GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Zuber

Ty naprawdę sądzisz, że prezes ma czas, ochotę i potrzebę siedzenia tu i "kłócenia" się z innymi wpisami? ;-)

Leon zawodowiec
@Zuber

Oczywiście: to jego główne zajęcie, priorytet, najważniejszy KPI obok psucia peku, który powinien być już liderem branży. Ty rozumiem z tej grupy liżącej buty. "Kłócenia..." to mocno nietrafione pojęcie

ZUBER
@Leon zawodowiec

"PEK" jest już jednym z liderów branży (Raben, Schenker, SUUS, PEKAES). Firma jest bardzo zdrowa finansowo - a to jest PODSTAWOWY CEL każdej firmy. Została przez poprzedniego właściciela (fundusz) sprzedana dużemu globalnemu graczowi. Zadanie zostalo wykonane. Zarząd jest po to, żebyrelaizować zadania postawione przez właściela lub udziałowcó firmy.

Fala
@ZUBER

Jak widać ich zadaniem jest Nie doręczanie przesyłek a DRĘCZENIE klienta. Nigdy już nie skorzystam z tego dziadostwa i szczerze nie polecam.!!!!!!!!!!!!!

Fala

Jak już ktoś wcześniej pisał jest to firma przewozową jakiej nie ma w tym kraju, najgorsza na rynku odbiorca paczki wg konsultanta jest nikim nie ma praw do niczego jak oświadczył jest tylko pośrednikiem i nie będzie normowany o statusie przesyłki, nie informują kiedy dowiozą przesyłkę, (usunięte przez administratora)

Szukajac_pracy

Dajcie znac jak beda szukac kasjera w rzeszowie. Robota marzenie, od 7 (i to nie zawsze) do 12 czasem nawet 11-tej...

Niebieski ptaszek
@Szukajac_pracy

Zawsze tak było. Raj dla jednej osoby.

Jestem klientką

Firma nieporozumienie!!!!! Mrozy, a oni mi nie potrafią palety ekogroszku dowieźć do domu. Moje zakupy zalegają na magazynie PEKAESU dwa tygodnie. Mają do mnie 40 km... Kierowca nie potrafi podjechać pod niewysoką górkę, która ma tylko 5 m długości. Jest drugi dojazd, właściwy do domu. Nie kontaktował się ,,,olał klienta...Po interwencji w biurze PKSu specjalnie przetrzymują towar na złość klientowi, bo odważyłam się skrytykować kierowcę. FIRMA OD KTÓREJ KUPIŁAM PALETĘ EKOGROSZKU TRACI WŁĄŚNIE KLIENTA!!!!!...PRZEZ WSPÓŁPRACĘ Z TAKIM PRZEWOŹNIKIEM.....JEST MASA FORM, KTÓRE SPRZEDAJĄ EKOGROSZEK. POLSKIE UWŁĄSZCZONE SPÓŁKI....RZYGAĆ SIĘ CHCE

klient
@Jestem klientką

Zgadzam się z Pana opinią też przez tą firmę straciliśmy wielu klientów Ta firma jest wielką porażką Kierowcy są tak leniwi że najlepiej towar dowoziliby na parkingi przy autostradach a kierownicy oddziałów popierają ich w tym działaniu Radzę omijać szerokim łukiem

kurier
@Jestem klientką

Do niektórych miejsc nie da się dotrzeć ciężarówką. Nieliczna jest grupa klientów prywatnych która to rozumie. Reszta porażka. Jak ta Pani w komentarzu.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
nick

23 lokalizacje- poszukuje magazyniera - wózkowego dziwne ,ze nikt nie zauwaza problemu długopisem niestety nie da sie zaladowac -rozladowac naczep Gratulacje dla zarzadzajacych

kkk

w Lublinie to sami FA. są

gosia
@kkk

czyli?

Bank

Firma prowadzona bezwzględnie jak bank niż normalna firma. A pracownicy jak klienci tego banku, bez sentymentu. Nie polecam.

Klient

Beznadziejna firma obie przesyłki z tygodniowym opóźnieniem niekompetentni ludzie z obsługi nic nie wiedzą, przesyłka przyjęta nie wiadomo przez 3 dni gdzie jest i co się z nią dzieje. SZCZERZE NIE POLECAM, szczególnie jeśli komuś zależy na dotrzymaniu terminów.

Kierowca

Lublin co się tam dzieje Takiego (usunięte przez administratora)jeszcze nie było na magazynie

wiki
@Kierowca

Tu Było napisane : Takiego porządku , jaki teraz jest w lublinie , jeszce nie było na magazynie

ZUBER

A po co? jeżeli można wiedzieć. A "Szanowni Państwo" to kto? Ja też mogę dzwonić? A prezes zarządu firmy też? A magazynier z Czechowic-Dziedzic? Pełny profesjonalizm! Szef wie? ;-)

agor

Kontakt z biurem obsługi w centrali owszem jest, ale w żaden sposób nie można się skontaktować z oddziałem regionalnym, tylko poprzez centrale. A oni nie chcą udostępniać telefonów do oddziału lokalnego i wszystko jest niby załatwiane poprzez e-maile, których nikt nie odbiera i nie ma reakcji. Jak nie odbierze się towaru w danym dniu (a w ogóle o przesyłce nikt nie powiadamia), to przepadło jak kamień w wodę. Nic od nikogo się nie można dowiedzieć. Beznadziejna firma, jak z głębokiej komuny. Lepiej chyba by było towar na plecach przenieść. Polecam omijać szerokim łukiem.

Marian

Witajcie. Chcę się starać o stanowisko przedstawiciel. Możecie mi powiedzieć jak wygląda system prowizyjny bo z informacji które posiadam jest mało przejrzysty i dający małe możliwości zarabiania. I jak wygląda system pracy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

PK
@Marian

A zrobili system premiowy ze przerzuca wszelkie ryzyko na pracownika. Teoretycznie premie mogą być wysokie ale bardzo dużym kosztem pracy a i zdrowia. Szybko można stracić okres premiowy spadajac na biedronkową podstawe wynagrodzenia. Średnia pensja za dłuższy okres czasu wychodzi więc dość słabo i to jest celowy zwód. Moim zdaniem szkoda czasu, zdrowia i godności wysługiwać się ponad zdrowy rozsądek. Zarząd zawsze mówi że jest swoboda wypowiedzi w naszej firmie wiec niech sobie poczyta i reszta zainteresowanych też.

Prac

Romek ty pracowałeś 8 lat

Jaka jest kultura pracy w PEKAES SA? Obowiązuje typowy dress code?

lol

mam pytanie .... Kto zadaje takie ..... pytania ?

Al

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo sympatyczna z uśmiechniętym szefem regionu. Wyjęta godzina z życiorysu, bo tyle trwało spotkanie na Skype. W przyszłym tygodniu odezwiemy się z odpowiedzią zwrotną. Jakąkolwiek. Czy tak czy nie. Zawsze się odzywamy. Minęło 5 tygodni i nic.

nicki
@Al

nie czepiaj się, miałeś szansę - widocznie nie zrobiłeś na dyrektorze dobrego wrażenia :)

ricky
@Al

i chyba wyleczyłeś /aś sie z chęci pracy tam :-). jaki poziom rekrutacji taki poziom firmy .... albo jego brak .

vitacz
@Marian

Marian, od razu widać, że niezły z ciebie przedstawiciel handlowy jeżeli o takie rzeczy pytasz na forum...:)

handlowiec_były

przedstawiciel handlowy. Narzędzia: W pekaesie na plusie jest auto Skoda Rapid Spaceback) + brak limitów na karcie, użytek prywatny bez problemów i trosk. telefon unlimited (budzetowy z windowsem), laptop sredni, Wynagrodzenia zasadnicze około 4300 brutto. (dla dużego miasta) , atmosfera powierzchownie dobra. wszyscy sa naprawde na "Ty"., co nie często sie zdarza. Fakt jest taki , że na szczeblach kierowniczo -dyrektorskich ludzie prowadzą między sobą wojny co odbija się rykoszetem tez na handlowcach. Zdziwiła mnie skala i ilość prowadzonych konfliktów personalnych. Ma się wrażenie ze na siłę chcą być korporacją, z różnym skutkiem to jednak wychodzi. Spora rotacja w dziale handlowym, parcie na wynik z powodu zmiany właścicielskiej. Czas spędzony poza firmą - pozwolił na zrozumienie że nie ma tam co szukać przyjaciół.

handlowiec_obecny

No i fajnie!

rep
@handlowiec_były

najważniejsze, że telefon z windowsem dają! jaki kolor gaci? przyjaciół to ty w barze szukaj. :-)

@handlowiec_były

Witaj. A jak wygląda system prowizyjny. Bardzo pomoże mi ta informacja w podjęciu decyzji. Dodam że obecnie mam podobny standard ale pez prowizji.

Obiektyw

Kiedys to było wspaniałe miejsce pracy. Już do takich nie zaliczam. Obecne kierownictwo które utrzymuje się o dziwo od lat zmieniło warunki w jakich się pracuje. Uważam że na zbyt niekorzystne dla pracowników. A stosunek personalny też pozostawia wiele do życzenia. W mojej opinii zostały zabrane niemalże wszystkie korzystne warunki pracy. Finansowe, organizacyjne i atmosfery. Wiem bo zatrudniłam się w innej firmie. Mam porównanie do miejsca gdzie teraz pracuję oraz do okresu z przed tych niekorzystnych zmian dla pracowników w tej firmie.

Behapowiec

Chciałem zapytać o możliwość pracy jako BHPowiec w firmie, widzę po raz kolejny ogłoszenie że szukają BHPowca. Jak warunki pracy jako bhpowiec i pracownik biurowy ??

Julia
@Behapowiec

Cześć, czy uzyskałeś może już jakieś informacje na ten temat albo złożyłeś swoje CV do firmy? Także jestem ciekawa czy można liczyć teraz na pracę w PEKAES SA oraz jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach.

Kierowca

Czy ta premia za trzeźwość w pracy, nadal będzie wypłacana? W tym roku jeszcze nic nie dostałem.

Kierany
@Kierowca

Teraz wypłacają kwartalnie jak będziesz trzeźwy przez kolejne 3 miechy. Ale tutaj niewielu ją dostaje.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.