Opinie o Drobimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Drobimex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drobimex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobimex w Szczecin

Agata

@Tedi, czy aktualnie jesteś zatrudniony w firmie? Jeśli tak, to czy zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Możesz powiedzieć, dlaczego uważasz, że kadra zarządzająca działa na szkodę przedsiębiorstwa? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić?

Deveel
@Agata

Jak każdy pracodawca, firma ma pewnie swoje plusy i minusy. Zarobki faktycznie nie są na produkcji rewelacyjne, ale żeby tam pracować nie potrzeba kompletnie żadnego wykształcenia. Połowę (chyba) pracowników stanowią Ukraińcy, często spotykam ich pod firmowym sklepem, jak odpoczywają po pracy i nie widać żeby nie byli zadowoleni. Ja sam jestem luźno związany ze spółką, robię dla nich usługi zewn., ale znam tam mnóstwo fajnych ludzi, którzy pracują tam od wielu lat i nie słyszałem, żeby pracowali z przymusu bo nie mają co do garnka włożyć. A tego dyra co nim ktoś tam dzieci straszył to też chyba posunęli parę miesięcy temu... jak to na stołkach....

Tedi

Widać że to typowy JENIECKI (usunięte przez administratora). Co na tak fatalne opinie Zarząd firmy ? Przecież oni działają na jej szkodę !

Karol

Jesteście pewni, że mogłoby zmienić się parę spraw w firmie żebyście dobrze mogli pisać?

Może

Jak obecnie wyglada sytuacja na stanowisku brygadzisty? Ktoś coś wie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drobimex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Agata

@Anonimus, a czy Ty pracujesz w Drobimex w Szczecinie? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i warunkach, które oferuje? @Nick, jak to? Czyli pracujesz przez miesiąc bez żadnej umowy i dopiero po tym czasie podpisujesz stosowne dokumenty? Czy właśnie to miałeś na myśli? @Magda, a długo pracowałaś w Drobimex? Dlaczego masz takie zdanie o firmie?

@Agata

Długo tam mogą pracować ludzie, którym brakuje pieniędzy i chyba nie mają rodziny żeby chociaż jakiś spędzać z ną. Mam takie zdanie, bo pracowałam w zeszłym miesiącu tam. Ale zdanie jasne że zależne jeszcze będzie od tego, na jakim procesie być oraz ile czasu dziennie tam spędzać

@Agata

Napisałam tylko to, co tam było. Może chyba nie wszystko,ale

Mika

Czy ktoś z kadry zarządczej może się wypowiedzieć? Lubię produkty tej firmy, ale te negatywne wypowiedzi ............ Jest aż tak źle?

@Mika

Ja nigdy nie będę używać tych produktów. Po pracy tam

vitalii

Здравствуйте..подскажите номер телефона..для связи с координатором Украинцев..на Дробимексе..Марика или Агата....Мы ищем работу на птицефабрике..+380958859727..vitalii...

Наташа
@vitalii

Можу дати номер до координаторів. Всяких там інших не маю

Agata

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Drobimex? Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś ma informacje o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach? A może ktoś mógłby napisać, jak wygląda praca w Drobimex? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Anonimus
@Agata

Tak szukają pracowników, wiem na pewno. Dziesiątków ludzi nie starcze, nawet nie mają czasu normalnie wyrabiać produkcie

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

Agata

@Xxxx albo może zmieniły się plany firmy? Nie wiem, trudno mi jest się odnieść do tej sytuacji, ale faktycznie - zachowanie nie wydaje się być profesjonalne. Czy zaprosili Cię chociaż do udziału w innych rekrutacjach, przeprosili? Takie sytuacje mogą mieć miejsce, pytanie - czy firma potrafiła się w niej odpowiednio zachować?

xxxx
@Agata

oczywiście,że nie zaprosili :) słabe zachowanie,tym bardziej,że na rozmowę przejechałem ponad 100 km ;))

Agata

@Xxxx ale nie podpisałeś żadnej umowy? Ciekawi mnie, jak to wyglądało w praktyce - czy to nieporozumienie, czy też faktycznie firma prowadziła nadal rekrutacje i to zachowanie może wydać się nieprofesjonalne, chociaż coraz częstsze. W zasadzie pracownicy poszukując pracy, też czasami obierają podobna praktykę. A więc to było jedyne wyjaśnienie, jakie Ci przedstawiono?

@Agata

Powiedzieli mi ,że zapraszają mnie za15 dni na obchód po zakładzie i podpisanie umowy.No ale dzień przed zadzwonili i podziękowali heh.Umowy nie podpisałem.Przedstawione warunki mi odpowiadały,zgodziłem się na pensję.Widocznie znaleźli kogoś taniej.????

Agata

@Xxxx a jak wyglądała ta rekrutacja na to stanowisko? Czy też miałeś awansować po prostu w strukturach firmy? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

@Agata

Najpierw miałem sie uczyć od któregoś zmianowego,potem mialem dostać swoją zmianę po rozbudowie.

Xxxx

Miałem byc kierownikiem zmiany,byłem po rozmowie, dwa dni przed przyjazdem dowiedziałem się,że mam nie przyjeżdżać bo znaleziono juz kogoś,pozdrawiam ????

Agata

Jak widać każdy ma inne odczucia @lejeń, więc warto pamiętać, żeby tutaj na forum podawać przede wszystkim fakty dotyczące zatrudnienia. W ten sposób każdy będzie mógł ocenić Drobimex własną miarą.

Agata

Na pewno jest w tym trochę prawdy, że na początku trzeba negocjować jak najlepsze warunki @dajcieznaćjakjest, ale czy później naprawdę, żadna podwyżka nie jest możliwa? Nawet wtedy kiedy pracodawca widzi postęp w pracy pracownika?

Agata

Pisałeś ten komentarz już dawno tego @gośćnieproszony ale może mógłbyś odnieść się do pracy w Drobimexie też teraz? Jak wygląda sytuacja z ofertami pracy i czy zmieniło się coś w kwestii szefa?

Skazany na śmierć

Jak jesteście ciekawi jak jest w firmie i się chcecie czegoś dowiedzieć to przed firmą zawsze po 14 stoją pracownicy i czekają na autobusy :D jeśli chcecie znać prawdę to pytajcie zwykłego pracownika nie brygadzistę albo kierownika :) tyle w temacie :D

raja

W sumie cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, ale mnie by najbardziej interesowało ogłoszenie na specjalistę ds. procesów, bo o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno.

@ciekawy@

nio próbuj szanse jak w lotto, ostatnio parcie na ludków z Animex-u, nawet jest jeden co z młotkiem lata ;P

@@ciekawy@

na jakim stanowisko szukasz pracy ?

@ciekawy@

niskiego ? tzn? jakieś cyfry ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drobimex - Szczecin

• Jak się pracuje w Drobimex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Drobimex