Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

@Lila, @Kaja, rozumiem, że obie jesteście zainteresowane praca w Pini Polonia. Jak już wcześnie pisałam nie mam żadnych informacji o rekrutacjach i warunkach pracy w firmie. Większość osób, które wypowiadają się w tym wątku to pracownicy firmy i to oni zostawiają subiektywne informacje o firmie. Jednak każda osoba jest inna i pracując w tej samej firmie i w tych samych warunkach będzie miała czasem bardzo różniącą się od siebie opinię o pracodawcy. Jeśli będziecie na rozmowie o pracę napiszcie na forum jak Wam poszło i czy zostałyście przyjęte i jakie warunki pracy zaproponował Wam pracodawca?

Kaja

Mam tam zacząć pracę - proszę o opinię

Lila

Czy do działu handlowego przyjmują? czytam te opinię chciałam tam iść do pracy ale to co piszecie o firmie mnie trochę przestraszyło. Niech ktoś napisze prawdziwą opinię o firmie.

@Unforgiven, nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jeśli jak piszesz jest szansa na awans to bardzo dobrze. Oznacza to, że pracodawca dba o rozwój pracownika i umożliwia mu poprawę warunków zatrudnienia. Następnej części Twojej wypowiedzi o machlojkach nie rozumiem. Jak to mas się do awansu? Piszesz o solidnym socjalu, który obejmuje pracowników. To zawsze miły dodatek do wynagrodzenia. Każda opinia jest mile widziana.

@Marta

A teraz dam Ci przykład awansu który nawiązuje do mojej wypowiedzi.była sobie kiedyś Halina która pieła się po szczeblach kariery zawodowej.nawet pozowała do zdjęć z ministrem rolnictwa.Z dyrektora awansowała na prezesa.dziś zdjęcia robią jej twarzy z trzech profili z miarką z boku.tobie też tego życze.A odnośnie socjalu to sarkazm.sprawdź w słowniku co znaczy to słowo.

Robol
@Marta

tragedia nie polecam nikomu wyzysk ludzi to jest duży pracuje sie po 14 godzin a za nadgodziny nie placa

Ziuta
@Marta

Dostałam propozycję rozmowy na stanowisko dokumentatorka w dziale handlowym. mógłby mi ktoś powiedzieć co konkretnie się tam robi? jaka płaca? i od której do której się pracuje?

Unforgiven

Niech te trolle napiszą czy chodźby raz pini na święta od 2010 roku dał pracownikom cokolwiek?Tak szanuje i docenia pracowników że nawet grama mięsa nikt nie dostał.Za to parówki które były Stare ,zielone i ze zwrotów ochoczo wstawiał na stołówkę i karmił nimi pracowników.Nawet nie wiedziałem że zieloną parówkę można zrobić na 100 sposobów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
iza

A swoja drogą pani Eli i pani Halince cieżko musi TAM BYC takie damy były.Mam nadzieje ze wszystkich rozlicza z tego co sie działo.A Pini z Was sie smieje zrobił co miał zrobic i nowych łosi w Hiszpanii szuka.Zakład juz prosperuje ,część polskich pracowników juz tam jest, karawana jedzie dalej!

@iza

Nie trać nadziei .Ostateczny cios będzie zadany przed wyborami.takie wyłudzenia muszą mieć krycie na górze.Dla Piniego w tym wieku każdy wyrok to dożywocie.

Unforgiven

Trole piniego gdzie jesteście.nie mam z kogo się śmiać.

Pini

Do ,Marty,ty musisz być tylko po przedszkolu nawet te małe dzieci mają więcej oleju w głowie.zdjecia jak pisze poprzednik.pani prezes siedzi za kratami po aferze z CBA.takie zdjęcie robi policja .więc proponuję szkołę

Stefan

OMIJAJCIE PINI ANIMEX SZEROKIM ŁUKIEM. 5 LAT TAM ROBIŁEM. WYZYSK.

@Kacper, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Według Ciebie firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jak to się przejawia? Czy pracodawca dba o rozwój pracownika i proponuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Czy z odpowiednim wykształceniem i stażem pracy jest szansa na awans i podwyżkę? @ala, Ty masz inną opinię. Nie jesteś zadowolona ze współpracy z przełożonym. Czy obecnie coś się firmie zmieniło na lepsze?

Lord
@Marta

Zmieniło się, jest całkiem dobrze tzn mi się pracuje ok. Kasa na czas a i dodatki zacne. Nie wiem czemu inni narzekają.

@Lord

Teraz wiem dlaczego pini ma czyste buty.

@Marta

Oczywiście że jest szansa awansu i podwyżki pod warunkiem że machlojki weźmiesz na swoją klate.

kurcze

Pracuje i jest w porzadku do dzisiejszego dnia . Kilka razy moglem wyleciec przez wlasna glupote ale procodawca okazal sie wyrozumialy i za to bardzo szanuje..PINI jest git

@kurcze

Zapomniałeś o paczkach na święta dofinansowania na kolonie dla dzieci pracowników oraz 13-tej pensji.

Pini

Do, Pracowałem,co zmiana miejsca zamieszkania ma do pracy jak bo było dobrze to nawet 1000 km.nie robi różnicy tak jak w moim przypadku.pini

Pini

Mam pytanie do kolegi, który nazywa się pracowałem,jak tak było bardzo dobrze to czemu nie tyrasz do dnia dzisiejszego.sama twoja wypowiedź mówi wszystko.oboz

pracowałem
@Pini

Zmieniłem miejsce zamieszkania..gdyby nie to pewnie pracowałbym do dzisiaj. Nic mnie złego w PINI nigdy nie spotkało.

pracowałem

Dobry pracodowca..nie rozumiem niektórych opinii tutaj. Każdy tylko narzeka i narzeka..śmiechu warte są niektóre te opinie. Nikomu nic nigdy nie pasuje. Pracowało mi się tam dobrze i tyle.

Kacper

Ja tam pracowałem w PINI i nic złego powiedzieć nie moge. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii. Moja jest jak widac pozytywna :)

@Pini, a co powiesz o atmosferze pracy jaka panuje w Pini Polska? Interesuje mnie również jak oceniasz warunki zatrudnienia. Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy?

ala
@Marta

Firma w której aresztowano dyrektora ksiegową i wiele innych osób.To mówi samo za siebie!

Pini

Do ,Marty, zapomniałaś jak CBA było w zakładzie ile ludzi pracowało bez umów.wiec najpierw trzeba troszkę pomyśleć.a co do nagród to 10 godzin pracy chyba starczy

Pini

Jak ktoś jest robotem i chce robić ponad 1 tyś sztuk na godz. To pini Kutno jest najlepsze dużo siły rozumu brak i oczywiście po 10 albo więcej godz.

Pini

Jacy wy jesteście naiwni.gdzie jest dobra praca i zarobki to nie ma przyjęć.pracowalem w pini.od samego początku przez 2,5 roku na szynce.powiem krótko szkoda czasu i życia.nic teraz się nie zmieniło.tylko właściciel i nazwa więc się ogarnijcie ludzie.ten zakład jak i inne w branży mięsnej to armagedon.pracuje obecnie w Holandii tylko jest wszystko nastawione na dużo roboty mało godzin.zebym mógł cofnąć czas to nigdy praca przy mięsie.mam stażu pracy ponad 30 lat .wiem co napisałem

@Olala, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin dlatego prawdopodobnie zostanie usunięty. Na forum niedozwolone jest obrażanie innych użytkowników. Ponadto Twój wpis nie odnosi się do pracy w Pini Polonia. Forum służy do tego, aby dodawać opinie o pracy w danej firmie. Zachęcam więc do wypowiedzi na ten temat.

××××××?

A truskawa to jako kto tam pracuję?

Ołówek
@××××××?

Robi za pajaca na łopadce ????

Olala
@Ołówek

Lopadka piszę sie przez (T)matole:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.