Opinie o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np. w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Dominika

Dokładnie, ten wątek dotyczy pracy w Saint-Gobain Polska w Warszawie, ale dziękuję za podzielenie się Twoją opinią o tym pracodawcy. Piszesz, że zatrudniona byłaś poprzez agencję pracy - a w jaki sposób można później "przejść" bezpośrednio do tego pracodawcy? Jeśli w ogóle jest taka możliwość. Jeśli wiesz coś na ten temat, daj znać na forum.

Dominika

@Mec, przypominam Ci, że na forum obowiązuje regulamin, który zabrania opisywania konkretnych osób (dotyczy to również podawania inicjałów oraz innych danych osobowych): https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, abyś przestrzegał regulaminu, ponieważ komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Dominika

@Qqq, a jak oceniasz atmosferę pracy? Na jaką umowę może liczyć osoba, która zaczyna pracę w Saint-Gobain Polska? @Dyzio, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Chętnie poznam więcej szczegółów odnośnie pracy w tej firmie.

Dyzio

A ja wiem, że to dobry pracodawca!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saint-Gobain Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Qqq

(usunięte przez administratora) benefit są smieszne jak wczasy pod gruszą około 500zl,karta multi sport lub wzamian kasa 200zl,a praca przy wełnie szklanej ,gryzie i swędzi,badania i szkolenia w prywatnym czasie(nieplatne), idziesz na 8 godzin na szkolenie a potem od razu na kolejne 8 do pracy,

Dominika

@Twaróg, mobbing oznacza działania lub zachowania skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. To co piszesz to poważne zarzuty. Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą. Czy na pewno masz do czynienia z takimi zachowaniami? @Cyganski, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Używanie wulgaryzmów i obrażanie innych na forum jest zabronione.

Irek

A skąd taka informacja o sprawie w sądzie? Może konkurencja podpowiada?

Dominika

@Paula, pod tym linkiem możesz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, a także poczytać więcej o firmie: http://www.saint-gobain.pl/kariera/oferty_pracy A może złożyłaś już CV? Czy firma się z Tobą kontaktowała? Daj znać, jak wygląda proces rekrutacji! @Filip, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Jeśli znasz jakieś ciekawostki, opisz je proszę w wątku.

Filip

Musi być dobrze w przeciwnym razie forum by wrzało!!!

Paula

Witam, jak w tej chwili prosperuje firma tadmar w Toruniu? czy ktoś może tam pracował i chciałby się podzielić informacjami? chcialabym złożyć Cv, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tej firmy.

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

widzieliście oferty tu na goworku? warto aplikować ?

Dominika

Na stronie internetowej Saint-Gobain Polska można znaleźć informacje o tym, że Grupa Saint-Gobain w tym roku po raz 4 otrzymała certyfikację Top Employers Polska oraz Top Employers Europa. A jak Wy oceniacie tego pracodawcę? Jak w Waszym przypadku wyglądało indywidualne podejście do rozwoju pracownika jakie przyjmuje firma?

Dominika

Witam, może dowiem sie coś więcej na temat oferty pracydla praktyka w dziale Utrzymania Ruchu?

Mik

Jest takie fajne ogłoszenie Specjalista sprzedaży i obsługi klienta/ wprowadzanie danych do Saint-Gobain Polska i polecam się z nim zapoznać, bardzo przyjemne

Zbychu

a jak wyglądają zarobki w Tadmar Rzeszów, na stanowisku specjalisty ds sprzedaży? Jaka podstawa i są jakieś premie?

tyrus

Z kasą to pewnie różnie, w wielkiej zależności od stanowiska na które po prostu byś się wybierał. A takich jest dużo, bo Saint - Gobain Polska specjalizuje się w produktach dla budownictwa takich jak izolacja termiczna i akustyczna, płyty kartonowo-gipskowe czy tynki ale też produkują i ptzetwarzają szkło płaskie co jest innowacją

george

To prawda że duża firma,oraz że może nie nadmiernie ale regularnie płaci.od pracownika wymaga się czasem B.dużo a nawet łaczy sie etaty.Chodzą pogłoski o odsprzedaży części handlowej firmy,a pozostawienie produkcji.

Heniek

czy funkcjonuje dalej dobrze Saint-Gobain ? Jak to wygląda od środka ? wiadomo że to co na zewnątrz jest wypuszczane przez daną firmę nie może popsuć im pijaru. więc byłbym wdzięczny jeżeli by ktoś napisał jak jest rzeczywista sytuacja, bo nie wiem czy wysyłać cv i tracić czas na tą firmę czy od razu szukać czegoś innego

baron

A co z platformami oni byli na jednym terenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska