Opinie o Rossmann w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rossmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Rossmann w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Boki

Jestem byłym pracownikiem w Straszynie klimat masakra a tak niemiłej(usunięte przez administratora)dawno nie widziałam zreszta nie tylko dla personelu jak i dla klienta kogo ten rossmann zatrudnia dramat ????????

Ania

Witam. Czy była KR Aleksandra Wicka została zwolniona za mobing? Ktoś z nią pracował, jaką macie o niej opinie. Dzięki za info.

Czy Rossmann oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Maria

Za „Niemca” warunki były o niebo lepsze niz teraz za „Chinoli”. Cięcie kosztów ogromne wprowadzane technologie moze i ulatwiaja prace natomiast wszystko i tak przeklada sie na cieżką prace na wskaznikach gdzie czlowiek czasem na przerwe nie moze pojsc bo w takim tempie rosną zera a sa 2 osoby na caly sklep w sobote! Obłęd. Firma zaczela zatrudniac z zewnatrz kadre kierowniczą jak i KR fakt jest to pewnego rodzaju odswiezenie atmosfery i klimatu w pracy inną organizacje, ale w wiekszosci te osoby zaczynaja głupa rżnąc i w ogole nie pomagaja w tej ciezkiej,fizycznej pracy na wskaznikach bo siedza w biurze i ciagle zmieniaja grafik bo centrala zmienia godziny non stop! A przeciez godziny na sklep sa przydzielane na ilosc osob co przeklada sie na prace wykonywane wszystkie czynnosci i obowiazki. Wiec czesto i gesto wychodzi poprostu tak, ze jedna osoba robi za 2 etaty. Wszystkie sroki za ogon, zeby sie ze wszystkim wyrobic. Mysle, ze rowniez ta ciezka praca w znacznym stopniu przeklada sie na wymagane przez firme wysokie standardy obslugi klienta. Pracownicy sa opryskliwi wobec klientow i patrzac na to z boku to odechciewa sie przychodzic na zakupy do takiego sklepu.. generalnie jako firma bardzo slabo inwestuje w szkolenia pracownikow.. a powinni zwlaszcza w kadre kierowniczą i asystentow z zarzadzania zasobami ludzkimi..

Judi Nowy wpis

Ok, no i jak wrażenia?

Boki

kita
@Boki

Zgadzam się klimat tam jest straszny przez pania kierownik Dorotę nie dość ze jest bardzo nie miła do personelu to do klienta też.Mało tego wiedza tez nie grzeszy .

Aneta Nowy wpis
@Boki

Marta wasilewska to że Ciebie nikt w Rossmannie nie chciał nie znaczy że musisz wypisywać bzdury z każdego sklepu na którym bylas przestrzegali że jesteś konfliktową i leniwa a do tego rozczeniowa pod każdym względem, nic wiec dziwnego że nigdy nie awansowałaś nawet na zastępcę bo nie przechodziłaś rozmow....chyba o czymś to świadczy, cały rossman odetchnal z ugla po twoim odejściu a jeśli oskarżasz kogoś o bycie niemiłym dla klienta pochwal się jaki ty miałaś niewyparzony pysk....tragedia dziewczyno, a kogo rossman zatrudnia na pewno nie takich jak ty

Beata Nowy wpis
@Aneta

Nie wiem czy to dobry pomysł ją tak z imienia i nazwiska przywoływać w tej opinii, jakby chciała być złośliwa to by jeszcze na drogę prawną wstąpiła względem tego. :/ Ale mimo wszystko czyli z tego wynika, że aktualnie atmosfera bez zarzutu już jest?

