Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

byly pracowniczek

Kupę lat pracowałem w Pini. Potwierdzam (usunięte przez administratora) Majątku sie tam nie dorobisz, zdrowie stracisz. Uciekajcie z tej formy.

szpieg

Drodzy koledzy z pini jak macie trochę rozumu w głowie spier z tond jak ja firma już nie istnieje kary jakie inspekcja pracy nałoży plus skarbówka załatwią wszystko zakład pociągnie z 2 miech ogłosi upadłość a wy będziecie płakać ż kasy nie wypłacą . Kierownicy i brygadziści srajcie w gacie niebawem po was też cbś przyjdzie.

dziadek mroz

Bardzo dobrze Elce niech zobaczy co to sprawiedliwosc.powinna isc do pierdla,ja jej nie zaluje.byly jej pracownik

dziadek mroz

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Magwel

Teraz ciekawe kto kucharzom zapłaci

vulgaris

Albo się komuś Pini mocno naraził, albo jest ktoś chętny do przejęcia jego zakładów, teraz będzie zajęcie rachunków bankowych, wniosek o upadłość, firmą zajmie się syndyk a za jakiś czas, jak wszystko przycichnie, ktoś kupi cały majątek za kilka procent jego wartości. Nie raz już to przerabiano w naszym pięknym kraju. A jak będzie naprawdę, czas pokaże...

byla zona

Moj maz byly tam pracuje pewnie ma czarno bo alimentow jak nie bylo tak nie ma

edzio

a dzisiaj na ELE24 pisali ze w Daszynie Pini buduje ubojnie i kamień pod budowe wójt wmurowywał !!!!

dziadek mroz

I bardzo dobrze powinni też pogadać z adasiem jak ponizal ludzi tyralem w pini. Ponad 2- lata to najgorszy zakład a pracuję przy mięsie ponad 30 lat.teraz jestem w Holandii nie narzekają tylko tęsknota za domem ale trudno wolę niż poniżanie w Kutnie.a pani prezes Ela trzęsie się jak ludzi na kasę przekręciła też umowy.byly niewolnik

i pa pa

Oprócz Włocha, Prokuratura wnioskowała o aresztowanie 4 innych osób. Wśród nich znalazła się Elżbieta P. (50 l.). Jest podejrzana o to, że pełniąc funkcje prezesa w pięciu spółkach współpracujących z firmą kierowana przez Włocha oraz ze sobą wzajemnie brała udział oraz kierowała zorganizowaną grupą przestępczą, dopuszczała się tzw. „firmanctwa” i oszustw podatkowych, jak również brała udział w praniu brudnych pieniędzy. Ponadto w sprawie pozostają, pod podobnie brzmiącymi zarzutami, główna księgowa podstawowego kontrahenta spółki kierowanej przez Włocha - Dorota D. (46 l.) oraz inne osoby związane z podmiotami uczestniczącymi w procederze, będącymi często fikcyjnymi prezesami zarządów tych podmiotów prowadzonych w formie spółek. Wszystkim trzem osobom grozi 10 lat pozbawienia wolności. Wcześniej zarzuty popełnienia przestępstw w tej sprawie przedstawiono siedmiu osobom. Łącznie status podejrzanego posiada aktualnie trzynaście osób. W wyniku przestępczych działań, osoby oskarżone osiągnęły znaczną korzyść majątkową w wysokości co najmniej 88 mln zł. Działalność grupy polegała na wystawianiu i posługiwaniu się nierzetelnymi fakturami VAT i innymi dokumentami poświadczającymi nieprawdę, które były wykorzystywane do rozliczeń podatkowych. Sprawa nadal ma charakter rozwojowy, stąd Prokuratura dla dobra śledztwa nie udziela więcej szczegółów.

Select

Praca na terenie Holandii, bez problemów, wypłaty tygodniowe, min 1600euro miesięcznie. Bezpłatne mieszkanie i transport do pracy. Kontrakt Holenderski bez żadnego delegowania (nie dawajcie się nabierać na delegowanie) Załatwiamy wszelkie sprawy administracyjne na terenie Holandii. Nie pobieramy żadnych opłat od pracownikow. więcej informacji na stronie internetowej: Select Werving&Selectie lub FB: Holandia Praca Tel: 731124382

jan

Ktoś do co się stało z Panią Elą.?

Franco

mówiłem, że przyjadą i zawiną? mówiłem... kto następny? może któryś z brygadzistów z niewyparzonym językiem, którzy od wczoraj są grzeczniutcy?

Katar

Witam Jestem jedynie obserwatorem Prac w Pinii Beef Oddział dokładnie w Końskowoli ale wiem że w tym zakładzie pracy ludzie pracują na umowach śmieciowych ,po często 12, 13 .14 godzin oczywiście nocnych i to dzień w dzień bez przysługujących im jakichkolwiek przerw między tak wyśrubowanymi godzinami pracy . OSTRZEGAM wszystkich chętnych chcących podjąć tam prace Stracicie nie tylko zdrowie ale i godność bo człowieka traktuję się tam gorzej niż zwierzę. To potworne jak można wyzyskiwać ludzi jak można ich upodlić, zastraszyć Nie znajduję nawet adekwatnych słów by określić panujące tam warunki to (usunięte przez administratora) nie PRACA tu określenie (usunięte przez administratora) nic nie znaczy.

Slawcze
@Katar

Jednak ludzi traktują trochę lepiej niż zwierza! Wszak to ubojnia...

ktos kto cos wie

Ze swinia poczekaj,bo uciety palec ma swoje znaczenie,,a pies mu go nie ugryzl.Teraz zobaczymy jaka Polska wladza ma moc nad wloska Mafia.

Polski cyrk
@ktos kto cos wie

z drugiej strony strony mamy zmiane wladzy,moze Pini nie chcialo sie oplacac nowej,takze nalot na firme ,proba zmiekczenia goscia.Nikt nie utopi krowy ktora daje miliony mleka.

PRESTIGE RECRUITMENT SPECIALISTS

Firma Prestige Recruitment Specialists jest niezalezna, brytyjska, wielokrotnie nagradzana agencja rekrutacyjna, ktora na rynku pracy dziala od ponad 25 lat. Nasza glowna siedziba biura znajduje sie w na polnocnym-wschodzie Anglii w Hull. Przez caly rok poszukujemy rzeznikow-wykrawaczy i ubojowcow z doswiadczeniem na wieprzowinie do pracy na terenie UK. Jesli potrafisz trybowac szynke, lopatke wieprzowa , potrafisz ja poklasowac badz masz doswiadczenie na uboju w pracy na podescie zglos sie do nas juz dzis. Oferujemy: • Profesjonalna opieke podczas trwania calego kontraktu • Stala prace od poniedzialku do piatku , czasem w soboty jesli zamowienia sa wysokie • Ok. 40 godzin pracy w tygodniu, max. 60 godzin pracy na tydzien w przypadku nadgodzin • Pierwsza wyplate juz w drugi piatek od momentu rozpoczecia pracy • Rzetelne rozliczanie z przepracowanych godzin pracy • Atrakcyjne wynagrodzenie- stawki godzinowe od £8/h - £9.50/h w zaleznosci od wyniku testu noza • Dobrze platne nadgodziny po 40 h pracy £9/h-£10/h-£11/h • 28 dni platnego urlopu w ciagu roku • W trosce o naszych przyszlych Pracownikow zapewniamy przywitanie na lotnisku/stacji i bezplatny przewoz do miejsca zamieszkania • Nagrodzimy Cie zwrotem kosztow przejazdu do UK ( do wysokosci £100 ) jesli spelnisz warunki zawarte w dokumentach, ktore otrzymasz przed przyjazdem • W przypadku ciezkiej sytuacji finansowej Pracownika oferujemy pomoc w zorganizowaniu przyjazdu do UK • Mozemy asystowac Ci w poszukiwaniu zakwaterowania jesli wyrazisz na to pisemna zgode • Otworzymy Ci konto w banku angielskim, umowimy na spotkanie o nadanie NIN ( ubezpieczenia spolecznego ) Nowe stawki dla rzeznikow ( za 40 godzin pracy ) • £10/h – rozbior szynki na glownej tasmie • £9.50/h – rozbior loptaki + schabow na glownej tasmie • £9/h – rozbior szynki na tasmie treningowej • £8.50 /h – trimming Nadgodziny platne sa : stawka podstawowa x 1.33 po 40 h pracy Jesli chcesz uzyskac wiecej szczegolowych informacji zglos sie do nas na adres : jwiechno@prestige-recruitment.com, badz napisz sms o tresci PRACA HULL+ IMIE/NAZWISKO. Skontaktujemy sie tego samego dnia. Mozesz rowniez wyslac sms o tekiej samej tresci na numer: 00447958584416 MAMY ROWNIEZ DUZO MIEJSC PRACY DLA PAKOWACZY, MOZECIE PRZYJECHAC ZE SWOIMI PARTNERKAMI. POMOZEMY WAM!!

magazynier

no i się jebło

siwy

Ponoć Piniego o 6:00 rano wyprowadzili w kajdankach.....

adam uciekl

W poniedziałek rano do zakładu uboju trzody chlewnej Pini Polonia w Kutnie wkroczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. CBŚP potwierdza prowadzenie działań operacyjnych na terenie zakładu, jednak nie chce informować o szczegółach. Wiadomość o akcji funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego dostaliśmy na platformę Twoje Info.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.