Małek-Media Studio Reklamy

Miłocin

Opinie o Małek-Media Studio Reklamy

Reżyser 2014-09-26 10:36
Praca w tej firmie to jakaś parodia. Rotacja pracowników jest tak wielka, że zanim poznasz nowe twarze to już Ci dziękują bo stare wygi boją się o swoje stanowiska. Nie wiem jak jest w Rzeszowie ale u nas to już jakaś plaga jest. Niekompetencja Prezesa jest tak wielka że żenada. Dziewczyny do pracy - jak nie jesteś laską to nawet się nie wysilaj i nie wysyłaj CV - szkoda łącza internetowego i czasu. Prezes przyjeżdża teraz Audi A8 i głowę ma wyżej niż Marcin Gortad czy Muserski. Gdybyście słyszeli o wielkich umowach i kontraktach to możecie to wysłać w kosmos. Jeżeli szukacie pracy na dłużej to nigdy nie poleciłbym pracy w tej firmie.
długi 2014-09-30 16:17
Zgadzam się w całości. Ja tam pracowałem 4 dni i do widzenia. Prezes stwierdził, że likwiduje stanowisko hahhahha na które przyjął mnie 4 dni wcześniej - normalne to to chyba nie jest.
niki 2014-10-13 15:47
Właściciel to niezrównoważony facet. Stosuje nieuczciwe metody w stosunku do pracowników oraz partnerów biznesowych. Radzę trzymać się z dala od tej firmy!!!!
niko 2014-10-14 21:04
Coś tu jest nie tak? Pracuję tam od niedawna, bo niespełna od dwóch miesięcy, ale ani nie odczułem na sobie, ani nie zauważyłem, by działo się tam np. coś w stylu zwalniania po 4 dniach. Pracodawca to człowiek mający dużą wiedzę o branży, którą się zajmuje i widać, że firma się rozwija! Zespół, to grupa bardzo kompetentnych ludzi. Powiem tak - nikt się nie boi o wypłatę lub jej brak. Jeżeli ktoś jest dobry w tym co robi i chce mu się pracować, to w tej firmie będzie mieć przysłowiową "Amerykę".
mariolka 2014-10-27 21:54
niko_jesli tam pracujesz i nie zauważyłeś nic nienormalnego to szczere kondolencje, bo albo jesteś głupi albo udajesz glupiego. Firma to ściema....wyłoń nos zza biura i zacznij myśleć! Mówiąc o kompetecji szefa miałeś na myśli szefa czy ojca dyrektora, ktory zamydlil idiotom oczy?
bzyk 2014-11-19 10:37
Nie polecam!!!! ludzi traktuje się jak śmieci, wypłata może i w terminie ale 1100 na umowę śmieciową to nie pieniadze.
jako 2016-04-23 13:30
ale myślę, że są realne szanse na dostanie umowy o pracę po próbnym okresie jak ktoś się sprawdza :)
Zostaw swoją opinię o Małek-Media Studio Reklamy - Miłocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małek-Media Studio Reklamy