Ania

XY
@Ania

W jakim celu jest skierowane to pytanie? I przez kogo? :)

Ha
@Ania

Ja pracowałam, ale za ci ją zwolnili to nie wiem,ale wiem ze mobing był i jest w Rosmanie a ona za bardzo na to uwagi nie zwracała i zwalniała osoby niewinne i tyle w temacie

Stary pracownik
@Ania

Może być coś na rzeczy ma kilka spraw w sądzie które aktualnie się toczą

Czarna
@Ania

Nie życzę nikomu źle ale mam nadzieję że karma do niej wróci że zdwojoną siła ,myślała że jest Bogiem od zawsze źle traktowała ludzi już wcześniej jak była na stanowisku Kierownika Sklepu każdy w firmie o tym wiedział i w końcu ktoś zrobił z nią porządek i ja zwolnili firma podjęła dobra decyzję tylko że szkoda tych osób które zostały przez nią zwolnione

@Ania

Ja z nią pracowałam 3 lata jak była regio w Gdyni. To jak ryła głowy ludziom to się nie da opisać. Szefowa ile razy płakała. Mnie przeniosła po 3 latach na inny sklep bez powodu, szefową też. Rozwaliła zespół bo taką miała ochotę. Chwilę później słyszałam, że nagle dali jej urlop przymusowy i przyszło info, że nie pracuje. Zrobiła krzywdę ludziom. Wierzę, że karma wraca.

Alexa
@Ania

Została zwolniona. Nie było oficjalnej informacji. Ta baba to koszmar. Przez nią mnie przenieśli na inny sklep i juz tam nie pracuje, bo to (usunięte przez administratora) dna od kiedy sie sprzedali chinczykom

Kandydat
@Czarna

A teraz jest następna Agata. Zryty beret i robi to samo ludziom. Zwalnia jak ktoś ma orzeczenie o niepełnosprawności. Brak słów

Ona
@Ania

Wicka była bardzo konkretną i w porządku babka oczywiście negatywne komentarze wstawiają dziewuchy które mają coś za skóra, potrafiła zatrudniać nowe pełne pomysłów i energii kobiety a starym dawała do zrozumienia ze firma się zmienia i trzeba akceptować zmiany. Niestety nadal na sklepach są "stare"mam na myśli staż a nie wiek osoby które tylko narzekają....nikt nikogo bez powodu nie przenosi na inny sklep....druga sprawa czytam że kolejna regionalna też zła czyli sami wyciągnijcie wnioski

Hanna
@Ona

Komentarze wstawiają dziewuchy które nie boją się szczerze wyznać prawdy, dlaczego od razu zarzucasz im kłamstwo albo że mają coś za skórą? Skoro tyle osób narzekało to chyba mają rację.

Nadja46
@Vika

No i poszła pracowac do natury i ja przez nią odeszłam a pracowałam kilkanascie lat, odeszło mnóstwo ludzi przez nią, dziewczyny chodziły do specjalisty , okropny człowiek , zero szacunku, życzę jej jak najgorzej, lubiłam swoją pracę a teraz ciągle kiero się zmieniają na sklepie a ja tez wywalili, zostawila po sobie (usunięte przez administratora)

Dorota
@Ania

Aleksandra była świetna, sprawiedliwą i kompetentną osobą, pracowało się z nią dobrze kiedy ktoś potrzebował pomocy potrafiła pomóc ale potrafiła też sprowadzić do pionu co jak widać po wpisach rozzalonych dziewuch nie pasowało. Przypominam że nikt nikogo tak sobie nie przenosi na inny sklep znaczy to, że ta która, to pisze już dawno nie powinna pracować....a Twoje pytanie w jakim celu? założę się że jesteś kolejną z tych " biednych"....

Czy w Rossmann panuje luźna atmosfera?

Dawids
@Pytanie

Nie! Zgadzam się z opiniami wyżej!

Sabi

Sabina

Justyna
@Sabi

Co z nią? Jak ktoś nie jest wtajemniczony to nie za bardzo wyciągnie cokolwiek z takich komentarzy

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rossmann? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Grafik Komputerowy
NetVest
(23 opinii)
logo firmy Aplikant radcowski I lub II roku
K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Magazynier - operator wysokiego składu (z UDT)
Gdańsk
Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.
(343 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Rossmann wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gabriela

Czy nowe kierownictwo dobrze traktuje pracowników? Bo wcześniej padały tu zarzuty o mobbing.

Jak szefostwo w Rossmann traktuje ludzi?

@Pytanie

Umowa o pracę. Dwie pierwsze są na rok, potem. Na czas nieokreślony. Rossmann zatrudnia na zlecenie tylko z firm zewmetrznych np na dostawy. Praca bez życia prywatnego niestety sprzedali udziały chińczykom i jest obóz pracy.

Grzesiek
@Vika

Ale domek będzie podobno wspaniały

Pracownica
@Vika

Reguła jest 33 miesiące, i po tym na stałe.

Dagmarka

A są może zniżki jakieś na produkty z Rossmanna dla kasjerów?

@Dagmarka

Nigdy nie było i nie ma zniżek.

@Dagmarka

Nie ma.

Czy Rossmann zapewnia kartę multisportu?

Czy firma Rossmann w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

W rossmanie nie ma szkoleń. Chyba że awansujesz na asystenta wtedy robią Ci szkolenie. Innych nigdy nie było. Chyba, że na kompie w biurze szkolenia jak dla dzieci.

Minig

Mam pytanie ile zarabia kasjer na całym etacie jakie są widełki czy zarabia chociaż 2tys na rękę w Gda?

Ewelina
@Minig

Tak, kasjer na cały etat ma spokojnie ponad 2 tys.

@Minig

Najniższa krajowa jest 2100 na rękę. Mniej nie zarobisz.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Rossmann? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Gość
@Pytanie

W Rossmann nie ma nadgodzin. Jest trzymiesięczny okres rozliczeniowy. Jeśli w jednym miesiącu pracujesz więcej godzin niz przewiduje etat to w innym miesiącu muszą ci je oddać czyli masz wiecej wolnego.

Ulka

Generalnie dobry pracodawca choć jak wiadomo handel do lekkich nie należy ale fajna atmosfera i zarobki więc jestem zadowolona.

Lovik

W Rossmann gorzej niż w więzieniu! Nie polecam pracowałam 3 miesiące i już się zwolniłam. Kierowniczka tak bezczelna, że stoi za regalem i podsłuchuje co mówię do klientów. Ciągle powtarza, że mam się bardziej starać bo ONA PREMII NIE DOSTANIE... NAPRAWDĘ NIE POLECAM. A jak zapytałam do kiedy mogę podać dni wolne to usłyszałam "Grafik układam pod siebie i nie możesz mi podać dni wolnych"

Irena
@Lovik

Którego konkretniej Rossmanna dotyczy Twoja opinia? Podpowiesz też, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Czekam na odpowiedź.

Lovik
@Irena

Rozmowa rekrutacyjna była pomiędzy mną, a Panią kierownik i zastępca kierownika. Obiecywane było dużo,a całkiem co innego było w rzeczywistości. Mówiły że dni wolne będę mogła podawać, a tak nie było. Traktowanie ludzi jak parobkow. Jeśli się kierowniczce w D.. Nie wchodzi to jesteś nikim. Wspomnę jeszcze o tym, jak chciałem się coś dowiedzieć to byłem olewany. (Nie mówię że przez wszystkich, ale przez większość!) Ciągle teksty, że mam się bardziej starać, bo one chcą premie, że mam się szybciej ruszać, ale czas na kawę czy pogaduchy przez telefon to zawsze był A człowiek ma tam zapier... Na nich .. No i jak ktoś przyniesie L4 to od razu jest skreślony. Rossmann w Woj. Pomorskim koło Kartuz

Aga

@Boki To jest forum pracownicze więc uwagi dla firmy należy kierować na właściwy adres

Grażyna

Wszyscy wiedzą , że nie ma ludzi do pracy więc firma bazuje na tych których ma. Jest okazja więcej zarobić bo przecież tak ciągle nie będzie.,

m.

Witam.Zmiany w rossmann teraz nie jestes juz pracownikiem jednego sklepu tylko beda cię rzucać tam gdzie brakuje ludzi bo coraz więcej się zwalnia .Co się z tym wiąze oczywiscie praca po 12h co jest masakrą,bo jak ogarnać sklep w dwie osoby który jest otwarty 13h z dostawą np.16.Jest coraz gorzej klimaty sie nie zmieniają praca jak w obozie ,nie polecam ,zaczynam poszukiwania czegos innego.

m.

