Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

zaq

A na jaki region na medycznego aplikujesz, bo ja tez sie zastanawiam?

polak

ktoś idzie na rekrutacje we wtorek 3 marca? albo kto był na rekrutacji w ostatnim czasie na medycznego otc?

....pewnie będzie normalna rozmowa, pytania. na pewno powinieneś coś wiedzieć o firmie...wypada, jak kiedyś byłem u nich na II etapie, nie było specjalnie trudnych pytań.Powodzenia

2etap

Witam wszystkich Po rozmowie przez Skype, następnie rozmowa z 2 Panami zostałem zaproszony do Wa-wy na 2 etap. Rozmowa ma się odbyć z Panią i Panem. Jakich pytań mogę się spodziewać? Z czego się przygotować? tak by wypaść jak najlepiej. Każdy z nas tutaj doskonale wie że jedno słowo nie wypowiedziane lub o jedno za dużo przeważa o całym procesie rekrutacji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, nie ukrywam bardzo zależy mi na tej pracy. Pozdrawiam

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie, ale pracując tam doszedłem do wniosku , że gorzej trafić nie można , więc gdziekolwiek nie pójdę może być tylko lepiej:)z kasą coraz gorzej , plany nie do zrealizowania , szef ...bez komentarza.

marja

zapomniałam dodać, ze wiecznie brakowało leków w hurcie. Wymagania są a sami nie potrafią zapewnić ciągłości sprzedaży, a jak się dzwoni do osób odpowiedzialnych za hurtownie to z łaską odpowiadają na pytania albo w ogóle nie odbierają telefonu i nie oddzwaniają. Co mnie nerwów ta firma kosztowała.

zadowolony

(usunięte przez administratora) Premie max: 50 % 4 miesięcznego wynagrodzenia za 115 % realizacji plus ew ranking , (usunięte przez administratora). GPS jest ale jak ktoś chcę pracować to nie ma to znaczenia , ba nawet jest to jego atut bo jeśli rzeczywiście się starasz to każdego dnia przełozony może na komputerze to zobaczyć i na pewno doceni. Tankowanie prywatne za jazdę w weekendy. (usunięte przez administratora) Ciśnienie , jak to w sprzedaży , musi być. Ja jestem zadowolony . Jak sa pytania to w miarę mozliwości odpowiem.

marja

Pracowałam niecały rok, szefowa była ok, ludzie też spoko, ale zarobki fatalne. (3000 netto) premia nie do zrobienia bo bez relacji niewiele się zdziała kiepskimi lekami i suplementami, których w aptekach od groma. Trzeba tankować jak się jeździ prywatnie, nie ma opieki medycznej i socjal do bani. Na przetrwanie, żeby znaleźć coś lepszego OK na dłuższą metę MASAKRA. Niektórzy się odnajdują w takiej pracy, ja niestety majac porównanie w oryginalnej firmie spróbowałam czegoś innego i nigdy więcej nie będę aplikować do generycznej.

Nata

Byłam na 4 rozmowach kwalifikacyjnych, było generalnie spoko. Jednak, że nikt nawet nie zadzwonił (oczywiście obiecali i olali..) Brak kultury i tych ich szkoleń. Od Nas wymagają, klienta itd szanuj, obiecałeś zrealizuj, dotrzymaj słowa itd. A tu taka zwykła rzecz jak telefon stanowi dla kogoś problem. Firmę zawsze i wszędzie tworzyli i będą tworzyć ludzie a nie maszyny. Tabletki to nie wszystko. Ponoć firma ma w swoim portfolio preparat z LECYTYNĄ a jak nie, to polecam pierwszą lepszą aptekę i tam napewno coś się znajdzie. Pozdrawiam wszystkich przedstawicieli, którzy codziennie autoryzują swoją twarzą tę firmę.

q

Nie trafiła się lepsza perspektywa.

:-)

Jak Ci tam tak źle....to co Ty tam jeszcze robisz ???

hakao

Obiektywnie. Zarobki w granicach 3000 - 3200 netto. Podwyżki tylko inflacyjne co około 2 lata. Premie praktycznie nie do zrobienia. (usunięte przez administratora)GPS,Y w samochodach ( aurisy ) często analizowane. Dużo tabelek i roboty papierkowej. Klimat zależy generalnie od regionalnego więc bywa, że jest spoko ale bywa też nie do zniesienia. Generalnie można pracować ale na pewno nie za takie pieniądze.

Do emerytury masz jeszcze daleko, więc nie jeden "zawód" jeszcze przerobisz :-)

Sara

Z tego co mówiła koleżanka to są gps'y, auta toyota auris i szykują się jakieś zmiany to pewnie dlatego na rozmowie nie mówią więcej, moja koleżankę właśnie zwolnili, z jednej strony zwalniają i w tym samym czasie rekrutuja? Ta firma jest jakaś dziwna z tego co tu czytam.

doris
@Sara

Jaka jest atmosfera pracy???, pytanie do pracowników. Czy zwalniają za byle co? czy to firma w której stracę nerwy i zdrowie? czy warto aplikować ? Za co zwolnili Twoja koleżankę???

Sara
@doris

Nie podali powodu. Czy stracisz nerwy, nie wiem, z tego co mówiła to i tak by się zwolniła lada moment bo firma jej nie odpowiadała. Każdy ma inne oczekiwania może tobie będzie pasowała ta firma.

realnyluk

dzieki :)) zobaczymy w piatek nie pytałem o auta,a o wszystkim mówili strasznie ogólnie "na tym etapie rekrutacji" jak sie wyrazili, tylko orientacyjnie ile bym chciał praca med-apt, ale apteczni są też

Pulmo

ma ktoś link do rekrutacji na pulmo- rejon śląskie? Pozdrawiam.

do realnyluk

To powodzenia. Mam nadzieję , że nie rekrutują cały tydzień w tym Tarnowie.

realnyluk

wrażenie, 2 facetów w gajerach siedzi i hmmm jakoś tak bez entuzjazmu prowadzą tę rekrutację :) ale nie jest to rekrutacja typowo korporacyjna, zwykła gadka, o sobie, doświadczeniu itd, pomysłach na prace w firmie osób nie wiem ile, kazdy miale na okreslona godzine więc ludzie sie chyba mijali raczej o warunkach na tym etapie dość ogólnie odpowiedz w piątek

micha
@realnyluk

a jaką kasę dają? myślicie ze 4 tys netto dadzą rade? tylko pulmonolodzy? dziwne...Jakie tam są auta i czy jest GPS? U nas tez na Śląsku jest rekrutacja. czy oni tworzą nowa linie czy juz mają pulmo.Jakie leki?trzeba chodzić do aptek czy jest apteczny?

pracowity
@micha

Jest, wiec szkoda Twojego czasu

godzio
@pracowity

Który kierownik się odezwał na forum? Pamiętajcie, że oni też analizują to forum, szczególnie jak trwa rekrutacja...

@godzio

Witam,Jak czytam opinie to śmiać mi się chce. W każdej firmie należy pracować, ale kto chce się ślizgać i ściemniać to szkoda czasu. Za uczciwą pracę, zaangażowanie można zarobić- przecież pieniądze leżą na ulicy tylko trzeba chcieć się nachylić. Firma daje zarobić i znam dużo osób, które wyciągają bardzo dobre pieniądze. Ich komentarzy tutaj nie ma, ponieważ podejrzewam, że szkoda im czasu na czytanie opinii od ludzi, którzy już stracili pracę, albo ją za chwilę stracą. Prawda jest taka, że historię na tym portalu tworzą zwolnieni i kandydaci, którzy zakończyli proces rekrutacji na wysłanych dokumentach albo na pierwszym etapie. A dla szukających pracy proszę opinie czytać i dzielić przez 4. Zgadza się? Pozdro dla zaangażowanych

antyja
@ja

Więc co ty tutaj robisz? no chyba, że czytasz forum służbowo...cały styl Twojej wypowiedzi i użyte argumenty świadczą o korporacyjnym praniu mózgu. Używasz sformułowań często używanych w tej firmie a pochodzących z coaching'u. No niestety tzw. NLP i "techniki wpływu" w realnym świecie nie działają...Twoi podwładni muszą udawać,że to łykają, a masz nad nimi po prostu przewagę w postaci pewnego zakresu władzy nad nimi jakie Ci daje stanowisko. A cała ta praca "przedstawiciela medycznego" to po prostu jedna z form sprzedaży akwizycyjnej i nie ma co do tego dorabiać ideologii. Zawód o niskim prestiżu i bez żadnych szans na jakikolwiek rozwój. I tyle w temacie

@antyja

Rozumiem, że kiedyś pisatowałaś/eś te stanowisko, ale po długiej przerwie (brak ofert), zmieniełeś branże.

anty
@ja

Rozumiem, że zabolało...jak dotarło.., więc na brak argumentów - sarkazm. I kim jesteś?? Jesteś zwycięzcą!!! no i może jeszcze: witamy w życiu amway!

Zadowolony
@ja

Jak czytam te wasze "jęki" to aż słabo się robi :-) pracuję w tej branży kilka lat (dwie firmy) i nikt jak do tej pory nic mi nie "wyprał" robię swoje mam za to dobre wynagrodzenie i jest OK !!!!.....wszędzie trzeba pracować, kiedyś podobno były takie czasy że "czy się stoi czy się leży to kasa się należy"....ale to było dawno temu !!! DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH....W TEJ BRANŻY MOŻNA PRACOWAĆ LATAMI, pytanie tylko czy będziemy potrafili się odnaleźć w niej.....to nie jest to co było kiedyś a teraz Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku.....i znalezienia pracy, takiej która da Wam satysfakcję :-)

@Zadowolony

Dla Ciebie również. Ja też pracuję w branży już bardzo długo i tak jak piszesz trzeba się co jakiś czas na nowo odnaleźć i dostosować to zmieniających się warunków. Tylko Ci, którzy potrafią, będą się rozwijać, wiec to próbowałem juz jakiś czas temu wytłumaczyć sciemniajacym.

zibi
@ja

Bełkot korporacyjnego wypranego mózgu. Człowieku, praca jest po to by wracając po niej do domu, cieszyć się spędzając czas z rodziną i wydając zarobione pieniądze. Z tego co piszesz wyłania się obraz robola który ma zapierniczać dla korpo, cicho siedzieć, udawać że nie widzi jak go gnębią i leją po tyłku i jeszcze dziękować - bo pracuje. Tam gdzie normalnie traktują pracownika, godnie i stosują system motywacyjny oparty na nagradzaniu za dobrą pracę (nie neguję potrzeby karania za złą, żebyśmy się dobrze zrozumieli), a nie że niezależnie co zrobisz batem w dupsko dostaniesz tak dla zasady, tam nie ma rotacji pracowników, tam dostaje się na zasadzie polecenia, z takich firm ludzie nie odchodzą jeśli nie muszą (sprawy osobiste, zdrowotne, zmiana miejsca zamieszkania, itp.). Nie jesteśmy robolami, którzy za śmieszne pieniądze tyrają, poświęcają swój czas i nie wiele z tego mają (może rozpad rodziny, bo dla dzieci i współmałżonka nie ma czasu). Nie chodzi o ślizganie się i lawirowanie, ale o uczciwe traktowanie, godne traktowanie i odpowiednie wynagradzanie i motywowanie. FINITO!

DO ICN

Byłeś w poniedziałek w Tarnowie ? Jak wrażenia ? dużo było osób , jakie warunki pracy, kiedy odpowiedź.

realnyluk

to ja byłem w Tarnowie do pulmo :)) pracuje ktoś tam ? też dają 3 tysie netto ?

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów