?

Mala

A jak w święta też się pracuje.. Mowa o 11 listopada Boże Narodzenie itp

Wysłałem CV w odpowiedzi na ich ogłoszenie o pracę. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną i obiecali że już na drugi dzień dostanę odpowiedź. I na tym się skończyło. Po kilku dniach napisałem do nich i zapytałem czy jestem brany pod uwagę, odpisali, że w niedługim czasie skontaktują się że mną i tyle. Do dzisiaj nic ale jaki dział rekrutacji taka firma.

ZDZIWIONY

ŁAŁ. A gdzie istnieje taka fajna firma ?

Nieinteresujsie

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, zarobki są jedne z najniższych w regionie, premie średnio co kwartał owiane wielka tajemnica wynoszące średnio w granicach 200 zł netto nie proporcjonalne do wykonanej pracy często w ciężkich warunkach, a atmosfera jest fatalna ze względu na totalny wyzysk pracowników ponieważ cała produkcja zakładu opiera się na pseudo pracownikach z Ukrainy, którzy uwaga mieszkają w zakładzie.

tum
@Nieinteresujsie

sam/a wprowadzasz innych w blad nie mieszkaja w zakladzie tylko nad...a to chyba jest roznica... a premie sa a nie musza byc... a z Twojej wpowiedzi wynika jakby musialy byc co m-c w innch zakladach sa tylko na swieta i jakos nie narzekaja...

Nieinteresujsie
@tum

Jaka różnica? Zamieszkują ten sam budynek to chyba w zakładzie, a nie nad nim, dziwne żeby mieli spać na hali produkcyjnej. W innych zakładach są tylko na święta i nie narzekają bo mają godziwa pensje zasadnicza.

Magdalena

A z tego co ja wiem to to co piszesz to jakiś żart

Wojciech
@Magdalena

Widzę, że macie zdoła odmienne zdanie na temat warunków zatrudnienia w firmie Hanyang Polska. Może bylibyście tak mili i napisali, jak wygląda poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionego pracownika? Interesuje mnie wysokość podstawy oraz kwestia ewentualnych dodatków. Znajdzie się osoba, która rzeczowo przedstawi, jak to wygląda? Z góry dziękuję.

@Wojciech

Dostaniesz najniższa krajowa.po okresie próbnym o ile jeszcze będziesz chciał pracować może dostaniesz 100 zł więcej to chyba niewiele jak na pracę w systemie czterobrygadowym czyli pracujesz w niedzielę i na trzy zmiany .dodam że pracownicy po 10-15 latach pracy tam mają po 300 zł brutto ponad najniższa krajowa.nedza .dodatki?jak mają kasę to dadzą premie .może to być 200 zł może być i mniej

Wanda
@Magdalena

Ile trwa okres próbny? Każdy dostaje potem zatrudnienie?

@Wanda

Okres próbny tak jak wszędzie trwa trzy miesiące .potem normalna umowa .niewiem jak teraz ale wcześniej było tak że jakiś czas pracowało się na umowę zlecenie .potem umowa na okres próbny i następna na rok lub dwa

Magdalena

To nie żadne brednie tylko prawda .są osoby co pracują ponad 25 lat i mają 2tys na rękę

Damian
@Magdalena

Czy przyjmowane są także osoby bez doświadczenia w branży i można przejść przeszkolenie przed objęciem nowego stanowiska?

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Magdalena

Tak .umowę dostaniesz od pierwszego dnia pracy .jeśli chodzi o to .to nie oszukują i nie kantuja wszystko jest na legalu

ghv

zastanawiam sie na nad zmian pracy-mam juz dosc!

Olex
@ghv

Ty się nie zastanawiaj człowieku tylko działaj! Zobacz, kto mądrzejszy to odchodzi i ma w nosie poniewieranie i inne takie..

Krasnal

No cóż żeby się przekonać jak jest w ZAS-ie to trzeba tam popracować.

Ukraina

(usunięte przez administratora). Nikt nie stanie za ciebie na maszynie a tym bardziej jak masz trzy i musisz biegać od jednej do drugiej i do tego pomagać w pakowaniu na wysyłki(usunięte przez administratora)ten zaklad tragedia odradzam k(usunięte przez administratora)

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Helena

@Cpdmmbzncn wykonywałeś te zadania które były podane w umowie czy robiłeś coś ponad stan? Dlaczego piszesz że praca wykończyła Cię również psychicznie, chodzi o złe traktowanie pracownika? Może jednak były jakieś pozytywy? Napisz coś więcej na ten temat, każda szczera opinia jest bardzo cenna.

zs

rob norme to nie bedzie problemu!

Bartosz

Hanyang Polska to firma, która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Helena

@brrr, widzę, że nie zgadzasz się z negatywną opinią użytkownika @Franek, możesz powiedzieć w takim razie o swoich doświadczeniach? Jakie wady i zalety pracy w firmie dostrzegasz? Piszesz, że atmosfera między pracownikami nie jest przyjemna, a jak to wygląda w relacjach z przełożonymi? Czy można liczyć na ich pomoc?

Helena

Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę? Czy można skorzystać z benefitów pozapłacowych? Napiszcie, jakie dostrzegacie wady i zalety pracy w tym miejscu.

Iza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

ncs

co sie tak czepiacie ciagle tego kerownika czy dyrektora?? Oni maja za zadanie dopilowaia zeby ten zaklad jakos funkcjonowal zeby kady wykonywal swoja prace i robil ustalona norme! a nie tak jak niektorzy pracownicy nie potrafia wykoywac nawet 50 % procent normy czy to na montazu czy na prygotowaniu no smiech na sali przez 8godzin ludzie. Te normy powinny byc wyzsze i ja tego dopilnuje zeby zostaly podniesione a jak ktos nie daje rady ( ...) na wtrysku to juz wogole tragedia Ci pracownicy ciezkiej pracy nie znaja co a ludzie obiboki!!

Miro

Będzie z całą pewnością lepiej jak każdy zajmie się swoją pracą

pracownica

Ciężko skomentować poziom autorów powyższych opinii. Praca w HY jak na REALIA naszego małego miasteczka - nie jest zła. Wynagrodzenie pracownika produkcji waha się między 1500 - 1800 zł w zalezoności od przepracowanych dni (w tym także nocek). Wynagrodzenie zawiera dwa rodzaje premii (w tym motywacyjną/frekfencyjną - za zwolnienia lekarskie jest odejmowana, wynosi ok. 170 zł) warunki szkodliwe (w tym prace w nocy). W każde święta można liczyć na wsparcie finansowe w postaci pieniążków (przykładowo ok. 350 zł na wielkanoc) oraz pieniążki za długi urlop wakacyjny. Powiedzmy sobie szczerze - jak na Świdnik są to spore zarobki, ponieważ z pracą u nas jest po prostu ciężko. Jeżeli chodzi o rodzaj wykonywanej pracy to ciężko mi się wypowiedzieć - zależy kto jakie ma predyspozycje. Nie jest to praca ani łatwa, ani ciężka. Pracowite osoby zawsze i wszędzie się odnajdą. Wydaje mi się jednak, że na jednego pracownika prypada w tym momencie zbyt wiele czynności do wyknoania i za wszystkie w zasadzie głównie on ponosi odpowiedzialność, np. praca nie ogranicza się już do jednego stanowiska - pracownik danego stanowiska POWINIEN (czyt. musi) pomagać osobie, która nie jest w stanie sama wykonć wszystkich czynności na swoim stanowisku tj. składanie kartoników do produkcji lekmana, pracownik nie jest już pakowaczem, obowiązki operatora wzrastają do podstawowej obsługi maszyn, mycia form itp. Każdy pracownik oprócz obrobienia i spakowania produktu z taśmiociągu ma wiele innych zadań np. naklejenie palet tekturowych, poskładanie kartonów zbiorczych - wszystko znajduje się na drugim końcu hali (a z taśmy spada). Trzeba się porządnie zorganizować aby podołać, a nie oszukujmy się - pracując w chaosie, hałasie i w nocy - czasami jest ciężko mieć oczy do okoła głowy (na skutecz tego albo coś jest przeoczone, albo źle zrobione albo występują drobne wypadki w pracy). A oczy do okoła głowy trzeba ponieważ obowiązkuje stanowiskowa kontrola jakości - a na jakość w zasadzie składa się wszystko - jakość produkty wychodzącego z maszyny, jakość jego ewentualnej obróbki, estetyka i poprawność pakowania, zgodność wszystkich surowców, barwników itd. Pod tym względem śmiało mogę powiedzieć, że pracownicy produkcji są niedoceniani i w tym momencie wynagrodzenie 1500 zł staje się troszkę śmieszne. Przykry jest także fakt zachowania BHP w zakładzie, gdzie mając wyżej wymienione 'oczy do okoła głowy' trzeba jeszcze uważać by nie podtknąć się o wszędobylskie kable, nie stracić równowagi polerując formę stojąc na jedej nodze pochylonym do środka maszyny, bądź nie zostać zamkniętym w maszynie z powodu braku jasnego podziału obowiązków.. Kieronik o którym mowa wyżej już się troszkę uspokoił, ale faktycznie były momenty iż wypowiedzi tego pana w stosunku do ludzi podchodziły pod mobing. Drugi kierownik za to jest osobą naprawdę bezproblemową i można się do niego zwrócić z większością problemów. Zakład wymaga od człowieka bardzo dużo a na ile odwdzięcza się wynagrodzeniem - każdy musi ocenić indywidualnie biorąc pod uwagę POLSKIE REALIA.

pracownica 2
@pracownica

pracownica, bardzo dobrze napisane lepiej bym tego nie ujela.

Seba

A gdzie te patole mają pracować tylko u koreańczyka,nikt kto siebie szanuje tam niepodejmie pracy.Hanyang

Hafik
@Seba

Seba Najlepiej nie pracowac i siedziec na garnuszku u mamusi??? Brawo Ty

Helena

@onx, @anonymous, czy możecie powiedzieć, dlaczego macie tak negatywne zdanie na temat pracy w Hanyang Polska? Wszystkie opinie są bardzo ważne, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, ale tylko jeśli poparte są merytorycznymi przykładami. Jak długo pracujecie w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska