Drobimex

Szczecin

Opinie o Drobimex

Agata

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Drobimex? Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś ma informacje o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach? A może ktoś mógłby napisać, jak wygląda praca w Drobimex? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

vitalii

Здравствуйте..подскажите номер телефона..для связи с координатором Украинцев..на Дробимексе..Марика или Агата....Мы ищем работу на птицефабрике..+380958859727..vitalii...

.........

coraz mniej praw mają polscy pracownicy a coraz więcej praw ukraińcy

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Drobimex? Podzielcie się tymi informacjami.

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

Agata

@Xxxx albo może zmieniły się plany firmy? Nie wiem, trudno mi jest się odnieść do tej sytuacji, ale faktycznie - zachowanie nie wydaje się być profesjonalne. Czy zaprosili Cię chociaż do udziału w innych rekrutacjach, przeprosili? Takie sytuacje mogą mieć miejsce, pytanie - czy firma potrafiła się w niej odpowiednio zachować?

xxxx
@Agata 04.10.2017 16:06

oczywiście,że nie zaprosili :) słabe zachowanie,tym bardziej,że na rozmowę przejechałem ponad 100 km ;))

Agata

@Xxxx ale nie podpisałeś żadnej umowy? Ciekawi mnie, jak to wyglądało w praktyce - czy to nieporozumienie, czy też faktycznie firma prowadziła nadal rekrutacje i to zachowanie może wydać się nieprofesjonalne, chociaż coraz częstsze. W zasadzie pracownicy poszukując pracy, też czasami obierają podobna praktykę. A więc to było jedyne wyjaśnienie, jakie Ci przedstawiono?

@Agata 19.09.2017 07:39

Powiedzieli mi ,że zapraszają mnie za15 dni na obchód po zakładzie i podpisanie umowy.No ale dzień przed zadzwonili i podziękowali heh.Umowy nie podpisałem.Przedstawione warunki mi odpowiadały,zgodziłem się na pensję.Widocznie znaleźli kogoś taniej.????

Agata

@Xxxx a jak wyglądała ta rekrutacja na to stanowisko? Czy też miałeś awansować po prostu w strukturach firmy? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

@Agata 05.09.2017 19:49

Najpierw miałem sie uczyć od któregoś zmianowego,potem mialem dostać swoją zmianę po rozbudowie.

Xxxx

Miałem byc kierownikiem zmiany,byłem po rozmowie, dwa dni przed przyjazdem dowiedziałem się,że mam nie przyjeżdżać bo znaleziono juz kogoś,pozdrawiam ????

Agata

Jak widać każdy ma inne odczucia @lejeń, więc warto pamiętać, żeby tutaj na forum podawać przede wszystkim fakty dotyczące zatrudnienia. W ten sposób każdy będzie mógł ocenić Drobimex własną miarą.

Agata

Na pewno jest w tym trochę prawdy, że na początku trzeba negocjować jak najlepsze warunki @dajcieznaćjakjest, ale czy później naprawdę, żadna podwyżka nie jest możliwa? Nawet wtedy kiedy pracodawca widzi postęp w pracy pracownika?

dajcie znać jak jest

Napiszcie jak jest teraz z zarobkami? Ja tylko mogę powiedzieć od osoby, która tam pracuje, że jest gruby zaap****, że z wolnego ściągaja jak już z łaski się dostanie, ale wyciąga 4000 "na rękę", a przed świętami jak się zap*** po 114-18 godzin przez 31 dni pod rząd, to wyciągnęła 10.000 z nadgodzinami. Może po prostu większość tutaj marudzących, to nie znające swojej wartości ludzie, którzy na wstępie zgodzili się na takie niskie zarobki i przez to są wykorzystywani przez pracodawcę, bo często jest tak, ile wynegocjujesz na samym początku będziesz przy tym trwać przez wiele lat z łaską o jakąś podwyżkę

Agata

Pisałeś ten komentarz już dawno tego @gośćnieproszony ale może mógłbyś odnieść się do pracy w Drobimexie też teraz? Jak wygląda sytuacja z ofertami pracy i czy zmieniło się coś w kwestii szefa?

Skazany na śmierć

Jak jesteście ciekawi jak jest w firmie i się chcecie czegoś dowiedzieć to przed firmą zawsze po 14 stoją pracownicy i czekają na autobusy :D jeśli chcecie znać prawdę to pytajcie zwykłego pracownika nie brygadzistę albo kierownika :) tyle w temacie :D

raja

W sumie cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, ale mnie by najbardziej interesowało ogłoszenie na specjalistę ds. procesów, bo o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno.

@ciekawy@
@@ciekawy@ 07.05.2016 17:58

na jakim stanowisko szukasz pracy ?

