Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Nowa

Tak z przyjemnością powiem, że zaliczam się do grona kilkuset osób pracujących w Valeant Polska. Przypuszczam, że niektóre osoby z forum potrafią wykazać się jedynie ostrą krytyką najpierw firmy a następnie innych współpracowników. Gratuluję wielu sukcesów.

Real
@Nowa

A Ty chyba zażyłeś coś z asortymentu CNS skoro masz taka różowa opinie i wizje

...............o Kasia to pewnie z grona zwolnionych i rozczarowanych :-)

rado

a ty pewnie z grona tych ambitnych..

Nowa

Sądzę , że Valeant Polska jest firmą dla osób ambitnych i nie wszyscy mogą tu pracować.

kasia
@Nowa

ambitnych inaczej ;) tkwi tam wielu baranów ktorzy sie boją wlasnego cienia , jest im zle ale dopoki ich nie zwolnia to siedza.. narzekają miedzy sobą do upadlego ale jak tylko widzą kogos z wyzszego stołka W normalnych firmach praca nie polega tylko na wazelinie ...

Ktos
@Nowa

Chyba nie rozumiesz znaczenia słowa ambitny

Cyklówka w Arłamowie. Firma bogata jest.

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sławciu

Rozumiem, że niektórzy nie są zadowoleni z pracy w firmie. Ale mam pytanie czy firma jest zadowolona z waszej pracy? Niestety na forum nikt nie pisze jak ludzie pracują, szkoda bo może opinia byłaby zupełnie inna

taki

jest ich sporo, derma to to jest HIT w tych sprawach, zwłaszcza wsród RKS.

Prawda
@taki

Tak w dermie Rks to znana z tego persona nie tylko w tej firmie ale w poprzedniej tez,

Viva

Wiadomo, że jeszcze nie ma takiej firmy, która by wszystkim sie podobała. Zawsze znajdzie się ktoś mający negatywną ocenę firmy. Nie wnikając w powody.

Nowa

Mam nadzieję, że potwierdzą się te dobre opinie a niedługo ton sprawdzę.

Stary
@Nowa

A gdzie były te dobre opinie bo nie zauważyłam , jest gorzej niż było przynajmniej w niektórych liniach

Norma

Valeant ma potrzeby kadrowe głównie potrzebują przedstawicieli. Mam pytanie jakie warunki otrzymuje pf na starcie?

Joanna

@Stella rozumiem, że Ty jesteś zadowolona z pracy w Valeant Polska. Mogłabyś napisać co konkretnie podoba Ci się w pracy w firmie? @Puma wspominasz o dużych rotacjach. Jaka jest ich skala? Ile osób odeszło z firmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy odejścia dotyczą szczególnie jakiegoś działu?

Viva

Mam zamiar aplikować na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego i dlatego mam prośbę. Chodzi mi o kilka informacji o pracy, jakiego wyposażenia mogę oczekiwać? Jaka jest generalnie atmosfera w firmie bo po wpisach to nie bardzo? Czy umowa jest o pracę?

Tori
@Viva

a na jaki teren koleżanko?

Viva

@marek Czy mógłbyś uzasadnić swoja opinię? Naproście tak oskarżać i oczerniać firmę ale to jest bardzo nieuczciwe. Jeśli nawet są jakieś kłopoty to jeszcze nie jest powód do takiego pisania, kłopoty zdarzają się wszędzie .

Agnieszka
@Viva

Cześć :) z tego co się dowiedziałam to w Valeant PF jeżdżą Toyotami Auris w kombi, czy samochody można używać prywatnie, czy jest limit paliwa lub kilometrów, jak wygląda wyjazd za granicę służbowym samochodem, czy trzeba pokrywać koszty - do jakiej kwoty? Dzięki za informację :)

VP sp. z o.o. Sp. j
@Agnieszka

Ale Ty Agnieszka jesteś poj..... Kup sobie prywatny samochód darmozjadzie.

VP sp. z o.o. Sp. j
@Agnieszka

Ale Ty Agnieszka jesteś poj..... Kup sobie prywatny samochód darmozjadzie.

marek

firma pokroju krka więc polecam .A poważnie to dramat wrogowi nie życzę takiego syfu

Viva

@Puma Uważam, że dziś są takie czasy iż ludzie często zmieniają pracę i to z rożnych powodów niekoniecznie związanych z firmą. Firma zawsze będzie miała wrogów.

Puma

Skoro jest tak fajnie to dlaczego wciaz rotacje i wiszące w nieskończoność vacaty. Odpowiedź nasuwa się sama ; )

Puma

Stella

Valeant Polska to moje miejsce pracy z którego jestem zadowolona. Jak zaczynałam miałam obawy czy poradzę sobie a teraz jest super. Wiele dobrego robi fajny zespół ludzi z którymi pracuję i myślę, że to jest ważne.

Nowa

Cześć zastanawiam się nad pracą w biurze w Warszawie w Valeant. Czy możecie napisać coś o osobach i atmosferze jaka panuje? Ile osób tam pracuje, coś o holenderskim dyrektorze i innych zarządzających? PLS :)

Joanna

@raczej nierozumiem, że rozmowa kwalifikacyjna nie spełniła Twoich oczekiwań. Jak dawno temu miała ona miejsce? Wspominasz, że "czuć korporacją". Czy masz na myśli właśnie procedury, których musiał trzymać się rekruter?

raczej nie

Byłem kiedyś na rozmowie kw. na pm. Z pozoru ok., ale mocno czuć korporacją. Regionalny zadawał pytania z tabelki, którą miał na bieżąco wypełnić. Nie nadążał wpisywać moich odpowiedzi. Wyciągał błędne wnioski. Ważniejsza była tabelka niż rozmówca-kandydat. Podejrzewam, że miał z góry narzuconą ilość takich tabelek do wypełnienia. Wykazał się również brakiem znajomości geograficznej terenu, na którym pracują jego ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów