GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Merkuriusz

Coś ciekawego się dzieje ostatnio? ;-) Lepiej może dać szybko wszystkim ciężkie lojalki, zanim (zanim COŚ) się wszyscy najlepsi i najbardziej ogarnięci rozbiegną? A wiecie co jest najgorszą zmianą? Jeżeli teściowie się zmieniają, a żona i szwagrostwo zostaje to samo ;-)

Sveta
@Merkuriusz

warto było siedzieć do pierwszej w nocy, żeby to napisać?

Lojalka
@Merkuriusz

Niech nikt nigdy nic nie podpisuje. Ani lojalki ani niczego. Co by nie obiecywali, straszyli czy kitowali. To pułapka. Uważajcie. Za nic w świecie.

Merkuriusz
@Sveta

Warto :-) Nigdy nie wiesz, czy ktoś siedzi do pierwszej, czy od pierwszej, czy jeszcze w innym schemacie. Równie dobrze można by zapytać, czy warto było czytać i komentować wpis, który "nie ma sensu"? ;-) Każdy coś robi. Skoro więc robi, to pewnie ma to - według niego - jakiś sens. I mniejsza o to, co inni pomyślą, ważne będą fakty, które nastąpią.

Gryf
@Sveta

A tobie warto było siedzieć żeby odpisac

Jak sytuacja na firmie?

Zuber

"Na firmie"? Mam rozumieć, że tak zadane pytanie ma sprawiać wrażenie "luzackiego" i zdanego przez kogoś "z ulicy" ;-) Zbyt prymitywne, żeby przeszło. A taki - rzekomo - profesjonalny portal. (usunięte przez administratora) Zbieram takie "kwiatki". Kto wie, do czego się przydadzą.

p. jaki

sytuiacja na firmie bardzo dobra , atmosfera rewelacyjna w pracy , nie wiem czego tyle negatywów jest w sieci

Markus

Witajcie Chciałbym się podpytać jak wyglada praca w IT w Błoniu. Ostatnio pojawiły się dwa ogłoszenia do tego działu i zastanawiam się nad rekrutacja? Można liczyć na szanse na rozwój i godziwe zarobki?

Luna
@Markus

Chłopaki z IT spoko chłopaki i nie wyglądają na smutnych, więc raczej ok

Nie polecam. Uszkodzony towar.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w PEKAES SA?

Arbiter Elegancji

Ostatnio to "strój domowy" :-) W normalnych warunkach to "black tie"

sasza

obowiązuje teraz dress ... repreznatcji rosji :-)

flok

obowiązuje od kliku lat strój reprezentacij Rumunii.Właściciele z Rumunii to niby jaka szata?

Superb

Bardziej obowiązuje dress niż code. Przynajmniej w kwestii zarządzania

Obiektyw

Atmosfera w tej firmie była kiedyś dawno temu teraz każdy na każdego kabluje Białystok ,Kraków ,Szczecin . Ten pierwszy magazyn totalna tragedia może teraz się poprawi jak wywalili pseudo kierowniczka oddziału.

Pyt

Biorę pod uwagę pracę w tej firmie. Widzę poniższe wpisy i mam mieszane uczucia. Zadziwiające sie słyszy opinie. Chcę się zapytać jaka jest atmosfera w firmie, jak przełożeni traktują pracowników i jak się pracuje. O co chodzi z tymi karami.

Odp
@Pyt

Zależy jaki dział. W biurach super atmosfera! Konkursy, benefity, ciasta, drużyna biegowa. Na magazynach sporo dziadów, więc jak nie masz więcej niż 50l to możesz mieć problem się dogadać z betonem tęskniącym za komunom, ale też się da żyć.

Sos
@Pyt

Odeszłam i to był najszczesliwszy dzień. Za żadne pieniądze czy benefity bym tam nie wróciła i nie chcę nigdy trafić do czegoś podobnego. Odradzam. Ostrzegam przed czytaniem tutaj propagandy pisanej przez cwaniaków.

Pracownica
@Pyt

Nie dowiesz się z tego forum nic ważnego. Byłam tu jakiś czas temu i zauważyłam że bardzo wiele prawdziwych ostrzegawczych wypowiedzi jest usunięte z tej strony. Co jest nie fair i pokazuje jak wiele chcą ukryć. Zarząd wnikliwie czyta i boi się pokazania o nich prawdy. Swoim pracownikom grozi, szantazuje i zastrasza za nie mają prawa nic pisać na go work więc piszę anonimowo.

bajki
@Odp

Nie pisz bzdur, że w biurze jest super atmosfera, ja pracowałam i wiem co tam się dzieje. Wszyscy robią wszystko na pokaz, że niby taka super atmosfera itd., a tak na prawdę to każdy wbija szpile jak tylko ma okazje. Wszyscy są fałszywi i zakłamani, typowe kropo. Jak coś Ci potrzeba albo coś nie wyszło to nie licz na pomoc a jedynie podpierdułkę do przełożonego. O jakiś benefitach mówisz? 100zł na "gwiazdkę" ? hahaha no to faktycznie super, oczywiście jak dochody Ci nie przekroczą. W mojej obecnej firmie mam 1000zł w grudniu przelewem na konto i nikt nie patrzy na dochody, poza tym ogólnie zarabiam prawie drugie tyle :) To była moja najgorsza praca w życiu jak przepracowałam tyle lat, tą firmę wspominam najgorzej.

Odp
@bajki

no to widocznie byłeś kiepski. Dobrzy pracownicy mają w pekaes dobrze tylko sie trzba nie obujac

Karol
@Odp

Gdyby był kiepski to by nie dostał o wiele lepszej pracy. Widać poprzedni pracodawca był kiepski. Po co robić za 10-ciu za grosze albo bajki o profitach. Śmieszne że nawet na święta trzeba pisać takie skomplikowane procedury jak w urzędzie skarbowym aby coś dostać. W sumie najmniejsze grosze na rynku.

Orka

Czy w waszych oddziałach też zwiększyli korekty paliwowe...?

Ugór
@Orka

Z Wami to jest naprawdę orka na ugorze. W pierwszym moim komentarzu (mam zrzut ekranu) napisałem, czym jest korekta paliwowa, jak działa i dlaczego - w związku z czym - tak postawione pytanie nie ma sensu w tym momencie. Zasugerowałem również, żeby autorzy pytań - z ramienia portalu - choć trochę postarali się zorientować w dziedzienie, w której pote zamierzają zadać pytania (to się nazywa rozwój i nauka) bo inaczej wystawiają siebie i portal na pośmiewisko, co jakoś nie idzie w parze z tym, co o portalu - na lewo i prawo - opowiada jego prezes. Post został wykosawany - bzdurne pytanie zostało. Co ciekawe, nikt na nie nie odpowidział, bo ono nie ma - teraz sensu. W drugim poście zrówciłem tylko spokojne uwagę (też mam zrzut ekranu), że zamiast kasować mój poprzedni post, można by się z niego czegoś nauczyć i przefromułować pytanie. Post został skasowany :-) To jest mój trzeci post (pytanie wciąż to samo :-) - też mam zrzut ekranu - Ciekawe, czy też zostanie skakowany?

@Orka

A co ciebie to obchodzi, nie interesuje się i zajmij się pracą.

Miras

Ale nie w Sosnowcu blagam.łapówek ni daje.

Producent Parapetów

Tragedia !!! 13 lat współpracy z nimi i cały czas pod górkę ale w chwili obecnej przechodzą sami siebie. Nasz opiekun z Pekaes pod swoim numerem zamawia odbiór przesyłki i ową przesyłkę pekaes nie odbiera od naszego kontrahenta od 3 dni - po 5 interwencjach do opiekuna mamy info na maila " oczekuje na odpowiedź mailową z oddziału a co do zaginięcia drugiej przesyłki proponuje zgłosić reklamację" Tylko że Pekaes odpisuje maile zawsze na drugi dzień czyli oddział do oddziału odpisuje na drugi dzień i tak schodzi z dnia na dzień a reklamacja? reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 60 dni + dodatkowe uzupełnienia !! Nasza ostatnia reklamacja zgłoszona w marcu została rozpatrzona w lipcu :) LUDZIE co to za firma :) brak słów

@Producent Parapetów

Jak można utrzymywać z kimś współpracę przez 13 lat będąc niezadowolonym? :-) Da się tak? To jak będąc w związku małżeńskim z przymusu:-) Źle o Pani/Panu świadczy:-)

producent okien
@Producent Parapetów

potwierdzam co pisze producent parapetów - jestem producentem okien

abc

Ludzie ogarnijcie się !! To nie miejsce na ploty. Udzielajcie konkretnych informacji na temat pracodawcy które będą pomocne potencjalnym kandydatom. Co kogo interesuję że "Karol powiedział że Marcin powiedział że Marta słyszała.." itp. Czytać się tego nie da.

Kierowca bombowca.

Magazyn w Białymstoku działa chyba najgorzej w Polsce z pośród wszystkich magazynów Pekaes . Magazynierzy i brygadzista to ludzie innego świata tak długo jak tam zdejmują towar to dawno nigdzie nie miałem.

Bombowca kierowca
@Kierowca bombowca.

Zapraszam do Wrocławia. Dziś na 4 przyszedł tylko 1, resztą zaspala. A o terminowym wyjeździe możesz zapomnieć....

Pekaes

Czy ma ktoś może informacje na temat pracy na stanowisku biurowym w oddziale na pomorzu? Jak wygląda sprawa wynagrodzenia, zakresu obowiązków i atmosfery w pracy?

Dariusz
@Pekaes

Na stronie https://www.pekaes.pl/pl/career/jobs masz wszystkie oferty pracy jakie pracodawca aktualnie publikuje. Nie znam wysokości wynagrodzenia ale pracodawca oferuje atrakcyjny system premiowy i szereg benefitów. Zajrzyj na stronę firmy, może najdziesz coś dla siebie.

Jola
@Dariusz

Ehe. Premie i benefity ;) kary, opiernicz, ciśnienie, robienie w konia i strach. Jak odejdziesz z pracy to masz benefit w postaci lojalki. Zakaz pracy u konkurencji 6 miesięcy albo kara 40 000 zł. Siedź na bezrobociu. Dzięki za taką premie i benefit. Nie warto. Omiń.

Maniek
@Jola

Bezpodstawnie, nie ma czegoś takiego jak zakaz pracy u konkurencji lub kara. Nie ma też czegoś takiego jak podpisanie lojalki, gdy zwalniasz się z pracy.

Zyga

Czy jakimś oddziale stwierdzono już koronawirusa?bo nie wierzę że w żadnym jak tyle ludzi się przewija.

Dobre
@Zyga

To czy w coś wierzysz czy nie wierzysz nie ma żadnego związku z rzeczywistością i prawdą. Szukanie sensacji.

Czy ktoś coś wie o PEKAESIE z Gdyni na Magazyniera/Operatora wózka widłowego? Często się ogłaszają i proponują zarobki do 3850 brutto. Czy to prawda i jakie macie opinie na temat tej firmy w Gdyni. Pozdrawiam

triku
@Gdynia

kolego wszedzie tylko nie tam!!!!!!!!!!

Wawell

W Krakowie rządzi ciifka z Sosnowca

Leszek

A jak tam towarzystwo bawi się w Krakowie pod wodzą nowego dyrektora??????

koonowy lisc
@Leszek

a jak mozna sie bawidz z GNIDĄ?

Jak się pracuje z ludźmi z PEKAES SA?

W pełni zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Nie ma co im się dziwić po tym co przeszli i co ich spotkało. Biedacy. Kiedyś to była super firma.

Leon

Ricky coś te twoje wpisy są mało spójne, coś sciemniasz chłopaku. Coś chcesz powiedzieć ale albo nie wiesz albo bardzo kłamiesz.

Agata

Jak ze szkoleniami w firmie? Można na coś liczyć ?

perqa
@Agata

w centrali ucza nordic walkingu ale poza tym to nie bardzo

Jeniec

Panowíe proszę nienażekać na pracę,proszęl ciężko zabrać się za robotę efekty finansowe przyjdą z czasemProszę popatrzeć na pracę panów dyrektorów, kierowników jak cięzko pracują min.12 godz. Nic tylko brać przykład.pozdrawiam Marcin wozak.

mis z krakowa
@Jeniec

my bierzemy przykład z naszego nowego pana Dyrektora,jest naszym największym autorytetem.Szanujemy go i będziemy wnioskować do zarządu aby podniesiono mu wynagrodzenie.Jesteśmy nawet gotowi by nam obniżono wynagrodzenie na rzecz naszego pana Dyrektora.Pozdrawiamy go pełni szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.