Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Stefan

Żadna firma nie oddzwania. Wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Joanna

@Agnieszka, czy próbowałaś kontaktować się z firmą Valeant Polska i zapytać o dalsze decyzje? Zamiast oczekiwać warto wziąć sprawy w swoje ręce, zadzwonić lub napisać email. W innym przypadku możesz po prostu nie poznać prawdziwej przyczyny odrzucenia Twojej kandydatury. Może firma zdążyła się już odezwać do Ciebie?

Szanowni ludzie rekrutujący w Warszawie - niektórzy kandydaci jadą do Was do WarszaFki prawie 500 km w jedna stronę - wypadałoby chociaż oddzwonić z informacja zwrotna. SERDECZNIE NIE POZDRAWIAM !!!!!

Agnieszka

Moją kandydaturę było podczas rozmowy rekrutacyjnej zaakceptowano, ale po rozmowie nikt nie oddzwonił i nie odpisał na maila.

Filip

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Agnieszka
@Filip

nie, napewno nie warto

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olga

Czy wakacje odsunęły ludzi od pisania opinii czy jest tak dobrze?

@Olga

Jest jeszcze gorzej firma zeszła całkiem z jakiegokolwiek standardu, wiec nawet pisać się nie chce ale zaraz cyklowka i znowu się będzie działo, wreszcie może niektóre pary się ujawnia

@Olga

Jest jeszcze gorzej firma zeszła całkiem z jakiegokolwiek standardu, wiec nawet pisać się nie chce, ale zaraz cyklowka i znowu się będzie działo, wreszcie może niektóre pary się ujawnia

Nova

A Ty co z tym pukankiem? Brałeś udział? Widziałeś? Czy masz takie fantazje?

It

Oj nie tylko Arłamów, nie tylko Arłamów ... W sławnym biurowcu to samo. Niektórzy się już nawet przestali kryć z romansem. A kierownictwo udaje, że nie widzi :D:D

paul
@It

A jak laski z RZe? Jest kilka fajnych

Joanna

A jaka atmosfera panuje wśród pracowników Valeant Polska? W jakich godzinach odbywa się praca? Również w weekendy? Wasze opinie na pewno będą bardzo pomocne dla innych użytkowników.

Joanna

@PF, co rozumiesz pod pojęciem "cyklóweczka"? Czy jest ono związane z pracą w Valeant Polska? Jeżeli tak, to z jakim obszarem tej firmy? Proszę Cię bardzo o wyjaśnienie tej kwestii na forum. Może okazać się interesująca dla innych użytkowników zaglądających na ten wątek.

HR
@Joanna

w firmach farmaceutycznych "cyklówka czy kick off " jest nieodzownym elementem, również elementem pozapłacowym, pracownicy postrzegają firmę jej atrakcyjność poprzez miejsce czy formę zorganizowania cyklówki.

Joanna

@Ja, wychodzi na to, że Twoja rekrutacja w Valeant Polska miała miejsce bardzo dawno temu i albo jesteś pracownikiem tej firmy lub znalazłeś zatrudnienie zupełnie gdzieś indziej. Jak to u Ciebie wygląda? Możesz napisać jak dalej potoczyły się Twoje zawodowe ścieżki?

Joanna

@Ja, rozumiem, że poczułeś się zlekceważony postawą działu HR Valeant Polska. Jak długo czekasz już na informację zwrotną? Może jeszcze zostanie ona Ci przekazana? Jakie stanowisko Cię w tej firmie zainteresowało?

@Joanna

Czekam już ponad 6 lat. Zainteresowało mnie stanowisko Dyr. Zakładowego Ośrodka Wczasowego w Pigułkach Wielkich koło Huty Lenina

Joanna

@Prezes, tak współpracuję z gowork.pl. Jestem moderatorem tego forum. Nie łączą mnie żadne relacje z Valeant Polska. Poruszam w tym miejscu wyłącznie takie kwestie, które mogą okazać się ważne dla wszystkich użytkowników, którzy myślą o zatrudnieniu w firmie. Jeżeli chodzi o archiwizowane wpisy, to dzieje się tak w przypadku wyłącznie tych, które nie są zgodne z regulaminem. Wszystkie opinie są ważne, nieważne czy są pozytywne czy negatywne. Muszą spełniać warunek, którym jest zgodność z regulaminem.

goska
@Joanna

dzien dobry. mam pytanie odnosnie rekrutacji do firmy polfa rzeszow ze strony internetowej mozna sie dowiedziec ze sa trzy etapy i ja chcialabym wiedziec ile trwa taka rekrutacja?? tj od wyslania cv do powiedzmy dostania pracy lub odmowy czy to jest kwestia tygodnia czy raczej miesiecy

goska
@goska

bardzo prosilabym o jakies informacje

PF

Zmiana branży, pracuję w FMCG

PF

Jakie są aktualne zarobki netto na stanowisku PF - podstawa,premia. flota, RKS, warunki pracy, targety (teren Śląsk).

Joanna

@Rks po znajomosci, jeżeli, któryś z wpisów zniknął, to tylko dlatego, że był niezgodny z regulaminem forum.

Prezes
@Joanna

Joanna, kiedyś z tego forum nie można się było niczego dowiedzieć, bo pisali przeważnie sfrustrowani pracownicy. Teraz dla odmiany niczego się nie można dowiedzieć, bo wszystko wycinają pracownicy tego portalu. Ważniejsze od Twoich beznadziejnie głupich pytań, które dostałaś od gowork na kartce jest obraz atmosfery w firmie, który staracie się zamaskować. To forum z goworkowymi trolami to kpina.

anka

z 516 wpisów zostało 316 cenzura dziala brawo jaroslaw valeanta zbaw..

Joanna

@Marian, czy udało Ci się znaleźć interesującą Cię rekrutację w Valeant Polska? Jeżeli zdecydowałeś się na złożenie CV do tej firmy, to prosiłabym Cię o napisanie swoich wrażeń z procesu rekrutacyjnego. Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia? Może są jakieś benefity lub system premiowy? Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się o tym na co mogą liczyć ubiegając się o pracę w tej firmie.

Rks po znajomosci
@Joanna

Oj a gdzie wszystkie wpisy kto tak szybko kasuje , trzeba się bawić a nie siedzieć przy kompie i kasować wpisy jak cyklowka to cyklowka jest zabawa

herbi

Jaka jest flota i czy można użytkować prywatnie? Jak atmosfera w firmie?

Marian

przedstawiciel medyczny dostanie w stolicy piatke brutto ? Jak uważacie ? Szukam tam pracy

Joanna

Ze strony internetowej Valeant Polska wynika, że pracodawca wraz z pracownikami już od kilku lat spotyka się na premierach teatralnych, które odbywają się w karnawale. Firma uważa, że jest to dobra okazja do integracji i podziękowania za wspólnie przepracowany cały rok. Czy w tym roku szykuje się podobne wydarzenie? Co sądzicie o takich spotkaniach? Chętnie na nie chodzicie?

Gościówa

Który dział z Rzeszowa był ostatnim razem w Arłamowie?

robol

Jakie auta są w specjalistyce ? Czekam na odpowiedź po drugim etapie na pm.

ola
@robol

robolu jedyny model cie czeka auris .. kogo obchodzi jakas specjalistyka

Robol
@ola

Mnie obchodzi. Hatchback czy kombi?

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów