Non Nocere Gabinet Ewa Gross-Tyrkin

Gdańsk

Opinie o Non Nocere Gabinet Ewa Gross-Tyrkin

anonim 2010-11-27 20:17:12
Prywatny gabinet, bardzo droga wizyta nie liczÄ?c bada?? zrobionych na miejscu, ogromne op????nienia w planowanej wizycie na om??wionÄ? godzinÄ?, Pani lekarz olewajÄ?ca pacjent??w , wychodzÄ?ca na pogaduszki z kole??ankami w czasie wizyty pacjenta ( sama do??wiadczy??am 40 minut w gabinecie sama) mam wra??enie po kilku wizytach, ??e Pani lekarz potrzebuje pomocy lekarskiej. Personel bardzo sympatyczny szczeg??lnie Pani w rejestracji troi i siÄ? dwoi by wszystkim dogodziÄ? nie zazdroszczÄ? tej Pani pracy i obrywania od pacjent??w , jak r??wnie?? Panie w laboratorium sÄ? przemi??e , ale wiele do ??yczenia pozostaje podej??cie Pani lekarz , nie powiem dobry specjalista,ale jak tak dalej bÄ?dzie starci du??o pacjent??w.'' ProszÄ? Pani , w??a??cicielko prywatnego gabinetu obud?? siÄ? !!!!!!!! szanuj ludzi ich czas i personel!!!!
Zostaw swoją opinię o Non Nocere Gabinet Ewa Gross-Tyrkin - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Non Nocere Gabinet Ewa Gross-Tyrkin