Bevo Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Bevo Sp. z o.o.

Agata

W takim razie @NickNick wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy w Bevo? W Internecie nie można nic znaleźć ale może jako pracownik masz dane z pierwszej ręki? Mogłoby to przyspieszyć rekrutację innym osobom.

Nick Nick

To świetna firma. Szanują pracowników, słuchają ich zdania, plany są realne do zrealizowania. Auto ogólnie dostępne, nie ma spiny. Skoda Octavia. Pieniądze normalne jak u innych szanujących ludzi firm, plus prowizje. Godziny elastyczne.

Edek

Mam nadzieję, że jest tutaj dość normalnie i nie ma jakichś wielkich problemów z pracą i z godzinami?

gosc

Witam, Moze ktos powiedziec cos wiecej o pracy PH w tej firmie? jakies sa ogolne warunki, jak sie pracuje w firmie, moze ktos powie w przyblizeniu jakie pieniadze mozna dostac, jak z autem czym sie jezdzi i czy wolno czasem prywatnie wyjechac?

Zostaw opinię o Bevo Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bevo Sp. z o.o.