Witam, nie polecam pracy w Rossmann choć jeszcze pracuje z racji wieku bo przed 50tka ciężko prace znaleść wiec się trzymam tej pracy nie wiem jak długo jeszcze bo psychika siada.Całe życie ciężko pracowałam więc ze cięzko fizycznie to da się przeżyć.Czuje sie jak ubezwłasnowolniona nic nie mozesz powiedzieć bo wszystko uzyją przeciw tobie.Kierowniczki ,asystentki to boginie,kasjer najgorsze zło.Grafk masakra zmienia sie cały czas ,nic nie zaplanujesz nie masz zycia prywatnego bo rossmann ci je ukłda tak samo jak i urlop .atmosfera masakra .Śniadanie ,toaleta wielka łaska nie kiedy ty potrzebujesz tylko wtedy kiedy jest czas którego nigdy nie ma.Praca pod presja czasu ,zawsze szybciej ,szybciej,zawsze wszystko żle.Nie wiem kto szkoli tych ludzi ale w całej karjerze zawodowej a to ponad 20lat nie spotkałam takiego syfu!!!

Megi12

Dokładnie! Zgadzam się z poprzedniczką. Mojej mamy znajoma pracuje w Rossmannie, zaczynała od sprzedawcy, teraz jest kierowniczką, ale każdy z tego sklepu sobie chwali, ona także (zanim jeszcze znalazła się na wyższym stanowisku). Jak zwykle wszystko zależy od ludzi i atmosfery... Niestety o to ciężko, gdyż jest to w wiekszości babski kocioł.... Ja będąc pozytywnie nastawiona (nawet po przeczytaniu negatywnych opinii w internecie) chodziłam na te rozmowy kwalifikacyjne, przeszłam pozytywnie i dali mnie na Monciak w Sopocie. Oczywiście zero szkolenia, zero jakiegokolwiek przedstawienia co jest czym w firmie... layout-y, fejsowanie i wszystko inne- to była dla mnie czarna magia, nie wiedzialam o co chodzi, nikt mi nic nie powiedział.Kierowniczka tragiczna !! Pomylona ze stanowiskiem, tak jak i jej asystentki. Obslugi kasy tez nikt nie pokazal, do wszystkiego trzeba bylo samemu dochodzic,oczywiscie swojej kasetki nie mialam tylko trzeba bylo sie prosic innych dziewczyn. A co sie z tym wiaze niesamowite manko. Przez pierwsze dni nie zarabiając nic - miałam rzekomo oddać 400 pare zł. Niestety,albo i stety ja jestem taką osobą,która sobie nie da w kasze dmuchać i powiedziałam, że w życiu tych pieniędzy ode mnie nie zobaczą. W dodatku tak jak Pani wyżej napisała, na rozmowie jak zwykle różowo i pięknie, że umowa o pracę, że to, że tamto, a ja swojej na oczy nie widziałam. Grafik sie zmieniał co pół godziny !!! Totalnie ! Wieczorem, gdy wychodziłam ze sklepu miałam ustalony, rano przychodzę i pewna, że tak jak bylo tak zostaje,a tu patrze, zmiana, 2 godziny na kase , potem magazyn, potem kolorówka. No okej, przez noc mogło się coś zmienić, myślę. Ale będąc na kasie przychodzi kierowniczka i OPR. dlaczego mnie nie ma na kolorówce, przeciez jestem w grafiku, a ja tu pewna, ze mam 2h siedziec,a potem magazyn. Także super. Obowiązkowe słowa i regułki, które trzeba mówić do każdego klienta, jak sie nie powie to donosy,opr, i minusy z pensji. Jedynie kto tam był w porządku to ochroniarze, którzy też się nabijali, ze te kobiety na kierowniczych stanowiskach to są jakieś pomylone. Tragedia, duzo mozna by pisac. Szczerze odradzam prace w Rossmannie. Chyba,ze macie na 100% pewnosc, ze jest fajny,zgrany zespol, co jest chyba 8 cudem świata...

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rossmann?

Liczba opinii klientów firmy Rossmann, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rossmann