Malta-Decor Sp. z o.o.

Opinie o Malta-Decor Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Malta-Decor S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Dzisiaj mija 3 tydzień, a mieli się odezwać po 5 dniach.

Merek

Mistrz mechanik - ogłoszenie jest nadal w sieci

Roman

Z ogłoszenia MD: To oferujemy - Lokalizację w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK); sztos

Mirek

Znowu szukają mistrza utrzymania ruchu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Malta-Decor Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

A laborant jaką ma stawkę ?

Tony Montana

Znowu potrzebują"na siekierę".Coś często wykruszają się"te narzędzia".

Tony Montana

Znowu potrzebują "na siekierę".Coś często wykruszają się "te narzędzia".

AgataC.

Jak wygląda praca na stanowisku laborant? Też 4 zmiany? Jaka atmosfera?

Laborant
@AgataC.

Do twoich obowiazkow należy kontrolą jakości bieżącej produkcji, wylądujesz wady w papierze, oglądając go co jakoś czas, sprawdzasz parametry, oceniasz kolor, wszystko to opisujesz i archiwizujesz. Czasami częściej, czasami rzadziej zależy od wielu rzeczy. Tak, praca też jest na 4 zmiany. Jeśli lubisz wolne weekendy i święta, praca nie jest dla Ciebie.

Pulper

Idźcie z stamtąd bo to juz sp zoo . Warunki pracy szkodliwe. System 4 brygadowy. Zarzadzanie produkcja przez przykladowych "Januszy". Mordy ukrainskie podpora zakladu. Praca od razu na wymiane. Wszedzie lepiej niz tam . Niszcza drogi przeladowanymi samochodami i emituja hałas i szkodza srodowisku.Dziwne ze miasto Poznan nie wygoni ich z tej lokalizacji.

Wiktoria
@Pulper

Rozumiem, że jesteś, bądź byłeś, pracownikiem firmy Malta-Decor S.A. Co miałeś na myśli mówiąc o szkodliwych warunkach pracy? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy w związku z tym pracodawca wypłaca pracownikom dodatek z tytułu pracy w szkodliwych warunkach?

byly pracownik
@Wiktoria

nie ma zadnego dodatku

Silnik pulpera
@Wiktoria

Pracowałem dawniej na wydziale MP4, to może trochę przybliżę realia: Na hali jest głośno: ok. 90dB-110dB zależnie od miejsca. Pracuje się oczywiście w ochronie słuchu. Dodajmy do tego temperaturę sięgającą latem 40 stopni na "typowych" stanowiskach, przy stałch 100% wilgotności gdyż na maszynie odparowują dziennie dziesiątki jeśli nie setki m3 wody. Ale prawdziwa zabawa zaczyna się gdy "sprawa się rypnie", i trzeba wykonać prace bezpośrednio przy maszynie, w części prasowej, suszarni, lub dalej. Wtedy w grę wchodzą temperatury, gdzie dotykając poręczy można się oparzyć, a maszyna promieniuje z całej objętości. Nie polecam. 2/10

Maja

Cześć, Czy w malta decor pracuje się również w święta? Pozdrawiam

MPK
@Maja

Dziwne by było gdyby nie pracowała.

Karol

@ja a jak z grafikiem? Można wyprosić o wolne czy ciężko?

Pracownikpracownik
@Karol

3 rano 1 popol 3 nocki 3 wolne

Jaka umowa obowiązuje w Malta-Decor S.A. podczas okresu próbnego?

Pierwsza umowa 2 lata

Czy Malta-Decor S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

tak 4 terminy po 14 dni do wyboru

ogór

Na czym polega praca laboranta i ilu zmianowy jest system pracy?

byly pracownik
@ogór

4brygadowka, nie polecam

Zenek

Nikt nie trzyma w firmie na siłę. Cieszmy się , że firma ma ludzi do pracy a nie obrażacie ich, polecam firmę ale dla pracowitych osób

Faraon

Witam. Na jakie pieniądze można liczyć jako magazynier

przewijak

robota słaba , warunki ciężkie, ukraińscy pracownicy reszta to emeryci . Nie ma perspektyw na rozwój . Słabo jest ogólnie i nie zanosi się że będzie lepiej . gamonie na stanowisku mistrza chodzą jak naćpani po zakładzie . No i kwadratowa głowa pan na włosciach ;-) i frog - zakłamana fałszywa gnida . ;-)

Siekiera
@przewijak

I to jest cała prawda o tym przybytku biedy, nędzy i rozpaczy.

Patryk

Wysokość zarobków każdy pozna jak będzie na rozmowie rekrutacyjnej. Ważne, że firma jest dobra.

Bondziorno

Kiedyś na MP4 vice kierol z pomorza zalał ługiem mechaników naprawiajacych napęd i cicho sza takie BHP.

Bury

Cześć. Jakie są zarobki na stanowisku laboranta? Jak wygląda zakres obowiązków? Czy firma oferuje jakiś socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Malta-Decor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malta-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malta-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malta-Decor Sp. z o.o.