Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Rozczarowana

Ostatnio zaproszono mnie do Warszawy na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko przedstawiciela medycznego i strasznie się rozczarowałam tą firmą. Umówiona na godzinę 10.00 stawiłam się na rozmowę z Panią z Hr i dyrektorką sprzedaży. Niestety na Panią z Hr czekała ponad 45 minut a Pani dyrektor miała dołączyć w trakcie spotkania ale się nie doczekałam. Poproszono mnie abym zaczekała kolejne 30 min po spotkaniu z hr-ówą, ponieważ pani dyrektor jest na spotkaniu. Czyli pani dyrektor umawia po dwa spotkania na tę samą godzinę albo ma innych w d..ie. W końcu łaskawie się pojawiła całą skwaszona i bez słowa przepraszam powitała mnie tekstem " beze mnie ta firma by już dawno padła" . Gratuluję tej pani samooceny. Całę spotkanie siedziała skwaszona i nieobecna a chwilami to nawet nie słuchała co się do niej mówi. Dodam że mam 14 lat stażu w branży i pierwszy raz spotkałam się z takim lekceważącym podejściem do innego człowieka. .

poszukujący

Witam! Mam kilka pytan do osob, ktore obecnie pracuja w Polfie 1)Czy jest szansa przyjac sie na produkcje do Polfy "bez plecow"? 2)Ile na poczatek moglbym zarobic? 3)Jaki jest typ umowy? 4)Czy sa jakies swiadczenia socjalne /nagroda roczna, wczasy pod grusza, multisport/? 3)Jaki jest system zmianowy?

Barbara
@poszukujący

W ostatnim czasie na bieżącym wątku wypowiada się nieco mniej osób niż jakiś czas temu. Ale trzymam kciuki, by jednak jakiś z obecnych pracowników tej firmy zdecydował się Ci pomóc. Od siebie mogę jedynie dodać, że Valeant Polska oferuje ścieżki kariery oraz szerokie możliwości dla kandydatów o różnorodnym wykształceniu i ambicjach. Niezależnie od tego, co Cię interesuje mogą zaoferować utalentowanym osobom ambitne i satysfakcjonujące stanowiska. A powiedz nam, bo nie uwzględniłeś tego w poprzedniej wypowiedzi, aplikowałeś już tam w ogóle?

poszukujący
@Barbara

czesc! tak i nadal czekam na odp.proszę o info: 2)Ile na poczatek moglbym zarobic? 3)Jaki jest typ umowy? 4)Czy sa jakies swiadczenia socjalne /nagroda roczna, wczasy pod grusza, multisport/? 3)Jaki jest system zmianowy?

ABCD

Napisze ktoś jak na soczewkach ? Duże tereny ? Jak kiero na Łodzi, szanse na premie ? Jaka mniej więcej podstawa. Z góry dzięki za pomoc.

PF

Siema :) Co z tą najbliższą cyklóweczka? Wie ktoś coś?

@PF

Ma być. W wa-wie

@PF

Oj będzie się działo

@paul

Kadra z Rze jset całkiem niezła

KK

a kto konkretnie ?

@KK

Jak jesteś to wiesz

Mąż
@paul

A moja zona bardzo sobie chwali te firmę. I na tych spotkaniach firmowych też jest zadowolona. zawsze jacyś artysci znani wystepują dla nich. Zarabia dobrze .

Ma Rzenia
@Mąż

Ta z wielkimi cyckami ? Ta co ją już pół firmy miało ? No ta to napewno dobrze zarabia i wyjazdy sobie chwali . Największa manipulatorka jaka tu kiedykolwiek pracowała . Kilka osób przez nią się zwolniło . A dyrekcja nic . Ktoś ją o mobbing podał .

KRÓLFARAON
@Mąż

Żałosne ... ale kwestia gustu nie podlega dyskusji. Ciekawi mnie ile żona ma lat, bo jeżeli byłaby nastolatką to mógłbym jeszcze zrozumieć zafascynowanie plastikową i tandetną rozrywką serwowaną taśmowo na sales meetingach. Takie coś imponowało mi do ok. 27 r.ż., ale wiadomo że faceci dorastają nieco później ...

@paul

jakas impreza urodzinawa pnoc była wczoraj. Wesoło było?

@Ma Rzenia

to nie ta

małgo

dobrze tzn ile ?

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Anonimus

Ile jest etapów rekrutacji ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć w logistyce ? Jakie godziny pracy w Rzeszowie .

KK

Ktoś jeszcze coś ciekawego ?

Jarka

Niestety nie dzwonia po rozmowie choć obiecuja, ze nawet przy negatywnej odpowiedzi, oddzwaniaja.

It

I kolejna cyklóweczka się szykuje :D

Nova
@It

kiedy? przecież niedawno była

@Nova

No w kwietniu.

Tancerz
@It

I znowu panie z HR będą udawać małolaty w tańcu, zenada

kicia
@Tancerz

to akurat prawda :-)

@kicia

Nowa władza, cięcia kosztów na cyklówkach. Podobno ta najbliższa stoi pod znakiem zapytania albo będzie krótsza ... A tak z ciekawości zapytam ile trwała ta cyklówka w grudniu w Double tree Hilton?

Królfaraon
@Tancerz

Opóściłem branżę w 2008 roku po siedmioletniej służbie w charakterze Przedstawiciela Medycznego i jak widzę nic się tam nie zmieniło. Świetnie nakreślona rola HR-u w Sales Meetingach !!!

Niluś

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na produkcji ? Dodam że mam doświadczenie

ciekawski93
@Niluś

podpinam się pod pytanie ww. i najlepiej dot. lokalizacji Rzeszów

kkkk

do Kardio nie idz- linia tonie, wszyscy fajni ludzie i RKS odeszli a pozostali szzukaja pracy

seweryn

ile brutto można zarobić w lini kardio??

Jan

A na jaką premie można liczyć?

Johny
@Jan

Na żadną

janek

na jaką podstawę netto można liczyć? jak wyglądają początki pracy gdzie prowadzone są szkolenia?

Joda
@janek

Kwestia negocjacji ale netto to coś koło 3500 a 4000 może troszkę więcej zależy od lini . Szkolenie początkowe w Warszawie . A początek jak w każdej firmie dostajesz tablet telefon samochód i w pole .

janek
@Joda

a na jakie premie można liczyć?

Joanna

@Boss, proszę was o zaprzestanie wzajemnych ataków i skoncentrowanie się na głównym wątku dyskusji. Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą w firmie Valeant Polska. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie, możliwości rozwoju. Czy wiesz coś na ten temat?

Joanna

@Boss, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na kłótnie tylko na konstruktywną dyskusję. Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym w firmie Valeant Polska? Czy posiadasz umowę na czas nieokreślony?

@Joanna

Masz racje odpowiedz Angela była konstruktywna????

Angela

Ilość wizyt: max 3 na rok; auto cinquacento w Holenderskim gazie, warunki pracy ciężkie. Duże zapylenie (cienkus nie dopala spalin). GP nie ale BP często bo pali niemiłosiernie. Leki wypisywane często, jak dobrze posmarujesz za swoje. Mam nadzieje że pomogłam. Angela.

@Angela

Widzę, ze ktoś rozpoczął wczoraj rok szkolny. A mentalnie to chyba żłobek

Boss

Witam, Mogę prosić o informacje jeśli chodzi o linke CNS? Interesuje mnie wszystko od ilości wizyt, po auta, warunki pracy, czy tez się odwiedza GP, jak z lekami czy są chętnie wypisywane itp. Z góry dziękuje. Sprawa dość pilna. Pozdrawiam

Ludzie, co wy tak się „pucujecie” o to nie oddzwanianie? Nie wiecie, ze kierownicy zatrudniają ludzi, ze swojej dawnej kadry albo z polecenia ? Zarobki 3000 zł to chyba na pol etatu. Teraz na start to 6000 minumum.

Hej, Jako farmaceutyczna zarabiam tutaj 5300 podstawy na rekę + samochód bez limitu.

Prawda boli
@Monika

Ta w snach . Realna kwota to 3000 netto

Valery
@Prawda boli

Chyba 5000 netto, no bez przesady, kto u nas teraz 3 000? chyba na produkcji

Arek
@Valery

to tylko valeant na cuda nie licz

Joanna

@Prawda boli, czy masz na myśli wynagrodzenie? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy Valeant Polska? Może chciałbyś napisać jak Ci się pracuje w tej firmie, czy jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia? Użytkownicy forum GoWork.pl poszukują rzetelnych opinii o pracodawcach. Twoja opinia na pewno ich zainteresuje.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów