Opinie o Drobimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Drobimex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drobimex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobimex w Szczecin

bobi

w tym zakładzie nie ma przyjaznej atmosfery,(usunięte przez administratora)

@Lamiae
@bobi

Witam mam pytanie . W jaki sposób zabijane są kurczaki czy ręcznie przez podcięcie gardła czy maszynowo?

Mnie interesuje sama praca na produkcji. Mam właśnie przed oczami ogłoszenie i jednym z obowiązków jest samodzielne realizowanie zadań zleconych, co przykładowo może być takim zadaniem? Mam nadzieję, że nic nie wychodzącego poza stanowisko. Ta premia frekwencyjna coś na zasadzie nagrody za nie chorowanie? Jeśli tak to ciekaw jestem kwoty.

Jeśli na stronie firmy normalnie jest ogłoszenie to znaczy, że jest aktywne i można śmiało aplikować? Najbardziej odpowiada mi etat specjalisty ds. sprzedaży. Znajomość niemieckiego jest mile widziana, ale na jakim minimalnie poziomie trzeba by było go znać? No i chciałbym jeszcze rozwiać wątpliwości do do systemu zmianowego, proszę o informację ile jest tutaj zmian.

Ania Nowy wpis

Czy jako kobieta z uprawnieniami na wózki widłowe mam szansę na pracę magazyniera? Na swojej stronie podają info o zatrudnieniu, ale nic o płci nie jest wspomniane. Co należy do prac porządkowych, bo nie wiem czy to nie wychodzi poza zakres stanowiska pracy? Wiadomo, że pracuje się dla kasy, więc jakby ktoś mi napisał ile dają na start to byłabym zadowolona :)

RrRr

To zależy który, sa tacy co mają bo dobrze z ucha strzelają, Ale nie za powinno być wynagrodzenie. No cóż dziwny jest ten świat, zwłaszcza na Kniewskiej.

Co Ty człowieku gadasz...pracuje tu prawie 2 lata i na czysto mam 3,5tys zł na rękę bez nadgodzin, bez weekendów....po 8h dziennie. I jestem tylko magazynierem.

Gosc

To ty chyba po znajomosci tam pracujesz. Pracowałem tam i bez układów to tyle tam nie zarabiają.

@Gosc

Moze zalezy gdzie na jakim dziale/hali itd.Czyli wynika z tego że pensje się różnią w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. U mnie jedyny minus pracy to mega smród kurczaków przy rozladunku wózkiem, do którego trzeba się niestety przyzwyczaić...początki były bardzo ciężkie. I często brak czasu aby nawet do wc skoczyć na siku

X

Ja mam 6500 na rękę ;p i co?

Re Nowy wpis
@X

Jakie stanowisko? Czy jakieś nadgodziny w tym?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drobimex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko mechanika - operatora maszyn. Oczekiwana jest od kandydata gotowość do pracy w systemie zmianowym. Dacie znać, na ile zmian się tutaj pracuje? W jakich godzinach? Firma oferuje również premię frekwencyjną. Jak to wygląda, aby ją uzyskać? Można chociaż jeden dzień w miesiącu być na L4?

bobi

w tym zakładzie nie ma przyjaznej atmosfery,(usunięte przez administratora)

odludek
@bobi

Czyżby dobrostan drobiu miał się lepiej jak dobrostan ludzi?

jony
@bobi

A przecież jest tyle ofert w Załomiu na kablowej

Molly
@bobi

To jest czysta prawda, z pierwszych dni to widać

Smakosz
@bobi

Żaden zakład działający w ramach spółki z o.o. i S.A nie działa zgodnie z prawem pracowniczym.

jacabu71
@bobi

A w którym polskim zakład,ie pracy jest przyjazna atmosfera ????????

@Lamiae

Kamil

Cześć, jak wygląda zatrudnianie na stanowisko kierownika fermy drobiu tutaj?

Patka
@Kamil

A skąd masz informację, że potrzebują na to stanowisko? Nie widziałam takiego ogłoszenia na ich stronie, dlatego pytam. Powiesz lub ktoś inny jakie mają wymagania odnośnie doświadczenia na tym stanowisku?

Leszek

Rok temu były tu słowa, że na 4 tyś zł brutto trzeba tu nieźle zasuwać. Czyżby była to robota na akord, czy to zasuwanie, by wyrobić jakieś wskaźniki do premii? W takiem razie może kto napisze, ile jest samej podstawy? A jeśli warto wiedzieć coś więcej, to czekam. Tym bardziej, że planuje wysłać cv na ofertę - pracownik produkcji. Zaciekawiło mnie, że napisali o premii frekwencyjnej i posiłku regeneracyjnym w trakcie pracy, więc pozostaje tylko czekać na info z forum.

Mo

Witam serdecznie są może przyjęcia do pracy????

Czy Drobimex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Heniu

Pracuje tam i mi się podoba, super praca. Ci którym nie chce się pracować zawsze będą narzekać.

Agata
@Heniu

A jak zarobki? Pisali tu wcześniej o 4 brutto - teraz jest więcej czy tyle samo? Możesz dać znać czy da się tutaj dobrze zarobić?

gosc

jakie zarobki na magazynie? tylko szczerze!!

Juza
@gosc

4tys i więcej tylko ci co tyle zarabiają nie mogą się chwalić bo ich zwolnią

Jack
@Juza

4 to brutto i trzeba dobrze zasuwac

@Jack

A co się na te 4 tys tutaj składało? Bo ktoś pisał, że mu ponad sześć na rękę niby wychodziło, to z premii jakiś czy czego

Jakiś są przewidzane widełki wynagrodzenia na stanowisku księgowa?

Pakol

Jak wyglądają zarobki na utrzymaniu ruchu i czy warto pracować tam w tym dziale ?

Gilu
@Pakol

Praca w dur jest spoko. Kasa fajna , ekipa el/mech jest oki. Tylko niestety trzy zmiany.

@Gilu

A te zmiany to jak konkretnie się prezentują? I tak w ogóle dalej są tu te jakieś dziwne problemy z zapachami, na które kiedyś ludzie się skarżyli?

KOREK przewoźnik

Witam Drobimex - totalna porażka Jestem przewoźnikiem z normalnym BUSem (furgon) do 3,T . Miałem do załadowania w dniu dzisiejszym około 1T towaru, gdy podjechałem pod rampe A3 palety z towarem musiałem towar sciagać z rampy i ładować samemu na swój samochód ręcznie co zajmuję około 1h . Po skończeniu załadunku wziąłem z biura dokumenty i podjechałem do budki ochrony przy bramie wyjazdowej i tutaj zaczyna się cała historia ... Po wjechaniu autem na wagę stwierdzili że mam za mało towaru po czym zwrócono mi uwagę że została jedna paleta z moim towarem oraz że pod rampą A3 wala się mięso ( zaniepokojony tym faktem za chwilę wróciłem to sprawdzić ) . Lecz zanim odszedłem od budki ochrony w której były (usunięte przez administratora) Powiedziano mi że mam zabrać tą palete ponieważ im się wtedy nic nie zgadza ... Na co ja próbowałem wytłumaczyć logicznie że nie mam miejsca na samochodzie ponieważ mam towar aż po sufit a paleta która została jest to towarem dla jednego klienta i gdy rozwiozę towar do kilku klientów w Szczecinie wówczas wrócę po tą konkretną jedną paletę ... Atmosfera wówczas była juz dosyć gorąca(usunięte przez administratora)

Julia

A to prawda, kobiety może tutaj też jeżdżą?

Agata

@RAYUGA, czy na każdym stanowisku zapach jest uciążliwy? Czy w związku z tym firma zapewnia maski ochronne? Rozumiem, że wysokość zarobków jest dla Ciebie wystarczająca, czy przysługują poza tym jakieś dodatki?

Witam. Mam pytanie czy wiecie może w jakiej firmie są zatrudnione osoby które pracują na ochronie?

Obserwator

Bo to bzdury.

Była

Praca w tej firmie to największy błąd jaki popełniłam(usunięte przez administratora)Traktowanie ludzi bez szacunku, 80% pracowników to Ukraińcy których nic nie interesuje tylko ilość godzin przepracowanych. Posiłki regeneracyjne-tragedia(usunięte przez administratora). Ci którzy zostali (Polacy) szukają innej pracy. Omijać szerokim łukiem ten zakład.

Szn

Jakie są zarobi na operatora wózka widłowego? Jakie zmiany? Czy praca wtedy polega na siedzeniu w wózku i jeżdżeniu czy wózka używam od biedy a resztę dźwigam/chodzę ?

Magda

Ale to zwalniają bez powodu?

Zostaw merytoryczną opinię o Drobimex - Szczecin

• Jak się pracuje w Drobimex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Drobimex