@ciekawy@

niskiego ? tzn? jakieś cyfry ?

hue hue

a 2 zastraszają pracowników bo każdy się boi z tego względu ze zatrudniają na ich miejsce inne narodowsci i mowia ze jeśli nie pasuje to się zwolnij albo jak nie przyjdziesz na tzw" sobata dla ochotnikow a ta sobota jest niby dla chętnych ale sprobowalo by się nie rzyjsc to już kaplica" a oni zatruniaja np. robia tam czeczeni jest nawet mongol i moldawia ukraina i gruzja nawet jeden tatar jest a im placa ochlapy a oni wala po 12 a polacy się buntują i dlatego jest jak jest

Huehue

Jestem bylym pracownikiem pracowałem tam 4 lata. :) jedynie czego mi szkoda to ludzi których tam poznałem bo sa naprawdę zajebisci i mam kontakt z wieloma do tej pory :) ale to nieliczne osoby bo dużo jest wrednych i podpier.... żeby tylko się podlizać praca ciezka o godzinie 13 50 10 min przed fajrantem mowia ze zostajesz na nocke albo ze w sobote do pracy bądź nadgodziny praca na akord kasa slaba ciężko dostać podwyzke bo ludzie pracujący tam mieli mniej niż ja a ja tez nie miałem dużo ogolnie rzecz biorac jeśli masz do zrobienia 3 tony mowia ze mało było by dobrze jakby poszlo 5 jak się postarasz i zrobisz te 5 to mowia ze mało masz 7 i tak w kolko az się będzie robilo tysiące ton a oni ze mało im wiecznie mało kierownictwo wredne nie maja pojęcia o niczym kierowniczka się mnie ytala ile jest towaru na magazynie choć sprawdzala nie dostaniesz wolnego nawet gdy by się umieralo a kierownictwo bierze urlopy bo ma np. katar o wolne jest ciezkoo najlepiej jest brac zwolnienie jak ma się już lepsza umowę czysty wyzysk rzecz mowiac kiedyś zwolnili chłopaka bo nie mieli dla niego obuwia odpowiedniego szkoda gadac i pisać z reszta

nick

Czy to prawda, że telefony służbowe pracowników mają zablokowaną funkcję fotografowania?

weteran

"stabline" no fakt dostajesz, a później bez zmian

Mika

Czy ktoś z kadry zarządczej może się wypowiedzieć? Lubię produkty tej firmy, ale te negatywne wypowiedzi ............ Jest aż tak źle?

relax

no fakt ,za zwolnienia ludziska na bruk,a ci zostają są mamieni lepszymi zarobkami(hiihi przez głupka jednego),przecież ukraińcy przejmą hale i zostaną tylko nieliczni

ga bor

no swoją drogą to już chyba nasi pracownicy na wylocie, teraz, pracownicy z ukrainy mają pole do popisu za grosze po 12 godzin,żałosne

mała

Praca dla ludzi bez wykształcenia.Szanjący się człowiek nie da sobą pomietać PSEUDO BRYGADZISTCE która o swojej załodze mówi MURZYNY...DNO ...KOMPLETNIE SAMA SOBĄ NIC NIE PREZENTUJE, A PANOSZY SIĘ TYLKO DLATEGO BO SAMA PRZEPRACOWAŁA I WYTRWAŁA W TYM OBOZIE PRACY KUPE LAT.Pracownicy nie doceniani,przepracowani i nerwowi.ODRADZAM W 100% WYTRWAŁAM CAŁE 5 DNI

pan z

Produkty dobre. W końcu firma rządzi placowy i ochrona. Na stołówce ochrona zagląda w kanapki czy nie są z mięsem z zakłady, chore, a sami kradną drzewo i sobie przy kontenerze rąbią do kominka. Placowy nawet ma służbowy samochód którym jeździ po placu, tylko jest jeden problem nie ma prawka- panie prezesie jak to jest.

Pan X

Proponuje skontaktować się z odpowiednim i niezależnym dietetykiem wyjaśni ci parę spraw w tym temacie

Pan X

Jasne ze tak ale pokaz mi szynkę w kurczaku w której części ona się znajduje :)A jeszcze parę lat temu chemia spożywcza nie była tak rozwinięta i nie było mowy o produkcji wędlin drobiowych Poza tym oglądaj program i słuchaj panią Wiem co jem Poza tym widzę ze jesteś obeznany w temacie wiec kiełbasa o smaku owoców leśnych nie będzie niczym dziwnym :)

pan Y

widze że pan X to wielki ekspert, a tak naprawde mało wie... Szanowny panie dziś chemia spożywcza jest wszedzie stosowana , a mieso oddzielone mechanicznie - niech pan sobie wyobrazi - oddziela się także z wieprzowiny jak i wołowiny ! A potem i tak piszesz pan że tą padline i tak czasem jesz .

Pan X

Jak wszystkie drobiarskie produkty to padlina i mięso oddzielone mechanicznie czyli odpady z kurczaka a dziś niema strat i nic się nie marnuje .Rozwinięta chemia spożywcza pozwala robić szynkę itp z drobiu .Jeśli chodzi o wygląd walory smakowe bardzo to jest dobre proponuje spróbować Ogólnie unikam wyrobów drobiowych co nie znaczy ze czasem coś tam zjem

Zostaw opinię o Drobimex - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobimex