Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Witam. Kto jest w temacie, czy jest praca obecnie w zakładzie na produkcji, czy płacą na czas, jakie warunki oferują?

a nie wiecie co się dzieje z tymi hurtowniami co pootwierali ? Stoją zamniete czy ktoś tam pracuje ?

niuśka

Czy to prawda że zakład przez cały maj nie działa?

Z sokolowa

Cale te przejecie pini przez firme animex bylo zaplanowane... Spraw jest bardzo tajemnicza i smierdzaca.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Artur Kutno

Odpowiedź na oszczerstwa poważnej firmy w 21 wieku w centralnej europie w państwie prawa i cprawiedliwosci – Osoby, które zebrały się w dniu dzisiejszym przed naszym zakładem nie są ani nie były pracownikami Pini Polonia. Osoby te wykonują pracę na rzecz naszego byłego podwykonawcy – firmy, która świadczyła dla nas usługi pakowania i z którą zakończyliśmy współpracę z dniem 31.01.2017 roku. Chcieli oni rozmawiać z Prezesem Spółki, dla której pracowali. Na miejsce przyjechał zawiadomiony przez nas Pełnomocnik rzeczonej firmy, który poinformował zebrane osoby o trybie planowanej wypłaty ich wynagrodzenia za miesiąc styczeń 2017. Pełnomocnik oświadczył, że wynagrodzenia te będą wypłacane i to w trybie przyspieszonym, do poniedziałku 6 lutego. Po uzyskaniu takiej deklaracji zebrani rozeszli się – poinformowała Halina Osińska, dyrektor generalny ubojni. – Na miejsce przyjechała również wezwana przez nas policja, ale ponieważ rozmowy przebiegły spokojnie i cała sytuacja nie wpłynęła na dezorganizację pracy w zakładzie, żadna interwencja służb nie była potrzebna – dodaje.

Gosia

To musiało się tak skończyć.....

Stary

Z tego co wiem to pinia ma być przeniesiona na Ukrainę A w Kutnie jej nie będzie

nickeleodon

Kto wynajmuje mieszkania pracownikom Pini przez Meat Pros. Nie macie opóźnień w płatnościach?

Zadowolony

Jedyna rzetelna firma zajmująca się sektorem mięsnym w Europie to Select Werving&Selectie , poszukują rzeźników do każdego rodzaju mięsa. Praca w całej Europie.

Sara

Czy ktoś coś wiem co dalej z Iberisem ? Czy ktoś tak w ogóle jeszcze jest? Potrzebuje PIT za ubiegły rok a nie wiadomo z kim się kontaktować?

Piniak

Ponoc hamburger idzie pod mlotek

alina

chyba nie jest tak żle, starzy pracownicy wracają

Iberis

Szkoda tylko Pani Eli..Wspaniała kobieta , dziwię się tylko że tyle lat wytrzymała z tym wywrotem Pini.Jego powinni zamknąć w ZOO.... Głowa do góry Pani Eli, zawsze na Pani w nas wsparcie. Ludzie Iberis

ola
@Iberis

Pani ela zatrudniała ludzi przez swoje firmy i kto jak kto ale ona swięta nie jest ją pierwszą powinni zwinąc

jola

Nie podniecaj się, bo Ci żyłka pęknie .Taka prawda Elka prowadziła firmę zatrudniającą ludzi i rąbała Was na kase...

Mila
@Iberis

Witam, czy do firmy Iberis w Kutnie jest jakiś numer telefonu? Bardzo ważne, proszę o odpowiedź

nowa

siedzi i posiedzi ,nosił wilk razy kilka poniesli i ...

jan

Witam, piszę książkę o przemyśle mięsny i szukam osób, które pracowały lub pracują w Pini i chciałyby opowiedzieć, o tym jak wygląda taka praca. Najchętniej porozmawiał z osobami pracującymi w ubojni, ale nie tylko. Osoby, które chciałyby opowiedzieć o zaletach, wada takie pracy oraz swoich z nią przygodach, proszę o kontakt: polskiemieso2@gmail.com Pozdrawiam.

emi

mam tam zacząć pracę - proszę o opinię

Iro
@emi

Mało ci opini, które są powyżej? Skoro masz problem z czytaniem i myśleniem to idealna praca dla ciebie.

emi

czy ktoś pracuje w pini salami ? jak tam jest ?

Select

Pamietaj Arek że Pini otwiera teraz ubojnię w Korytach i panie zapewne mocno teraz rywalizuja zeby wejść ze swoimi ludżmi na nowy zakład

Arek

Podobno tą aferę z ukraincami nakreciło APP intenso z Pini Polska żeby pozbyć się Elki i wejść z ukraincami na teren Pini Polonia, ale to się okaże z czasem.

A jak tam hurtownie firmowe ? Elke skasowali to teraz na bruk. Najpierw Skałecka pościągała nas do tego syfu obiecując złote góry i praktycznie błagając na kolanach, potem ją usunęli i zastąpili Elką, teraz czeka nas pójście na bruk. niepewna przyszłość, czy otworzą na nowo czy nie, póki co czekamy. co za banda kretynów w tych wszystkich powiązanych z pinim firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.