Malta-Decor Sp. z o.o.

Opinie o Malta-Decor Sp. z o.o.

. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Na LinkedIn jest ogłoszenie na stanowisko mistrza utrzymania ruchu. Jakie wynagrodzenie oferują na tym stanowisku ? Czy praca jest zmianowa, weekendy pracujące, dyżury itd.?

Mistrz mechanik stale jest poszukiwany. Jak są rozliczane dyżury nocne i weekendowe?

@Andrzej

Mistrz mechanik znowu poszukiwany, widać dział UR powiększa się.

Magdalena
@.

Czyli nie jest to rotacja pracowników tylko rozwój firmy?

@Magdalena

Mistrz mechanik nadal poszukiwany. Gdzie jest młody wrona?

@Marek

Właśnie widziałem że szukają kogoś na to stanowisko. Wiesz jak wygląda rekrutacja? W ogłoszeniu piszą że trzeba znać angielski i niemiecki. Bardzo przepytują z języka?

@Adam

Z tego co mi wiadomo języki na tym stanowisku nie są mocno weryfikowane ponieważ angielski przydaje się przede wszystkim do dokumentów i raportów, a nie do codziennej komunikacji. Jeśli jesteś zainteresowany to najlepiej złóż Cv - jak się odezwą będziesz mógł dopytać :)

Iza
@Aga

A jest w ogóle na co teraz składać papiery, wiesz o jakichś trwających rekrutacjach? Jeśli tak, koniecznie daj znać. Bo ja niestety nic nie widzę, może źle patrze. Nie wiem :/

@Iza

Kilka rekrutacji jest otwartych... na pewno poszukują mechanika i pracowników produkcji ale to raczej dla mężczyzn. Dla kobiet jest praca w Laboratorium - jednak tam już konkretne wykształcenie lub doświadczenie w tym temacie jest wymagane. Ogłoszenia są na portalu Pracuj.

R_o
@Aga

Na jaką wypłatę można liczyć w laboratorium i jakie są godziny zmian?

@R_o

Labo pracuje tak jak produkcja w systemie czterobrygadowym. Co do wypłat to już nie pomogę ale tak jak napisałam wcześniej - najlepiej wysłać CV :)

Marzena
@Aga

hej a są w firmie jakieś stanowiska dla kobiet bez większego doświadczenia? jeśli tak to jakie i na jakie warunki można na nich liczyć? lab widzę, że odpada

R_o
@Aga

A duże są wymagania doświadczenia i wykształcenia do laboratorium? Bo chyba nie stać ich na taką pensję aby opłacało mi się przyjść na 4 brygady...

@Andrzej

Mistrz mechanik znowu poszukiwany.

Mistrz Pai Mei Nowy wpis
@.

Mistrza mechanika poszukują. Jaką stawkę proponują? Czy dyżury weekendowe też wchodzą w grę na tym stanowisku, jak tak to jak są rozliczane?

Były pracownik Nowy wpis

Witam wszystkich. W tej firmie pracowałem w poprzednim roku. Organizacja, możliwość rozwoju, Progress w tej firmie nie występował. Wady papieru, przeważnie były z winy operatorów. (maszynistów, suszycieli), był to taki mały (usunięte przez administratora), dużo godzin przepracowanych dochodzących do 192rh/miesiąc. Najlepsze jest to, że chcąc urlop, musiałeś biegać i szukać zastępcy w tym okresie, żeby Kierownik, nie miał problemu, nawet przy absencji pracowników, Kierownika nie interesuje absencja, o tym musi myśleć mistrz. FYI Firma Pozbruk Sp. z o. o. w Sobocie poszukuje operatorów produkcyjnych, operatorów wózka. Polecam. (Dyrekcja jest całkiem inna niż w MD).

MO Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Malta-Decor Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Mariusz

Chcę złożyć dokumenty na operatora, jakie są średnie stawki na tym stanowisku? Wiele firm oznacza już stawki i warunki zatrudnienia na portalach z ogłoszeniem.

@Mariusz

Na Linkedin jest ogłoszenie na Mistrza Mechanika. Jakie wynagrodzenie oferują i benefity? Rozumiem, ze praca jest jednozmianowa bez weekendów i dyżurów.

Ebe
@Mariusz

Na stronie praca.pl jest tylko podane wynagrodzenie dla mistrzów - 7000-11000 brutto, elektryka 7500-11000

Zakład

Rozpisują się tu szare gęsi by zatrzeć (usunięte przez administratora)tego zakładu. Podtrzymuje że to porażka, ludzie , maszyny ,infrastruktura . Zachęcam do walki sądowej i przekazanie sprawy do PIP a nawet do NIK . Brak osłon na elementach wirujących potworny hałas i zapylenie oraz wysokie temperatury. Tu lekarz z medycyny pracy odradza tam wykonywanie pracy na starcie. Ocena tego zakładu to mniej niż zero. Jak chcesz tam pracować to zostaniesz wydymany to moja subiektywna ocena obserwatora który przeżył szok widząc ten (usunięte przez administratora) za żadne pieniądze bym tam nie podjął pracy.

Czy jest możliwość pracy w Malta-Decor Sp. z o.o. na część etatu?

MB

Pewnie nie - przy systemie czterobrygadowym trudno by było o taką możliwość. Na stanowiskach biurowych też z tego co wiem wszyscy są zatrudnieni na cały etat.

Jakie są warunki zatrudnienia w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Aga

Firma zatrudnia na umowę o pracę.

Czy Malta-Decor Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Aga

Ze względu na pracę w systemie czterobrygadowym bardzo trudno jest dostosować grafik dla studentów. Jednak firma w okresie letnim chętnie przyjmuje studentów na praktyki.

wściekły

uwaga pracownicy mp4 cuchna na odleglosc czym alkohoem kierownicy udają ślepych pracownicy non stop na telefonach to po co etat kierownika czego lub kogo sie boją ukraina panem polak (usunięte przez administratora) a dobrzy pracownicy gnojeni z błotem unikac zatrudnienia jak ma sie odrobine szacunku do siebie bo tam go całkiem stracisz

gOŚĆ
@wściekły

A to bardzo ciekwa opinia " wściekłego". Widać, że były pracownik. Bo jakoś na mp4 nie widać pijanych od bardzo dawna. Rozumiem, że jak pracowałeś, to swój telefon zostawiałeś na portierni lub schowany głęboko w plecaku i przez całe osiem godzin solidnie pracowałeś. Widać również u Ciebie jakieś kompleksy na tle narodowościowym. A ten nieprawidziwy wpis świadczy o tym jaki masz szacunek do siebie i do drugiego człowieka. Dobrze, że już nie pracujesz. Powodzenia w innym miesjcu.

Były

Żenada1 brak klasy ,kultury ,zainteresowania , poziomu od strony przełożonych.Zenada2 Ukraińcy żądza i sprzedają innych.Zenada 3 nie zachoruj bo Cię wywala chyba że urwie Ci rękę to już jest jakiś powód do L4 Kur.....mi rzuca się na ludzi na wsi tam gdzie ktoś pochodzi tu jest Poznań bez ,udt do wózka nie wchodzimy ale Ukrainiec może wszystko.Kazdy uczy inaczej na końcu i tak nic nie wiesz, reszta osób miłych socjal-zero może jakiś najtańszy pakiet medyczny dla pracowników takie coś to już standard w dzisiejszych czasach.Zamiast siekiery kupić piłę tarczowa dużo szybciej i pracownik nie tonie w pocie.Siekiery też czasem się ostrzy.Przydało by się mydło do mycia rąk najtańsze w kostce i uzupełnianie apteczki .Wiecej nie dobijam i nie polecam zaznaczając że nie jestem młodym człowiekiem i szanuję pracę .

Jak się pracuje z ludźmi z Malta-Decor S.A.?

Maniek

Ja tam pracuję od niedawna ale widzę po ludziach że nie chętnie współpracują z nowo przyjętymi

Szym24
@Maniek

Niedługo mam zacząć tam pracę możesz rozwinąć temat jakiego rodzaju to niechęć do współpracy?

Ewelina
@Maniek

A na jakim stanowisku albo w jakim dziale? Bo teraz rekrutują na pozycję Laborant KJ / Laborantka KJ. I też ciekawa jestem relacji między pracownikami a przełożonymi. Jest mocno hierarchicznie?

Grzegorz c

Ja tam pracuje super ale daleko do rodziny

Harry Callahan

Na pracuj.pl "Przygotowanie surowca do produkcji papieru.Znajomość obsługi komputera "itd,itd.Ogłoszenie ważne do 17 grudnia.Znowu "stępiła się jakaś siekiera"?

Mieczysław
@Harry Callahan

A co, sugerujesz że tak często są tu zmiany? Duża rotacja jest? Czemu?

Carlos
@Mieczysław

Zobacz sam jak się przyjmiesz

Dariusz

W VW związki wywalczyły 1000 zł dla każdego pracownika podwyżki płacy. W innych dużych poznańskich zakładach też walczą o podwyżki. Czy w MD też będą podwyżki ?

Rada
@Dariusz

Czy wiesz,że pracę którą wykonujesz może wykonywać Ukrainiec? I to znacznie taniej i przez 12godz.Dlaczego zadajesz pytanie na tym forum,czy będą podwyżki?Idz do przewodniczącego Związku Malty- Decor i udzieli tobie odpowiedzi.Skoro twierdzisz,że związki w VW wywalczyły 1000 zł podwyżki dla każdego pracownika to dlaczego nie pójdziesz tam pracować.Nie wiesz jak wypowiedzenie się składa?Jakie jeszcze masz proste problemy?

Yellow
@Dariusz

A dlaczego nie napisałeś,że VW w tym roku obchodzi 25-cio lecie istnienia w Poznaniu?Mało ważne?Tam każdy pracownik z minimum rocznym stażem ma dostać 6500 brutto premii z tej okazji.Liczysz na podwyżkę?Zapytaj przewodniczącego za ile się sprzedał.

Razdwatrzy
@Rada

Komuś tu tyłek ściska. Widzę ze górne szczeble się zaczęły udzielać na forum. Bo po założeniu związków się okazało ze nagle górne stołki lecą. Za chwile wezmą się za kierownictwo. Ciekawe jakim cudem się znalazły pieniądze z funduszu z 2016 :) ktoś musiał fakturke podrzeć :) i wyciągnąć kopertę ze skarbonki.

Rafał
@Razdwatrzy

Ciekawe czy znajdą się pieniądze z poprzednich lat :)

pedros
@Dariusz

na razie walczą o podwyższenie WYDAJNOŚCI

Black

Słynna siekiera do rozwalania beli papierowych, taki chrzest dla nowych. Ale swoją drogą to nic lepszego nie wymyślono od ostatnich 14 lat jak tam nie pracuje.

Cześć Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Specjalista ds. wybarwień - kolorysta oraz mistrz zmianowy?

Pigment

Z farby i taśmy pracownicy nie widzieli podwyżki finansowej od 9lat.Kierownicy nie zrobią w tej sprawie nic.Przedstawiciel załogi jest zastraszany,że nie ma się wtrącać do Funduszu Socjalnego.Chłop szkolił się za mielarza,to go odsunęli tłumacząc -"sprawa polityczna"Dla kierowników liczy się tylko maszyna reszta pracowników jest drugiej kategorii.Brak jakiejkolwiek organizacji ,o wszystko trzeba wołać a mechanik na usterkę przychodzi po dwóch dniach ,bo chodzą jak święte krowy jeden za drugim.Malta-Decor w Poznaniu jest jednym z największych producentów papieru dekoracyjnego w Europie itd.itp.Jak myślicie dlaczego młodzi nie chcą tu przychodzić?Może zarząd jest do "czterech liter"?

Rafał
@Pigment

Zakład jest nastawiony na robienie ludzi w konia nie od dzisiaj. Np: odświętowywanie nadgodzin weekendowych czy nocnych w stosunku 1:1 lub: biurowi mają 1h w czasie pracy na "lunch", mało kto może z tego korzystać - 9h pracy/8h płacy. Przedstawiciel załogi po prostu jest bo musi być tak jak "fundusz socjalny" musi być ale czy jest?

Roman
@Rafał

Aż się chce robić na 300% normy.

Mistrz mechanik jest poszukiwany, jakie wynagrodzenie proponują?

Zostaw merytoryczną opinię o Malta-Decor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malta-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malta-Decor Sp. z o.o.