GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Trąbka

Pracodawca bardzo niesłowny i cwany. Wręcz postępny. Bywa bezlitosny. Nie dotrzymuje słowa choć wiele czarująco obiecuje, można się bardzo przejechać. Nie polecam. Ma niespotykane zagrywki np. sam nasyła ZUS na pracowników gdy są na L4. Dziwny.

qa

Wie ktoś dlaczego firma już z pół roku szuka kogoś na specjalistę ds. dystrybucji w Łodzi?

teleks

wesołych swiąt dla wszystkich pracownikow (usunięte przez administratora)

Dariusz

Skoro firma nie zatrudnia bezpośrednio tylko przez pośredników to mógłbyś napisać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Pol

Co roku przychodzili z podwyzką. Z niczym nie można było się juz dogadać. Gdy rozpocząłem współpracę lata temu była to inna firma. Jakość podobna, ceny o niebo lepsze i nie porównanie sympatyczniejsza. Już nie współpracuje.

Kamienne Wnetrza

Dramat ! To co wyprawia ta firma jest nie do opisania! Najpierw gubią przesyłkę, wysyłają ją całkowicie w inne miejsce, następnie wystawiają za to sobie fakturę, aby zaraz napisać, że ją anulują a na sam koniec wysyłają zgłoszenie do KRD! Oczywiście telefonów nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpisuje! Dobrze wszystkim radzę unikajcie! Firma niegodna polecenia !

Producent Parapetów
@Kamienne Wnetrza

Hehehe.... skąd my to znamy a do tego jak ja znajdą paczkę cała przykurzoną po 30 dniach odsyłają na nasz koszt ładnie opisując na fakturze :) jako "zwrot" na pytanie do opiekuna dlaczego tak naliczyli jak i tak ja zgubili a my musieliśmy dosłać ten sam towar drugi raz na nasz koszt do kontrahenta pokrywając do tego podwójne koszty przesyłki i materiału "prosimy zgłosić reklamację " ABSURD!!!

Ciekawski

Witam, mam pytanie do pracujących w Pekaes odnośnie rekrutacji. Jestem już tydzień po rozmowie i nadal cisza, a oferta pracy zniknęła ze strony pracodawcy przed dwoma dniami. Jak długo po rozmowie kwalifikacyjnej czeka się na odpowiedź i czy w przypadku negatywnej rekrutacji wysyłają informację zwrotną do wszystkich kandydatów? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

nicto
@Ciekawski

Ciekawski mozesz nieliczyc na jakąkolwiek odpowiedz,mnie potraktowano tez tak samo.Myslę ze nie jest to zbyt powazna firma.lub ludzie tam pracujący,pozdrawiam.

Wladek

A do mnie dzwonili ze Stokrotki z pozdrowieniami

M
@Ciekawski

Zapomnij o odpowiedzi, firma cały czas ponawia oferty, pomimo zapewnienia o udzieleniu odpowiedzi takowej nie otrzymałem

kkk
@Ciekawski

To oznacza że jakiś znajomy nierób znowu dostał pracę i będzie kolejnym konfidentem za co będzie lepiej nagradzany. Dlatego nie masz pracy. Pełno tu teraz takich. Taka moda wyszla od góry.

Mcm
@nicto

Z tego co wiem przy wszystkich ogloszeniach jest zaznaczone ,ze kontaktują się zvwybranymi kandydatami. Jeśli nie zadzwonili to pewnie mają kogoś innego na to stanowisko.

wij
@Mcm

tak , rozumiem .. tylko jak sie juz skontaktują i odbyłeś rozmowe , to od normalnej firmy ioczekujesz telefonu z odpowiedzxią

Konrad

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Podstawa pensji słaba i obiecane możliwości wysokich premii. Mam tam znajomą i mówiła że bardzo niestabilny system premiowy. Bywają niezłe premie ale można momentalnie stracić przez dziwne systemy i kruczki. Gigantyczne plany i co roku zwiększane nawet o 100 %. Znajomi odradzali aby tam iść gdyż bardzo dużo osób dostaje ogromne kary za odejście chcąc zmienić pracę. Muszą podpisać jakiś dziwny dokument. Jakiś handlowiec stracił nawet wszystkie oszczędności przez to. Więc to bardzo niebezpieczne.

@Konrad

Zastanawiające jest to, co napisałeś o rzekomym obowiązku podpisania dokumentu, z którego ma wynikać kara pieniężna za wcześniejsze odejście z pracy. Mógłbyś precyzyjniej przedstawić, jakiej dokładnie treści jest ten dokument? Jestem ciekaw co w przypadku, gdy nie zgodzimy się na podpisanie takiego dokumentu, dlatego, proszę o sprecyzowanie.

@Konrad

Ja kolego również byłem na rozmowie rekrutacyjnej i wnioski moje są następujące. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Marne narzędzia pracy jakaś skoda rapid gdzie w byle spożywce dają lepsze samochody. Wymagania co do stanowiska specjalista ds sprzedaży co najmniej jakbyś starał się do NASA (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam jest grono innych firm bardziej przyjaznych pracownikom.

Lelek
@Konrad

To (usunięte przez administratora)z Ciebie żeś w ogóle szedł na rozmowę, jak ci powiedziała, że lipa, a znajomej powiedz, żeby zwijała żagle, jak jej tak źle. Ale jak przytuliła parę tysięcy w jeden miesiąc prowizki, to się już nie pochwaliła, co?

Mike
@Franciszek

Popytaj najlepiej tych którzy tam już nie pracują. Pewnie nie mogą się otrząsnąć po przeżyciach i muszą korzystać z pomocy specjalistów . Straszna rotacja. Masę byłych pracownikow wytacza sprawy sądowe. Ja wygrałem. Rozmawiałem z byłymi dyrektorami, spedytorami i każdy ma straszne wspomnienia.

@Adam

Samochody służbowe nie zawsze są w bardzo wysokim standardzie, najważniejsze, żeby były sprawne. Jeśli chodzi o wymagania, to czy mógłbyś przybliżyć jakie pytania zadawał rekruter? Finalnie zdecydowałeś się na zatrudnienie, czy nie dostałeś jeszcze odpowiedzi zwrotnej od pracodawcy?

Mały
@Franciszek

Dobry samochód robi lepsze wrażenie na kliencie , a wtedy sprzedaż też idzie lepiej, jak chce się coś sprzedać to trzeba się odpowiednio prezentować.

Doradca
@Konrad

Nie sądzę, żeby firma naprawdę szła na ostro z egzekucją tej umowy - to by się szybko rozeszło i nikt nie chciałby już tu się zatrudnić. Jest stres gdybyś chciał odejść po jakimś czasie do pewnej firmy z branży (pogadaj z ludźmi to się dowiesz do której i może się dowiesz dlaczego ale wtedy też będziesz chciał odjeść i będziesz miał stres więc lepiej może nie :-)

vitacz
@Mały

Ale co chcesz klientowi prezentować? samochód??? Handlowiec pozycjonuje się nie samochodem lecz poziomem wiedzy o firmie i produktach oraz a może przede wszystkim umiejetnością słuchania tego co mówi do niego klient czyli jakie ma oczekiwania w stosunku do operatora log. Widać dla czego kariery w handlu nie zrobiłeś...

jan
@vitacz

to po co zarząd ma takie fury ???tez im dac góra skody superb ,

@Doradca

Są egzekwowane. Już parę osób pisało o sprawach w sądach itp

marana

@Nick pierwsze słysze? kto mial?

@marana

naprawdę myślisz ze ktoś tu Dane napisze ? Jak nie słyszałaś znaczy ze nie pracowałaś i nie masz znajomych w branży, bo to żadna tajemnica

marana

no właśnie mam i nikt nic także nie siej fermentu i nie wylewaj pomyj z kosmosu bo sprawy nikt nie miał a jak juz to na pewno nie za niewinnosc wiec splyn

zamelduj Muzykowi że zadanie wykonane

marana

zamelduj twojej starej rze spitolila robote i wracasz

@marana

Uderz w stół.... :D jak mi przykro. Ja do takiego poziomu nie zejdę

Była
@marana

Bardzo wiele ludzi dostało kary nawet do 20 000 zł nie czyniąc żadnej szkody pracodawcy. Tylko dla tego że chciało zmienić pracę i pochopnie często pod wpływem zagrywki podpisało niepotrzebnie lojalke. Jestem tego ofiarą. Wprowadziło mnie to w duże kłopoty i straciłam większość domowych oszczędności. Ostrzegam więc innych. Uważajcie.

@Była

no pewnie taka biedna i wogole pewnie to skad mialas 20 tys za niewinnosc nikt nie dostal "ofiaro"

Była
@marana

Stopień ignorancji i bezczelności wypowiadających się na tym forum decydentów jest przerażający. Pokazuje to jak jest tam naprawdę. Straciłam bez winy ogromne prywatne pieniądze (nie potrącone z pensji) gdyż podstępnie zostałam zmuszona do podpisania lojalki. Cieszę się że nie pracuje już dla takich ludzi. Nie warto. Można zmarnować sobie życie i zdrowie. Nie dajcie się nabrać na żadne mile gesty, obietnice. Zostawią cię w samych skarpetkach gdy tylko natrafi się okazja wykorzystując przewagę pracodawcy nad pracownikiem.

@Była

dobra dobra - a ska mialas pieniadze? od pracodawcy - oszukalas to ci zabral - bylo nie kombinowac. wszyscy winni tylko nie ksiezniczka. zal mi ciebie dziewczyno serio

@Była

Jak długo pracowałaś w firmie PEKAES? Relacje między pracodawcą a zatrudnionymi pracownikami są w Twojej ocenie elementem do poprawy? Jestem ciekaw, co zmieniłabyś w tej firmie, gdybyś miała możliwość decydowania. Wróć, proszę pamięcią do okresu pracy w tym miejscu i napisz, co byś zmieniła.

Niki

Powiało grozą. Czyli jednak to prawda z tymi podstępnymi lojalkami(usunięte przez administratora)

Stefan
@Niki

Dobry handlowiec zarobi naprawdę bardzo dobre pieniądze na poziomie najlepszych na rynku. A lichy.... niech odpowie sobie na co zasługuje.

Yhy
@Stefan

Prosimy nas nie rozśmieszać. Dobrzy handlowcy i spedytorzy już pouciekali i mają się dobrze. Dużo lepiej. Ci co zostali szczęśliwi nie są skoro co chwila ktoś ucieka.

@Yhy

Uważasz, że dobrzy i kompetentni pracownicy nie pracują już w PEKAES? Nie można tak generalizować i mówić w imieniu innych pracowników. Jeżeli sam nie jesteś zadowolony z zatrudnienia możesz napisać co Ci nie odpowiada i jakie zastrzeżenia masz do pracodawcy. Zachęcam Cię do dyskusji.

Były specjalista
@Była

Ja też zostałem ukarany a żadnych szkód nie wyrzadziłem. (usunięte przez administratora)

Kate
@Franciszek

Jak odmówisz podpisania lojalki, co raczej nikt nie zrobił z przerażenia to masz komunikat że raczej trzeba się będzie rozstać. Jest ogromne ryzyko też znalezienia się w bardzo złej i stresującej pozycji w firmie. Lepiej nic nie podpisywać i zmienić pracę. Żyć nie jak niewolnik i spokojniej.

Witold
@Kate

Jak wygląda umowa lojalnościowa o której piszesz i ile wynosi kara za jej zerwanie? Ciekawi mnie ta kwestia, napisz proszę coś więcej na ten temat.

Mcm
@Konrad

Jaki papier ,jakie kruczki. Co wy za bzdety wypisujecie. Podpisujesz umowe o prace i tyle nic wiecej. Oczywiście trzeba ją przed podpisaniem tez dokładnie przeczytac . Jak tak robicie i dajecie sie (usunięte przez administratora) to sie nie dziwie ,ze sa firmy ktore jadą na glupocie pracownika.

magazyn były

ludzie bo w wychodku tak jest.tam nie istnieje cos takiego jak wspołpraca miedzy ludzmi.tam liczą się tylko tabelki oczywiście wyswietlana na ZIELONO.

trdnica

nie KON TROJANSKI tylko gnida z wora konia.

zainteresowany pracą

Jakie są zarobki na stanowisku Magazyniera?

trener

czy KOŃ TROJANSKI z Sosnowca został już Dyrektorem w Krakowie?

Kolo

Polecacie prace na magazynie w Pekaes

spedytor

jak wygląda praca na stanowisku spedytora/specjalisty ds.transportu?

mama

urwa jak gnidha z zagórza zostaje PO dyr. w Krakowie.To może naprawdę Kulczyk zyje!

WOLNE MEDIA
@mama

PAPIEROSY I TAK BĘDĄ PALIC ZAWSZE ,A TEN LUBI TAKICH.

Gabriela
@WOLNE MEDIA

Wasze posty mają raczej niewiele wspólnego z tematami, które powinny być tu poruszane. Miejcie proszę na uwadze, iż wchodzą tu osoby zainteresowane podjęciem pracy w PEKAES i w związku z tym chciałyby dowiedzieć się jak najwięcej o tym pracodawcy. Potrzebne są tu nam zatem rzetelne informacje o tamtejszych warunkach pracy. Orientujecie się może, w oparciu o jaki rodzaj umowy zatrudniane są tam nowi pracownicy?

Rambo
@Gabriela

Wszyscy pracują na umowach o pracę

poczta

poniżej mułu- pracownik śmieć klient sie nie liczy wyniki manipulowane.

roj
@poczta

ale mozna sie nauczyc fachu , rok popracowac i pójść do konkurencji za lepsze pieniądze , tak zrobiłem :-)

@roj

Mam rozumieć, że firma PEKAES daje szanse zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? Zakładając, że taki pracownik otrzyma propozycję pracy to, czy może liczyć na wsparcie i pomoc pozostałych pracowników? Jak pod kątem atmosfery wypada to miejsce pracy? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

roj
@Franciszek

czy daje ? mhm w sensie fachu i nauki to tak , ale ja przyszedłem na miejsce osoby , któa poszła do konkurencji . Potem ja po roku tez tak zrobiłem . Uwazam ,że Pekaes powinien przyjrzec sie temu , dlaczego tak pracownicy robią . I nie to ,że idą za przysłowiowymi 500 zł róznicy . To jest głębszy temat . Góra lekko jest oderwana od ludzi pracujących na "dole ". Dyrektorzy są tam nieomylni jak Papież , zarząd zresztą tez . Słąba komunikacja góra -dół . Aktualnie moj szef jest partnerem dla mnie w biznesie , wspiera jak mam problem . Tam zauważyłem , ze dyrowie raczej nie znaja sie na fachu . unikają odpowiedzialnosci. a jak jest prpoblem jedynie powiedzą - ' rób , przeciez Ci placą za to " . Owszem płacą , ale jak widziałęm takeigo niekompetentnego przełozonego to i o szacunek dla niego trudno .

stere
@Franciszek

biorą jak leci z łapanki najlepsi pracownicy robią za grosze i nic nie mówią

Barmann
@Franciszek

(usunięte przez administratora) Ci na dole znają się i naocznie widza codziennie problemy, zgłaszają je do tych trochę wyżej Ci mówią żeby nie wymyślać i dalej robić swoje, nie zgłaszają wyżej, wręcz mówią ze wszystko super. A katastrofa w tle się rozwija. Nawet jak gdzieś się wyżej przebije to nie raz trafi na politycznie poprawnego, co on nie będzie zgłaszał bo jak on może powiedzieć ze u wszystkich działa a u niego nie i temat dalej pęcznieje. Aż w końcu jak ktoś z zewnątrz zwraca uwagę ze coś chyba jest nie tak to ktoś z góry się pofatyguje i wiadomo kto dostanie po (usunięte przez administratora) I tu więcej nic komentować nie trzeba.

@Barmann

Skoro w Waszej ocenie zarobki dla najlepszych pracowników nie są zadowalające, to może warto by było poruszyć ten temat na specjalnym spotkaniu z prezesem? Może tego typu spotkanie przyniosłoby oczekiwany rezultat w postaci podwyżek? Ciekawi mnie, czy w Waszej ocenie takie spotkanie jest zasadne.

Norbert
@Franciszek

Takich spotkań nie ma. Odbywały się najwyżej w Błoniu jak była stawka przewoźników wszystkich. Informację od szefów są jasne, nie ma kasy. A jakie są prawdziwe wytyczne z góry nie wiadomo. I tak będą chabić i cyganić.

Kinoman
@Barmann

No i ocenzurowali.... Opinię Barmanna. Chyba, Prawda w oczy kole. Moim zdaniem porównanie do pierwszego odcinka mini serialu o katastrofie z 26 kwietnia 86 trafne. Wiem bo zdążyłem przeczytać komentarz w oryginale i obejrzeć ten odcinek i trzy pozostałe. Warto

lew
@Franciszek

oczywiscie ,ze takie spotkania sa zasadne , ale muszą byc konstruktywne . Ja przedstawiam ile robie dla firmy i prosze o docenienie w formie finansowej . A nie ,że potem mam info .. " no pod koniec roku pomyslimy " . Włąsnie dogrywam prace w konkurencji . Szkoda mi czasu

@lew

Brak podwyżek to oczywiście duża niedogodność. Najlepsi pracownicy powinni być nagradzani finansowo. A czy inne formy dofinansowania takie jak pakiet socjalny obowiązują w firmie? Mógłbyś przybliżyć jakie benefity zawiera i czy może choć trochę podwyższyć pensje?

lew
@Franciszek

mnie interesuje konkrtetna kasa z wynagrodzenia , zadne benefity w pekaesie vczy tez w innej firmie nie zrekompensują mi . mam rodzine , pewne oczekiwania , nadmienaim poparte wynikami . za to co robie tu bede miał nie 100 nie 200 zł wiecej .... bo za 200 500 zł nie zmienaiłbym firmy

Stefan
@lew

Nie jest najgorzej,

Naprawdę?
@Stefan

"Nie jest najgorzej"? Naprawdę? Co to jest? Przymusowy (usunięte przez administratora)?

merc
@poczta

poczta strzał w 10-kę w 100%.Tam tylko liczą sie tabelki i to tylko na ZIELONO!!!! totalne (usunięte przez administratora)

Uuu
@Franciszek

Nie warto. Nawet jak wywalczysz jakieś grosze na podwyżkę to dostaniesz masę więcej obowiązków potem w nagrodę. Ale dowiesz się o tym potem. Więcej za to zapłacisz niż zyskasz.

@nowy

Cześć, właśnie mam tam się zatrudnić w Koninku k/ Poznania. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat atmosfery itp?

Ryszard
@@nowy

Jesteś już po rozmowie z pracodawcą na temat Twojego zatrudnienia? Jeżeli odbyłeś już rozmowę, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak ona wyglądała? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności. Ciekaw jestem, jak ona wyglądała.

ponury grabarz

ale jesteście naiwni! shyf zostanie shyfem nawet gdy go Skuba wezwał do pracy.

sternik

dawac Ludzie do pracy do PEKAES w Sosnowcu,(usunięte przez administratora)

Honorata
@sternik

Niestety, Twój komentarz jest mało zrozumiały. A już szczególny problem będą z nim miały te osoby, które są nowe na forum. Jesteś może pracownikiem w firmie PEKAES? Jeśli tak to zachęcałabym Cię do tego, żebyś opowiedział nam coś o specyfice pracy w tym miejscu. Dowiedziałam się, iż firma ta jest organizatorem programu stażowego "Kurs na rozwój", który przeznaczony jest dla studentów IV-V roku oraz absolwentów. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego stażu?

sternik
@Honorata

Bełchatów wszystko napisał na ten temat, więc się domysl .

apsik

co wy tam chcecie od tej firemki? orientalna jest i tyle jak i jej dowódcy.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.