GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Zombiee

W rzeszowie poleciał niewinny magazynier ostatnio. Taka to polityka. A taki magazynier pumeks kradnie na bezczela palety eur i kombinuje z nimi to jest nietykalny. Przychodzę rano a ten odrazu że ma kilka lewych palet i tanio sprzeda. Śmiech co wyrabia. Ale są tacy co im wolno. A kierowcy palety nie przyjmie bo przecież zarobić musi.

Rafi
@Zombiee

To prawda. Dasz 20 zł to ci dobrze zrobi. A wyciągnąć coś z palety to pierwszy. Ostatnio na jakieś orzeszki polecial. A mlaskał jak młode prosie

abdul z białej cięzarówki
@Zombiee

pumeks chyba myśli, że wygryzie innych i zostanie kierownikiem magazynu. ale marzyć to można każdemu. od dwóch tygodni zachowuje się jak wielki pan kierownik. a wielkiego to on nawet nie ma. poniża i obraża każdego po kolei. w końcu się doigra. robi każdemu łaske, że on wielki pan kierownik zechce rozładować. ale zaszeleścisz banknotem to bez kolejki odrazu weźmie. nie warto psuć sobie nerwów a na sam widok krew zalewa. tutaj wielki kolega a za plecami to ci... no ten tego. nawet na dyrektora swego kochanego nadaje. takich ludzi co tak robią to powinno się do kamieniołomu a nie cywilizacji. reszta pracowników jest spoko

Men

A ty glupcze dalej swoje

trybunie tutki

ale jazda się dziejeeeeeeeeeeee ujjjjj się dziejeeeeeeeeeeeee

Miras Z Szczecin

Z pracy w tej firmie byłem bardzo zadowolony płacili sowite premie (5 cyfrowe się zdarzały również) a robota ciężka nie była, poznałem fajnych ludzi (większość już nie pracuje) Na koniec zapłacili ponad 50 tys (nie licząc standardowego wypowiedzenia) za 3 przegrane sprawy w sądzie. Wiec co Wy tak narzekacie korzystać z braku przestrzegania prawa pozywać wygrywać kasę przytulać. PS nie bać się umów o zakazie konkurencji to gnioty wysokiej klasy są. PPS do admin - moje ostatnie opinie zostały usunięte choć były zgodne z regulaminem i co najważniejsze zawierały same fakty, hmm czyżby jakiś układ?... aby niewygodne opinie jednak za długo nie wisiały na tym forum czy też palec Ci się omsknął?

Grzesiek
@Miras Z Szczecin

Siema Miro! Dawno cie niebyło a bez twojej pikanterii to jak w grobie. Jak tam? Nawygrywałeś się podobno tych spraw aż mówią, że cię nikt już więcej nie chce nigdzie do roboty przyjąć, słyszalem jak poczytali twoje przechwalki ;-) bo ty tylko na sprawach sądowych ponoć przeciwko wszystkim żyjesz, ten co mu tu tak dzielnie doradzałeś przegral jednak a tak się sadził jak ty... szkoda, taki gieroj był.

Fałszerz oszustów
@Miras Z Szczecin

Czy ty nie kłamiesz przypadkiem? Kłamstwo byłoby nieuczciwe z twojej strony. Fałsz jest zły. Oszukiwanie ludzi to negatywna cecha.

sikawkowy

PISZESZ ŻE PODOBNO....? więc jak nie masz pewności w przedmiotowym temacie to poprostu nie wypowiadaj się,

sikawkowy

ty mądruś, może napiszesz coś jeszcze skoro jesteś pierwsz do obrabiania d...py kolegom na tym forum, pisząc radzę ograniczać sią do faktów, "tyle w temacie"

Właśnie do tego cię namawiam jak pluć to tylko z przytupem ...mądrusiu

sikawkowy

Piękny popis...zastanawiam się na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jednak po treści wnioskuję, żeś zwykły cieć...

Miras Z Szczecin

te bzdury pisane pod tajnymi nickami nie nadają się do komentarza natomiast fakty, które przedstawiłem mają potwierdzenie w dokumentach i przelewach bankowych. i chciałbyś przejść do takiej historii mały robaczku - tyraj tam za te 4 tysie do emerytury w zgniłej atmosferze.

@Fałszerz oszustów

100% prawdy mało Ci mój podpis własnym imieniem

Grzesiek
@Miras Z Szczecin

Ho, ho, ho! Co to ruszyło cię jak ktoś prawdę o tobie napisał? No wreszcie, tak to tylko ty opluwałeś jadem aż wreszcie się ktoś zebrał i prawdę o tobie powiedział? Co może zaprzeczysz że miejsca już nigdzie nie zagrzałeś? Przecież sam to wpisujesz po internetach. Kali ukraść krowa to dobrze ale kalemu ukraść krowa to źle?

Wigry3
@Miras Z Szczecin

wartość twojego podpisu wynosi zero, także podpisuj się gdzie chcesz i ile razy chcesz, nikt już się tobą nie przejmuje, odszedłeś do lamusa już dawno temu

krzysztofjerzynazeszczecina
@Grzesiek

tak... tak ...zgaza sie różne rzeczy, "wypisują po tych internetach" szczególnie ci z fałszywymi nickami...natomiast nr IP nigdy nie jest fałszywy...

Władek Kos
@krzysztofjerzynazeszczecina

Krzychu co ty bredzisz? Jak nick może być fałszywy jak z założenia to pseudo jest? Powaliło cie?

@Grzesiek

Czy schowasz się za Nickiem "Grzesiek czy jego znajomy czy tez wigry 17k" podobnie po mnie spłyną twe podrygiwania, człowieku i nie jestem jakimś cwaniaczkiem lecz 100% cwaniakiem a jak ci potwierdzi Krzychujarzynazeszczecina i rocznik statystyczny na każdego przypada dwóch frajerów wiec wielonikowcu desygnatem której grupy jesteś ? ja już wiem. Ale nie film to o mnie lecz o Pekaes SA dawaj coś ciekawego jak to ci się dobrze pracuje tu a jak chcesz ze mną zatańczyć to wbijaj do mnie na wieś

Klient były

Ha ha ale dobre ciekawe z kogo kieszeni pekaes wypłacił kolesiowi taką kasę

Klient obecny
@Klient były

Z twojej (usunięte przez administratora)

byłaiieżałuje
@Miras Z Szczecin

ja się podzielę podobną historią choć tyle nie przytuliłam, ale Pani Jest Zadowolona, a najbardziej z satysfakcji załuje

AdamekH
@Miras Z Szczecin

Miro daj jakiś mail do siebie

@AdamekH

mzawadzinski@o2.pl tel 510315794

Unknown
@Miras Z Szczecin

Mózg sprany całkowicie... to jednak prawda co mówią.

kolega nieszelma
@Unknown

no to ciekawe co mówią o pekaes na pewno nie ciekawie również klienci, co do kolegi to popieram jego działania. Ilu tu ma odwagę się podpisać policz i daj znać

Unknown
@kolega nieszelma

trzeba wiedzieć gdzie koniec odwagi zamienia się w początek głupoty, ale i to trzeba jakoś znieść, bo każda mniejszość, nawet najdziwniejsza, ma jakieś niezrozumiałe, szczątkowe poparcie

@Unknown

Platon mógłby się od Ciebie wiele nauczyć, załóż partię polityczną a wróże Ci świetlaną przyszłość - z Twoją większością

Waldi
@Miras Z Szczecin

fajnie Miarasku, gratuluję; ciekawe czy ktoś beknie w Peku za wydaną kasę?

pulp
@Waldi

zapomnij ręka rękę myje zamiecie sie pod dywan

Romet
@Wigry3

Wigry3, nie irytuj się aż tak bardzo tym podpisem, a wypowiadając się mów za siebie, przyznam, że brzmisz jak wyjęty z lamusa...Tu chcemy usłyszeć opinie nt. pracy w tej firmire...widać chyba "Miras Z Szczecin" musiał ci kiedyś dopiec;) - zostaw to nie rozgrzebuj to nie jest dobre miejsce na taką ripostę - dawaj fakty.

@Romet

Kolego niech pisze co chce, każdy sam oceni wartość każdego wpisu jeśli będzie chciał, typowym dla słabych ludzi jest wspieranie własnej wypowiedzi wirtualną większością. Na konkrety od niego licz. A tak nostalgicznie wspominając to była kiedyś fajna firma z fajnymi skutecznymi zaangażowanymi ludźmi mogła być w czołówce TSL czego jej szczerze nadal życzę jednak obawiam się ze błędy popełnione w ostatnich latach są nie do naprawienia a ich skutki będą długoterminowe.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
novik

Panowie i Panie zapytam o opinie pracy w Szczecinie, może cos ktoś napisc?mam propozycje pracy tam ale chciałbym cos wiedzieć? z góry dziękuje.

@novik

na magazyniera nie radzę od lat (usunięte przez administratora) pyrzycka rządzi raczej się nie dogadasz, w biurze możesz spróbować ale spodziewaj sie kiepskiej płacy za ciężeją pracę

magazyn

Kolega norka ??????

magazyn

Anonim-tekst wypisz wymaluj SOSNOWIEC poza jednym,mianowicie w Sosnowcu tzw pełniący obowiązki kierownika na szczęście, to osoba niedpowiedzialna i niekompetentna na tym stanowisku,gardzi pracownikami i innymi współpracownikami (kierowcy)miejmy nadzieje ze niebawem centrala doceni jego nieudaczną prace.

Oddział Pekaes Koninko dział dystrybucji Nie mam pojęcia jak funkcjonuje ten oddział?! Chyba tylko dzięki jakiej kolwiek wiedzy o transporcie przewoźników oraz pracowników z kilku letnim stażem. Ale zacznijmy od początku. Wszystkim osobą, które szukają zrównoważonej pracy ze ściśle określonymi obowiązkami, wyznaczonymi celami oraz odpowiednim wynagrodzeniem za poświęcony czas, zdrowie i ambicje szczerze radzę zastanowić się nad przygodą w tym miejscu. Niestety, ale pracy rozpoczynamy bez przygotowanego dla nas stanowiska - raczej jest to walka, kto przyjdzie pierwszy do pracy ten ma gdzie pracować. O przeszkoleniu i przygotowaniu do pracy można pomarzyć, wszystko zależy od naszych dobrych chęci i zadawania pytań do odpowiednich osób. Przebieg pracy : po za codziennym chaosem i brakiem wyznaczonych zadań, można powiedzieć że praca wygląda prawie normalnie, dzięki życzliwości przewoźników i kierowców jesteś w stanie opanować czynności, które pomogą Wam współpracować. W razie jakich kolwiek problemów decyzyjność należy tylko do pracownika, ponieważ nie ma tam osoby, która mogłaby w czym kolwiek pomóc. Mówią, że miejsce tworzą ludzie i to jest prawda - pracownicy z kilkuletnim stażem są bardzo życzliwi i pomagają jak mogą i starają się wspierać w tej całej sytuacji. Rotacja pracowników jest ogromna, każda kolejna osoba pojawia się na jakiś czas i ucieka w poszukiwaniu NORMALNEGO miejsca. Brak wykwalifikowanej kadry kierowniczej powoduje, że motywacja spada do zera. Kierownik nie potrafi porozumieć się z zespołem, nie ma pojęcia o transporcie, ani o zarządzaniu pracownikami. Wymaga rzeczy nierealnych do wykonania, a jego wypowiedzi dają dużo do myślenia czy to już mobbing czy tylko nowy system motywacyjny? Mimo wielu nieprzyjemnych sytuacji udaje się wynieść bagaż nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości. Ukształtowane cechy oraz zachowania można wykorzystać w kolejnych miejscach pracy.

Stefan

Dobrze, że takich jak ty nie sieją tylko się rodzą. Co za burak, z jakiego psychiatryka spiepszyles? Już wszyscy twój bełkot znają. Ile będzie swoją głupotą się tu jeszcze dzielił.

nietedy

Twój kolega witam ale nierozumiem o co ci chodzi, masz problem, niemoja sprawa,niewazne.Ale mimo wszystko pozdrawiam.

magazynier mis

NICK----- tu masz racje jesteśmy najlepsi w całej Polsce nasz oddział swieci przykładem!pod wodzą naszego najwspanialszego dyrektora jak również kierownika.Glosujcie na oddział SOSNOWIEC prosimy będziemy mieli większe premie i karnety na basen. dziękujemy bardzo.

@magazynier mis

Widać baranie, że nigdy nie pracowałeś jako magazynier w Sosnowcu.

szerokosci
@magazynier mis

czasem moze nie wszystko jest super wiadomo kilku wózkowych ramp mnóstwo ale szczególnie nowi sie staraja pozdro

Znajomy

Jak Ci tak źle to dlaczego jeszcze tu pracujesz?Czyżby już Cię nikt nie chciał bo się na Tobie wszyscy poznali. Mnie się akurat tu dobrze pracuje i takich jak ja jest większość. A mnie z kimś mylisz bo ja akurat nie pije.

Znajomy

Ależ jesteś (usunięte przez administratora) sam siebie ośmieszasz, najpierw piszesz, że jesteś magazynierem a później że w życiu byś tam nie pracował. Ciekawe kto Ci płaci za obrażanie tych wszystkich ludzi.

norek

Rock- następny miecznik widze buahahahahah .ty takie włoski masz długie taki troszkę przygłupawy jesteś?no tak to TY!

norek

Daga po prostu zachwyciłem się tą wypowiedzią.To co tu piszesz zachwyci samego p.Dyrektora a może nawet samego p.Prezesa {Dyrektor to wielkie słowo jak na tego człowieka , ale niech tam będzie}.Niebęde mówił o twoim iq bo pijackie jest niewiele warte , może jak kiedyś wytrzeźwiejesz to porozmawiamy.Nawiasem mówiąc wróć do miecza to potrafisz wspaniale.

Rock
@norek

Daga ty go nie porównuj do gorylicy, bo świnia ma większe IQ od tego prymitywa. Gość myśli że zmieni wielkość liter i wszyscy będą myśleć że ktoś inny napisał. A tak nawiasem to ciekawe jak długo ten typ będzie bezkarnie obrażał innych.

NICK

NAJLEPSZYM ODDZ JEST KAT W SOSNOWCU SZYBKIE WYŁADUNKI I ZAŁADUNKI TOWAR ZAWSZE NA WŁASCIWYM MIEJSCU MY KIEROWCY JESTESMY ZADOWOLENI MILI I OGARNIECI MAGAZYNIERZY

Stefan

Ależ Ty jełop jesteś

mariusz

witam a jak tam praca wygląda w Białymstoku?mam propozycieje na stanowisko dyspozytora.

halinka
@mariusz

Banda frajerów nie polecam !!!!

denmark

czy ja tu widzę opinie o Pinokiu z Sosnowca? no oczom niewieze ktoś zaczoł prawde pisać no brawo brawo.

breck

Aaa-jestes mistrzem manipulacji potrafisz to robic doskonale,powoli ludzie potrafiaja to spostrzec po tobie,nieunikniesz niepochlebnych opinii o sobie coraz bardziej ujawniasz dawa swoje oblicza dobrego i złego.dobrze ze niepnujesz już nad tym wiec się zdradzasz.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.