Opinie o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np. w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Warszawa

jarosław rabosław

Klekot - 2013-09-30 21:29:21 Nie macie się co martwić. Ktokolwiek Was kupi (jeżeli jednak tak będzie) to możecie tylko zyskać!!! Pomyslcie sobie i czasu już było wiadomo że coś się święci że Wasi dwaj Regionalni ucielki z tej łajsby z własnej woli!!!mozna o nich wszystko powiedzieć tylko nie to że dobrowolnie rzuciliby tak piękną i ciepła posadkę :D beż żartów

Klekot

julian

nowym właścicielem jest 3W D.B. :)

szef podwóra

Nie bez powodu był spęd w dniu dzisiejszym we Łodzi :-)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saint-Gobain Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
szyderca

ta firma to............MONSTER

janka

a co zostało sprzedane

były

[*] to koniec... sprzedany

?

oj tam, że w kuchni... przejechałem się po prostu kilkaset kilometrów na kawę....

P bgn

A dokąd odchodzi nieskazitelny pan (usunięte przez administratora)?

jarosław rabosław

SGP działa juz chyba tylko dla idei ;) witaj (usunięte przez administratora) i pozdro

xmen

to teraz pytanie co sprzedadzą najpierw Tadmar czy Raba ?

?

Szczegółów nie znam. Tu rzetelne informacje mógłby zamieścić ktoś z Tadmaru. Z wiadomych powodów temat został ucięty wśród pozostałych spółek, po co ludzie mają się tym interesować - jeszcze zaczną MYŚLEĆ, a tak , to powinna im wystarczyć informacja, że powodem wyłączenia Tadmaru ze struktury dystrybucji jest "brak możliwości integracji systemów komputerowych" - tak to zostało przedstawione :-) Sztab ludzi chyba opracowywał takie wyjaśnienie. Tadmar wrócił pod zarządzanie pana P. I tak jak wyżej, w SGD pozostały Raab, Platforemki i Cortina, która już nie idzie, ale biegnie w stronę światła ...

xmen

Mógłbyś sprecyzować co znaczy "odłączony", czy ponownie Tadmar jest oddzielną firmą z własnym NIP'em, jak kilka lat temu ?

?

Tadmar już został odłączony. Bez Tadmaru łatwiej (taniej) sprzedać Po odcięciu został więc Raab, Platforma i Cortina, przy czym Cortiny "już nie ma". Podobno ta W-wska przeszła pod zarządzanie dyrektora Platf, a dotychczasowej kierownik podziękowali. . Liczą w dystrybucji wszystkie jak to mówią "środki trwałe", jeszcze tylko w grudniu inwentaryzacja towarów i pewnie "z nowym rokiem nowym krokiem". Pozdrawiam i życzę udanego zamknięcia 3-go kwartału :-)

Marcin S. z Gdańska

Pomimo wszystko, pozdrawiam obecnych i byłych Rabowiczów. Marcin S. z Gdańska

zaniepokojony

A co z oddziałami Raba, będą coś likwidować w najbliższym czasie ? Nie należy się w dłuższej perspektywie obawiać zamknięcia/sprzedaży całej sieci ? Wtedy pozostałby tylko Tadmar. Wydaje się, że Saint-Gobain działa w tylu interesujących i dochodowych segmentach rynku w Polsce i na świecie, że ta dystrybucji jest w tej chwili tylko kulą u nogi.

oszalały ze szczęścia

Scenariusz? Bardzo proszę- priorytetem jest sprzedaż/ likwidacja Cortiny oraz w dalszej perspektywie czasowej likwidacja branży płytkowej w Raab. Ta branża ze względu na swoją specyfikę totalnie nie pasuje do modelu Raab. Cel to optymalizacja oferty Raaba do asortymentu podstawowego- sucha zabudowa, izolacje, konstrukcje i podobne. Tam gdzie można robić wolumen, Pozostałe sektory oferty będą albo marginalizowane, albo likwidowane. To pozwoli z kolei na optymalizację personelu- zwalniani będą specjaliści z zakresu poszczególnych branż tak w oddziałach jak i centrali. Drugi plan to sprzedaż Platformy- ma dobre lokalizacje i można z nich wyciągnąć całkiem miłe pieniądze. A sam koncept biznesowy jak widzimy po wynikach nie ma szans na powodzenie. Trzeba zatem wyciągnąć kasę z nieruchomości. Pytanie- czy okrojoną strukturą będzie zarządzała ta sama kadra? Czy będą (moim zdaniem konieczne) zmiany, by wprowadzić personel mający świeże spojrzenie na biznes, kontakty na rynku i inne podejście do polityki sprzedaży. Co z prezesem? Odejdzie wczesną zimą, czy nie ...? Między październikiem, a lutym czeka nas wiele niespodzianek. Na marginesie- stawiam flachę markowej whisky temu, kto wytłumaczy mi logicznie dlaczego prezes trzyma jako operacyjnych wykonawców swej woli aktualnych dyr. regionów? (usunięte przez administratora) pytanie: dlaczego na tym stanowisku wciąż tkwią "Twardogłowi"? Nagroda za najlepszą odpowiedź czeka

zaniepokojony

Jak przewidujecie scenariusz, co się będzie dalej działo ? Może ktoś napisze będący bliżej Zarządu ?

MeHow

Jak to co się dzieje. (usunięte przez administratora). Robią wam audyty, inwentaryzacje itd. A po co? Aby sprzedac . Ale w tych czasach nikt raczej was nie kupi.

pleciuga

meil z dzisiejszego dnia który poszedł w całą strukturę: Dziękuję Wszystkim za współpracę. Dwa lata temu Jezus mnie podniósł z grzechu i powiedział idź i nie grzesz więcej. Teraz Powiedział: "Zostaw wszystko co masz i chodź za Mną - Żniwo wielkie a robotników mało. Nie mogę dwóm Panom Służyć. Kończy się czas Miłosierdzia. Rozpoczyna się czas Sprawiedliwości - Kary. Proszę nawracajcie się. Szukajcie Jezusa, bo gdy drzwi do Arki się zamkną będzie płacz i zgrzytanie zębów. Jezus jest Drogą Prawdą i Życiem. Niech jeszcze MIckiewicz posłuży cytatem: "Człowiek jest Urzędnikiem wysokiego stanu; cały świat służy jemu... a on tylko Panu" "szatan przeczuwa wieczność swej katuszy, lecz rozumowaniem to przeczucie głuszy" Dziękuję i przepraszam. Z Panem Bogiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska