Opinie o MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o. w Dąbrówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o. w Dąbrówka

Co w tej pseudo firmie się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie!! Zero szacunku dla pracowników, tylko (usunięte przez administratora) i patrzeć jak wszyscy padają i jeszcze ich zdeptać uważając na to aby towar się nie uszkodził... Porażka, nie polecam

Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Pracujesz sobie na lajcie , nikt cię nie pogania, na papierosa możesz wyjść kiedy chcesz. Przerwy co chwilę, kierownik w porządku, na premie możesz liczyć. Ogólnie wszystko super. ????

Prawdziwy Pracownik

Niestety to co piszesz w dużej mierze mija się z prawdą. Faktem jest, że nikt nas nie pogania, ale jesteśmy rozliczani z naszej pracy i nie jest to na pewno pracowanie "na lajcie". Palenie jest zakazane na terenie zakładu poza wyznaczoną strefą, nie przysługuje dodatkowy czas na papierosa ani nic w tym rodzaju. Jedyna okazja do zapalenia papierosa to przerwa na obiad, która swoją drogą jest jedna, a nie kilka, tak jak piszesz. W dodatku została skrócona z 30 do 20 minut. Nie wiem o jakiej premii piszesz, bo poza dodatkiem wakacyjnym przysługuje nam tylko premia roczna (również ucięta z 20% do 15% maks.), która w dodatku jest w skonstruowana tak, że realny wpływ na jej wysokość masz w okolicy 5-6%. Zgodzę się z Tobą co do kierownika, jest miłą i komunikatywną osobą, jednak nie jest zbytnio nastawiony na jakiekolwiek pro-pracownicze zmiany. Popraw mnie proszę, jeśli uważasz, że się mylę :)

Piotrek Nowy wpis

Praca ogólnie nie jest wymagająca. Jednak mam wrażenie, że kierownik uczył się zarządzania ludźmi w simsach: traktuje ich jak zasoby, uważa, że 20 minut przerwy w ciągu dnia to dużo, "bo ustawa daje 15 minut przerwy na 8 godzin". Ludzie co chwile są na L4, bo zwyczajnie nie wyrabiają, ale matematyka kierownika G. mówi, że danie drugiej przerwy to 400 minut mniej zasobu ludzkiego dziennie. To, że jeden dzień zwolnienia pracownika to 450 minut (po odliczeniu przerwy i stand-up comedy na obowiązkową WSKAZÓWKĘ BEZPIECZEŃSTWA) jakby mu umyka. Szkoda tego wyzysku, jest duża rotacja, a leaderzy na zlecenie kierownika pracują nad strategią wdrażania nowych pracowników zamiast zatrzymania starych. No i tragiczny dojazd, brak autobusu, samochodem powrót godzinę (korki w skórzewie). Są wariaci, co jeżdżą rowerem, ale ryzykują życiem. Ale dla kierownika to nie problem, on ma swoje raporty i dbanie o porządek. Ktoś się zwolni, to przyjdzie ktoś inny. A w ramach premii można liczyć na Grześka. Nie ma premii miesięcznej, kwatalnej. Jest roczna, zależna od ilości wyprodukowanych śmieci. @Pracodawca uważa, że to okej.

GhostRider Nowy wpis

Nie polecam firmy. Wynagrodzenie bez szału. Porównywalne czy niższe jak w innych magazynach dookoła. Premia w formie pizzy czy wafelków Grzesków przez kierownika uznawane za wystarczające. Inflacja, podwyżki a kierownik nie jest skory do podwyżek. O premiach miesięcznych za wykonaną pracę której jest bardzo dużo można pomarzyć. W firmie występuje bardzo duże kolesiostwo. Znajomi kierownika którzy mogą robić wszystko bez ponoszenia konsekwencji jak Tomasz Hajto. Brygadzista siedzi 8 godzin przed komputerem, wysługuje się pracownikami (kobietami w szczególności), a po pracy to on jest najbardziej zmęczony. Ogólnie rzecz biorąc odradzam pracy na tym magazynie.

No tak Nowy wpis

Nie polecam, wykorzystywanie na najwyższym poziomie, przyzwolenie innym na nic nie robięnie, słabsze osoby i kobiety muszą robić za 10ciu, żadnych benefitow, tylko wykorzystywanie , odwieczne wymagania i zakazy, kierownik zamiast zainteresować się tym co się dzieje, bo ewidentnie nie ma pojęcia to zajmuje się wymyślaniem zakazów i innych głupot, ponadto nie ma żadnego podziękowania za ciężka pracę.. Ludzie są wykończeni fizycznie i psychicznie. Firma zmieniła siedzibe, więc powinna motywować pracowników i doceniac a na ten moment są tylko demotywowani, wszyscy chcą odejść.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SasSaino

Pracowałem kilka miesięcy w tej firmie, bez szału ale dobrze na pewno nie było. Z plusów: - super ludzie, każdy pomoze, pokaże co i jak bez krzyków i wrzasków. Ekipa pracowników ma duże poczucie humoru, zależy z kim się pogada oczywiście, ale atmosfera pracowników na pewno na plus. - nowy sprzet, miejsce pracy, na brak narzedzi albo ciuchów nie można narzekać - dodatek wakacyjny - kanapki co piątek Z minusów: - beznadziejny dojazd. Codziennie autobusem po 50minut i dalej pieszo 2 kilometry, bo tak daleko jest najbliższy przystanek, porażka. - Nie ma zadnej kilometrówki albo dopłat dojazdowych. - żadnych premii miesięcznych, uznaniowych albo frekwencyjnych, goła wypłata i tyle - tylko jedna przerwa, nawet jak nie ma co robić, wszystko wysprzątena i wysłane - bardzo, bardzo duże tempo pracy na niektórych stanowiskach - firma bardziej przejmuje się zdaniem oddziału z innego kraju, niż swoich własnych pracownikow - nikt z liderów nigdy nic nie mówi i nic nie wie, chociaż codziennie robi się spotkania po 30 min dla liderów - kierownik nie szanujący pracowników, głupie uwagi, brak wiedzy o pracy i potrafił przyjsć na koniec pracy, gdy wszystko już zrobione i czepiać się, że nic nie robie Ogólnie praca nie jest trudna, ale trzeba naprawdę ogarniać albo bardzo ciężko zasuwać, żeby nie było pretensji na koniec dnia i się ze wszystkim wyrobić. Samej firmy nie polecam, praktycznie kazda osoba z którą rozmawiałem pod koniec, mówiła o tym, że chce się zwolnić albo szuka juz pracy gdzie indziej. Pozdrawiam

Prawdziwy Pracownik

Ktoś

Firma spoko. Ludzie ok , może nie wszyscy ale ideałów nie ma. Luźna atmosfera Przedstawiciele to zgrana paczka z małymi wyjątkami. Dyrekcja i dział handlowy pomocny w pracy. Magazyn porażka. Państwo w Państwie zarządzane przez wizjonera

MKOL

Głęboki PRL ludzie chwała się samochodami,basenami,a nawet telewizorami,jeden nie ma swego domu ale uważa że ludzie mu auta zazdroszczą,nie spotkałem się z taką firma normalnie Bareja wszyscy ściemniają a jak ktoś pracuje to gnębią bo czasami wyjdzie na jaw że nie robią kierownik próbuje byc sprawiedliwy ale inni mu oczy mydla poza tym pieniądze ni są satysfakcjonujące

Renata

Jak to jest z pracą w Bevo jako Key Account Manager, bo śledzę od jakiegoś czasu te oferty. Jak wygląda system premiowy po okresie próbnym, możecie coś więcej o tym napisać? Czy ogólnie warto u nich pracować, bo nie mogę znaleźć żadnych aktualnych opinii?

Barbara

Już pd jakiegoś czasu nie było nowych wpisów na temat pracy w firmie Bevo Sp. z o.o. Czy może ktoś obecnych lub byłych pracowników podzieli się informacjami o pracy w tej firmie? Czy można liczyć od początku pracy na umowę o pracę? Czy wymagany jest 3 miesięczny okres próbny? Jakie wynagrodzenie można otrzymać?

Barbara

Agata

Może ktoś ostatnio był na rekrutacji w Bevo? Powiedzcie, jak wygląda, z ilu etapów się składa. Jakie pytania padają?

Jo

Jest ok. Fajny dyrektor i fajni ludzie . praca bez spiny a to wazne .

Agata

W takim razie @NickNick wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy w Bevo? W Internecie nie można nic znaleźć ale może jako pracownik masz dane z pierwszej ręki? Mogłoby to przyspieszyć rekrutację innym osobom.

Nick Nick

To świetna firma. Szanują pracowników, słuchają ich zdania, plany są realne do zrealizowania. Auto ogólnie dostępne, nie ma spiny. Skoda Octavia. Pieniądze normalne jak u innych szanujących ludzi firm, plus prowizje. Godziny elastyczne.

Edek

Mam nadzieję, że jest tutaj dość normalnie i nie ma jakichś wielkich problemów z pracą i z godzinami?

gosc

Witam, Moze ktos powiedziec cos wiecej o pracy PH w tej firmie? jakies sa ogolne warunki, jak sie pracuje w firmie, moze ktos powie w przyblizeniu jakie pieniadze mozna dostac, jak z autem czym sie jezdzi i czy wolno czasem prywatnie wyjechac?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o. - Dąbrówka

• Jak się pracuje w MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.?

MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • LOGISTYCZNA 5
    62-070 Dąbrówka
  • NIP: 7772548701 KRS: 0000120253

MEGAGROUP LOGISTICS SERVICES POLAND Sp. z o.o.