Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Powiem tak zarobki jakie proponują są śmieszne. Mi zaproponowali (usunięte przez administratora)brutto za prace od poniedziałku do niedzieli i w dodatku święta.

@asiekkk to nie miejsce by pisać o takich sprawach. Musisz gdzieś indziej się takich informacji dowiadywać. @Stefan czemu nazywasz firmę Pini Polonia (usunięte przez administratora)? @kryśka a pracodawca widzi, że tamte osoby nic nie robią? Może warto przełożonemu o tym powiedzieć?

Serus

Nie dość że samemu dojechać mieć doświadczenie zapłacić za wszystko to jeszcze nadgodziny walić i mieć końskie zdrowie aaaa i być odpornym na stress hehe żenada

Bolo

Mam 10 letnie doświadczenie zaczynałem od pomocy wedliniarza później wedliniarz operator maszyn brygadzista obecnie Mistrz produkcji posiada uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy B liczne szkolenia chętnie wyjade za granicę pracować w zawodzie

Koko
@Bolo

To gdzie cię nosi chłopie ..w Polsce zarobki na rozbiorze przekraczają grubo ponad 5000tys też jestem brygadzista w mały zakładzie

kryśka

zakład ciekawy i interesujący, najbardziej dział jakości najlepsze osoby dziewczyny odeszły co wykonywały całą robotę a zostały tylko te co niby coś umieją a w rzeczywistości nic nie potrafią tylko siedzieć bez czynnie wiadomo(usunięte przez administratora) a pozwalają odejść osobą co chciały pracować i się rozwijać tam. Zmiany powinny nastąpić od tych (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Stefan

Hejka. Nie dajcie się wmanewrować w pracę w Pini czy podobnych (usunięte przez administratora) Ja tam przerobiłem kilka lat i ostatecznie zrezygnowałem. Obecnie pracuję w UK.

@wojtas skoro w zakładce Kariera na stronie firmy Pini Polonia nie ma informacji o kontakcie do działu HR to proponuję Ci skontaktować się telefonicznie lub wysłać formularz z zapytaniem: https://pinipolonia.com/kontakt/

wojtas

Do kogo dzwonić w sprawie pracy?

@Bolo ale to doświadczenie masz zdobyte w Pini Polonia i chcesz wyjechać za granicę pracować? Czym jest to spowodowane? Skoro zrobiłeś karierę w tej firmie, zostałeś doceniony poprzez awanse wewnętrzne chyba powinieneś być zadowolony z pracy. Nie jest tak?

@aaa w jaki sposób na zwierzętach? Co masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Teraz firma Pini Polonia poszukuje Zastępcę Głównego Księgowego http://www.gowork.pl/praca/pini-polonia;pr Oferują atrakcyjne wynagrodzenie i stabilną pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę. Ktoś chętny?

Robot

A pytanie takie mam. Te autka Skody Rapid z firmy Iberis to dla Pini Jeździły?

były

Co słychać w Pini po przejęciu udziało przez animex? Produkcja idzie ?

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

A jak tam Halinka Osińska pracuje jeszcze? A informatyk Kuba z Pini?

Jakub
@nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Informatyk ma się dobrze :)

@Jakub

Kuba jedyny właściwy na odpowiednim stanowisku. szacun chłopie bo masz wiedze i umiejętności.

Są tu osoby na stanowisku reprezentanta handlowego w firmie Pini Polonia? Bo aktualnie jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko (https://pinipolonia.com/4-panele/kariera/) i osoby chcące aplikować mogą być zainteresowane jak wygląda praca, jakie są warunki zatrudnienia.

Xxxxxx

To pini polonie już zamknęli???biedny haha

Byly

Zaklad nie powinien juz funkcjonowac cofnęli piniemu wszystkie pozwolenia na wywoz nie czystości. ..na stronie Kutna było opisane

Nieznajomy

Czy to prawda że wstrzymują rozbiór?

Nieznajomy

Tam nikt porządny nie pracuje

valkiria28

ej ludziska ten Adam to jeszcze tam robi? bo slyszalem ze nie bo bym wrocil

@valkiria28

dalej pracuje

Oreip

Polonia tez niby pod mlotek idzie. Hamburger polska i chicken sprzedane.

BHRM

RZEŹNICY – PRACA OD ZARAZ FIRMA BHRM POSZUKUJE RZEŹNIKÓW, TRYBOWNIKÓW ( BELGIA, FRANCJA). JEŚLI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE RZEŹNIKA. NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, DZWOŃ!!! KAŻDY KANDYDAT JEST INDYWIDUALNIE ROZPATRYWANY. ZAROBKI W ZALEŻNOŚCI OD UMIEJĘTNOŚCI (MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI). WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. 570-501-314

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.