Opinie o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np. w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Warszawa

król cementu

Niema już Raba został sprzedany jakiemuś małemu przedsiębiorcy. Wszyscy którzy Raba znali i wiedzieli jak jest w nim dobrze mogą tylko westchnąć. A taka fajna firma była (usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora) Ktoś wie? trzeba by go rozliczyć.

były raabowiec
@król cementu

(usunięte przez administratora) więc i tak długo wytrzymali w stanie permanentnej wegetacji rynkowej

znawca rynku

a kochana (usunięte przez administratora)całkiem się zawinęła z Dolnego Śląska i zamknęła ostatni oddział w Legnicy, a taki miała wielki rozmach w 2008 roku jak wchodziła na ten teren hehe

fachowiec

ciekawe jak długo zajmie 3W zdemontowanie struktur sprzedaży Raaba, przejęcie klientów i potem sprzedaż nieruchomości po Raabie, bo myślę, że w ten deseń uderzą, skoro kupili taką dużą sieć sprzedaży, sporo większą niż oni sami? Jak myslicie?

ja1

zostali zwolnieni....

kiedyś Raabek
@ja1

a handlowcy i ph z Awicenny, jaki jest ich los teraz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saint-Gobain Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ciekawy

a co się stało z ludżmi z biura na Avicenny?

W korporacjach nigdy zarząd nie ustosunkuje się do rynku, tylko będzie żył w nadziei że to rynek dostosuje się do korporacji. Dlatego właśnie przegrali. Ponadto na kierowników czy dyrektorów zatrudniani są ludzie, którym jak się powie tak ma być, a nie ludzi z charyzmą, znajomością rynku, itd. Dopóki tak będzie, niestety, ale korporacje będą upadać. Tak jak teraz, wystarczy jakiś czas kryzysu i pozamiatane. Jeśli 3W będzie podchodzić podobnie (a będzie) to też to się tak skończy. Poza tym ktoś kto wyłożył taką kasę, liczy się z tym, że zanim to odrobi minie meeega czasu, co też spowoduje całkowite zmiany w zasadach panujących w obecnym 3W.

Zenek

Hej, robicie inwentaryzację w tym roku ?

towaru brak
@Zenek

a na cholerę jak towaru i tak nie ma haha

bitum

pozostale zamknięte jak nie w 3W, ale w kilku przypadkach ci z zamknietych nawet beda mieć prace w 3w - jest ok., załatwione z klasą - byle do wiosny :)

samson

szkoda że ci co rządzą tego nie rozumią że wartość firmy to ludzie a nie oni a ryba psuła się od głowy :( a co z resztą jednostek ????

na zakończenie

Raab Karchera już nie ma. Smutne, gdyż dawno temu to była fajna firma. To samo czeka SIG, gdyż tak jak SGDB nie rozumieją, że prawdziwą wartością każdej firmy są zmotywowani ludzie, którym należy się szacunek.

niki

pozytywne myślenie to połowa sukcesu.... sory ale nie w tym przypadku

Pan Nikt - analityk, wróżbita

I co tam słychać w Wielkim, lecz małym RK To już jest koniec i nie ma już nic. Kiedy wkracza nowy właściciel. Słyszałem, że pracownicy uważają, że idzie ku lepszemu.

sim

teraz 3W a za 6 m-cy CRH nie za szybko? :)

3Wywłoki

Siama Raabki. Powiem tak!!! U nas sie pracuje anie zajmuje taki bzdedami o jakich Wy piszecie. Spokojna głowa - dla chcących pracować miejsce w tej Firmie jest pewne. [usnięto przez administratora]

Obecny

A jak u Was Panowie...i Panie. Czekamy na kolejny krok nowego własciciela? Co z motywacją, jutrzejszym dniem. Od weekendu do weekendu? Od zmiany do zmiany?

Król Cementu

Ale się zamęt zrobił... Pracy nie zmieniajcie tylko zmieńcie najwyżej podejście. Raba już kiedyś kupili francozy i było gorzej jak za germańskich rządów. Teraz chyba lepiej nie będzie,ale nikt nie mówił że będzie lepiej. Dzwonią pytają,proponują, ale kto by do takiego bałaganu chciał wchodzić za "drobniaki" zmieńcie jedynie podejście.

?

Anonim - 2013-10-08 20:11:07 Najgorsze jest to, że nikt nic nie wie i w razie czego co ma robić. Może jakieś informacje czy zostać czy [usnięto przez administratora]???Na zmianę pracy zawsze jest czas - teraz też między innymi to następuje - zaczynasz "z czystą historią" więc jeżeli zależy Tobie na pracy - czy w tej czy w innej firmie - trzeba udowodnić że nie przez przypadek znajduje się dana osoba na danym stanowisku - a w każdej firmie będzie dobrze.

Dido

a te przejecie przez 3W to serio? Na stronie 3W nic nie ma...

nowy

Tak jest cos, ale malo wpisow, ale nie uderzajmy tam ... - nie piszmy moze juz wiecej - bo ku.. sie zle to skonczy - poczytalem dzis troche w tym watku "bomba" zaczelo sie niewinnie, ale czytajac te wpisy tak mysle ze to musialo upasc.... na swoich jacy by nie byli sie nie szczuje, jak sie lamie takie podstawowe zasady to mogila i tyle. Pewne sprawy sie załatwia w 4 oczy a nie pod przykrywką i pod publike - ale to trzeba byc twardym

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska